Усіх звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС звільнено з-під варти на поруки

Про таке із зали судових засідань Мукачівського міськрайонного суду повідомляє адвокат звинувачених Роман Бухтояров та громадські активісти, присутні на процесі.

Усіх звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС звільнено з-під варти на поруки

Так, адвокат Роман Бухтояров на власній сторінці в соцмережі Фейсбук повідомляє,що "Хлопці вільні".

Тоді як журналістка та громадська активістка Алла Хаятова повідомляє, що усіх чотирьох звинувачених бійців "Правого сектора" звільнено на поруки нардепа Михайла Головка та мера Сколе Володимира Москаля. Усіх підсудних було звільнено з-під варти одразу в залі засідань суду.

Рішення про зміну запобіжного заходу колегія суддів ухвалила сьогодні після перебування в нарадчій кіманті на клопотання сторони захисту. Після звільнення звинувачених судове засідання у справі продовжилося.

Фото Алли Хаятової та Наталі Цодікової

29 травня 2017р.

Теги: мукачівська справа, поруки

Коментарі

Ответ 2017-06-03 / 20:34:03
З тих пір як погнали януковоща, з тих пір як разом з іншими добробатами спинили кацапську орду, за бої в Песках, за бої в ДАП, за бої по всій лінії розмежування з Лугандоном.

Міжгіря 2017-06-03 / 14:52:52
Щур напився , а губернатор копкав його у попу на фестивалі синевир , а він дав команду погане писати на порталі міжгіря.

Щур 2017-06-03 / 00:41:21
Міжгіря треба їх чмирити.

До форестера 2017-05-31 / 19:27:13
Нижче я прочитав, що провокатори і агенти і стукачі: ярош, стемпіцький, сачко, стойко, гласснер, матвій, бескид, балога, шаранич, гелетій, москаль, ланьо, пилипів, деяк. Ні кого не упустив? Не розумію тепер проти кого провокація))) проти тих чотирьох бідолаг? Бо пс не закрили. Там новий керівник- Гоца. Штабік правда відсутній, но то агенти ні до чого, то який керівник, такий і сектор. Кароче всі ці сили спрацювали для того, щоб поміняти керівника пс закарпаття, і змінити правила дорожнього руху, під час перетину кільця і висадки іноплонетян до форестера на городиць)))

Павло 2017-05-31 / 19:20:53
Того вас і сажають, бо ви замість того щоб разом винити шаранича і ланя, шукаєте крайніх серед себе. Треба спочатку пережити вирок, а потім питати шо і до чого. У вас спільний ворог, і ті хто шукає провокаторів в середині, працює на нього.

форестер 2017-05-31 / 19:03:00
Всі відповіді - нижче. Але, вочевидь, не для вузьколобих і неграмотних. Бувай

До фор... 2017-05-31 / 18:44:33
І чому стойко і гласснер опинилися в ато, в білокамянці, вони ж агенти, могли і сховатися в сбу, а не знову в ПС, та ще й на донбассі, якісь мазахісти, а не агенти)

До Форестера 2017-05-31 / 18:42:27
То чому стемпіцький і ярош видали пацанів???????????? Повторюю Бурчу, Горбенка, Мунчака і ще Цюпу, видавали особисто: Стемпіцький, Сачко, Ярош.

До фор... 2017-05-31 / 18:38:44
Я знову запутався: ти кажеш, що передали владу пс ментам і сбу. А навіщо тоді менти своїх стріляли, а потім своїх розвалили, та ще й розігнали. І чого стемпіцький і ярош видавали пацанів із лісу ментам??? І чого сачко не підтримав стойко , як мав? І яким боком Гласснер, якшо він вийшов із пс пів року до мукачева? Ти майже блондинка)))

форестер 2017-05-31 / 18:34:09
Дебіле, свої власні, окремі операції зі своїми кротами в ПС Закарпаття розігрували як СБУ, так і менти Шаранича. Через ці нестиковки і відбувся збій. І цей збій призвів до смертей і арештів хлопців і так, був використаний для "ліквідації губернатора губаля, ...ліквідації впливу балоги, ...приведення до влади москаля і ланя".

І цей результат очевидний для всіх.

То де був "штабік" ПС Закарпаття, клоуне - в Муукачеві, чи, все-таки, в Ужгороді?

До фор... 2017-05-31 / 18:32:56
А винні гласснер і стойко. Ну тоді респект їм, що здатні таке провернути. Їх ворогам тоді вафлі. Якшо такі операції прокручують, то реальні проффі, спецназ, і точно не труси як сачко. А якщо робили це по завданню СБУ, то тоді і герої патріоти. Видаьи їм по нагородній зброї, по медальці і по земельній ділянці))))))) умираю, не можу із пртдурка..

форестер 2017-05-31 / 18:29:14
Ти реально дебіл, який тупо відводить стрілки від Гласнера :)

Я чітко сказав про те, що провокатори Гласнер, Стойка і Сачко, якого вони купили, здали ПС Закарпаття ментам і спецслужбам, а потім в рамках спецоперації повели правосекторівців на бойню до Блюка з Шараничем в Мукачево.

Що ще вкласти в твій вузький лоб? :)

До Форестера 2017-05-31 / 18:28:48
По словам форестера сбу провела спецоперацію по ліквідації свого власного шефа, по ліквідації своїх власних агентів, по ліквідації губернатора губаля, по ліквідації впливу балоги, по приведенню до влади москаля і ланя. Просто капец!!! Фор дебіл.

До фор... 2017-05-31 / 18:24:38
Ми і не помітили, як форестер перестав винити блюка і шаранича))) дивно... Кого форестер захищає? Пост про звільнення хлопців плавно перетворився знову в їх звинувачення))) ти майже чоловіче із дурки пишеш... Так пс винні чи аваков? Оприділися, бо пацанів постріли блюк із шараничем, а ти кажеш винні пс і сбу)))

Для форестера 2017-05-31 / 18:17:36
Вода камінь точить: Чому Сачко і Матвій і бескид не приїхали як мали, чому Стемпіцький видали хлопців в сбу, чому ярош видав хлопців, чому інших відправили в ато помирати, чому ПС зійшовся з аваковим, чому чому і чому

форестер 2017-05-31 / 18:13:58
А коли Гласнер ризикував життям? Коли фоткався для фотосесій "з війни"? Чи коли рачки втікав від перших пострілів, аж машину забув, яку потім забирав?

Де в реальних боях був Стойка?

Дебіла чи імбецила шукай в дзеркалі. І навчися писати без помилок :)

Ти далекий від цих подій, бо навіть не знаєш, що ПС мав "штабік" не в Мукачеві, а в Ужгороді.

Бувай :)

До фор... 2017-05-31 / 17:58:30
Вода камінь точить: сачко, матвій і бескид не приїхали. Стемпіцький і сачко видали скруджа і радіка. Ярош видав муню і цюпу. Всіх решта на смерть в АТО. Стемпіцький обєднався із аваковим. Деяк в складі МВС. Пилипів не сидить постріляних ментів. Точка.

До форестера 2017-05-31 / 17:50:29
Вибач за дауна, ти дебіл або імбіцил))) раз думаєш що хоть один стукач ризикне життям для спецслужби. То лиш в кіно. А вот просто сидіти на перевалі як сачко, або не піти як Бастер і Вася, то інша справа. А потім як Стемпіцький видати двух пацанів. А птім як Пилипів і Деяк сразу срати і коментах, оце все і є робота стукачів сбушних. А після мукачівських подій прийшов воєводін, це друг сачка і враг гласснера. Вот це і є рівень агентури, просто отправити пацанів , а самим не піти

До фор 2017-05-31 / 17:44:38
Ну тоді фсб треба вчитися у сбу закарпаття))) послали супер двох агентів, Борн відпочиває))) Пояснюю: два агента ідуть в пс мукачево( напевно самий важний оррган в світі, раз такі агенти) ці агенти воюють в ато, чуть не гинуть під карлівкою а потім в пісках. Далі чуть не гинуть в Стрию, де їх поліція розстріляла, далі чуть не гинуть в мукачеві, далі знову в ато. Операція на три роки , щоб закрити штабік в мукачкво)))) . Ти форестер явно хворий. Я тепер немає їх обох, чому ПС в мукачеві не працюж??? Чи виходить що весь пс, то ті 16 чоловік, які померали в лавках. Вот відповідь: то був весь пс в антаресі, і здав їх всіх Сачко, а потім Стемпіцький двух, а далі Ярош двух, а решту як на бійні в АТО. Получажться, що гласснера і інших як раз розвалив сачко і пилипів. Они і є агенти. Бо супер операцію на три роки, із можливістю померти, якби могли провести сбу, то сепари би всралися))))

форестер 2017-05-31 / 17:29:58
До "До фор..."

А ти хотів, щоби менти чи безпекаші заявили на всю країну "Цих в розшук не оголошуємо, бо це наші!"?
Шукай дауна в дзеркалі.

НОВИНИ: Політика

05:39
/ 10
Угорщина хоче залучити Москаля до слухань у Венеційській комісії на своєму боці
05:15
/ 1
У контексті закону про освіту тільки Угорщина продовжує риторику ескалації і тактику шантажу – посол України в ЄС
16:16
/ 9
Роспропаганда: Ужгород спорожнів, угорці і поляки цілими вулицями виїхали з міста
12:21
/ 8
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожньому" "кидалові"
05:20
/ 14
Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол
04:46
/ 7
Мовне питання: чи виходить домовитися з Угорщиною?
04:12
/ 2
"Народний фронт" хоче запустити на Закарпатті, Буковині та Франківщині "Гуцульське радіо"
02:57
/ 27
На Закарпаття знову масово заїждають угорські державні високопосадовці
17:34
/ 6
Україна та Угорщина домовилися про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту"
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 6
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 8
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 5
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 16
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 8
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 18
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
» Всі новини