Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Увечері 18 березня близько двох сотень осіб, переважно членів націоналістичних організацій, взяли участь у “Марші слави Героїв Карпатської України”, що пройшов центром Ужгорода, передає кореспондент УНН.

Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Як розповів один із організаторів Маршу Тарас Деяк, підтримати закарпатських націоналістів приїхали побратими з Прикарпаття, Львівщини та Київщини, а також кілька активістів з Угорщини та Сербії. “Своєю акцією ми хотіли показати нашу єдність у відстоюванні інтересів єдиної соборної Української держави. Наші головні вимоги, які ми озвучили під час ходи, це побудова Європи націй замість Євросоюзу, який наразі нищить нації і культуру усіх країн-членів, ухвала поправок до статті щодо сепаратизму, де немає жодного слова про відповідальність за заклики до автономії, розповсюдження сепаратистської симовліки тощо. Також ми вимагаємо створення в Ужгороді Пантеону національної Слави, де можна буде збиратися у пам′ятні дати, аби віддати шану загиблим захисникам України”, — зазначив Т. Деяк.

Традиційні націоналістичні заклики та вигуки доповнювалися відповідними прапорами та символікою. Кілька разів протягом ходи учасники запалювали фаєри та димові шашки. Охорону громадського порядку на заході забезпечували близько сотні правоохоронців. Як повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Закарпатській області, порушень з боку учасників Маршу зафіксовано не було.

19 березня 2017р.

Теги: марш, націоналіст, Карпатська Україна, Тарас Деяк

Коментарі

муза 2017-03-20 / 10:56:19
Закарпатець - підтримую!

Byby 2017-03-20 / 02:56:09
Do admina , як самі бачите з коментарів люди відчувають інтуітивно , що хтось фінасує проведнення маршів "карпатськойі січі"і справа тут не в сипатійі чи антисимпатійі.Якщо хтось це робить , значить комусь це потрібно. А яка ціль і завдання про це як ви знаєте в голос не говорять.

січовик 2017-03-19 / 21:08:01
ще й прикриваються славою Героїв Карпатської України. там вуха медведчукові стирчать за кожним у штрімфлі

січовик 2017-03-19 / 21:04:04
де тота "карпатська січ" на фронті в АТО? чи вони лиш пентбол бавитися годні, і у чорних штрімфлях на чорних головах, людей баламутити? хто їм дав дозвіл на подібні паради, хто їх фінансує, кому то треба? думайте люди

Робін 2017-03-19 / 20:00:32
Обличчя закриті тому, що не всі хочуть бути ідентифіковані репресивними правоохоронними структурами. Була б людина , а справа знайдеться - цей крилатий вислів , нажаль, актуальний і сьогодні

Закарпатець 2017-03-19 / 19:55:42
ЧИТАЮ ВСІ КОМЕНТАРІ "ЗА" ТА "ПРОТИ" - БАЧУ ОДНЕ, ЩО МАРШ НЕЗАЛИШИВ НІКОГО БАЙДУЖИМ І ТАКІ ЗАХОДИ ПОТРІБНО РОБИТИ СИСТЕМАТИЧНО, АДЖЕ ВОНИ МАЮТЬ ПАТРІОТИЧНУ ВИХОВНУ ФУНКЦІЮ ДЛЯ МОЛОДІ, ТАК І ДЛЯ ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ.
СВОЮ ІСТОРІЮ І СВОІХ ГЕРОІВ, В ДАНОМУ ВИПАДКУ - ГЕРОІВ КАРПАТСЬКОІ УКРАІНИ МИ ПОВИННІ ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ! І ЯКЩО ХОЧА Б ДЕСЯТОК ОСІБ ЗАЦІКИВИЛИ ІСТОРИЧНИМ ПРЕЦЕДЕНТОМ КАРПАТСЬКОІ УКРАНИ І ПОДІЯМИ ТОГО ЧАСУ - ТО МАРШ МЕТИ ДОСЯГ! А УКРАІНОФОБИ РОСО-МАДЯРОБОТИ, ЯКІ ТУТ ОБСИРАЮТЬ І НА ФІНАНСОВАНИХ РОСІЄЮ І УГОРЩИНОЮ САЙТА, ЗОКРЕМА: ВАСИЛЬ БЕДЗІР НА СВОМУ САЙТІ "ВОЛОШИНА" - НЕХАЙ ЙДУТЬ ЛІСОМ!!!
ТАРАС ДЕЯК І ВСІ ІНШІ ЛРГАНІЗТОРИ МОЛОДЦІ.
ВІДРОДЖУЮЧИ СЛАНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ - ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ І ПАМЯТАЙТЕ: КАРАВАН ІДЕ - СОБАКИ ЛАЮТЬ...

Тормоз 2017-03-19 / 19:48:52


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 14:25:09
Щоби дійти до спільного знаменника , завжди порібно розглядати (аналізувати ) і контраверсійі ...бо тоді рівень дискусійі є однобоким і не зовсім толерантним в першу чергу до опонентів ...в даному випадку (мене).

Адмін 2017-03-19 / 13:53:36
До Byby

Рубрика коментарів "Закарпаття онлайн" - не помийниця. Тут задається певний рівень дискусії. А різного роду домисли, продиктовані власними антисимпатіями, можна публікувати на інших, менш перебірливих ресурсах

Byby do admina 2017-03-19 / 13:50:08
Ми як дописувачі...не зобовязані робити журналістські ростеження...але дякуючи Вам маємо можливість ділитись свойіми думками і припущеннями ....що ми і робимо.

Byby 2017-03-19 / 13:43:21


Тролінг. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 13:38:05


Або наводьте факти "проплаченості", або не вводьте людей в оману. Коментар видалено. Адмін


Аліса 2017-03-19 / 11:55:39
Бачила марш, дуже сильно, молодці.
Знаючи що ви хлопці є в нас, в Ужгороді тай по всій Україні, збоченці всякі, такі як лгбт, тай їхні прихильники немають шансів проводити свої пропагандиські паради!
Ви найкращі.

ужгородець 2017-03-19 / 11:50:44
Хлопці заслуговують поваги.
таких потрібно до влади!

Копча 2017-03-19 / 11:22:00
Хе хе оце порвало пердаки в мадяронів

!!! 2017-03-19 / 10:20:03
О де зарождаеся сепаратизм!!!

qwerty 2017-03-19 / 10:03:36
ха ха то вони йобіків бояться тому і оділи чулки на голову.хероі Украіни

Kárpátalja 2017-03-19 / 10:01:07
Коментар видалено. Адмін

Січ 2017-03-19 / 09:58:19
Молодці

1233 2017-03-19 / 09:45:01
Дебiли...

НОВИНИ: Політика

14:06
/ 2
Усі ми були русинами
13:11
/ 1
Західні області України збільшать своє представництво в ВР, але для Закарпаття - без змін (ІНФОГРАФІКА)
19:00
/ 5
Москаль повторив мантру про відсутність сепаратизму на Закарпатті і "наїхав" на "Народний фронт"
17:54
/ 1
Гройсман звернеться до президента з приводу сепаратизму на Закарпатті і просить Угорщину відмовитись від шантажу
17:12
/ 8
Свободівці вимагають відставки Москаля та врегулювання питання угорських прапорів на держустановах на Закарпатті
13:13
/ 8
Віце-прем’єр Угорщини заявив про право закарапатських угорців на автономію та угорське громадянство
12:37
Розгляд апеляції "правосекторівців" у "мукачівській справі" суд переніс на місяць
07:30
/ 1
У Хусті відбулося віче-протест проти свавілля і корупції
19:37
Двоє бійців ПС Закарпаття повернулися з фронту для участі в "мукачівській справі"
17:53
/ 4
Свободівці розкажуть у Києві про протидію угорським зазіханням на Закарпатті
07:20
/ 1
Зелене лобі: які політики заробляють на "зеленому" тарифі
06:18
/ 9
Прем'єр Угорщини продовжує шантажувати Україну блокуванням її зближення з ЄС та НАТО
04:43
/ 21
Прапори інших держав не повинні бути на держустановах України – активісти про інцидент у Берегові
03:23
Головний "свободівець" Берегова повідомив про проникнення невідомих у його будинок
06:37
/ 12
Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові
06:00
/ 10
Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора
20:00
/ 15
Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові
16:40
/ 9
Орбану вже байдуже, чи відповідає стандартам український закон про освіту
04:08
/ 25
У Берегові під час заходів з нагоди 79-ї річниці "Карпатської Січі" свободівці зняли з міськради прапор Угорщини
02:15
/ 24
В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили"
05:06
/ 2
Польщі далі не подобається вшанування розстріляних на Верецькому перевалі героїв "Карпатської Січі"
02:25
/ 9
Торішнє опитування на замовлення посольства США в Україні зафіксувало на Закарпатті всього 1% русинів – Балога
16:56
/ 6
Як Путін перетворює материк Європа в архіпелаг ворожих островів
14:16
/ 46
"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи"
17:53
/ 1
Угорщина використовує український закон про освіту для своїх виборів – посол
» Всі новини