Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 1
В Ужгороді "накрили" підпільні цехи з виробництва побутової хімії, вилучено продукції на понад 2,7 млн грн
17:23
/ 5
Депутат сільради на Ужгородщині не подав електронну декларацію, розпочато кримінальне провадження
16:50
У Мукачеві багатодітний батько викрав з магазину родички ковдри, ковбасні вироби, памперси та миючі засоби
16:27
/ 1
На Ужгородщині затримали молодого чоловіка, котрий продав поблизу дитячого табору 10 г марихуани
14:19
На Виноградівщині затримали двох чоловіків, котрі 3 роки переховувалися за кордоном у справі про викрадення людини
13:46
/ 1
На Рахівщині затримали мешканця Лугів, звинувачуваного у незаконній вирубці лісу
12:51
/ 7
В Ужанському нацпарку в Лубні охоронець "попередив" "ягодозбирачів" пострілом, а ті його у відповідь побили
11:30
У гаражі мешканця Ужгородщини виявили марихуану та насіння, а на подвір‘ї – стебла конопель
16:58
Закарпатець, що напав на відвідувача нічного клубу з газовим балончиком, постане перед судом
16:56
До 8,5 років за ґратами засудили винуватця ДТП на Тячівщині, в якому загинули двоє юних велосипедистів
16:44
В Ужгороді розшукали жінку, яка вкрала 10 тисяч гривень із банківської картки містянина
11:42
Двоє чоловіків "у два підходи" викрали зі складу супермаркету в Мукачеві продукти на понад 12 тис грн
11:35
/ 4
На Закарпатті затримали 3 контрабандистів та виявили майже 7,5 тисяч пачок сигарет
10:28
/ 30
Прокуратура клопоче в суді про звільнення від кримінальної відповідальності авторів провокації з угорськими стелами на Закарпатті
10:14
Із незачиненого автомобіля ужгородця викрали чверть мільйона гривень
01:57
У ПП "Загонь-Чоп" угорці вилучили в двох українців крадені в ЄС авто
18:39
/ 1
Керівники 4-х КП на Ужгородщині "кримінально" не заповнили е-декларації
17:18
В Ужгороді нападник, погрожуючи ножем, зірвав із шиї працівниці аптеки золотий ланцюжок з кулоном
17:10
У Виноградові "Оpеl" збив велосипедиста, який виїхав на зустрічну смугу руху
11:54
На Закарпатті виявили п’яного водія маршрутки на робочому місці та зафіксували 2 ДТП через алкоголь
12:37
/ 1
У Львові циган-токсикоман з Ужгорода обікрав квартиру, поки власниця перевдягалася
12:25
/ 1
Водієм Renault, що на Хустщині наїхав на 5-річну дитину та втік, виявився односелець постраждалої
02:27
/ 2
Оприлюднено відео резонансної ДТП за участі двох "Мерседесів" у Виноградові
10:49
У жителя Кобилецької Поляни на Рахівщині виявили марихуану та снодійний мак
10:28
/ 1
На Хустщині водій Renault наїхав на 5-річну дитину та втік