Апеляційний суд Закарпатської області очолила Ганна Фазикош

21 квітня на зборах суддів Апеляційного суду Закарпатської області відбулися вибори очільника установи.

Апеляційний суд Закарпатської області очолила Ганна Фазикош

Виборча процедура проведена шляхом таємного голосування, відповідно до законодавчих вимог. На посаду голови суду претендували два кандидати: Ганна Фазикош та Роман Кондор.

За результатами таємного голосування більшістю голосів від загальної кількості суддів Апеляційного суду краю на адміністративну посаду голови суду обрано Ганну Фазикош, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

До цього часу Ганна Фазикош працювала на посаді  заступника голови Апеляційного суду Закарпатської області. Ганну Фазикош на цю посаду Вища рада юстиції призначила у грудні 2012 року.

21 квітня 2017р.

Теги: голова, суд, Ганна Фазикош

Коментарі

Микола 2017-05-30 / 00:18:23
то ще та хапуга-корупціонерка!! люстрації на неї не хватило видно!

Васьо 2017-04-24 / 17:52:07
Марьо! На шо намікаєш! Ачий ми пришєш пацієнта за гроші. Я принимаю лиш здорових. Отчипися!

Марія 2017-04-23 / 22:51:17
Йой,туй новину такой розумной панство читать!Лим увидьте коло вас новость за психдиспансер.Яку там реорганізацію Кручаниця з Білаком хотять учинити!Нараз увидите кулько грошей зароблять.А ви ся туй до жони імили.

До Сергія 2017-04-22 / 18:51:27
Ця жіночка бачить порушення тільки за хабарі .

Віталій 2017-04-22 / 17:38:53
Людину треба судити по результатам роботи на посаді. Отже, треба набратися терпіння і зачекати. Хоча, система є система.

... 2017-04-22 / 11:16:00
За що бореться на то і напореться. Ця жіночка по любе погано закінчить.

Сергій 2017-04-22 / 10:10:33
Дуже мудра, інтелігентна жінка. А людям лиш би кістки промити. Викладала в мене на юридичному. Не можу сказати про неї нічого поганого.

Студент 2017-04-22 / 09:10:57
Цікаво, що тепер буде робити її Му-Му в гуртожитку?

Пайовик 2017-04-22 / 08:41:34
Но типирка трудоий колектив коньячного заводу ніколи справедливості не добється. Це кадра злодія Гісема.

Лора Ступачка 2017-04-22 / 00:38:54
Іванку не лиш ня! Умру от здивування. Кодового замка у Куриці не буде.

Данацко прудкий 2017-04-22 / 00:34:33
У понеділок їду на прийом з кувалдою. Увижу нову хвилю.

Іван 2017-04-22 / 00:30:24
Сто процентів купила посаду ,голоса в нас продаються .Но то не на довго кара божа буде за іі роботу .

Здивований 2017-04-22 / 00:18:02
Та що ви кажете? За день до цього на сайтах пішла грязь на всіх суддів, окрім цієі дами. А тут прозріли. Маєте те що маєте.

Пілат 2017-04-22 / 00:06:05
Бачу наслідників. Судді умили руки. За рік не могли обрати голову, а тут радість настала.

Вартовий 2017-04-21 / 23:53:41
Копія Іінночки Отрош. Чомусь дуже забуваєте, що ця "хороша" жіночка дивним чином була призначена у 2012 році Ківаловим-Портновим заступником голови цього ж суду просто з неба. Ангелочек! А там де працювала раніше, залишила за собою такі гроби (звісно справи 2-3 річної давності, близько 300), що судді, які іх змушені були розглядати, простопадали в обморок. В апеляційному суді - коефіцієнт її продуктивності рівняється великому 0. Затребуйте Інфо. Вітаю всіх з новим обличчям керівника Феміди!

Іван 2017-04-21 / 23:48:01
Інтерв'ю вже очільника впеляційного суду, яка мабуть і сама не очікувала своєї перемоги,бо так хвилювалася, що навіть забула про те, в якому суді вона працює, називаючи його тричі такою собі просто звичайною установою,не витримує жодної критики. Але дивує інше- вона не сказала найважливіше : як буде суд під її керівництвом здійснювати виконання покладеного на нього законом свого обов'язку - здійснення правосуддя, тому це певною мірою насторожує що все буде без змін, так як і було досі !

Прокурор 2017-04-21 / 23:29:55
Звісно, цей варіант далеко не з кращих, але й не найгірший з того, який в іншому випадку перетворив би цей суд на зразок повністю корупційно знівеченої "митниці".

АДВОКАТ 2017-04-21 / 22:45:25
А кому потрібний порядний голова? Вот вони і обрали собі таку ж , як самі!

Вася 2017-04-21 / 22:37:39
Я в шоці! як можно було таку непорядНУ, ФАЛЬШИВУ ОБРАТИ ГОЛОВОЮ? СУДДІ- ЩО З ВАМИ?

май русин 2017-04-21 / 22:12:01
Йся дуже хотіла. По "трупах" лізла

НОВИНИ: Соціо

16:47
/ 1
В УжНУ визначили кращі монографії науковців вишу минулого року
16:43
На "Майстерні міста" в Ужгороді говорили про досвід створення ОСББ
16:22
Нардепи від "Самопомочі" припинили голодування під АП
15:56
Еволюція звичок: Що з'ясувала американка Дженіфер Дікінсон, вивчаючи Закарпаття
13:37
/ 1
У понеділок під мерією в Ужгороді планують "нестандартний" протест проти нищення архітектурних пам'яток міста
13:05
У Перечині відкрили й освятили пам'ятник полеглому в боях із російсько-терористичними військами Івану Бабичу
11:47
Шквальний вітер поламав персики і абрикоси на Чорній горі на Виноградівщині
10:28
/ 2
В УжНУ створили Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців
02:55
/ 1
Потужні кількагодинні зливи і шквали завдали на Закарпатті чимало лиха
02:38
Австрієць поділився з ужгородцями досвідом вертикального озеленення міст
02:24
/ 2
Ужгородці збираються для обговорення теми системного руйнування історичного обличчя міста і збиратимуть підписи під зверненням до влади
22:57
/ 3
Депутати Кошелева на Хустщині одноголосно проголосували за заборону будівництва міні-ГЕС на території сільради
22:28
/ 2
Депутати Тячівської райради просять на літо заборонити роботу Теребле-Ріцької ГЕС
22:13
В Ужгороді розповіли про львівський досвід пермакультури
21:21
/ 2
Закарпаття – єдина в Україні область, де не створена жодна опорна школа
20:18
У Перечині завтра відкриють пам'ятник Герою Івану Бабичу, що поліг у війні з окупантом на Донбасі
17:32
/ 2
Мукачівська райрада просить перших осіб держави не допустити рейдерського захоплення санаторію "Перлина Карпат"
16:44
В Ужгороді підсумували робочу поїздку до німецького міста-побратима Дармштадта
16:27
/ 1
До Дня Конституції маленьких циганчат в Ужгороді вчили виготовляти зі солоного тіста українську символіку
16:09
"Майстерня міста" в Ужгророді пропонувала ужгородцям "оонівський квест" і чергову "каву без краваток"
15:46
У Мукачеві триває реєстрація тварин
15:44
Понад половину експортних поставок із Закарпаття припадає на Угорщину
11:33
В Ужгороді створено робочу групу, що розроблятиме План дій сталого енергетичного розвитку міста
11:05
/ 2
УжНУ запроваджує програму подвійних дипломів із мюнхенським Університетом прикладних наук Фрезеніуса
10:12
З початку року на Закарпатті перевезено на 0,8% більше вантажів і на 7,4% менше пасажирів, аніж за цей же період торік
» Всі новини