В Ужгороді праворадикали зірвали акцію за права жінок через підозру в пропагуванні ЛГБТ-цінностей (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття праворадикали зірвали акцію на підтримку прав жінок та за ратифікацію Стамбульської конвенції.

В Ужгороді праворадикали зірвали акцію за права жінок через підозру в пропагуванні ЛГБТ-цінностей (ФОТО, ВІДЕО)

Про це в соціальній мережі Фейсбук, розмістивши відповідні фото і відео, повідомила журналіст Ярина Денисюк.

З її слів, активісти громадської організації "Карпатська Січ" вирвали з рук пікетувальниць плакати і через якийсь час покинули місце конфлікту.

Зі слів Я.Денисюк, мотивація "правих" полягала в тому, що "акцію проводили люди, яких спонсорує європейська організація, що пропагує права ЛГБТ і сприяє гей-парадам. А тому це не акція проти насильства над жінками, а прихована пропаганда ЛГБТ". Серед активісток справді була частина тих, що сповідують "лесбійські" погляди.

Ініціатором акції названо рух "Інсайт", хоча формально організаторами зазначено  ініціатива Equality Lab разом з Amnesty International Ukraine та Queer Home Uzhhorod. Як підтвердження пропаганди ЛГБТ-цінностей в "Капатській Січі" наводять інтерв'ю організаторів, розміщене в одному з закарпатських інтернет-видань.

Сама акція і дії праворадикалів викликали шквал емоцій в соціальних мережах, розділивши користувачів на два табори, розділені "ідеологічними" "барикадами". При цьому деякі, більш відсторонені коментатори вказують на те, що насправді вся ця ситуація може бути штучно спровокованою відповідно до давнього принципу Dіvide et impera (Розділяй і володарюй), а тому має на меті відволікти суспільство від суттєвіших речей. Утім, ці голоси виявилися практично непочутими в шквалі пристрастей.

08 березня 2017р.

Теги: насильство, Карпатська Січ, ЛГБТ

Коментарі

ужгородець 2017-03-11 / 09:04:28
https://www.youtube.com/watch?v=TztGgM2SAHg#t=74
ось одна з активісток, яка сказала шо вона не є учасницею організації лгбт

файний 2017-03-10 / 23:15:22


Хамство. Тримайте себе в руках. Коментар видалено. Адмін


мати-жінка 2017-03-09 / 19:25:19
я прходила повз цих жіночих вподобань і чула як організатор цих дівуль втолковувала що вона буде спокійною якщо іі два сини оберуть собі хлопців... то не жінки...

точно 2017-03-09 / 01:46:22
Насправді у цих дуреп вийшла акція не "за" а "проти" жінок. Справжні проблеми, як то - насильство, безробіття, нижча оплата за ту саму роботу і т.д. - залишилися за кадром.
Це не феміністки, це антифемініски.

Натурал 2017-03-08 / 23:14:19
Та 100% шо це була провокація! Хлопці просто накликали на себе удар від всіх ЗМІ. Цим аморальним дівчатам має бути соромно перед своїми батьками до чого вони людей закликають! Геть ці всі ЛГБТ із суспільства! За здорову сімю!

Робін 2017-03-08 / 23:03:23
Пацани тупо попались на провокативну акцію проплачених сикух,про яку завтра ніхто б навіть не згадував, але це все наука на майбутнє

Мешканець 2017-03-08 / 22:20:52
Я сьогодні прогодив повз і мені пощастило побачити цей цирк! По перше ніхто ні з ким не бився і навіть не штовхався. Хлопці забрали в них плакати і все. Мені стало цікаво, що це за організація проводить дивну акцію?! Я почитав про них і був сильно розчарований! Це дійсно збоченці яким, не місце у суспільстві. Я не хочу щоб моя дитина зростала у суспільстві де не буде ніяких моральних цінностей. Ви тільки уявіть на хвилинку що пара чоловіків або жінок усиновлюють дитину. Дитина зростаючи вже буде мати пошкоджену психіку. Щоб навколо хлопці з хлопцями гуляли за ручку цілувались та одружувались так само і дівчата я вважаю це шось огидне і протиприродне! І ще мене зацікавило проти якого вони насильства проти жінок? Наскільки я знаю що перед законом всі рівні що чоловіки, що жінки! І як що буде якесь насильство проти жінок воно обовязково покарається законом! І що дуже мене обурило ця організація виступає проти церкви! Це чергове пітвердження що не це адекватні люди! Що вони повністю проти людської мораль! Тому я важжаю нам обирати майбутнє в якому будемо жити! І що ми хочемо для наших дітей. Хлопці молодці!

Богдан 2017-03-08 / 22:02:01
Але ті "знасиловані" жони впозірувуть доста довольними)))Майже тулько шо із Стамбула)))

Mykola 2017-03-08 / 21:26:41
проплачені нацики розігнали проплачених сторонників лгбт...

ужгородець 2017-03-08 / 21:26:20
Ти правий Вася. Ці подруги нагадують мені старий анекдот.
Приходить внук до діда. Той його і пита: "Чи одружився ти внучку? Чи маєш діточок ?
"Та співмешкаю діду з дівчиною вже п'ять років, а діток чомусь немає".
"Та що поробиш внучку,якщо ви сучасні у ті місця, де треба цілувати, сексом займаєтесь, а там де треба сексом займатися - цілуєте. Звідки ж у вас діти візьмуться"

Варош 2017-03-08 / 20:09:28
Хліба та видовищ, поруч руїни Корони але люди хочуть іншу виставу і вони її мають .Вартість квитка на виставу нікого нецікава.

Вася 2017-03-08 / 20:07:18
Ніякого хосна із тих лесбіянок. Одна другу лижуть , а толку нема

петро 2017-03-08 / 19:47:56
хлопці все правільно зробили я за наші справжні українські цінності

Олег 2017-03-08 / 19:36:41
Такі вони праві радикали що на фронті нікому воювати ,а дівчат лупцювати тут як тут

Тру-Правий 2017-03-08 / 19:14:35
Ох вже ці радикали...
Напасти на дівчат - гідний вчинок, що й казати.
Допоки в нас такі право-радикали рулять, Медведчук та інше антиукраїнське падло можуть жити спокійно. "Замок Дракули" у Жденієві ніхто не підпалить, бо за це атата може бути, а за порвані дівкам плакати - нічого.

Учасник 2017-03-08 / 18:14:23
Пане Олег ,політика не є чорно-білою .
В ній багато відтінків ,і точно більше ніж п'ятьдесят .
Я не думаю що Берлусконі ,екс -премєр Італії був праворадикалом , і я не думаю що нинішній кандидат в президенти Франції Фійон є праворадикалом .
І Меркель яка обнімалася і цілувалася з путіном після анексії Криму , була праворадикалкою .
Тещо ліберали підтримали Україну ,не що інше як інстинкт самозбереження .
Отрезвління ,якщо хочете .
А також колосальна робота європейських лідерів "другого ешелону", а саме керманичів Балтійських країн .Робота далеко не ліберальної Польщі , і жорстко проамериканської Румунії.
Ну і втручання в процес політиків другого ешелону в самій Німеччині і Франції.

Копча 2017-03-08 / 17:16:22
Жінки мають мати рівні права та обов'язки з чоловіками у тому числі бути на рівні з чоловіками призваними до збройних сил України а також представляти у зоні АТО половину усього військового контингенту.

Олег 2017-03-08 / 17:02:24
До Учаснкиа....Пане самі ці ліберали ЄС підтримають Україну,а праві сили проти ,яяяк це називати?

Учасник 2017-03-08 / 17:00:44
Ми вже бачимо наслідки єввропейського псевдолібералізму ..повна розгубленість європейських очільників (оландів ,меркелів ), перед міграційн ми процесами , розгубленість перед загрозами і атаками ( поки що кібер) від диктаторських режимів .Псевдо неолібералізм розрушає Європу не менше чим російська пропаганда , яка власне і використовує цей псевдо неорух на свою користь.

upd 2017-03-08 / 16:56:58
що праві радикали а що ліві ліберали - одне лайно.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України