Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

22:36
/ 8
У Чопі на хабарі затримали чиновників міськради, причетний також мер
17:26
9 нетверезих водіїв у 6 районах затримали впродовж вихідних на Закарпатті
17:22
У Вишкові на Хустщині п'яний скутерист врізався у ВАЗ
12:33
Унаслідок зіткнення мікроавтобусу з ВАЗом на Ужгородщині троє людей опинилися у лікарні з травмами
10:49
На Хустщині браконьєр поранив із мисливської рушниці хлопчика, котрий збирав гриби
10:31
В аеропорту "Бориспіль" затримали депортованого зі США закарпатця, котрий підрізав мешканця Іршави і втік з країни
10:02
/ 1
На Закарпатті попередили закупівлю російської санкційної автотехніки на 30 млн грн бюджетних коштів
09:25
На Перечинщині витягли з криниці труп жінки
19:42
У Великій Копані на Виноградівщині "Лада" розтрощилася об кросовер Hyundai
14:24
В Гукливому у чоловіка вилучили три пістолети й дві гранати
14:05
У жителя Страбичова знайшли пістолет, глушник, обріз карабіна з оптикою і наркотик
13:48
Затримано винуватця ДТП кількарічної давності і чоловіка, що переховувався від слідства за побиття
11:08
Мешканець Вільховиці, що на Мукачівщині, зберігав удома близько 130 грамів марихуани
10:32
/ 1
Під час сварки в Хусті пасинок побив нетверезого вітчима до реанімації
10:19
В Ужгороді троє непрацюючих винесли з чужої квартири телевізор і камери відеоспостереження на 12 тис грн
04:55
/ 3
У Києві на вокзалі побили закарпатських циганів, що хотіли відшкодування за спалений табір
19:25
/ 1
Поліцейським, які "кришували" наркопритон у Мукачеві, загрожує до десяти років тюрми з конфіскацією
17:54
/ 3
На Хустщині водій із 4 проміле алкоголю в крові небезпечно "маневрував" дорогою
16:09
У Мукачеві затримали чоловіка, що за одну ніч вкрав за двома адресами газовий котел і гойдалку із собачим кормом
12:23
/ 2
Із Закарпаття до Румунії Тисою принесло тіло 18-річного юнака в гідрокостюмі
11:17
/ 9
На Берегівщині спіймали браконьєрів, серед затриманих – депутат-"відродженець"
10:15
Мешканця Львівщини, котрий спробував врізатися в продуктопровід на Закарпатті, "посадили" під домашній арешт
09:13
/ 6
У Берегові спіймали таксиста з Ужгорода, котрий привіз мукачівцю в готель повію
02:46
/ 2
У пункті перетину Вишнє Нємецке словацькі прикордонники виявили понад 62 кг бурштину з України
14:35
На мукачівця, що лаявся і погрожував патрульним, чекає кримінальна відповідальність
» Всі новини