Москаль стверджує, що при в'їзді до Румунії затримали сина колишнього голови Тячівської РДА з 400 тис дол прихованої готівки

У понеділок, 1 травня, близько 19 години прикордонна поліція Румунії затримала двох громадян України, мешканців Тячівського району – 24-річного Михайла Йовдія та його дружину, 23-річну Олену Йовдій. Обоє перетнули українсько-румунський кордон на автомобілі Maserati у міжнародному пункті пропуску «Солотвино – Сігет Мармацієй». За кермом Maserati перебувала Олена Йовдій, а її чоловік сидів на пасажирському місці

Москаль стверджує, що при в'їзді до Румунії затримали сина колишнього голови Тячівської РДА з 400 тис дол прихованої готівки

Під час огляду автомобіля румунські поліцейські виявили 400 тисяч американських доларів, захованих під запасним колесом. Всупереч митним правилам гроші не були задекларовані ні при виїзді з України, ні при в’їзді в Румунію.

Про це на своєму персональному сайті провідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

З його слів,  24-річний Михайло Йовдій – це син Василя Йовдія, колишнього неодноразового голови Тячівської райдержадміністрації.

"Видно, після конфіскації  валюти Янковича, його колишні посіпаки на Закарпатті намагаються спішно вивезти готівку за кордон, однак прорахувалися. Румунська правоохоронна система – це не українські митники, котрі спокійно дозволяють вивозити за кордон величезні гроші, тому незадекларовані 400 тисяч доларів швидше за все будуть конфісковані в держбюджет Румунії", – коментує ситуацію Г.Москаль, забуваючи, однак, уточнити, що саме його стараннями на Закарпатті під час останніх парламентських виборів "колишні посіпаки Януковича" здобули реванш на Закарпатті шляхом санкціонованого ним необмеженого підкупу, а партії колишніх "регіоналів" "Відродження" і "Опозиційний блок" є учасниками створеної Г.Москалем широкої коаліції в Закарпатській обласній раді.

Загалом Г.Москаль вдзначається схильністю до оприлюднення неперевіреної або й просто недостовірної інформації, а тому по цій ситуації слід очікувати фактажу з більш достовірних джерел.

02 травня 2017р.

Теги: Йовдій, Румунія, долари

Коментарі

СБУшник 2017-05-04 / 11:07:27
Пане Москаль, чому ще не відкрито кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків та не проведено обшуки у помешканні пана Йовдія? Провели цирк із вилученням, а справжні дії по усуненню корупційних проявів не проводять. Подивися, Європо, як ми боремося з корупцією!

Вуву 2017-05-04 / 09:23:51
Дивним є те що таку суму грошей перевозили як сміття (навіть не склали в коробку , чи якусумку)
Напевно що дома мають ще набагато більше...так що є шанс комусь добре під)заробити ... А комусь відкупитися.

Сепар 2017-05-04 / 06:49:45
Потерпiт мало! Я скоро прийду! Як прийду та будут глядяти гроші аби у казну покласти!

Василь 2017-05-03 / 13:15:57
От ви всі такі розумні і знаєте хто в чому винен. Хтось із вас написав заяву на порушення справи проти того ж самого йовдія чи начальника податкової? Правоохоронці за коментарями під статтею не почнуть проводити перевірку. В цьому і заключається наша проблема, що говорити всі гаразд, а як діло зробити так всі бояться. Позор Україні, позор нам, що дозволяємо себе так розводити

Вуву 2017-05-03 / 12:25:42
Масеаль напевно як взнав...що таке сталось а не поділились ...так осатанів від злості ...тотепер на них і відригнеться ... Ну щоб інші знали...(як себе треба "правильно" поводити).

Дід Микола 2017-05-03 / 12:04:23
Румунія за рахунох українських дебілів стала трохи багатшою, слава Румунії і її правоохоронцям! там всі злодії сидять по тюрмах, а не на державних посадах, як у дикунів безмозглих.

Вуву 2017-05-03 / 11:56:49
За професійну бездіяльність податковойі... можна і потрібно 1.інкримінувати як співучасть у злочині і...
2.зловживання свойім службовим становищем ...(тому що не перевірили звідки в "шмаркатого мальчіка" в 24 роки машина мазераті ?
З цього можна зробити логічний висновок що начальник фіскальнойі служби отримував хабарі
...або був теж в долі .
Тому начальник теж повинен сісти на лавку підсудних.

Вуву 2017-05-03 / 11:32:58
В таіланді за хабар чи контрабанду більше 10.000 $ ... Запроваджують і виконують смертний вирок ... А в гасвсе забрешуть і заметуть ...а потім з високих трибун і через ЗМІ будуть захлинатися як вони роблять все можливе ... І навіть " неможливе" ...для нашого "ПАКРАЩЕННЯ".

Вуву 2017-05-03 / 11:27:57
Уявляєте скільком малоімущим ...сиротам ...чи інвалідам ... можна було б допогти на таку суму грошей.
А так 400.000 як не було.

Вуву 2017-05-03 / 11:23:54
Якщо такий собі синочок "шмаркатий" Зауважте , колишнього голви райдежу ) вивозить "легонько" 400.000$ ... То щотоді говорита про ОДА, ... Про маскаля ... Можна собі тільки уявити які суми там розкрадаються і осідають іще вище ... Бо і йім відкат мусить бути ... А як інакше поповнювати офшорні рахунки ???

Стьопка Точку 2017-05-03 / 09:52:01
Єдиноцентрист отримав 400 хабаря.
Ти вимагав у Романа 40 000 за закриття справи
Йовдійка зловили з 400 000.
У Васілія дома ще 4 000000 і не знає де їх заховати бо скоро обшуки
Це явно не їх число)

гуцул 2017-05-03 / 08:08:26
Подарило семейство долбодятла Йовдия румынам 400 тысяч баксов. А если бы наши долбодятлы таможники обнаружили, то это бабло досталось бы нашей казне, хотя хрен там разошлось бы на взятки.
Зато как Москаль пиарнулся, видители это он дал команду дело возбудить, совсем крыша у дедка поехала.

читач 2017-05-02 / 21:04:07
Москаль розлютувався, бо не отримав свою долю, а він розраховував на "откат" в розмірі 30%.

pentru Nutu 2017-05-02 / 20:20:43
domnule Nutu, mai citeste o carte inainte sa scrii un comentariu
Nu face de ras neamul romanesc din Transcarpatia

клн 2017-05-02 / 18:34:30
Москаль публічно лупить по Балозі, який до Йовдія не має нічого, а по факту лупить по Петьовці

Нуцу 2017-05-02 / 17:52:34
Думаю ета од наркотрафика каторим балуется Йовди давно уже!! Но он уже не в Єдином Центре гаварит всем нам в Апше а в Воля Народа с Пнтьовком а не Балогам Виктором

Точок 2017-05-02 / 17:47:45
400 і 400 000. Совпадєніє?

Рома каптола 2017-05-02 / 17:23:02
Так йому і треба падлюці! Мені бабки не хотів дати на прокуратуру і суд казав шо ниє грошей румин брехливий

Марина 2017-05-02 / 17:19:45
Согласен с каптолой которий за жалких 400$ под криминалом а йовдий и его шеф петьовка не помогли

Каптола 2017-05-02 / 16:49:58
Дуже гарно все виййшло. Коли я просив його сені допомогти він відповів что денег нет
Друзі пізнаються в біді

http://zakarpattya.net.ua/News/167169-Holovnoho-vykonavtsia-viddilu-DVS-Tiachivskoho-raiupravlinnia-iustytsii-zatrymaly-pry-oderzhanni-400-dol-khabara-FOTO

НОВИНИ: Кримінал

12:00
Двох виноградівців затримали під час вживання наркотиків у готелі
15:02
/ 1
Закарпатські прикордонники спільно з угорцями затримали українця та 8 пакунків сигарет, які той переправляв через кордон
12:08
Під час огляду будинку агресивного молодика на Виноградівщині знайшли 3-літрову банку з канабісом
11:48
/ 4
Підозрюваного в убивстві підлітка в Нижній Апші на Тячівщині ушпиталили "через погіршення стану здоров'я"
11:46
/ 1
У Верхньому Коропці на Мукачівщині спіймали двох чоловіків, що розкурювали вдома марихуану
11:11
На Рахівщині контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши поблизу кордону 10 пакунків із сигаретами
11:08
/ 2
Унаслідок зіткнення двох "Фольксвагенів" у Кам’яниці на Ужгородщині травмовано 5 людей
09:29
В Ужгороді невідомі вбивають тварин
02:23
/ 4
Прокуратура каже, що домагатиметься справедливості у справі про вбивство в Нижній Апші, та наголошує на незаконності самосуду
16:18
Понад 6 років тюрми присудили мешканцю Мукачівщини, що в ув'язненні організував наркоторгівлю через посередників
11:43
На Іршавщині п'яний водій на "Шкоді" спочатку тікав від поліції, а відтак чинив опір правоохоронцям
09:57
/ 1
На Закарпатті розкрито всі 12 умисних убивств і замахів, а також всі зґвалтування, що сталися з початку року
06:59
В Ужгороді у крадія з супермаркету виявили наркотичну "їжу для папуги"
18:57
/ 12
Нардеп Петьовка вимагає всебічного розслідування злочину у селі Нижня Апша
16:40
/ 4
Ужгородський міськрайонний суд направив підозрюваного у вбивстві на Тячівщині підлітка на психіатричну експертизу
16:26
/ 2
У Мукачеві в авто підозрюваного у майновому злочині львів'янина знайшли марихуану
16:23
Намагаючись перевезти через кордон на Закарпатті майже 500 пачок сигарет, українець втратив мікроавтобус
12:30
В Іршаві затримали чоловіка, котрий підпалив чуже авто
12:13
/ 12
Випускаючи з-під варти підозрюваного в жорстокому вбивстві, Ужгородський міськрайонний суд "відмінив" постанову Апеляційного (ДОКУМЕНТИ)
11:26
Звинуваченого неповнолітнього у вбивстві підлітка на Тячівщині "апеляційно" вимагають знову взяти під варту
10:29
В Осої на Іршавщині затримали чоловіка, підозрюваного у вбивстві сусіда
10:17
/ 1
Угорець намагався перетнути кордон на Закарпатті, "запакувавши" в колеса та мости автівки понад 800 пачок сигарет