МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

До Міністерства закордонних справ України запросили посла Угорщини з приводу закликів віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

Про це заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Ми сьогодні запросили для бесіди угорського посла і почуємо його коментарі. Він має до нас прийти сьогодні", - сказала вона.

Беца також зауважила, що в МЗС з подивом сприйняли заяву віце-прем’єр-міністра Угорщини.

"Ми з подивом сприйняли цю заяву одного з високопосадовців Угорщини щодо створення автономії угорської меншини в сусідніх країнах" - сказала вона.

"Хотіла б відзначити, що саме завдяки багаторічним зусиллям української влади рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим і в багатьох сенсах є прикладом для інших країн. Угорщина для нас завжди була і є важливим партнером. Ми дійсно цінуємо наш двосторонній діалог. Разом з тим, ми виходимо з того, що Угорщина має поважати нашу територіальну цілісність, суверенітет і законодавство нашої країни. Саме це є в основі наших двосторонніх відносин", - наголосила Беца.

Нагадаємо, раніше у МЗС України з подивом сприйняли публічні заклики віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

22 березня 2017р.

Теги: автономія, Угорщина, Шем'єн

Коментарі

Генцюр Петро Ференцович 2017-03-25 / 19:15:17
Хату свою прибрати треба, а не тiкати у чужу, вже прибрану.

Byby 2017-03-23 / 08:18:28
Петя , посол йім гроші Неа - не принесе ,а от шоколадна хфвабрика вже працює .

Byby 2017-03-23 / 07:36:19
Не прозивай на даремно імя Боже.

Русинський жіван 2017-03-22 / 23:59:15
Яка у чорта автономія! Итак роблять што хочуть туй!И садики мають, и школи мадярські мають, і в університеті квоти...А коли м був на мадярох,удинь із лампашом ни єдну русинську школу не найшовим!...И вони туй щи штось мурконять, бога ім того.....

Byby 2017-03-22 / 20:45:07
Mukolo а ти що ,вже вийіздити до чукчів передумав...чи ввсетаки валізи пакуєш

Byby 2017-03-22 / 20:42:05
Тут пише що 88pol*zovateljamце подобається ....що вам подобається , сепаратизм га місцевому рівні , чи те як хуни пхають свойу полтику автономйі , чи бездіяльність і продажність злодійськойі кийівськойі влади ???

До попереднього ! 2017-03-22 / 20:36:54
Ну що ти за дебіл такий твердолобий ?!?! Твоє прізвище не Шаріков П.П. ???))) Я корінний закарпатець з діда-прадіда я є патріотом Украіни і коли на війні був саме за свою Батьківщину - Ураіну !!!!! Поряд були хлопці , мобілізовані , з Угорськими паспортами !!!!! А в цей час в Києві , в генпрокуратурі та і в інших відомствах сиділи "патріоти" з Свободи і торгували Украіною !!!!!! Тому патріотизм це любов до свого , а націоналізм це ненависть до чужого !!! Відчуваєш різницю між любов'ю і ненавистю ?!?!?!?! А я люблю і угорців і словаків і швабів і живу щасливо !!!! І останнє - хто тобі -пес смердячий дав право проганяти з рідноі землі людей які живуть тут тисячі років ???

До до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38 2017-03-22 / 20:31:13


Коментар видалено. Адмін


до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38
За більшість закарпатців не розписуйтесь,а на рахунок угорців і іншим,яким не подобається Українське життя,то чого живете в Україні?Маєте переважна більшість угорські,румунські паспорти,то виїзжайте,ніхто нікого силою тут не тримає!А от впроваджувати політику чужих держав,посягати і агітувати за автономії,це вже називається зрадою і сепаратизмом!І тих,хто закликає до угорської автономії,мали б зацікавити СБУ!

Дід Микола 2017-03-22 / 19:52:38
об цю дебільно-дегенеративну і мародерсько-скотськукиївську владу скоро черепахи і пауки ноги будуть витирати.

Петя 2017-03-22 / 19:48:03
Незнаю нащо мадярському послови ходити на їхні виклики? Не є там до кого ходити і з ким говорити у тому Кийові, одні казнокради і хабарники. Чи може думають, що посол їм гроші принесе за автономію?

Закарпатець 2017-03-22 / 19:21:36
"рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим" - це вона серйозно?! Та ви плювали на своїх громадян, не те що етнічних угорців. Я за автономію і думаю більшість закарпатців так само. Та й взагалі яка нормальна людина, захоче залишитися в україні?!

Byby 2017-03-22 / 19:09:11
Дорога Маряно ...щоб ваш подив був якомога меншим , byby переконливо радить Вам частіше заходидити на закарпаття он лайн , читати новини .

НОВИНИ: Політика

15:15
/ 1
У Рахові п'яний водій Renault в’їхав у огорожу стадіону
16:00
/ 17
В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі
14:00
/ 2
Апеляційний суд в Ужгороді відхилив скаргу генпрокуратури по справі екс-керівника ПС Закарпаття О. Сачка
17:20
/ 4
Рейтинг "губернаторів". У Москаля ростуть проблеми
22:57
/ 7
Фантоми Великої Угорщини
03:23
/ 2
У Берегові відбулася звітно-виборча конференція об'єднання "угорських" прикордонних органів самоврядування Закарпаття
04:40
/ 9
Угорщина збільшить виплати угорським вчителям Закарпаття на 80%
03:38
/ 3
В умовах блокади від Порошенка Анатолій Гриценко в Ужгороді розповів про "трьох китів" і "Громадянську платформу"
18:04
/ 18
Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі
05:07
/ 8
Ужгородські договірняки. Ч.1
01:51
/ 2
Україна і Росія. Ставка Кремля на русинського "прем’єра" без портфеля
22:44
/ 14
Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків
16:05
Перший почали транслювати на окупований Донецьк
09:53
/ 1
Прокурори не з'явилися на засідання по справі О. Сачка в Ужгороді, апеляційний суд переніс розгляд
19:32
/ 5
За звинуваченого в хабарництві мера Чопа внесли заставу і його випустили з СІЗО
13:42
/ 6
Апеляційний суд залишив мера Чопа під вартою, зменшивши однак заставу до 128 тис грн
12:01
/ 11
Суд відмовив голові Закарпастької ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака
11:24
/ 25
Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака
11:05
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгороді розпочався розгляд апеляції звинуваченого в корупції мера Чопа, на суд прибув Москаль
05:54
У середу відбудеться "апеляційне" судове засідання в справі екс-керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка
12:35
/ 3
Угорські сепаратисти представили "незалежне" Закарпаття в чемпіонаті Європи з футболу серед невизнаних республік
15:16
Вирок у "мукачівській справі" оголосять 26 червня
12:09
/ 5
У день введення безвізового режиму президент України зустрінеться на Закарпатті з президентом Словаччини
11:03
/ 5
Прокуратура просить для звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС 15 років ув'язнення
10:44
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ судового засідання у "мукачівській справі": заплановані дебати й останнє слово