МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

До Міністерства закордонних справ України запросили посла Угорщини з приводу закликів віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

Про це заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Ми сьогодні запросили для бесіди угорського посла і почуємо його коментарі. Він має до нас прийти сьогодні", - сказала вона.

Беца також зауважила, що в МЗС з подивом сприйняли заяву віце-прем’єр-міністра Угорщини.

"Ми з подивом сприйняли цю заяву одного з високопосадовців Угорщини щодо створення автономії угорської меншини в сусідніх країнах" - сказала вона.

"Хотіла б відзначити, що саме завдяки багаторічним зусиллям української влади рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим і в багатьох сенсах є прикладом для інших країн. Угорщина для нас завжди була і є важливим партнером. Ми дійсно цінуємо наш двосторонній діалог. Разом з тим, ми виходимо з того, що Угорщина має поважати нашу територіальну цілісність, суверенітет і законодавство нашої країни. Саме це є в основі наших двосторонніх відносин", - наголосила Беца.

Нагадаємо, раніше у МЗС України з подивом сприйняли публічні заклики віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

22 березня 2017р.

Теги: автономія, Угорщина, Шем'єн

Коментарі

Генцюр Петро Ференцович 2017-03-25 / 19:15:17
Хату свою прибрати треба, а не тiкати у чужу, вже прибрану.

Byby 2017-03-23 / 08:18:28
Петя , посол йім гроші Неа - не принесе ,а от шоколадна хфвабрика вже працює .

Byby 2017-03-23 / 07:36:19
Не прозивай на даремно імя Боже.

Русинський жіван 2017-03-22 / 23:59:15
Яка у чорта автономія! Итак роблять што хочуть туй!И садики мають, и школи мадярські мають, і в університеті квоти...А коли м був на мадярох,удинь із лампашом ни єдну русинську школу не найшовим!...И вони туй щи штось мурконять, бога ім того.....

Byby 2017-03-22 / 20:45:07
Mukolo а ти що ,вже вийіздити до чукчів передумав...чи ввсетаки валізи пакуєш

Byby 2017-03-22 / 20:42:05
Тут пише що 88pol*zovateljamце подобається ....що вам подобається , сепаратизм га місцевому рівні , чи те як хуни пхають свойу полтику автономйі , чи бездіяльність і продажність злодійськойі кийівськойі влади ???

До попереднього ! 2017-03-22 / 20:36:54
Ну що ти за дебіл такий твердолобий ?!?! Твоє прізвище не Шаріков П.П. ???))) Я корінний закарпатець з діда-прадіда я є патріотом Украіни і коли на війні був саме за свою Батьківщину - Ураіну !!!!! Поряд були хлопці , мобілізовані , з Угорськими паспортами !!!!! А в цей час в Києві , в генпрокуратурі та і в інших відомствах сиділи "патріоти" з Свободи і торгували Украіною !!!!!! Тому патріотизм це любов до свого , а націоналізм це ненависть до чужого !!! Відчуваєш різницю між любов'ю і ненавистю ?!?!?!?! А я люблю і угорців і словаків і швабів і живу щасливо !!!! І останнє - хто тобі -пес смердячий дав право проганяти з рідноі землі людей які живуть тут тисячі років ???

До до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38 2017-03-22 / 20:31:13


Коментар видалено. Адмін


до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38
За більшість закарпатців не розписуйтесь,а на рахунок угорців і іншим,яким не подобається Українське життя,то чого живете в Україні?Маєте переважна більшість угорські,румунські паспорти,то виїзжайте,ніхто нікого силою тут не тримає!А от впроваджувати політику чужих держав,посягати і агітувати за автономії,це вже називається зрадою і сепаратизмом!І тих,хто закликає до угорської автономії,мали б зацікавити СБУ!

Дід Микола 2017-03-22 / 19:52:38
об цю дебільно-дегенеративну і мародерсько-скотськукиївську владу скоро черепахи і пауки ноги будуть витирати.

Петя 2017-03-22 / 19:48:03
Незнаю нащо мадярському послови ходити на їхні виклики? Не є там до кого ходити і з ким говорити у тому Кийові, одні казнокради і хабарники. Чи може думають, що посол їм гроші принесе за автономію?

Закарпатець 2017-03-22 / 19:21:36
"рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим" - це вона серйозно?! Та ви плювали на своїх громадян, не те що етнічних угорців. Я за автономію і думаю більшість закарпатців так само. Та й взагалі яка нормальна людина, захоче залишитися в україні?!

Byby 2017-03-22 / 19:09:11
Дорога Маряно ...щоб ваш подив був якомога меншим , byby переконливо радить Вам частіше заходидити на закарпаття он лайн , читати новини .

НОВИНИ: Політика

05:04
З 11 адмінпротоколів за носіння георгіївської стрічки один складено на Закарпатті
03:48
/ 3
Адміністратора групи у Фейсбуку засудили за заклики приєднати Закарпаття до Угорщини
04:04
Закарпатський "Минай" здобув в аматорському чемпіонаті України з футболу першу перемогу
05:15
/ 209
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 11
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 4
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 22
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 41
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді