У ДТП загинув зять нардепа Ланя (Блюка) Роберт Борка (ФОТО)

У дорожньо-транспортній пригоді, що трапилася в середу, близько 22.30, у селі Сільце на Іршавщині, загинув зять народного депутата Михайла Ланя (член депутатської групи "Партія "Відродження"), кримінальний авторитет з Хуста, 37-річний Роберт Борка.

У ДТП загинув зять нардепа Ланя (Блюка) Роберт Борка (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Судячи з усього, йдеться про ДТП за участю автомобіля Audi угорської реєстрації. Іномарка злетіла з мосту в кювет. Водій від травм, серед яких і травматична ампутація однієї з кінцівок, помер в реанімаційному відділенні Іршавської районної лікарні.

Більше подробиць редакції наразі дізнатися не вдалося.

Роберт Борка відомий скандальним побиттям футбольних арбітрів і міліціонера восени 20011 року, за яке був засуджений.

Крім того, за інформацією Закарпаття онлайн, саме Р.Борці належала викрадена в Чеській Республіці біла AUDI Q7 (номер 1АV6666), яка стояла біля спортивного комплексу "Антарес" під час резонансної перестрілки 11 липня 2015 року в Мукачеві, і яку так і не змогли знайти міліціонери під керівництвом Сергія Шаранича і Арсена Авакова.

За неофіційною інформацією, Р.Борка тоді особисто привіз з Хуста своїх озброєних "бійців" на підтримку М.Ланя.

Власницею спорткомплексу "Антарес" є донька М.Ланя Ніколетта, на якій згодом і одружився Р.Борка.

У липні 2016 року Р.Борка фігурував в історії з затриманням при в'їзді до Мукачева за інформацією Інтерполу краденого в Німеччині автомобіля Range Rover.

27 квітня 2017р.

Теги: Роберт Борка, Блюк, Ланьо

Коментарі

777 2017-07-19 / 13:25:41
добре люди пишуть на одного скота менше,він не одного зробив каліков,про який порядок ви говорите фаттьови,?безпридел він творив,а не порядок,Бог йому суддя.

Ліля 2017-06-13 / 23:49:52
Робіку спочивай з миром хай земля буде тобі пухом і хай всі хто пише погане знають що було в тобі і хороше. Вічна память і співчюття рідним

іван Грига 2017-05-08 / 20:08:35
швили йому в могилу най в пеклі горить

Стас 2017-05-04 / 16:03:38
Бо придурки вони. Обсирают ні защо. І в тюрмі він небув. Любив справедливість. Недавав робити то що хотіли ці що тут пишут вот і виливают грязь з корита. Співчуття батькам і сестрі.

Мих 2017-05-03 / 00:39:39
Одна контробанда і всё? Чому люди його боялися?

maik 35 2017-05-03 / 00:22:06
Нормальный поцанчика був най спочивае з миром хлопци лишиця дурного не кажить того що не було щири спивчуття ридным я був лично з ним знойомый класный був

maik 35 2017-05-03 / 00:17:18
Ничого контрабанда просто хлопци його боялись зато туй
Пишуть що попало що не могли в лице йому Казати

Мих 2017-05-03 / 00:01:58
Я вибачаюся! А що він поганого наробив? Що такі отзыв погані?

Іван 2017-04-30 / 17:43:33
Ви тільки тепер взялись обсирати людину яка вмерла а влице слабо було сказати, да він занімався контрабандою але кожен із нас зароблює так як може,вам було приятно якщо наприклад у вас хтось вмер і про нього таке писали ! Подумайте добре що ви пишите !

kosmos 2017-04-30 / 07:09:11
Майже він розбився у Хусті . Після футболу була гулянка.Пізно ніччю злетів з моста ...

maik 35 2017-04-29 / 23:34:03
Стас ты правильно указав робия боялися зато був порядок а ти що там пишуть хоть що то не могли йому у лице ото указати бо боялися його Шкода його най спочивае з миром та щири спивчуття ридным и близким

Стас 2017-04-29 / 14:35:26
Робій небув за рульом. Тебе Кеша треба в помойку шоб ти там поперевертався. І закрий рот бо як найду та будеш ти труп. Тепер в Хусті безпредєл буде. Бо Робій всіх держав на короткому поводкові. Він хотів щоб був порядок. А із за таких сук як тут пише його не буде.

kesha 2017-04-28 / 23:15:40
липше б загинув бою як воин за краину захищаючи чим як бандюган в канави всим туда дорога в помойку

kesha 2017-04-28 / 23:04:14
у мене кишить сука хай перевертаеться в гробу лиш як можна

Вася 2017-04-28 / 22:51:27
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1499672573690661&set=gm.818272418291719&type=3&theater

Василь 2017-04-28 / 22:22:11
Цей урод Кончений гнав 220 км. Так показав спідометер розбитоі ауді !!!! упаси боже якби врізався в дітей

Стас 2017-04-28 / 00:08:24
Нікого він непідсажував на наркоту. Всьо то наклеп.0 Правосек ти уйобок, тобі ШТОПАНОМУ БЕТОНОМ землю як ти написав тут. Диви Вася аб тебе непокалічили ненароком. Земля кругла. Бидло тут ти Вова. І всі хто так говорит і думає.

kesha 2017-04-27 / 21:21:50
мене трохи не вбив на зеленому порш кайен на переходи в м.Хуст биля школи де магаз.2000.Кажуть Бог йому судд

Хуст 2017-04-27 / 20:26:13
Не знаю що вам і казати. Божий суд розбереся. А ви не обсуждайте. Не знаю чим чоловік перед вами згрішив?

09909 2017-04-27 / 20:22:03
Типир "Художник" в Хусті "рулит"?

НОВИНИ: Кримінал

21:31
/ 3
Поліція опублікувала "портрет" мукачівця, що втік з-під варти в лікарні Ужгорода
21:17
У Виноградові зіткнулися Lada і Ford
17:16
/ 8
Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"
16:50
Неподалік Голубиного патрульні виявили "колег" нелегалів, вже затриманих уночі
16:38
/ 1
Винуватець ДТП в Берегові втік з місця події, а коли знайшли, заявив, що випив вже після аварії
13:30
/ 3
В Ужгороді з-під охорони в лікарняній палаті втік ув'язнений
12:46
/ 3
Адвокатові, затриманому з підозрою на передачу хабара судді Берегівського райсуду, призначено цілодобовий домашній арешт
12:27
/ 6
Поліцейський з Виноградова, підозрюваний у вимаганні 50 тис дол за "кришування" нарколабораторії, вийде під заставу в 130 тис грн
12:17
Зупинений за порушення ПДР перевізник трьох нелегалів викинув з авто балаклаву та рацію
11:42
На Закарпатті в словака вилучили 249 старовинних листівок, найстаріша з яких датована 1881 р.
17:12
/ 12
На Закарпатті "накрили" мережу підпільних газових АЗС з добовим оборотом у 150 тис грн
15:15
/ 2
У Мукачеві підприємець силою "перепаркував" автовишку Мукачівського РЕМу
14:23
/ 1
На Закарпатті сомалійця за намагання переправити до ЄС ефіопів засудили до 7 років
13:55
/ 37
У Стужиці на Великоберезнянщині застрелили одного з колишніх членів банди Копчі
13:28
На "Лужанці" українця затримали на вкраденій у червні в Словаччині "Шкоді"
09:17
В Ужгороді розшукали іноземця, підозрюваного в крадіжці грошей зі спальної кімнати дівчини
03:01
/ 1
Під Ужгородом після зіткнення з Audi Volkswagen перекинувся на бік
02:30
/ 1
За добу патрульні затримали трьох осіб із "речовинами, схожими на наркотичні"
22:47
/ 1
Організаторів врізки у нафтопродуктопровід на Закарпатті арештували з можливістю застави по 345 тис грн
17:42
/ 1
У Києві безхатько з Закарпаття підп'януруч зарізав свого сусіда по землянці
17:39
В Ужгороді вантажівка смертельно наїхала на чоловіка, котрий переходив дорогу в невстановленому місці
16:36
/ 21
У Берегові на хабарі затримали суддю райсуду
15:58
/ 1
На Закарпатті з початку року за хабарництво затримано 15 посадовців різного рівня
15:54
/ 2
На Тячівщині чоловік із ревнощів побив вагітну дружину, через що вона померла разом із ненародженою дитиною
15:39
/ 59
Частина поліцейських, викритих на "кришуванні" нарколабораторії у Виноградові, – у бігах – прокуратура
» Всі новини