В Ужгороді праворадикали зірвали акцію за права жінок через підозру в пропагуванні ЛГБТ-цінностей (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття праворадикали зірвали акцію на підтримку прав жінок та за ратифікацію Стамбульської конвенції.

В Ужгороді праворадикали зірвали акцію за права жінок через підозру в пропагуванні ЛГБТ-цінностей (ФОТО, ВІДЕО)

Про це в соціальній мережі Фейсбук, розмістивши відповідні фото і відео, повідомила журналіст Ярина Денисюк.

З її слів, активісти громадської організації "Карпатська Січ" вирвали з рук пікетувальниць плакати і через якийсь час покинули місце конфлікту.

Зі слів Я.Денисюк, мотивація "правих" полягала в тому, що "акцію проводили люди, яких спонсорує європейська організація, що пропагує права ЛГБТ і сприяє гей-парадам. А тому це не акція проти насильства над жінками, а прихована пропаганда ЛГБТ". Серед активісток справді була частина тих, що сповідують "лесбійські" погляди.

Ініціатором акції названо рух "Інсайт", хоча формально організаторами зазначено  ініціатива Equality Lab разом з Amnesty International Ukraine та Queer Home Uzhhorod. Як підтвердження пропаганди ЛГБТ-цінностей в "Капатській Січі" наводять інтерв'ю організаторів, розміщене в одному з закарпатських інтернет-видань.

Сама акція і дії праворадикалів викликали шквал емоцій в соціальних мережах, розділивши користувачів на два табори, розділені "ідеологічними" "барикадами". При цьому деякі, більш відсторонені коментатори вказують на те, що насправді вся ця ситуація може бути штучно спровокованою відповідно до давнього принципу Dіvide et impera (Розділяй і володарюй), а тому має на меті відволікти суспільство від суттєвіших речей. Утім, ці голоси виявилися практично непочутими в шквалі пристрастей.

08 березня 2017р.

Теги: насильство, Карпатська Січ, ЛГБТ

Коментарі

ужгородець 2017-03-11 / 09:04:28
https://www.youtube.com/watch?v=TztGgM2SAHg#t=74
ось одна з активісток, яка сказала шо вона не є учасницею організації лгбт

файний 2017-03-10 / 23:15:22


Хамство. Тримайте себе в руках. Коментар видалено. Адмін


мати-жінка 2017-03-09 / 19:25:19
я прходила повз цих жіночих вподобань і чула як організатор цих дівуль втолковувала що вона буде спокійною якщо іі два сини оберуть собі хлопців... то не жінки...

точно 2017-03-09 / 01:46:22
Насправді у цих дуреп вийшла акція не "за" а "проти" жінок. Справжні проблеми, як то - насильство, безробіття, нижча оплата за ту саму роботу і т.д. - залишилися за кадром.
Це не феміністки, це антифемініски.

Натурал 2017-03-08 / 23:14:19
Та 100% шо це була провокація! Хлопці просто накликали на себе удар від всіх ЗМІ. Цим аморальним дівчатам має бути соромно перед своїми батьками до чого вони людей закликають! Геть ці всі ЛГБТ із суспільства! За здорову сімю!

Робін 2017-03-08 / 23:03:23
Пацани тупо попались на провокативну акцію проплачених сикух,про яку завтра ніхто б навіть не згадував, але це все наука на майбутнє

Мешканець 2017-03-08 / 22:20:52
Я сьогодні прогодив повз і мені пощастило побачити цей цирк! По перше ніхто ні з ким не бився і навіть не штовхався. Хлопці забрали в них плакати і все. Мені стало цікаво, що це за організація проводить дивну акцію?! Я почитав про них і був сильно розчарований! Це дійсно збоченці яким, не місце у суспільстві. Я не хочу щоб моя дитина зростала у суспільстві де не буде ніяких моральних цінностей. Ви тільки уявіть на хвилинку що пара чоловіків або жінок усиновлюють дитину. Дитина зростаючи вже буде мати пошкоджену психіку. Щоб навколо хлопці з хлопцями гуляли за ручку цілувались та одружувались так само і дівчата я вважаю це шось огидне і протиприродне! І ще мене зацікавило проти якого вони насильства проти жінок? Наскільки я знаю що перед законом всі рівні що чоловіки, що жінки! І як що буде якесь насильство проти жінок воно обовязково покарається законом! І що дуже мене обурило ця організація виступає проти церкви! Це чергове пітвердження що не це адекватні люди! Що вони повністю проти людської мораль! Тому я важжаю нам обирати майбутнє в якому будемо жити! І що ми хочемо для наших дітей. Хлопці молодці!

Богдан 2017-03-08 / 22:02:01
Але ті "знасиловані" жони впозірувуть доста довольними)))Майже тулько шо із Стамбула)))

Mykola 2017-03-08 / 21:26:41
проплачені нацики розігнали проплачених сторонників лгбт...

ужгородець 2017-03-08 / 21:26:20
Ти правий Вася. Ці подруги нагадують мені старий анекдот.
Приходить внук до діда. Той його і пита: "Чи одружився ти внучку? Чи маєш діточок ?
"Та співмешкаю діду з дівчиною вже п'ять років, а діток чомусь немає".
"Та що поробиш внучку,якщо ви сучасні у ті місця, де треба цілувати, сексом займаєтесь, а там де треба сексом займатися - цілуєте. Звідки ж у вас діти візьмуться"

Варош 2017-03-08 / 20:09:28
Хліба та видовищ, поруч руїни Корони але люди хочуть іншу виставу і вони її мають .Вартість квитка на виставу нікого нецікава.

Вася 2017-03-08 / 20:07:18
Ніякого хосна із тих лесбіянок. Одна другу лижуть , а толку нема

петро 2017-03-08 / 19:47:56
хлопці все правільно зробили я за наші справжні українські цінності

Олег 2017-03-08 / 19:36:41
Такі вони праві радикали що на фронті нікому воювати ,а дівчат лупцювати тут як тут

Тру-Правий 2017-03-08 / 19:14:35
Ох вже ці радикали...
Напасти на дівчат - гідний вчинок, що й казати.
Допоки в нас такі право-радикали рулять, Медведчук та інше антиукраїнське падло можуть жити спокійно. "Замок Дракули" у Жденієві ніхто не підпалить, бо за це атата може бути, а за порвані дівкам плакати - нічого.

Учасник 2017-03-08 / 18:14:23
Пане Олег ,політика не є чорно-білою .
В ній багато відтінків ,і точно більше ніж п'ятьдесят .
Я не думаю що Берлусконі ,екс -премєр Італії був праворадикалом , і я не думаю що нинішній кандидат в президенти Франції Фійон є праворадикалом .
І Меркель яка обнімалася і цілувалася з путіном після анексії Криму , була праворадикалкою .
Тещо ліберали підтримали Україну ,не що інше як інстинкт самозбереження .
Отрезвління ,якщо хочете .
А також колосальна робота європейських лідерів "другого ешелону", а саме керманичів Балтійських країн .Робота далеко не ліберальної Польщі , і жорстко проамериканської Румунії.
Ну і втручання в процес політиків другого ешелону в самій Німеччині і Франції.

Копча 2017-03-08 / 17:16:22
Жінки мають мати рівні права та обов'язки з чоловіками у тому числі бути на рівні з чоловіками призваними до збройних сил України а також представляти у зоні АТО половину усього військового контингенту.

Олег 2017-03-08 / 17:02:24
До Учаснкиа....Пане самі ці ліберали ЄС підтримають Україну,а праві сили проти ,яяяк це називати?

Учасник 2017-03-08 / 17:00:44
Ми вже бачимо наслідки єввропейського псевдолібералізму ..повна розгубленість європейських очільників (оландів ,меркелів ), перед міграційн ми процесами , розгубленість перед загрозами і атаками ( поки що кібер) від диктаторських режимів .Псевдо неолібералізм розрушає Європу не менше чим російська пропаганда , яка власне і використовує цей псевдо неорух на свою користь.

upd 2017-03-08 / 16:56:58
що праві радикали а що ліві ліберали - одне лайно.

НОВИНИ: Політика

19:25
/ 1
Поліцейським, які "кришували" наркопритон у Мукачеві, загрожує до десяти років тюрми з конфіскацією
15:51
/ 1
Наступний транш МВФ надійде в Україну у разі підтримки Радою чотирьох реформ
04:23
/ 4
Луценко, який не хоче Антикорупційного суду, обурений заставами для затриманих екс-податківців
01:49
/ 3
Нові громадські автобуси вже приїхали в Мукачево, але курсуватимуть лише з серпня
09:19
У наступному судовому засіданні в "мукачівській справі" очікуються дебати між сторонами захисту та обвинувачення
16:04
/ 6
Словацькі журналісти розповіли, як закарпатці "взяли в заручники" словацького поліцейського, блокуючи прикордонний наряд
02:59
/ 15
Закарпатський РУХ обрав головою Піпаша, висовуватиме на голову НРУ Шовкошитного та хоче автономії кримських татар
18:00
/ 3
У порядку денному сесії Ужгородської міськради від 30 травня проекти рішень про зміну влади відсутні
13:41
/ 23
Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора"
05:51
/ 17
ДСУУ вимагає знайти і притягнути до відповідальності організаторів провокації з "угорськими" стелами на Закарпатті
10:40
На першому засіданні Іршавської міської ОТГ обрали заступника голови та секретаря міської ради
02:30
Новообрана міськрада Перечинської ОТГ отримала повноваження і обрала керівництво
02:17
/ 3
З ужгородських депутатів троє можуть втратити мандат через відсутність звітів
17:55
/ 5
З 12 закарпатських нардепів проект постанови щодо санкцій проти Януковича і його оточення підтримали тільки троє
02:19
/ 1
Європарламент перевірить Угорщину на предмет дотримання європейських цінностей
20:27
Зняття звинувачення в тероризмі з фігурантів "мукачівської справи" ще не перемога - Бухтояров
11:12
Зі звинувачених по "мукачівській справі" "правосекторівців" зняли обвинувачення в тероризмі
04:19
/ 9
Львів'яни завершують на Верецькому перевалі облаштування меморіального кладовища карпатських січовиків
01:51
/ 2
Суд відмовив екс-голові Великоберезнянської райради Василю Канюку в грошах, але визнав звільнення протиправним (ДОКУМЕНТИ)
19:01
/ 31
Ідеологічна провокація в центрі Ужгорода. Що зробить українська влада?
18:18
/ 26
Захист угорських національних меншин в суміжних державах – популістський "коник" влади Угорщини
03:45
/ 5
Сьогодні після нарадчої кімнати суд в Ужгороді оголосить рішення щодо екс-голови Великоберезнянської райради Василя Канюка
08:02
/ 72
"Гібридна війна" за Ужгород: "Народним фронтом" проти "Відродження"