Апеляційний суд Закарпатської області очолила Ганна Фазикош

21 квітня на зборах суддів Апеляційного суду Закарпатської області відбулися вибори очільника установи.

Апеляційний суд Закарпатської області очолила Ганна Фазикош

Виборча процедура проведена шляхом таємного голосування, відповідно до законодавчих вимог. На посаду голови суду претендували два кандидати: Ганна Фазикош та Роман Кондор.

За результатами таємного голосування більшістю голосів від загальної кількості суддів Апеляційного суду краю на адміністративну посаду голови суду обрано Ганну Фазикош, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

До цього часу Ганна Фазикош працювала на посаді  заступника голови Апеляційного суду Закарпатської області. Ганну Фазикош на цю посаду Вища рада юстиції призначила у грудні 2012 року.

21 квітня 2017р.

Теги: голова, суд, Ганна Фазикош

Коментарі

Микола 2017-05-30 / 00:18:23
то ще та хапуга-корупціонерка!! люстрації на неї не хватило видно!

Васьо 2017-04-24 / 17:52:07
Марьо! На шо намікаєш! Ачий ми пришєш пацієнта за гроші. Я принимаю лиш здорових. Отчипися!

Марія 2017-04-23 / 22:51:17
Йой,туй новину такой розумной панство читать!Лим увидьте коло вас новость за психдиспансер.Яку там реорганізацію Кручаниця з Білаком хотять учинити!Нараз увидите кулько грошей зароблять.А ви ся туй до жони імили.

До Сергія 2017-04-22 / 18:51:27
Ця жіночка бачить порушення тільки за хабарі .

Віталій 2017-04-22 / 17:38:53
Людину треба судити по результатам роботи на посаді. Отже, треба набратися терпіння і зачекати. Хоча, система є система.

... 2017-04-22 / 11:16:00
За що бореться на то і напореться. Ця жіночка по любе погано закінчить.

Сергій 2017-04-22 / 10:10:33
Дуже мудра, інтелігентна жінка. А людям лиш би кістки промити. Викладала в мене на юридичному. Не можу сказати про неї нічого поганого.

Студент 2017-04-22 / 09:10:57
Цікаво, що тепер буде робити її Му-Му в гуртожитку?

Пайовик 2017-04-22 / 08:41:34
Но типирка трудоий колектив коньячного заводу ніколи справедливості не добється. Це кадра злодія Гісема.

Лора Ступачка 2017-04-22 / 00:38:54
Іванку не лиш ня! Умру от здивування. Кодового замка у Куриці не буде.

Данацко прудкий 2017-04-22 / 00:34:33
У понеділок їду на прийом з кувалдою. Увижу нову хвилю.

Іван 2017-04-22 / 00:30:24
Сто процентів купила посаду ,голоса в нас продаються .Но то не на довго кара божа буде за іі роботу .

Здивований 2017-04-22 / 00:18:02
Та що ви кажете? За день до цього на сайтах пішла грязь на всіх суддів, окрім цієі дами. А тут прозріли. Маєте те що маєте.

Пілат 2017-04-22 / 00:06:05
Бачу наслідників. Судді умили руки. За рік не могли обрати голову, а тут радість настала.

Вартовий 2017-04-21 / 23:53:41
Копія Іінночки Отрош. Чомусь дуже забуваєте, що ця "хороша" жіночка дивним чином була призначена у 2012 році Ківаловим-Портновим заступником голови цього ж суду просто з неба. Ангелочек! А там де працювала раніше, залишила за собою такі гроби (звісно справи 2-3 річної давності, близько 300), що судді, які іх змушені були розглядати, простопадали в обморок. В апеляційному суді - коефіцієнт її продуктивності рівняється великому 0. Затребуйте Інфо. Вітаю всіх з новим обличчям керівника Феміди!

Іван 2017-04-21 / 23:48:01
Інтерв'ю вже очільника впеляційного суду, яка мабуть і сама не очікувала своєї перемоги,бо так хвилювалася, що навіть забула про те, в якому суді вона працює, називаючи його тричі такою собі просто звичайною установою,не витримує жодної критики. Але дивує інше- вона не сказала найважливіше : як буде суд під її керівництвом здійснювати виконання покладеного на нього законом свого обов'язку - здійснення правосуддя, тому це певною мірою насторожує що все буде без змін, так як і було досі !

Прокурор 2017-04-21 / 23:29:55
Звісно, цей варіант далеко не з кращих, але й не найгірший з того, який в іншому випадку перетворив би цей суд на зразок повністю корупційно знівеченої "митниці".

АДВОКАТ 2017-04-21 / 22:45:25
А кому потрібний порядний голова? Вот вони і обрали собі таку ж , як самі!

Вася 2017-04-21 / 22:37:39
Я в шоці! як можно було таку непорядНУ, ФАЛЬШИВУ ОБРАТИ ГОЛОВОЮ? СУДДІ- ЩО З ВАМИ?

май русин 2017-04-21 / 22:12:01
Йся дуже хотіла. По "трупах" лізла

НОВИНИ: Соціо

16:54
У березні курсуватиме додатковий потяг Київ-Рахів
16:32
Із 24 лютого і до початку березня включно Закарпаттю обіцяють міцні й тривалі морози
15:57
Транспортна комісія в Ужгороді вирішувала питання дорожніх знаків, обмежувачів руху та організації дорожнього руху
15:17
Відбулася чергова сесія Закарпатської облради
15:03
/ 1
ЄС підтвердив закриття прикордонних проектів, зокрема на Закарпатті: Україна втратить близько 27 млн євро
14:45
В уряді здивовані негативними висловлюваннями про роботу Закарпатської ОДА щодо формування ОТГ: "Для ОДА це має стати сигналом"
14:42
Завершувати підключення нової водопровідної мережі в Ужгороді будуть у п'ятницю
14:27
Закарпаття через гальмування ОДА децентралізації втрачає фінансові та інвестиційні можливості
14:07
Закарпаття отримає з резервного фонду понад 180 млн грн на ліквідацію наслідків грудневого паводка
11:52
Депутатський корпус на засіданні сесії підтримав внесення змін до генплану Ужгорода
11:35
/ 1
Депутати в Ужгороді погодили купівлю для місьвиконкому службової автівки вартістю 500 тисгрн
11:30
У Мукачеві два Герої посмертно визнані Почесними громадянами міста
11:27
Ужгородські депутати збільшили статутні фонди "Авангарду", парку Підзамкового та КП "Ужгородський муніципальний транспорт"
10:52
Кращим спортсменам і тренерам у Мукачеві збільшили щомісячні стипендії від міськради до 1 тис грн
10:27
У Мукачеві створять центр комплектування та соціальної підтримки
09:33
/ 1
Екологи закликають берегти першоцвіти і нагадують про штрафи
09:24
Школяр із Ужгорода став переможцем Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики
09:20
/ 2
В Ужгороді почали робити малоінвазивні операції з протезування серцевих клапанів
02:57
/ 1
Запаленням свічок і хвилиною мовчання студенти УжНУ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
01:54
Мінфін підтвердив, що ЄС закриває проект з модернізації КПП з Україною, зокрема на Закарпатті
18:12
/ 3
В Ужгороді вишукують можливості, щоби площу біля облмуздрамтеатру залишити громадським простором
17:44
Мешканець Виноградівщини відсудив в облавтодору 10 тис грн відшкодування за погані дороги
17:19
/ 4
Вільховецька об’єднана громада увійшла до топ-12 ОТГ за темпами зростання власних доходів
15:36
"Гуманітарне" медобладнання від угорців розподілили між амбулаторіями Закарпатської області
15:23
/ 1
На Закарпатті запрацював штаб із моніторингу та контролю стягнення аліментів
» Всі новини