У ДТП загинув зять нардепа Ланя (Блюка) Роберт Борка (ФОТО)

У дорожньо-транспортній пригоді, що трапилася в середу, близько 22.30, у селі Сільце на Іршавщині, загинув зять народного депутата Михайла Ланя (член депутатської групи "Партія "Відродження"), кримінальний авторитет з Хуста, 37-річний Роберт Борка.

У ДТП загинув зять нардепа Ланя (Блюка) Роберт Борка (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Судячи з усього, йдеться про ДТП за участю автомобіля Audi угорської реєстрації. Іномарка злетіла з мосту в кювет. Водій від травм, серед яких і травматична ампутація однієї з кінцівок, помер в реанімаційному відділенні Іршавської районної лікарні.

Більше подробиць редакції наразі дізнатися не вдалося.

Роберт Борка відомий скандальним побиттям футбольних арбітрів і міліціонера восени 20011 року, за яке був засуджений.

Крім того, за інформацією Закарпаття онлайн, саме Р.Борці належала викрадена в Чеській Республіці біла AUDI Q7 (номер 1АV6666), яка стояла біля спортивного комплексу "Антарес" під час резонансної перестрілки 11 липня 2015 року в Мукачеві, і яку так і не змогли знайти міліціонери під керівництвом Сергія Шаранича і Арсена Авакова.

За неофіційною інформацією, Р.Борка тоді особисто привіз з Хуста своїх озброєних "бійців" на підтримку М.Ланя.

Власницею спорткомплексу "Антарес" є донька М.Ланя Ніколетта, на якій згодом і одружився Р.Борка.

У липні 2016 року Р.Борка фігурував в історії з затриманням при в'їзді до Мукачева за інформацією Інтерполу краденого в Німеччині автомобіля Range Rover.

27 квітня 2017р.

Теги: Роберт Борка, Блюк, Ланьо

Коментарі

****рас 2017-10-15 / 02:38:35


Шкода шо так легко пушов.муг на инвалидному возыку Ся покатать из перекошеным рылом,а його молодая жена из под нього уточку забыраты, цы королева сигарет не убыраты бы дерьмо из под своего чоловик?)) ******сы и Ланьо и Балога.Скорее бы ********** * *****,и всех ******сы в клетку


777 2017-07-19 / 13:25:41
добре люди пишуть на одного скота менше,він не одного зробив каліков,про який порядок ви говорите фаттьови,?безпридел він творив,а не порядок,Бог йому суддя.

Ліля 2017-06-13 / 23:49:52
Робіку спочивай з миром хай земля буде тобі пухом і хай всі хто пише погане знають що було в тобі і хороше. Вічна память і співчюття рідним

іван Грига 2017-05-08 / 20:08:35
швили йому в могилу най в пеклі горить

Стас 2017-05-04 / 16:03:38
Бо придурки вони. Обсирают ні защо. І в тюрмі він небув. Любив справедливість. Недавав робити то що хотіли ці що тут пишут вот і виливают грязь з корита. Співчуття батькам і сестрі.

Мих 2017-05-03 / 00:39:39
Одна контробанда і всё? Чому люди його боялися?

maik 35 2017-05-03 / 00:22:06
Нормальный поцанчика був най спочивае з миром хлопци лишиця дурного не кажить того що не було щири спивчуття ридным я був лично з ним знойомый класный був

maik 35 2017-05-03 / 00:17:18
Ничого контрабанда просто хлопци його боялись зато туй
Пишуть що попало що не могли в лице йому Казати

Мих 2017-05-03 / 00:01:58
Я вибачаюся! А що він поганого наробив? Що такі отзыв погані?

Іван 2017-04-30 / 17:43:33
Ви тільки тепер взялись обсирати людину яка вмерла а влице слабо було сказати, да він занімався контрабандою але кожен із нас зароблює так як може,вам було приятно якщо наприклад у вас хтось вмер і про нього таке писали ! Подумайте добре що ви пишите !

kosmos 2017-04-30 / 07:09:11
Майже він розбився у Хусті . Після футболу була гулянка.Пізно ніччю злетів з моста ...

maik 35 2017-04-29 / 23:34:03
Стас ты правильно указав робия боялися зато був порядок а ти що там пишуть хоть що то не могли йому у лице ото указати бо боялися його Шкода його най спочивае з миром та щири спивчуття ридным и близким

Стас 2017-04-29 / 14:35:26
Робій небув за рульом. Тебе Кеша треба в помойку шоб ти там поперевертався. І закрий рот бо як найду та будеш ти труп. Тепер в Хусті безпредєл буде. Бо Робій всіх держав на короткому поводкові. Він хотів щоб був порядок. А із за таких сук як тут пише його не буде.

kesha 2017-04-28 / 23:15:40
липше б загинув бою як воин за краину захищаючи чим як бандюган в канави всим туда дорога в помойку

kesha 2017-04-28 / 23:04:14
у мене кишить сука хай перевертаеться в гробу лиш як можна

Вася 2017-04-28 / 22:51:27
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1499672573690661&set=gm.818272418291719&type=3&theater

Василь 2017-04-28 / 22:22:11
Цей урод Кончений гнав 220 км. Так показав спідометер розбитоі ауді !!!! упаси боже якби врізався в дітей

Стас 2017-04-28 / 00:08:24
Нікого він непідсажував на наркоту. Всьо то наклеп.0 Правосек ти уйобок, тобі ШТОПАНОМУ БЕТОНОМ землю як ти написав тут. Диви Вася аб тебе непокалічили ненароком. Земля кругла. Бидло тут ти Вова. І всі хто так говорит і думає.

kesha 2017-04-27 / 21:21:50
мене трохи не вбив на зеленому порш кайен на переходи в м.Хуст биля школи де магаз.2000.Кажуть Бог йому судд

Хуст 2017-04-27 / 20:26:13
Не знаю що вам і казати. Божий суд розбереся. А ви не обсуждайте. Не знаю чим чоловік перед вами згрішив?

НОВИНИ: Кримінал

21:00
/ 1
ГПУ взялася за "американських" видобувачів закарпатського золота
14:38
/ 2
Москаль державним коштом будує дорогу до "заявленого" курорту "Свидовець", який лобіює – еколог
11:20
На Мукачівщині п'яний водій з двома дітьми в салоні "Форда" в'їхав у бетонний стовп
01:03
На "Лужанці" у паливному баку авто і тайниках "польського" Ford-а виявили 330 пачок Rothmans
16:12
Киянин обікрав магазин косметики в Ужгороді
15:52
/ 1
Ясінянське підприємство завдало збитків лісовим ресурсам на 137 тисяч гривень
14:28
В центрі Ужгорода неповнолітній відібрав у пенсіонерки гаманець з грошима
13:33
Поліція охорони вгамовувала п'яних хуліганів, які чіплялися до продавчинь магазинів
12:10
У Мукачеві поліція закрила 5 підпільних гральних закладів
11:08
На Іршавщині ремонтник обкрадав своїх замовників
10:46
В Ужгороді на вокзалі затримали нелегалів
10:25
На Тячівщині "Mercedes" зіткнувся з самоскидом "Howo". Водіїв і пасажирів деблокували рятувальники
05:50
/ 22
Суддю Амаровича, який п'яним за кермом убив людину, обрано головою Перечинського райсуду
05:04
/ 3
Мукачівця, що "прославився" "п'яним" опором патрульним, засудили до 3 років умовно
03:26
/ 1
На "Лужанці" через сигарети у паливному баку в українця вилучили "польський" Ford Galaxy
02:42
Закарпатця, що п'яним підпалив готелю під Львовом, засудили на три роки
18:01
З метою змусити Держприкордонслужбу оформити документи на землі кордону на Закарпатті пред’явлено 30 позовних заяв
17:45
У комунальну власність Свалявської міськради повернуто землі вартістю понад 2 млн грн
15:40
/ 1
Меморіальну дошку Василю Свиді відкриють в Ужгороді
15:33
На кордоні на Закарпатті затримали викрадену день тому в Словаччині "Шкоду"
15:15
Двох мешканців Берегівщини, звинувачених у побитті до смерті, взято під варту
14:43
У Холмоку на Ужгородщині чоловік, що сів за кермо напідпитку, в'їхав в огорожу приватного будинку
13:24
6 індійців та 2 громадян Бангладеш затримали на Закарпатті поблизу кордону з Угорщиною
12:29
/ 1
На Закарпатті затримали підозрюваного в смертельному побитті, котрий намагався "сховатися" за фіктивним алібі
11:43
На Хустщині під час обшуку оселі мешканця Стеблівки в шафі знайшли майже 5 кг марихуани
» Всі новини