Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Увечері 18 березня близько двох сотень осіб, переважно членів націоналістичних організацій, взяли участь у “Марші слави Героїв Карпатської України”, що пройшов центром Ужгорода, передає кореспондент УНН.

Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Як розповів один із організаторів Маршу Тарас Деяк, підтримати закарпатських націоналістів приїхали побратими з Прикарпаття, Львівщини та Київщини, а також кілька активістів з Угорщини та Сербії. “Своєю акцією ми хотіли показати нашу єдність у відстоюванні інтересів єдиної соборної Української держави. Наші головні вимоги, які ми озвучили під час ходи, це побудова Європи націй замість Євросоюзу, який наразі нищить нації і культуру усіх країн-членів, ухвала поправок до статті щодо сепаратизму, де немає жодного слова про відповідальність за заклики до автономії, розповсюдження сепаратистської симовліки тощо. Також ми вимагаємо створення в Ужгороді Пантеону національної Слави, де можна буде збиратися у пам′ятні дати, аби віддати шану загиблим захисникам України”, — зазначив Т. Деяк.

Традиційні націоналістичні заклики та вигуки доповнювалися відповідними прапорами та символікою. Кілька разів протягом ходи учасники запалювали фаєри та димові шашки. Охорону громадського порядку на заході забезпечували близько сотні правоохоронців. Як повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Закарпатській області, порушень з боку учасників Маршу зафіксовано не було.

19 березня 2017р.

Теги: марш, націоналіст, Карпатська Україна, Тарас Деяк

Коментарі

муза 2017-03-20 / 10:56:19
Закарпатець - підтримую!

Byby 2017-03-20 / 02:56:09
Do admina , як самі бачите з коментарів люди відчувають інтуітивно , що хтось фінасує проведнення маршів "карпатськойі січі"і справа тут не в сипатійі чи антисимпатійі.Якщо хтось це робить , значить комусь це потрібно. А яка ціль і завдання про це як ви знаєте в голос не говорять.

січовик 2017-03-19 / 21:08:01
ще й прикриваються славою Героїв Карпатської України. там вуха медведчукові стирчать за кожним у штрімфлі

січовик 2017-03-19 / 21:04:04
де тота "карпатська січ" на фронті в АТО? чи вони лиш пентбол бавитися годні, і у чорних штрімфлях на чорних головах, людей баламутити? хто їм дав дозвіл на подібні паради, хто їх фінансує, кому то треба? думайте люди

Робін 2017-03-19 / 20:00:32
Обличчя закриті тому, що не всі хочуть бути ідентифіковані репресивними правоохоронними структурами. Була б людина , а справа знайдеться - цей крилатий вислів , нажаль, актуальний і сьогодні

Закарпатець 2017-03-19 / 19:55:42
ЧИТАЮ ВСІ КОМЕНТАРІ "ЗА" ТА "ПРОТИ" - БАЧУ ОДНЕ, ЩО МАРШ НЕЗАЛИШИВ НІКОГО БАЙДУЖИМ І ТАКІ ЗАХОДИ ПОТРІБНО РОБИТИ СИСТЕМАТИЧНО, АДЖЕ ВОНИ МАЮТЬ ПАТРІОТИЧНУ ВИХОВНУ ФУНКЦІЮ ДЛЯ МОЛОДІ, ТАК І ДЛЯ ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ.
СВОЮ ІСТОРІЮ І СВОІХ ГЕРОІВ, В ДАНОМУ ВИПАДКУ - ГЕРОІВ КАРПАТСЬКОІ УКРАІНИ МИ ПОВИННІ ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ! І ЯКЩО ХОЧА Б ДЕСЯТОК ОСІБ ЗАЦІКИВИЛИ ІСТОРИЧНИМ ПРЕЦЕДЕНТОМ КАРПАТСЬКОІ УКРАНИ І ПОДІЯМИ ТОГО ЧАСУ - ТО МАРШ МЕТИ ДОСЯГ! А УКРАІНОФОБИ РОСО-МАДЯРОБОТИ, ЯКІ ТУТ ОБСИРАЮТЬ І НА ФІНАНСОВАНИХ РОСІЄЮ І УГОРЩИНОЮ САЙТА, ЗОКРЕМА: ВАСИЛЬ БЕДЗІР НА СВОМУ САЙТІ "ВОЛОШИНА" - НЕХАЙ ЙДУТЬ ЛІСОМ!!!
ТАРАС ДЕЯК І ВСІ ІНШІ ЛРГАНІЗТОРИ МОЛОДЦІ.
ВІДРОДЖУЮЧИ СЛАНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ - ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ І ПАМЯТАЙТЕ: КАРАВАН ІДЕ - СОБАКИ ЛАЮТЬ...

Тормоз 2017-03-19 / 19:48:52


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 14:25:09
Щоби дійти до спільного знаменника , завжди порібно розглядати (аналізувати ) і контраверсійі ...бо тоді рівень дискусійі є однобоким і не зовсім толерантним в першу чергу до опонентів ...в даному випадку (мене).

Адмін 2017-03-19 / 13:53:36
До Byby

Рубрика коментарів "Закарпаття онлайн" - не помийниця. Тут задається певний рівень дискусії. А різного роду домисли, продиктовані власними антисимпатіями, можна публікувати на інших, менш перебірливих ресурсах

Byby do admina 2017-03-19 / 13:50:08
Ми як дописувачі...не зобовязані робити журналістські ростеження...але дякуючи Вам маємо можливість ділитись свойіми думками і припущеннями ....що ми і робимо.

Byby 2017-03-19 / 13:43:21


Тролінг. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 13:38:05


Або наводьте факти "проплаченості", або не вводьте людей в оману. Коментар видалено. Адмін


Аліса 2017-03-19 / 11:55:39
Бачила марш, дуже сильно, молодці.
Знаючи що ви хлопці є в нас, в Ужгороді тай по всій Україні, збоченці всякі, такі як лгбт, тай їхні прихильники немають шансів проводити свої пропагандиські паради!
Ви найкращі.

ужгородець 2017-03-19 / 11:50:44
Хлопці заслуговують поваги.
таких потрібно до влади!

Копча 2017-03-19 / 11:22:00
Хе хе оце порвало пердаки в мадяронів

!!! 2017-03-19 / 10:20:03
О де зарождаеся сепаратизм!!!

qwerty 2017-03-19 / 10:03:36
ха ха то вони йобіків бояться тому і оділи чулки на голову.хероі Украіни

Kárpátalja 2017-03-19 / 10:01:07
Коментар видалено. Адмін

Січ 2017-03-19 / 09:58:19
Молодці

1233 2017-03-19 / 09:45:01
Дебiли...

НОВИНИ: Політика

19:25
/ 1
Поліцейським, які "кришували" наркопритон у Мукачеві, загрожує до десяти років тюрми з конфіскацією
15:51
/ 1
Наступний транш МВФ надійде в Україну у разі підтримки Радою чотирьох реформ
04:23
/ 4
Луценко, який не хоче Антикорупційного суду, обурений заставами для затриманих екс-податківців
01:49
/ 3
Нові громадські автобуси вже приїхали в Мукачево, але курсуватимуть лише з серпня
09:19
У наступному судовому засіданні в "мукачівській справі" очікуються дебати між сторонами захисту та обвинувачення
16:04
/ 6
Словацькі журналісти розповіли, як закарпатці "взяли в заручники" словацького поліцейського, блокуючи прикордонний наряд
02:59
/ 15
Закарпатський РУХ обрав головою Піпаша, висовуватиме на голову НРУ Шовкошитного та хоче автономії кримських татар
18:00
/ 3
У порядку денному сесії Ужгородської міськради від 30 травня проекти рішень про зміну влади відсутні
13:41
/ 23
Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора"
05:51
/ 17
ДСУУ вимагає знайти і притягнути до відповідальності організаторів провокації з "угорськими" стелами на Закарпатті
10:40
На першому засіданні Іршавської міської ОТГ обрали заступника голови та секретаря міської ради
02:30
Новообрана міськрада Перечинської ОТГ отримала повноваження і обрала керівництво
02:17
/ 3
З ужгородських депутатів троє можуть втратити мандат через відсутність звітів
17:55
/ 5
З 12 закарпатських нардепів проект постанови щодо санкцій проти Януковича і його оточення підтримали тільки троє
02:19
/ 1
Європарламент перевірить Угорщину на предмет дотримання європейських цінностей
20:27
Зняття звинувачення в тероризмі з фігурантів "мукачівської справи" ще не перемога - Бухтояров
11:12
Зі звинувачених по "мукачівській справі" "правосекторівців" зняли обвинувачення в тероризмі
04:19
/ 9
Львів'яни завершують на Верецькому перевалі облаштування меморіального кладовища карпатських січовиків
01:51
/ 2
Суд відмовив екс-голові Великоберезнянської райради Василю Канюку в грошах, але визнав звільнення протиправним (ДОКУМЕНТИ)
19:01
/ 31
Ідеологічна провокація в центрі Ужгорода. Що зробить українська влада?
18:18
/ 26
Захист угорських національних меншин в суміжних державах – популістський "коник" влади Угорщини
03:45
/ 5
Сьогодні після нарадчої кімнати суд в Ужгороді оголосить рішення щодо екс-голови Великоберезнянської райради Василя Канюка
08:02
/ 72
"Гібридна війна" за Ужгород: "Народним фронтом" проти "Відродження"