Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Увечері 18 березня близько двох сотень осіб, переважно членів націоналістичних організацій, взяли участь у “Марші слави Героїв Карпатської України”, що пройшов центром Ужгорода, передає кореспондент УНН.

Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Як розповів один із організаторів Маршу Тарас Деяк, підтримати закарпатських націоналістів приїхали побратими з Прикарпаття, Львівщини та Київщини, а також кілька активістів з Угорщини та Сербії. “Своєю акцією ми хотіли показати нашу єдність у відстоюванні інтересів єдиної соборної Української держави. Наші головні вимоги, які ми озвучили під час ходи, це побудова Європи націй замість Євросоюзу, який наразі нищить нації і культуру усіх країн-членів, ухвала поправок до статті щодо сепаратизму, де немає жодного слова про відповідальність за заклики до автономії, розповсюдження сепаратистської симовліки тощо. Також ми вимагаємо створення в Ужгороді Пантеону національної Слави, де можна буде збиратися у пам′ятні дати, аби віддати шану загиблим захисникам України”, — зазначив Т. Деяк.

Традиційні націоналістичні заклики та вигуки доповнювалися відповідними прапорами та символікою. Кілька разів протягом ходи учасники запалювали фаєри та димові шашки. Охорону громадського порядку на заході забезпечували близько сотні правоохоронців. Як повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Закарпатській області, порушень з боку учасників Маршу зафіксовано не було.

19 березня 2017р.

Теги: марш, націоналіст, Карпатська Україна, Тарас Деяк

Коментарі

муза 2017-03-20 / 10:56:19
Закарпатець - підтримую!

Byby 2017-03-20 / 02:56:09
Do admina , як самі бачите з коментарів люди відчувають інтуітивно , що хтось фінасує проведнення маршів "карпатськойі січі"і справа тут не в сипатійі чи антисимпатійі.Якщо хтось це робить , значить комусь це потрібно. А яка ціль і завдання про це як ви знаєте в голос не говорять.

січовик 2017-03-19 / 21:08:01
ще й прикриваються славою Героїв Карпатської України. там вуха медведчукові стирчать за кожним у штрімфлі

січовик 2017-03-19 / 21:04:04
де тота "карпатська січ" на фронті в АТО? чи вони лиш пентбол бавитися годні, і у чорних штрімфлях на чорних головах, людей баламутити? хто їм дав дозвіл на подібні паради, хто їх фінансує, кому то треба? думайте люди

Робін 2017-03-19 / 20:00:32
Обличчя закриті тому, що не всі хочуть бути ідентифіковані репресивними правоохоронними структурами. Була б людина , а справа знайдеться - цей крилатий вислів , нажаль, актуальний і сьогодні

Закарпатець 2017-03-19 / 19:55:42
ЧИТАЮ ВСІ КОМЕНТАРІ "ЗА" ТА "ПРОТИ" - БАЧУ ОДНЕ, ЩО МАРШ НЕЗАЛИШИВ НІКОГО БАЙДУЖИМ І ТАКІ ЗАХОДИ ПОТРІБНО РОБИТИ СИСТЕМАТИЧНО, АДЖЕ ВОНИ МАЮТЬ ПАТРІОТИЧНУ ВИХОВНУ ФУНКЦІЮ ДЛЯ МОЛОДІ, ТАК І ДЛЯ ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ.
СВОЮ ІСТОРІЮ І СВОІХ ГЕРОІВ, В ДАНОМУ ВИПАДКУ - ГЕРОІВ КАРПАТСЬКОІ УКРАІНИ МИ ПОВИННІ ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ! І ЯКЩО ХОЧА Б ДЕСЯТОК ОСІБ ЗАЦІКИВИЛИ ІСТОРИЧНИМ ПРЕЦЕДЕНТОМ КАРПАТСЬКОІ УКРАНИ І ПОДІЯМИ ТОГО ЧАСУ - ТО МАРШ МЕТИ ДОСЯГ! А УКРАІНОФОБИ РОСО-МАДЯРОБОТИ, ЯКІ ТУТ ОБСИРАЮТЬ І НА ФІНАНСОВАНИХ РОСІЄЮ І УГОРЩИНОЮ САЙТА, ЗОКРЕМА: ВАСИЛЬ БЕДЗІР НА СВОМУ САЙТІ "ВОЛОШИНА" - НЕХАЙ ЙДУТЬ ЛІСОМ!!!
ТАРАС ДЕЯК І ВСІ ІНШІ ЛРГАНІЗТОРИ МОЛОДЦІ.
ВІДРОДЖУЮЧИ СЛАНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ - ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ І ПАМЯТАЙТЕ: КАРАВАН ІДЕ - СОБАКИ ЛАЮТЬ...

Тормоз 2017-03-19 / 19:48:52


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 14:25:09
Щоби дійти до спільного знаменника , завжди порібно розглядати (аналізувати ) і контраверсійі ...бо тоді рівень дискусійі є однобоким і не зовсім толерантним в першу чергу до опонентів ...в даному випадку (мене).

Адмін 2017-03-19 / 13:53:36
До Byby

Рубрика коментарів "Закарпаття онлайн" - не помийниця. Тут задається певний рівень дискусії. А різного роду домисли, продиктовані власними антисимпатіями, можна публікувати на інших, менш перебірливих ресурсах

Byby do admina 2017-03-19 / 13:50:08
Ми як дописувачі...не зобовязані робити журналістські ростеження...але дякуючи Вам маємо можливість ділитись свойіми думками і припущеннями ....що ми і робимо.

Byby 2017-03-19 / 13:43:21


Тролінг. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 13:38:05


Або наводьте факти "проплаченості", або не вводьте людей в оману. Коментар видалено. Адмін


Аліса 2017-03-19 / 11:55:39
Бачила марш, дуже сильно, молодці.
Знаючи що ви хлопці є в нас, в Ужгороді тай по всій Україні, збоченці всякі, такі як лгбт, тай їхні прихильники немають шансів проводити свої пропагандиські паради!
Ви найкращі.

ужгородець 2017-03-19 / 11:50:44
Хлопці заслуговують поваги.
таких потрібно до влади!

Копча 2017-03-19 / 11:22:00
Хе хе оце порвало пердаки в мадяронів

!!! 2017-03-19 / 10:20:03
О де зарождаеся сепаратизм!!!

qwerty 2017-03-19 / 10:03:36
ха ха то вони йобіків бояться тому і оділи чулки на голову.хероі Украіни

Kárpátalja 2017-03-19 / 10:01:07
Коментар видалено. Адмін

Січ 2017-03-19 / 09:58:19
Молодці

1233 2017-03-19 / 09:45:01
Дебiли...

НОВИНИ: Політика

16:14
Грузія отримала американські протитанкові ракети Javelin
03:40
/ 2
У рейтингу голів ОДА від КВУ Москаль випав з числа лідерів у "середняки"
11:58
/ 1
Будапешт делегував євроінтеграційні перспективи України закарпатському нардепу Брензовичу
11:03
/ 6
Mr. Petro Incognito: Порошенко витратив на тижневу відпустку на Мальдівах $500 000
06:09
/ 30
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 3
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 11
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 93
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 8
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)