Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

15:47
На Великоберезнянщині, реагуючи на повідомлення про сімейну сварку, у чоловіка вилучили 35-сантиметровий ніж та патрони
13:43
На Закарпатті інженер технічного нагляду разом з директором товариства вкрали 2,4 млн державних гривень
13:39
Закарпатці загрожує до 7 років в’язниці за втягування знайомої у проституцію
11:50
/ 3
Сирієць та українка намагалися нелегально перейти кордон на Закарпатті поза пунктом пропуску
11:48
На Закарпатті при спробі перетнути кордон затримали розшукуваного дезертира
11:15
У чоловіка, котрий продав бойові РГД-5 на Перечинщині, вдома знайшли зброю
09:59
/ 4
В оселі жителя села Великі Береги, що на Берегівщині, знайшли 3 гвинтівки, мисливську рушницю та боєприпаси
02:17
На Хустщині затримали двох чоловіків, що обікрали церкви в селах Драгово та Кічерели
18:15
В Ужгороді "на гарячому" затримали підлітків, котрі обікрали новобудову
17:45
/ 3
У Нижніх Воротах на Закарпатті затримали підозрюваних у крадіжці грузинів, що тримали курс на Львів
17:21
Обвинувачених у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді позбавлено волі на 13, 10 і 8 років
15:08
Угорець намагався "купити" прихильність прикордонників на Закарпатті за 15,5 тис форинтів і 132 грн
14:31
/ 2
На Закарпатській митниці в мікроавтобусі українця, що прямував з Іспанії, службовий пес знайшов насіння конопель на майже 2 тис євро
14:20
На Хустщині затримали 6-ох чоловіків, підозрюваних у крадіжках з новобудов, автівок, туркомлпексу та сільського клубу
13:31
Трьох мешканців Хустщини затримали за розповсюдження марихуани
13:28
У Хусті затримали трьох вуличних грабіжників
13:25
Житель Великих Лучок "серійно" викрадав велосипеди в односельців і продавав їх іншим
11:57
У закарпатських Лавках із гаража місцевого троє раніше судимих викрали скутер, аби потім його продати
11:53
На Виноградівщині затримали неповнолітніх рибалок, що поцупили з городу 20 саджанців малини
11:26
На Мукачівщині чоловік викрав із будинку сусідів золотий ланцюжок та 2 тис чеських крон
16:10
/ 1
На Закарпатті викрили вихідця з Луганщини та місцевого, які налагодили ретрансляцію російських телеканалів
15:42
В Ужгороді затримали групу з двох чоловіків і жінки, котрі били й грабували перехожих
14:00
У Рахові затримали групу ймовірних злодюжок, що крали камери відеоспостереження й товар із вуличних холодильників
13:14
З подвір'я мешканця Старого Давидкова на Мукачівщині викрали мотоблок та мопед
12:34
/ 2
Близько 40 г наркотиків за одну добу вилучили в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві та Виноградові