МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

До Міністерства закордонних справ України запросили посла Угорщини з приводу закликів віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

Про це заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Ми сьогодні запросили для бесіди угорського посла і почуємо його коментарі. Він має до нас прийти сьогодні", - сказала вона.

Беца також зауважила, що в МЗС з подивом сприйняли заяву віце-прем’єр-міністра Угорщини.

"Ми з подивом сприйняли цю заяву одного з високопосадовців Угорщини щодо створення автономії угорської меншини в сусідніх країнах" - сказала вона.

"Хотіла б відзначити, що саме завдяки багаторічним зусиллям української влади рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим і в багатьох сенсах є прикладом для інших країн. Угорщина для нас завжди була і є важливим партнером. Ми дійсно цінуємо наш двосторонній діалог. Разом з тим, ми виходимо з того, що Угорщина має поважати нашу територіальну цілісність, суверенітет і законодавство нашої країни. Саме це є в основі наших двосторонніх відносин", - наголосила Беца.

Нагадаємо, раніше у МЗС України з подивом сприйняли публічні заклики віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

22 березня 2017р.

Теги: автономія, Угорщина, Шем'єн

Коментарі

Генцюр Петро Ференцович 2017-03-25 / 19:15:17
Хату свою прибрати треба, а не тiкати у чужу, вже прибрану.

Byby 2017-03-23 / 08:18:28
Петя , посол йім гроші Неа - не принесе ,а от шоколадна хфвабрика вже працює .

Byby 2017-03-23 / 07:36:19
Не прозивай на даремно імя Боже.

Русинський жіван 2017-03-22 / 23:59:15
Яка у чорта автономія! Итак роблять што хочуть туй!И садики мають, и школи мадярські мають, і в університеті квоти...А коли м був на мадярох,удинь із лампашом ни єдну русинську школу не найшовим!...И вони туй щи штось мурконять, бога ім того.....

Byby 2017-03-22 / 20:45:07
Mukolo а ти що ,вже вийіздити до чукчів передумав...чи ввсетаки валізи пакуєш

Byby 2017-03-22 / 20:42:05
Тут пише що 88pol*zovateljamце подобається ....що вам подобається , сепаратизм га місцевому рівні , чи те як хуни пхають свойу полтику автономйі , чи бездіяльність і продажність злодійськойі кийівськойі влади ???

До попереднього ! 2017-03-22 / 20:36:54
Ну що ти за дебіл такий твердолобий ?!?! Твоє прізвище не Шаріков П.П. ???))) Я корінний закарпатець з діда-прадіда я є патріотом Украіни і коли на війні був саме за свою Батьківщину - Ураіну !!!!! Поряд були хлопці , мобілізовані , з Угорськими паспортами !!!!! А в цей час в Києві , в генпрокуратурі та і в інших відомствах сиділи "патріоти" з Свободи і торгували Украіною !!!!!! Тому патріотизм це любов до свого , а націоналізм це ненависть до чужого !!! Відчуваєш різницю між любов'ю і ненавистю ?!?!?!?! А я люблю і угорців і словаків і швабів і живу щасливо !!!! І останнє - хто тобі -пес смердячий дав право проганяти з рідноі землі людей які живуть тут тисячі років ???

До до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38 2017-03-22 / 20:31:13


Коментар видалено. Адмін


до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38
За більшість закарпатців не розписуйтесь,а на рахунок угорців і іншим,яким не подобається Українське життя,то чого живете в Україні?Маєте переважна більшість угорські,румунські паспорти,то виїзжайте,ніхто нікого силою тут не тримає!А от впроваджувати політику чужих держав,посягати і агітувати за автономії,це вже називається зрадою і сепаратизмом!І тих,хто закликає до угорської автономії,мали б зацікавити СБУ!

Дід Микола 2017-03-22 / 19:52:38
об цю дебільно-дегенеративну і мародерсько-скотськукиївську владу скоро черепахи і пауки ноги будуть витирати.

Петя 2017-03-22 / 19:48:03
Незнаю нащо мадярському послови ходити на їхні виклики? Не є там до кого ходити і з ким говорити у тому Кийові, одні казнокради і хабарники. Чи може думають, що посол їм гроші принесе за автономію?

Закарпатець 2017-03-22 / 19:21:36
"рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим" - це вона серйозно?! Та ви плювали на своїх громадян, не те що етнічних угорців. Я за автономію і думаю більшість закарпатців так само. Та й взагалі яка нормальна людина, захоче залишитися в україні?!

Byby 2017-03-22 / 19:09:11
Дорога Маряно ...щоб ваш подив був якомога меншим , byby переконливо радить Вам частіше заходидити на закарпаття он лайн , читати новини .

НОВИНИ: Політика

16:25
Україна пропускатиме вантажі до Придністров’я тільки з дозволу Молдови
16:04
/ 1
Словацькі журналісти розповіли, як закарпатці "взяли в заручники" словацького поліцейського, блокуючи прикордонний наряд
02:59
/ 3
Закарпатський РУХ обрав головою Піпаша, висовуватиме на голову НРУ Шовкошитного та хоче автономії кримських татар
18:00
/ 3
У порядку денному сесії Ужгородської міськради від 30 травня проекти рішень про зміну влади відсутні
13:41
/ 22
Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора"
05:51
/ 17
ДСУУ вимагає знайти і притягнути до відповідальності організаторів провокації з "угорськими" стелами на Закарпатті
10:40
На першому засіданні Іршавської міської ОТГ обрали заступника голови та секретаря міської ради
02:30
Новообрана міськрада Перечинської ОТГ отримала повноваження і обрала керівництво
02:17
/ 3
З ужгородських депутатів троє можуть втратити мандат через відсутність звітів
17:55
/ 5
З 12 закарпатських нардепів проект постанови щодо санкцій проти Януковича і його оточення підтримали тільки троє
02:19
/ 1
Європарламент перевірить Угорщину на предмет дотримання європейських цінностей
20:27
Зняття звинувачення в тероризмі з фігурантів "мукачівської справи" ще не перемога - Бухтояров
11:12
Зі звинувачених по "мукачівській справі" "правосекторівців" зняли обвинувачення в тероризмі
04:19
/ 9
Львів'яни завершують на Верецькому перевалі облаштування меморіального кладовища карпатських січовиків
01:51
/ 2
Суд відмовив екс-голові Великоберезнянської райради Василю Канюку в грошах, але визнав звільнення протиправним (ДОКУМЕНТИ)
19:01
/ 29
Ідеологічна провокація в центрі Ужгорода. Що зробить українська влада?
18:18
/ 26
Захист угорських національних меншин в суміжних державах – популістський "коник" влади Угорщини
03:45
/ 5
Сьогодні після нарадчої кімнати суд в Ужгороді оголосить рішення щодо екс-голови Великоберезнянської райради Василя Канюка
08:02
/ 71
"Гібридна війна" за Ужгород: "Народним фронтом" проти "Відродження"
02:09
/ 13
Сьогодні суд вирішить, чи повертати екс-голову Великоберезнянської райради Канюка на посаду з компенсацією йому 200 тис грн
13:15
/ 1
Розгляд "мукачівської справи" відтерміновано для зміни обвинувального акту
11:23
/ 5
Закарпатська облрада зберегла через суд 3 тис га для мисливців екс-губернатора "опблоківця" Ледиди