МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

До Міністерства закордонних справ України запросили посла Угорщини з приводу закликів віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

МЗС викликало посла Угорщини через заяви про створення угорських автономій

Про це заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Ми сьогодні запросили для бесіди угорського посла і почуємо його коментарі. Він має до нас прийти сьогодні", - сказала вона.

Беца також зауважила, що в МЗС з подивом сприйняли заяву віце-прем’єр-міністра Угорщини.

"Ми з подивом сприйняли цю заяву одного з високопосадовців Угорщини щодо створення автономії угорської меншини в сусідніх країнах" - сказала вона.

"Хотіла б відзначити, що саме завдяки багаторічним зусиллям української влади рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим і в багатьох сенсах є прикладом для інших країн. Угорщина для нас завжди була і є важливим партнером. Ми дійсно цінуємо наш двосторонній діалог. Разом з тим, ми виходимо з того, що Угорщина має поважати нашу територіальну цілісність, суверенітет і законодавство нашої країни. Саме це є в основі наших двосторонніх відносин", - наголосила Беца.

Нагадаємо, раніше у МЗС України з подивом сприйняли публічні заклики віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.

22 березня 2017р.

Теги: автономія, Угорщина, Шем'єн

Коментарі

Генцюр Петро Ференцович 2017-03-25 / 19:15:17
Хату свою прибрати треба, а не тiкати у чужу, вже прибрану.

Byby 2017-03-23 / 08:18:28
Петя , посол йім гроші Неа - не принесе ,а от шоколадна хфвабрика вже працює .

Byby 2017-03-23 / 07:36:19
Не прозивай на даремно імя Боже.

Русинський жіван 2017-03-22 / 23:59:15
Яка у чорта автономія! Итак роблять што хочуть туй!И садики мають, и школи мадярські мають, і в університеті квоти...А коли м був на мадярох,удинь із лампашом ни єдну русинську школу не найшовим!...И вони туй щи штось мурконять, бога ім того.....

Byby 2017-03-22 / 20:45:07
Mukolo а ти що ,вже вийіздити до чукчів передумав...чи ввсетаки валізи пакуєш

Byby 2017-03-22 / 20:42:05
Тут пише що 88pol*zovateljamце подобається ....що вам подобається , сепаратизм га місцевому рівні , чи те як хуни пхають свойу полтику автономйі , чи бездіяльність і продажність злодійськойі кийівськойі влади ???

До попереднього ! 2017-03-22 / 20:36:54
Ну що ти за дебіл такий твердолобий ?!?! Твоє прізвище не Шаріков П.П. ???))) Я корінний закарпатець з діда-прадіда я є патріотом Украіни і коли на війні був саме за свою Батьківщину - Ураіну !!!!! Поряд були хлопці , мобілізовані , з Угорськими паспортами !!!!! А в цей час в Києві , в генпрокуратурі та і в інших відомствах сиділи "патріоти" з Свободи і торгували Украіною !!!!!! Тому патріотизм це любов до свого , а націоналізм це ненависть до чужого !!! Відчуваєш різницю між любов'ю і ненавистю ?!?!?!?! А я люблю і угорців і словаків і швабів і живу щасливо !!!! І останнє - хто тобі -пес смердячий дав право проганяти з рідноі землі людей які живуть тут тисячі років ???

До до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38 2017-03-22 / 20:31:13


Коментар видалено. Адмін


до закарпатця і інших 2017-03-22 / 20:08:38
За більшість закарпатців не розписуйтесь,а на рахунок угорців і іншим,яким не подобається Українське життя,то чого живете в Україні?Маєте переважна більшість угорські,румунські паспорти,то виїзжайте,ніхто нікого силою тут не тримає!А от впроваджувати політику чужих держав,посягати і агітувати за автономії,це вже називається зрадою і сепаратизмом!І тих,хто закликає до угорської автономії,мали б зацікавити СБУ!

Дід Микола 2017-03-22 / 19:52:38
об цю дебільно-дегенеративну і мародерсько-скотськукиївську владу скоро черепахи і пауки ноги будуть витирати.

Петя 2017-03-22 / 19:48:03
Незнаю нащо мадярському послови ходити на їхні виклики? Не є там до кого ходити і з ким говорити у тому Кийові, одні казнокради і хабарники. Чи може думають, що посол їм гроші принесе за автономію?

Закарпатець 2017-03-22 / 19:21:36
"рівень забезпечення потреб етнічних угорців в Україні є дуже високим" - це вона серйозно?! Та ви плювали на своїх громадян, не те що етнічних угорців. Я за автономію і думаю більшість закарпатців так само. Та й взагалі яка нормальна людина, захоче залишитися в україні?!

Byby 2017-03-22 / 19:09:11
Дорога Маряно ...щоб ваш подив був якомога меншим , byby переконливо радить Вам частіше заходидити на закарпаття он лайн , читати новини .

НОВИНИ: Політика

05:39
/ 11
Угорщина хоче залучити Москаля до слухань у Венеційській комісії на своєму боці
05:15
/ 1
У контексті закону про освіту тільки Угорщина продовжує риторику ескалації і тактику шантажу – посол України в ЄС
16:16
/ 9
Роспропаганда: Ужгород спорожнів, угорці і поляки цілими вулицями виїхали з міста
12:21
/ 8
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожньому" "кидалові"
05:20
/ 14
Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол
04:46
/ 7
Мовне питання: чи виходить домовитися з Угорщиною?
04:12
/ 2
"Народний фронт" хоче запустити на Закарпатті, Буковині та Франківщині "Гуцульське радіо"
02:57
/ 27
На Закарпаття знову масово заїждають угорські державні високопосадовці
17:34
/ 6
Україна та Угорщина домовилися про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту"
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 6
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 8
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 5
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 16
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 8
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 18
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
» Всі новини