Усіх звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС звільнено з-під варти на поруки

Про таке із зали судових засідань Мукачівського міськрайонного суду повідомляє адвокат звинувачених Роман Бухтояров та громадські активісти, присутні на процесі.

Усіх звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС звільнено з-під варти на поруки

Так, адвокат Роман Бухтояров на власній сторінці в соцмережі Фейсбук повідомляє,що "Хлопці вільні".

Тоді як журналістка та громадська активістка Алла Хаятова повідомляє, що усіх чотирьох звинувачених бійців "Правого сектора" звільнено на поруки нардепа Михайла Головка та мера Сколе Володимира Москаля. Усіх підсудних було звільнено з-під варти одразу в залі засідань суду.

Рішення про зміну запобіжного заходу колегія суддів ухвалила сьогодні після перебування в нарадчій кіманті на клопотання сторони захисту. Після звільнення звинувачених судове засідання у справі продовжилося.

Фото Алли Хаятової та Наталі Цодікової

29 травня 2017р.

Теги: мукачівська справа, поруки

Коментарі

Ответ 2017-06-03 / 20:34:03
З тих пір як погнали януковоща, з тих пір як разом з іншими добробатами спинили кацапську орду, за бої в Песках, за бої в ДАП, за бої по всій лінії розмежування з Лугандоном.

Міжгіря 2017-06-03 / 14:52:52
Щур напився , а губернатор копкав його у попу на фестивалі синевир , а він дав команду погане писати на порталі міжгіря.

Щур 2017-06-03 / 00:41:21
Міжгіря треба їх чмирити.

До форестера 2017-05-31 / 19:27:13
Нижче я прочитав, що провокатори і агенти і стукачі: ярош, стемпіцький, сачко, стойко, гласснер, матвій, бескид, балога, шаранич, гелетій, москаль, ланьо, пилипів, деяк. Ні кого не упустив? Не розумію тепер проти кого провокація))) проти тих чотирьох бідолаг? Бо пс не закрили. Там новий керівник- Гоца. Штабік правда відсутній, но то агенти ні до чого, то який керівник, такий і сектор. Кароче всі ці сили спрацювали для того, щоб поміняти керівника пс закарпаття, і змінити правила дорожнього руху, під час перетину кільця і висадки іноплонетян до форестера на городиць)))

Павло 2017-05-31 / 19:20:53
Того вас і сажають, бо ви замість того щоб разом винити шаранича і ланя, шукаєте крайніх серед себе. Треба спочатку пережити вирок, а потім питати шо і до чого. У вас спільний ворог, і ті хто шукає провокаторів в середині, працює на нього.

форестер 2017-05-31 / 19:03:00
Всі відповіді - нижче. Але, вочевидь, не для вузьколобих і неграмотних. Бувай

До фор... 2017-05-31 / 18:44:33
І чому стойко і гласснер опинилися в ато, в білокамянці, вони ж агенти, могли і сховатися в сбу, а не знову в ПС, та ще й на донбассі, якісь мазахісти, а не агенти)

До Форестера 2017-05-31 / 18:42:27
То чому стемпіцький і ярош видали пацанів???????????? Повторюю Бурчу, Горбенка, Мунчака і ще Цюпу, видавали особисто: Стемпіцький, Сачко, Ярош.

До фор... 2017-05-31 / 18:38:44
Я знову запутався: ти кажеш, що передали владу пс ментам і сбу. А навіщо тоді менти своїх стріляли, а потім своїх розвалили, та ще й розігнали. І чого стемпіцький і ярош видавали пацанів із лісу ментам??? І чого сачко не підтримав стойко , як мав? І яким боком Гласснер, якшо він вийшов із пс пів року до мукачева? Ти майже блондинка)))

форестер 2017-05-31 / 18:34:09
Дебіле, свої власні, окремі операції зі своїми кротами в ПС Закарпаття розігрували як СБУ, так і менти Шаранича. Через ці нестиковки і відбувся збій. І цей збій призвів до смертей і арештів хлопців і так, був використаний для "ліквідації губернатора губаля, ...ліквідації впливу балоги, ...приведення до влади москаля і ланя".

І цей результат очевидний для всіх.

То де був "штабік" ПС Закарпаття, клоуне - в Муукачеві, чи, все-таки, в Ужгороді?

До фор... 2017-05-31 / 18:32:56
А винні гласснер і стойко. Ну тоді респект їм, що здатні таке провернути. Їх ворогам тоді вафлі. Якшо такі операції прокручують, то реальні проффі, спецназ, і точно не труси як сачко. А якщо робили це по завданню СБУ, то тоді і герої патріоти. Видаьи їм по нагородній зброї, по медальці і по земельній ділянці))))))) умираю, не можу із пртдурка..

форестер 2017-05-31 / 18:29:14
Ти реально дебіл, який тупо відводить стрілки від Гласнера :)

Я чітко сказав про те, що провокатори Гласнер, Стойка і Сачко, якого вони купили, здали ПС Закарпаття ментам і спецслужбам, а потім в рамках спецоперації повели правосекторівців на бойню до Блюка з Шараничем в Мукачево.

Що ще вкласти в твій вузький лоб? :)

До Форестера 2017-05-31 / 18:28:48
По словам форестера сбу провела спецоперацію по ліквідації свого власного шефа, по ліквідації своїх власних агентів, по ліквідації губернатора губаля, по ліквідації впливу балоги, по приведенню до влади москаля і ланя. Просто капец!!! Фор дебіл.

До фор... 2017-05-31 / 18:24:38
Ми і не помітили, як форестер перестав винити блюка і шаранича))) дивно... Кого форестер захищає? Пост про звільнення хлопців плавно перетворився знову в їх звинувачення))) ти майже чоловіче із дурки пишеш... Так пс винні чи аваков? Оприділися, бо пацанів постріли блюк із шараничем, а ти кажеш винні пс і сбу)))

Для форестера 2017-05-31 / 18:17:36
Вода камінь точить: Чому Сачко і Матвій і бескид не приїхали як мали, чому Стемпіцький видали хлопців в сбу, чому ярош видав хлопців, чому інших відправили в ато помирати, чому ПС зійшовся з аваковим, чому чому і чому

форестер 2017-05-31 / 18:13:58
А коли Гласнер ризикував життям? Коли фоткався для фотосесій "з війни"? Чи коли рачки втікав від перших пострілів, аж машину забув, яку потім забирав?

Де в реальних боях був Стойка?

Дебіла чи імбецила шукай в дзеркалі. І навчися писати без помилок :)

Ти далекий від цих подій, бо навіть не знаєш, що ПС мав "штабік" не в Мукачеві, а в Ужгороді.

Бувай :)

До фор... 2017-05-31 / 17:58:30
Вода камінь точить: сачко, матвій і бескид не приїхали. Стемпіцький і сачко видали скруджа і радіка. Ярош видав муню і цюпу. Всіх решта на смерть в АТО. Стемпіцький обєднався із аваковим. Деяк в складі МВС. Пилипів не сидить постріляних ментів. Точка.

До форестера 2017-05-31 / 17:50:29
Вибач за дауна, ти дебіл або імбіцил))) раз думаєш що хоть один стукач ризикне життям для спецслужби. То лиш в кіно. А вот просто сидіти на перевалі як сачко, або не піти як Бастер і Вася, то інша справа. А потім як Стемпіцький видати двух пацанів. А птім як Пилипів і Деяк сразу срати і коментах, оце все і є робота стукачів сбушних. А після мукачівських подій прийшов воєводін, це друг сачка і враг гласснера. Вот це і є рівень агентури, просто отправити пацанів , а самим не піти

До фор 2017-05-31 / 17:44:38
Ну тоді фсб треба вчитися у сбу закарпаття))) послали супер двох агентів, Борн відпочиває))) Пояснюю: два агента ідуть в пс мукачево( напевно самий важний оррган в світі, раз такі агенти) ці агенти воюють в ато, чуть не гинуть під карлівкою а потім в пісках. Далі чуть не гинуть в Стрию, де їх поліція розстріляла, далі чуть не гинуть в мукачеві, далі знову в ато. Операція на три роки , щоб закрити штабік в мукачкво)))) . Ти форестер явно хворий. Я тепер немає їх обох, чому ПС в мукачеві не працюж??? Чи виходить що весь пс, то ті 16 чоловік, які померали в лавках. Вот відповідь: то був весь пс в антаресі, і здав їх всіх Сачко, а потім Стемпіцький двух, а далі Ярош двух, а решту як на бійні в АТО. Получажться, що гласснера і інших як раз розвалив сачко і пилипів. Они і є агенти. Бо супер операцію на три роки, із можливістю померти, якби могли провести сбу, то сепари би всралися))))

форестер 2017-05-31 / 17:29:58
До "До фор..."

А ти хотів, щоби менти чи безпекаші заявили на всю країну "Цих в розшук не оголошуємо, бо це наші!"?
Шукай дауна в дзеркалі.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 15
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30