Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Увечері 18 березня близько двох сотень осіб, переважно членів націоналістичних організацій, взяли участь у “Марші слави Героїв Карпатської України”, що пройшов центром Ужгорода, передає кореспондент УНН.

Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Як розповів один із організаторів Маршу Тарас Деяк, підтримати закарпатських націоналістів приїхали побратими з Прикарпаття, Львівщини та Київщини, а також кілька активістів з Угорщини та Сербії. “Своєю акцією ми хотіли показати нашу єдність у відстоюванні інтересів єдиної соборної Української держави. Наші головні вимоги, які ми озвучили під час ходи, це побудова Європи націй замість Євросоюзу, який наразі нищить нації і культуру усіх країн-членів, ухвала поправок до статті щодо сепаратизму, де немає жодного слова про відповідальність за заклики до автономії, розповсюдження сепаратистської симовліки тощо. Також ми вимагаємо створення в Ужгороді Пантеону національної Слави, де можна буде збиратися у пам′ятні дати, аби віддати шану загиблим захисникам України”, — зазначив Т. Деяк.

Традиційні націоналістичні заклики та вигуки доповнювалися відповідними прапорами та символікою. Кілька разів протягом ходи учасники запалювали фаєри та димові шашки. Охорону громадського порядку на заході забезпечували близько сотні правоохоронців. Як повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Закарпатській області, порушень з боку учасників Маршу зафіксовано не було.

19 березня 2017р.

Теги: марш, націоналіст, Карпатська Україна, Тарас Деяк

Коментарі

муза 2017-03-20 / 10:56:19
Закарпатець - підтримую!

Byby 2017-03-20 / 02:56:09
Do admina , як самі бачите з коментарів люди відчувають інтуітивно , що хтось фінасує проведнення маршів "карпатськойі січі"і справа тут не в сипатійі чи антисимпатійі.Якщо хтось це робить , значить комусь це потрібно. А яка ціль і завдання про це як ви знаєте в голос не говорять.

січовик 2017-03-19 / 21:08:01
ще й прикриваються славою Героїв Карпатської України. там вуха медведчукові стирчать за кожним у штрімфлі

січовик 2017-03-19 / 21:04:04
де тота "карпатська січ" на фронті в АТО? чи вони лиш пентбол бавитися годні, і у чорних штрімфлях на чорних головах, людей баламутити? хто їм дав дозвіл на подібні паради, хто їх фінансує, кому то треба? думайте люди

Робін 2017-03-19 / 20:00:32
Обличчя закриті тому, що не всі хочуть бути ідентифіковані репресивними правоохоронними структурами. Була б людина , а справа знайдеться - цей крилатий вислів , нажаль, актуальний і сьогодні

Закарпатець 2017-03-19 / 19:55:42
ЧИТАЮ ВСІ КОМЕНТАРІ "ЗА" ТА "ПРОТИ" - БАЧУ ОДНЕ, ЩО МАРШ НЕЗАЛИШИВ НІКОГО БАЙДУЖИМ І ТАКІ ЗАХОДИ ПОТРІБНО РОБИТИ СИСТЕМАТИЧНО, АДЖЕ ВОНИ МАЮТЬ ПАТРІОТИЧНУ ВИХОВНУ ФУНКЦІЮ ДЛЯ МОЛОДІ, ТАК І ДЛЯ ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ.
СВОЮ ІСТОРІЮ І СВОІХ ГЕРОІВ, В ДАНОМУ ВИПАДКУ - ГЕРОІВ КАРПАТСЬКОІ УКРАІНИ МИ ПОВИННІ ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ! І ЯКЩО ХОЧА Б ДЕСЯТОК ОСІБ ЗАЦІКИВИЛИ ІСТОРИЧНИМ ПРЕЦЕДЕНТОМ КАРПАТСЬКОІ УКРАНИ І ПОДІЯМИ ТОГО ЧАСУ - ТО МАРШ МЕТИ ДОСЯГ! А УКРАІНОФОБИ РОСО-МАДЯРОБОТИ, ЯКІ ТУТ ОБСИРАЮТЬ І НА ФІНАНСОВАНИХ РОСІЄЮ І УГОРЩИНОЮ САЙТА, ЗОКРЕМА: ВАСИЛЬ БЕДЗІР НА СВОМУ САЙТІ "ВОЛОШИНА" - НЕХАЙ ЙДУТЬ ЛІСОМ!!!
ТАРАС ДЕЯК І ВСІ ІНШІ ЛРГАНІЗТОРИ МОЛОДЦІ.
ВІДРОДЖУЮЧИ СЛАНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ - ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ І ПАМЯТАЙТЕ: КАРАВАН ІДЕ - СОБАКИ ЛАЮТЬ...

Тормоз 2017-03-19 / 19:48:52


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 14:25:09
Щоби дійти до спільного знаменника , завжди порібно розглядати (аналізувати ) і контраверсійі ...бо тоді рівень дискусійі є однобоким і не зовсім толерантним в першу чергу до опонентів ...в даному випадку (мене).

Адмін 2017-03-19 / 13:53:36
До Byby

Рубрика коментарів "Закарпаття онлайн" - не помийниця. Тут задається певний рівень дискусії. А різного роду домисли, продиктовані власними антисимпатіями, можна публікувати на інших, менш перебірливих ресурсах

Byby do admina 2017-03-19 / 13:50:08
Ми як дописувачі...не зобовязані робити журналістські ростеження...але дякуючи Вам маємо можливість ділитись свойіми думками і припущеннями ....що ми і робимо.

Byby 2017-03-19 / 13:43:21


Тролінг. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 13:38:05


Або наводьте факти "проплаченості", або не вводьте людей в оману. Коментар видалено. Адмін


Аліса 2017-03-19 / 11:55:39
Бачила марш, дуже сильно, молодці.
Знаючи що ви хлопці є в нас, в Ужгороді тай по всій Україні, збоченці всякі, такі як лгбт, тай їхні прихильники немають шансів проводити свої пропагандиські паради!
Ви найкращі.

ужгородець 2017-03-19 / 11:50:44
Хлопці заслуговують поваги.
таких потрібно до влади!

Копча 2017-03-19 / 11:22:00
Хе хе оце порвало пердаки в мадяронів

!!! 2017-03-19 / 10:20:03
О де зарождаеся сепаратизм!!!

qwerty 2017-03-19 / 10:03:36
ха ха то вони йобіків бояться тому і оділи чулки на голову.хероі Украіни

Kárpátalja 2017-03-19 / 10:01:07
Коментар видалено. Адмін

Січ 2017-03-19 / 09:58:19
Молодці

1233 2017-03-19 / 09:45:01
Дебiли...

НОВИНИ: Політика

08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 24
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 45
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
13:54
Розгляд апеляційних скарг стосовно обвинувачених у "мукачівській справі" відкладено на 25 травня
16:07
/ 26
Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового
» Всі новини