Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

15:38
У Приборжавському Іршавського району жінка викрала з монастиря золоті вироби
13:21
У Мукачеві Daewoo налетів на кільцевий бордюр: пасажир з важкими травмами в лікарні, водій – утік
13:14
На Закарпатті судимитимуть горе-"хабародавців", що намагалися "відкупитися" від покарань
13:11
За незаконний продаж земельної ділянки Іршавської райлікарні земельник та в.о. голови РДА відповідатимуть у суді
12:49
На Закарпатті п’яний перечинець пив пиво прямо за кермом, а "нетверезий" BМW Х5 зіткнувся Аudі
12:41
На Закарпатті до 3-х "іспитових" років засудили адміністратора антиукраїнської групи в соцмережах
12:12
На Закарпатті у цистернах потягу, що прямував в Угорщину, виявили приховані сигарети
11:56
У Великому Березному жінка викрала з чужого гаража "Карпати"
20:40
/ 8
Ужгородець врятував туристку з Запоріжжя від сексуального домагання групи циганів
15:39
Львівський суд переніс розгляд апеляційної скарги мешканців хустського Березова по ГЕСах
13:14
На Закарпатті росіянин на фурі збив насмерть велосипедистку
13:08
За минулу добу на Закарпатті сталося 3 ДТП за участі п’яних водіїв
12:13
На Іршавщині чоловік обікрав сусіда
11:54
/ 1
Через неправомірні рішення Мукачівської міськради бюджет недоотримав щонайменше 20 млн грн
11:35
/ 1
Земельну ділянку вартістю близько 11 млн. грн прокуратура через суд повертає мукачівцям
09:30
На Хустщині зіткнулися «VW Passat» та «Hundai Sonata» - водіїв ушпиталили
20:17
/ 2
За фактом масової бійки на Закарпатті відкрито два кримінальні провадження
15:42
/ 1
У ПП "Тиса" в мікроавтобусі виявили контрабандні кулі та капсулі
13:11
На Мукачівщині зупинили "п'яний" мотоблок, а п'яний житель Пузняківців їхав трактором посеред дороги
12:54
На Закарпатті, за 40 м від кордону з Угорщиною затримали двох турків-нелегалів
12:35
/ 6
У Перечині поліція затримала кількадесят озброєних осіб (ОФІЦІЙНО)
04:35
На "Тисі" в мікроавтобусі виявили викрадений в Італії мотоцикл
03:07
/ 5
У Перечині поліція затримала групу циган
10:23
У Хусті "п'яний" Volkswagen вдарив Fоrd, а на Мукачівщині нетверезий водій вантажівки посадив біля себе за кермо дитину
10:20
Раніше судимий ужгородець викрав два телевізори з квартири, яку винаймав
» Всі новини