Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

14:49
/ 6
Нового суддю призначили у справі екс-чиновниці Держгеокадастру, звинуваченій у відчуженні земель держкордону на Закарпатті
14:38
/ 3
"Власнику" частини держкордону на Закарпатті сьогодні обиратимуть запобіжний захід
13:01
Українець намагався перетнути кордон на Закарпатті з підробленим дорученням на право керування
11:13
На Закарпатті на кордоні затримали подорожувальника із підробленим паспортом
09:20
15-річний юнак викрав із шухляди прилавку в ТЦ у Сваляві гаманець із майже 13 тис грн
20:56
/ 15
Ексклюзивне ВІДЕО з вертольота, відзняте в ході масштабної спецоперації силовиків на Закарпатті
17:40
/ 2
Чеха, котрий намагався переправити через кордон на Закарпатті 5-х в'єтнамців, взято під варту
17:04
/ 3
Кримінального авторитета Копчу триматимуть на Закарпатті під вартою без можливості внесення застави
16:46
/ 10
Затриману в ході спецоперації екс-очільницю "земельників" Берегівщини хочуть тримати під вартою
14:43
/ 8
У ході спецоперації на Закарпатті чиновнику Держгеокадастру повідомили про підозру
14:23
Прокуратура апелювала 256 тис грн застави затриманим з вибухівкою закарпатцям і наполягає на 2 мільйонах
12:46
/ 18
Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції
11:50
/ 21
У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян
11:46
В Іршаві до екінця місяця в рамках операції "Трикстер" полюватимуть на інтернет- і телефонних шахраїв
11:19
/ 6
До слідчих дій у рамках спецоперації на Закарпатті залучено понад 300 слідчих та оперативників
10:35
/ 3
У результаті масштабної спецоперації на Закрапатті затримано організатора "приватного кордону"
06:40
У Виноградові на роздоріжжі в "Мерседес" врізався легковик
13:14
На Закарпатті зафіксовано на понад 1,5 тисячі випадків більше порушення митних правил, аніж торік
12:21
/ 1
У зупиненому за порушення правил у Мукачеві ВАЗі виявили мисливську рушницю, стартовий пістолет та 22 набої
11:34
На Закарпатті затримали чоловіка, розшукуваного в Кропивницькому за вбивство
11:30
/ 8
Послугами шахраїв, що оформляли нелегальне громадянство на Закарпатті, встигли скористатися близько 1 тисячі людей
10:11
У Сваляві львів'янин виявив у помешканні брата "домушника", крадія затримали "на гарячому"
09:49
У Хусті зупинили Fiat Doblo, в салоні якого виявили амфетамін
09:37
На Тячівщині ВАЗ, втративши керування та з'їжджаючи в кювет, травмував неповнолітню дівчину
09:15
/ 2
Розшукуваного у Словенії за сексуальну експлуатацію дітей чоловіка затримали у закарпатському Чопі