Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

16:36
На Закарпатті попередили незаконний вивіз дитини за кордон
16:22
/ 1
Підозрюваного у смертельному побитті юнака в Горонді на Мукачівщині взяли під варту
16:11
В Ужгороді затримали агресивного відвідувача ломбарду, що погрожував працівнику закладу
14:46
За добу аж у двох районах Закарпаття поліцейські застосовували спецзасоби, аби заспокоїти правопорушників
11:06
Намагаючись з'ясувати обставини побутової сварки, поліцейські знайшли в будинку на Мукачівщині насіння та стебла конопель
10:53
8 років проведе за ґратами чоловік, який забив на смерть металевою трубою знайомого
10:50
/ 5
Митнику, котрий пропустив в Угорщину автомобіль з близько 860 кг бурштину, повідомлено про підозру
10:35
/ 1
В Ужгороді чоловік намагався викрасти із психоневродиспансеру електроподовжувачі та електроінструменти
10:23
/ 1
На Виноградівщині зупинили нетверезого водія, котрий віз в авто матір із немовлям
10:17
Викрадений у Бельгії ще в 2016-му році "Мерседес" затримали на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
06:30
/ 2
Нелегалів доставляють на Закарпаття з Одеси та Росії за сприяння силовиків – Балога
05:49
"Кукурузник", що доправив в Угорщину нелегалів через територію Закарпаття, належить мешканцю Авдіївки
16:39
/ 7
На Закарпатті викрили митників, котрі пропустили через кордон під виглядом вівсяних пластівців сигарети
16:33
На Міжгірщині підпилий водій снігоходу збив двох туристів з Одеси, в однієї з постраждалих поламана рука
15:05
За фактом побиття радіожурналіста в Ужгороді відкрито кримінальне провадження, нападників розшукують (ОФІЦІЙНО)
14:42
Неподалік одного з навчальних закладів в Ужгороді при збуті канабісу затримали місцевого мешканця
11:26
У Виноградові четверо молодиків, вчинивши спочатку грабіж на вулиці, відтак здійснили ще й пограбунок будинку
10:56
Мешканець Дякова, що на Виноградівщині, керував уночі автомобілем у стані наркотичного сп’яніння
10:19
В Ужгороді під час конфлікту мешканець району завдав тілесних ушкоджень чоловіку та викрав його Pеugeоt-407
10:09
У Ракошині на Мукачівщині затримали водія на авто з підробленими номерами та техпаспортом
09:57
/ 13
В Ужгороді під вигуки "Антіфа" група молодих людей побила радіоведучого
05:59
/ 7
Опубліковано фото з місця вбивства дівчини в смт Дубове на Тячівщині (18+)
05:47
/ 2
В Угорщині виявили літак, яким в країну доправили нелегалів
17:47
/ 1
Затриманого на хабарі на Закарпатті посадовця споживчої спілки триматимуть під домашнім арештом
15:44
/ 2
Четверо молодиків, троє з яких неповнолітні, побили та пограбували мешканця Виноградова