МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

До Міністерства закордонних справ України запросили посла Угорщини з приводу закликів віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

Про це заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Ми сьогодні запросили для бесіди угорського посла і почуємо його коментарі. Він має до нас прийти сьогодні", - сказала вона.

Беца також зауважила, що в МЗС з подивом сприйняли заяву віце-прем’єр-міністра Угорщини.

"Ми з подивом сприйняли цю заяву одного з високопосадовців Угорщини щодо створення автономії угорської меншини в сусідніх країнах" - сказала вона.

"Хотіла б відзначити, що саме завдяки багаторічним зусиллям української влади рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим і в багатьох сенсах є прикладом для інших країн. Угорщина для нас завжди була і є важливим партнером. Ми дійсно цінуємо наш двосторонній діалог. Разом з тим, ми виходимо з того, що Угорщина має поважати нашу територіальну цілісність, суверенітет і законодавство нашої країни. Саме це є в основі наших двосторонніх відносин", - наголосила Беца.

Нагадаємо, раніше у МЗС України з подивом сприйняли публічні заклики віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

22 березня 2017р.

Теги: автономія, Угорщина, Шем'єн

Коментарі

Генцюр Петро Ференцович 2017-03-25 / 19:15:17
Хату свою прибрати треба, а не тiкати у чужу, вже прибрану.

Byby 2017-03-23 / 08:18:28
Петя , посол йім гроші Неа - не принесе ,а от шоколадна хфвабрика вже працює .

Byby 2017-03-23 / 07:36:19
Не прозивай на даремно імя Боже.

Русинський жіван 2017-03-22 / 23:59:15
Яка у чорта автономія! Итак роблять што хочуть туй!И садики мають, и школи мадярські мають, і в університеті квоти...А коли м був на мадярох,удинь із лампашом ни єдну русинську школу не найшовим!...И вони туй щи штось мурконять, бога ім того.....

Byby 2017-03-22 / 20:45:07
Mukolo а ти що ,вже вийіздити до чукчів передумав...чи ввсетаки валізи пакуєш

Byby 2017-03-22 / 20:42:05
Тут пише що 88pol*zovateljamце подобається ....що вам подобається , сепаратизм га місцевому рівні , чи те як хуни пхають свойу полтику автономйі , чи бездіяльність і продажність злодійськойі кийівськойі влади ???

До попереднього ! 2017-03-22 / 20:36:54
Ну що ти за дебіл такий твердолобий ?!?! Твоє прізвище не Шаріков П.П. ???))) Я корінний закарпатець з діда-прадіда я є патріотом Украіни і коли на війні був саме за свою Батьківщину - Ураіну !!!!! Поряд були хлопці , мобілізовані , з Угорськими паспортами !!!!! А в цей час в Києві , в генпрокуратурі та і в інших відомствах сиділи "патріоти" з Свободи і торгували Украіною !!!!!! Тому патріотизм це любов до свого , а націоналізм це ненависть до чужого !!! Відчуваєш різницю між любов'ю і ненавистю ?!?!?!?! А я люблю і угорців і словаків і швабів і живу щасливо !!!! І останнє - хто тобі -пес смердячий дав право проганяти з рідноі землі людей які живуть тут тисячі років ???

До до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38 2017-03-22 / 20:31:13


Коментар видалено. Адмін


до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38
За більшість закарпатців не розписуйтесь,а на рахунок угорців і іншим,яким не подобається Українське життя,то чого живете в Україні?Маєте переважна більшість угорські,румунські паспорти,то виїзжайте,ніхто нікого силою тут не тримає!А от впроваджувати політику чужих держав,посягати і агітувати за автономії,це вже називається зрадою і сепаратизмом!І тих,хто закликає до угорської автономії,мали б зацікавити СБУ!

Дід Микола 2017-03-22 / 19:52:38
об цю дебільно-дегенеративну і мародерсько-скотськукиївську владу скоро черепахи і пауки ноги будуть витирати.

Петя 2017-03-22 / 19:48:03
Незнаю нащо мадярському послови ходити на їхні виклики? Не є там до кого ходити і з ким говорити у тому Кийові, одні казнокради і хабарники. Чи може думають, що посол їм гроші принесе за автономію?

Закарпатець 2017-03-22 / 19:21:36
"рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим" - це вона серйозно?! Та ви плювали на своїх громадян, не те що етнічних угорців. Я за автономію і думаю більшість закарпатців так само. Та й взагалі яка нормальна людина, захоче залишитися в україні?!

Byby 2017-03-22 / 19:09:11
Дорога Маряно ...щоб ваш подив був якомога меншим , byby переконливо радить Вам частіше заходидити на закарпаття он лайн , читати новини .

НОВИНИ: Політика

08:09
/ 9
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 4
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 26
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 48
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 35
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України