Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Увечері 18 березня близько двох сотень осіб, переважно членів націоналістичних організацій, взяли участь у “Марші слави Героїв Карпатської України”, що пройшов центром Ужгорода, передає кореспондент УНН.

Ужгородом пройшов "Марш слави Героїв Карпатської України" (ФОТО, ВІДЕО)

Як розповів один із організаторів Маршу Тарас Деяк, підтримати закарпатських націоналістів приїхали побратими з Прикарпаття, Львівщини та Київщини, а також кілька активістів з Угорщини та Сербії. “Своєю акцією ми хотіли показати нашу єдність у відстоюванні інтересів єдиної соборної Української держави. Наші головні вимоги, які ми озвучили під час ходи, це побудова Європи націй замість Євросоюзу, який наразі нищить нації і культуру усіх країн-членів, ухвала поправок до статті щодо сепаратизму, де немає жодного слова про відповідальність за заклики до автономії, розповсюдження сепаратистської симовліки тощо. Також ми вимагаємо створення в Ужгороді Пантеону національної Слави, де можна буде збиратися у пам′ятні дати, аби віддати шану загиблим захисникам України”, — зазначив Т. Деяк.

Традиційні націоналістичні заклики та вигуки доповнювалися відповідними прапорами та символікою. Кілька разів протягом ходи учасники запалювали фаєри та димові шашки. Охорону громадського порядку на заході забезпечували близько сотні правоохоронців. Як повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Закарпатській області, порушень з боку учасників Маршу зафіксовано не було.

19 березня 2017р.

Теги: марш, націоналіст, Карпатська Україна, Тарас Деяк

Коментарі

муза 2017-03-20 / 10:56:19
Закарпатець - підтримую!

Byby 2017-03-20 / 02:56:09
Do admina , як самі бачите з коментарів люди відчувають інтуітивно , що хтось фінасує проведнення маршів "карпатськойі січі"і справа тут не в сипатійі чи антисимпатійі.Якщо хтось це робить , значить комусь це потрібно. А яка ціль і завдання про це як ви знаєте в голос не говорять.

січовик 2017-03-19 / 21:08:01
ще й прикриваються славою Героїв Карпатської України. там вуха медведчукові стирчать за кожним у штрімфлі

січовик 2017-03-19 / 21:04:04
де тота "карпатська січ" на фронті в АТО? чи вони лиш пентбол бавитися годні, і у чорних штрімфлях на чорних головах, людей баламутити? хто їм дав дозвіл на подібні паради, хто їх фінансує, кому то треба? думайте люди

Робін 2017-03-19 / 20:00:32
Обличчя закриті тому, що не всі хочуть бути ідентифіковані репресивними правоохоронними структурами. Була б людина , а справа знайдеться - цей крилатий вислів , нажаль, актуальний і сьогодні

Закарпатець 2017-03-19 / 19:55:42
ЧИТАЮ ВСІ КОМЕНТАРІ "ЗА" ТА "ПРОТИ" - БАЧУ ОДНЕ, ЩО МАРШ НЕЗАЛИШИВ НІКОГО БАЙДУЖИМ І ТАКІ ЗАХОДИ ПОТРІБНО РОБИТИ СИСТЕМАТИЧНО, АДЖЕ ВОНИ МАЮТЬ ПАТРІОТИЧНУ ВИХОВНУ ФУНКЦІЮ ДЛЯ МОЛОДІ, ТАК І ДЛЯ ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ.
СВОЮ ІСТОРІЮ І СВОІХ ГЕРОІВ, В ДАНОМУ ВИПАДКУ - ГЕРОІВ КАРПАТСЬКОІ УКРАІНИ МИ ПОВИННІ ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ! І ЯКЩО ХОЧА Б ДЕСЯТОК ОСІБ ЗАЦІКИВИЛИ ІСТОРИЧНИМ ПРЕЦЕДЕНТОМ КАРПАТСЬКОІ УКРАНИ І ПОДІЯМИ ТОГО ЧАСУ - ТО МАРШ МЕТИ ДОСЯГ! А УКРАІНОФОБИ РОСО-МАДЯРОБОТИ, ЯКІ ТУТ ОБСИРАЮТЬ І НА ФІНАНСОВАНИХ РОСІЄЮ І УГОРЩИНОЮ САЙТА, ЗОКРЕМА: ВАСИЛЬ БЕДЗІР НА СВОМУ САЙТІ "ВОЛОШИНА" - НЕХАЙ ЙДУТЬ ЛІСОМ!!!
ТАРАС ДЕЯК І ВСІ ІНШІ ЛРГАНІЗТОРИ МОЛОДЦІ.
ВІДРОДЖУЮЧИ СЛАНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ - ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ І ПАМЯТАЙТЕ: КАРАВАН ІДЕ - СОБАКИ ЛАЮТЬ...

Тормоз 2017-03-19 / 19:48:52


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 14:25:09
Щоби дійти до спільного знаменника , завжди порібно розглядати (аналізувати ) і контраверсійі ...бо тоді рівень дискусійі є однобоким і не зовсім толерантним в першу чергу до опонентів ...в даному випадку (мене).

Адмін 2017-03-19 / 13:53:36
До Byby

Рубрика коментарів "Закарпаття онлайн" - не помийниця. Тут задається певний рівень дискусії. А різного роду домисли, продиктовані власними антисимпатіями, можна публікувати на інших, менш перебірливих ресурсах

Byby do admina 2017-03-19 / 13:50:08
Ми як дописувачі...не зобовязані робити журналістські ростеження...але дякуючи Вам маємо можливість ділитись свойіми думками і припущеннями ....що ми і робимо.

Byby 2017-03-19 / 13:43:21


Тролінг. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-03-19 / 13:38:05


Або наводьте факти "проплаченості", або не вводьте людей в оману. Коментар видалено. Адмін


Аліса 2017-03-19 / 11:55:39
Бачила марш, дуже сильно, молодці.
Знаючи що ви хлопці є в нас, в Ужгороді тай по всій Україні, збоченці всякі, такі як лгбт, тай їхні прихильники немають шансів проводити свої пропагандиські паради!
Ви найкращі.

ужгородець 2017-03-19 / 11:50:44
Хлопці заслуговують поваги.
таких потрібно до влади!

Копча 2017-03-19 / 11:22:00
Хе хе оце порвало пердаки в мадяронів

!!! 2017-03-19 / 10:20:03
О де зарождаеся сепаратизм!!!

qwerty 2017-03-19 / 10:03:36
ха ха то вони йобіків бояться тому і оділи чулки на голову.хероі Украіни

Kárpátalja 2017-03-19 / 10:01:07
Коментар видалено. Адмін

Січ 2017-03-19 / 09:58:19
Молодці

1233 2017-03-19 / 09:45:01
Дебiли...

НОВИНИ: Політика

10:23
Матчі 13 туру чемпіонату Закарпаття з футболу завершилися без втрат у лідерів
10:15
Відбулися матчі 17-го туру першості Закарпаття з футболу
09:34
У Королеві згорів будинок
03:32
/ 4
Нардеп від "Самопомочі" порадила Москалю опікуватися дотриманням інтересів України на Закарпатті, а не підбурювати людей і розвалювати державу
03:09
/ 3
Псевдоактивісти Павлов і Желізняк є помічниками екс-"регіонала" і "відродженця" з Закарпатської облради
02:20
/ 8
Угорський міністр Балог запрошує міністра освіти України Гриневич обговорити мовний аспект закону про освіту в Берегові
12:49
/ 11
Закарпатська обласна рада "наривається" на позачергові вибори – заступник голови ЦВК
12:33
/ 15
Президент має звільнити голову Закарпатської ОДА, а ВР – оголосити вибори облради – Томенко
01:38
/ 4
Закарпаття з робочим візитом відвідає спікер Національних зборів Угорщини
00:54
/ 1
Спільнота "Антипопулісти" назвала Рівіса головним популістом дня, що минув
23:46
/ 43
За проект звернення, спрямований проти державної мови, в Закарпатській облраді голосували спільно БПП, Опоблок, "Відродження" і угорці (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)
13:55
/ 24
Закарпатські депутати у зверненні до президента просять для нацменшин навчання рідною мовою (ОФІЦІЙНО)
12:01
/ 23
Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"
11:33
/ 10
На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни
03:59
/ 18
На позачергових сесіях Берегівських міської та районної рад прийнято звернення до президента України проти розширення прав державної мови в освіті
18:57
/ 22
Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини
04:18
/ 5
Прем'єр Угорщини використав український закон про освіту як привід підтримати Путіна - нардеп
03:52
/ 3
"Нацменшини в Україні також є й українцями". Інтерв'ю міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун угорському виданню "Mandiner"
03:13
/ 5
Ряд проукраїнських організацій Закарпаття закликали Закарпатську облраду не приймати антиукраїнське звернення до Президента
01:47
/ 6
Генконсул Словаччини в Ужгороді Мирослав Мойжіта підтримав розширення прав державної мови в новому законі про освіту
19:34
/ 5
Парламент Угорщини одноголосно засудив зміцнення позицій української мови у новому законі України про освіту
12:41
На Закарпатті до 3-х "іспитових" років засудили адміністратора антиукраїнської групи в соцмережах
19:34
У Тячеві відкликають депутата райради від "Батьківщини" через невходження до фракції та "ліве" голосування