Апеляційний суд Закарпатської області очолила Ганна Фазикош

21 квітня на зборах суддів Апеляційного суду Закарпатської області відбулися вибори очільника установи.

Апеляційний суд Закарпатської області очолила Ганна Фазикош

Виборча процедура проведена шляхом таємного голосування, відповідно до законодавчих вимог. На посаду голови суду претендували два кандидати: Ганна Фазикош та Роман Кондор.

За результатами таємного голосування більшістю голосів від загальної кількості суддів Апеляційного суду краю на адміністративну посаду голови суду обрано Ганну Фазикош, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

До цього часу Ганна Фазикош працювала на посаді  заступника голови Апеляційного суду Закарпатської області. Ганну Фазикош на цю посаду Вища рада юстиції призначила у грудні 2012 року.

21 квітня 2017р.

Теги: голова, суд, Ганна Фазикош

Коментарі

Микола 2017-05-30 / 00:18:23
то ще та хапуга-корупціонерка!! люстрації на неї не хватило видно!

Васьо 2017-04-24 / 17:52:07
Марьо! На шо намікаєш! Ачий ми пришєш пацієнта за гроші. Я принимаю лиш здорових. Отчипися!

Марія 2017-04-23 / 22:51:17
Йой,туй новину такой розумной панство читать!Лим увидьте коло вас новость за психдиспансер.Яку там реорганізацію Кручаниця з Білаком хотять учинити!Нараз увидите кулько грошей зароблять.А ви ся туй до жони імили.

До Сергія 2017-04-22 / 18:51:27
Ця жіночка бачить порушення тільки за хабарі .

Віталій 2017-04-22 / 17:38:53
Людину треба судити по результатам роботи на посаді. Отже, треба набратися терпіння і зачекати. Хоча, система є система.

... 2017-04-22 / 11:16:00
За що бореться на то і напореться. Ця жіночка по любе погано закінчить.

Сергій 2017-04-22 / 10:10:33
Дуже мудра, інтелігентна жінка. А людям лиш би кістки промити. Викладала в мене на юридичному. Не можу сказати про неї нічого поганого.

Студент 2017-04-22 / 09:10:57
Цікаво, що тепер буде робити її Му-Му в гуртожитку?

Пайовик 2017-04-22 / 08:41:34
Но типирка трудоий колектив коньячного заводу ніколи справедливості не добється. Це кадра злодія Гісема.

Лора Ступачка 2017-04-22 / 00:38:54
Іванку не лиш ня! Умру от здивування. Кодового замка у Куриці не буде.

Данацко прудкий 2017-04-22 / 00:34:33
У понеділок їду на прийом з кувалдою. Увижу нову хвилю.

Іван 2017-04-22 / 00:30:24
Сто процентів купила посаду ,голоса в нас продаються .Но то не на довго кара божа буде за іі роботу .

Здивований 2017-04-22 / 00:18:02
Та що ви кажете? За день до цього на сайтах пішла грязь на всіх суддів, окрім цієі дами. А тут прозріли. Маєте те що маєте.

Пілат 2017-04-22 / 00:06:05
Бачу наслідників. Судді умили руки. За рік не могли обрати голову, а тут радість настала.

Вартовий 2017-04-21 / 23:53:41
Копія Іінночки Отрош. Чомусь дуже забуваєте, що ця "хороша" жіночка дивним чином була призначена у 2012 році Ківаловим-Портновим заступником голови цього ж суду просто з неба. Ангелочек! А там де працювала раніше, залишила за собою такі гроби (звісно справи 2-3 річної давності, близько 300), що судді, які іх змушені були розглядати, простопадали в обморок. В апеляційному суді - коефіцієнт її продуктивності рівняється великому 0. Затребуйте Інфо. Вітаю всіх з новим обличчям керівника Феміди!

Іван 2017-04-21 / 23:48:01
Інтерв'ю вже очільника впеляційного суду, яка мабуть і сама не очікувала своєї перемоги,бо так хвилювалася, що навіть забула про те, в якому суді вона працює, називаючи його тричі такою собі просто звичайною установою,не витримує жодної критики. Але дивує інше- вона не сказала найважливіше : як буде суд під її керівництвом здійснювати виконання покладеного на нього законом свого обов'язку - здійснення правосуддя, тому це певною мірою насторожує що все буде без змін, так як і було досі !

Прокурор 2017-04-21 / 23:29:55
Звісно, цей варіант далеко не з кращих, але й не найгірший з того, який в іншому випадку перетворив би цей суд на зразок повністю корупційно знівеченої "митниці".

АДВОКАТ 2017-04-21 / 22:45:25
А кому потрібний порядний голова? Вот вони і обрали собі таку ж , як самі!

Вася 2017-04-21 / 22:37:39
Я в шоці! як можно було таку непорядНУ, ФАЛЬШИВУ ОБРАТИ ГОЛОВОЮ? СУДДІ- ЩО З ВАМИ?

май русин 2017-04-21 / 22:12:01
Йся дуже хотіла. По "трупах" лізла

НОВИНИ: Соціо

17:56
Володимир Цірик "Оса" із Закарпаття посмертно відзначений нагородою "Народний Герой України"
17:26
/ 3
На Берегівщині провели в останню путь полеглого на Сході Михайла Кушніра
16:09
OPENDATA-інтенсив провели сьогодні для працівників мерії в Ужгороді
15:37
Пряники й печиво, мед і медові вироби та предмети хенд-мейду можна придбати на Фестивалі пряників в Ужгороді
15:27
/ 1
14 посадовців Ужгородського лісгоспу притягли до відповільності за порушення вимог природоохоронного законодавства
15:24
На стадіоні "Автомобіліст" в Ужгороді завершили реконструкцію легкоатлетичних доріжок
14:52
/ 1
Хустщина тепер – теж із туристичним брендом
14:27
У понеділок в Ужгороді на час видалення кущів і дерев обмежать рух на вул. Крилова
14:07
В Ужгороді стартував Перший закарпатський фестиваль пряників
13:49
З початку року на Закарпатті сплачено понад 2,7 млрд грн ЄСВ
11:51
Найбільші обсяги прибутку на Закарпатті з початку року одержали машинобудівні підприємства
10:28
На Берегівщині сьогодні прощатимуться із полеглим в російсько-українській війні Михайлом Кушніром
10:24
У Мукачеві визначено претендентів на здобуття премії ім. О. Духновича
09:11
В Ужгороді оголосили тендер на закупівлю перших 10 комунальних автобусів
03:44
Найбільше в Україні автомобілів на "євробляхах" задекларували чиновники Закарпаття (ІНФОГРАФІКА)
03:10
/ 6
ФОТОФАКТ. Громада Усть-Чорної перекрила дорогу через її незадовільний стан
17:57
В Ужгороді визначили офіційні місця продажу ялинок
16:08
Мешканці багатоквартирних будинків Ужгорода тепер дорожче платитимуть за капремонт
16:03
На реконструкцію та матеріально-технічне забезпечення обласного шпиталю ветеранів війни в Ужгороді витрачено понад 1 млн грн
15:57
В Ужгороді прийомні батьки обговорили проблемні питання з фахівцями
15:30
/ 4
У Закарпатській ОДА відзначили ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
15:25
На Закарпатті "спрощенці" сплатили до місцевого бюджету понад 415 млн грн
15:01
В Ужгороді влада зустрічалася з ліквідаторами аварії на ЧАЕС
14:30
У Мукачеві на капітальні видатки передбачено майже 216 млн грн
13:49
На Закарпатті нині мешкає більше двох тисяч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
» Всі новини