Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

12:28
На Закарпатті за 25 метрів від кордону виявили двох "водолазів"-контрабандистів і сигарети
17:07
/ 1
У одного з 4-х п'яних водіїв, виявлених патрульними, доза алкоголю була перевищена у 13 разів
16:10
/ 11
ДПСУ звітує про масштабну операцію по протидії сигаретній контрабанді на Закарпатті
15:14
Угорські прикордонники виявили в Тисі "водолаза"-контрабандиста
13:39
/ 2
За фактом смертельного ДТП у Берегові порушено кримінальну справу
13:30
На Закарпатті за намагання відкупитися затримали двох чоловіків і жінку, викритих на хуліганстві та шахрайстві
13:24
/ 5
На Іршавщині затримали трактор із гравієм, незаконно видобутим мешканцем села Керецьки
13:18
На Рахівщині контрабандисти, тікаючи, покинули на кордоні 8 пакунків сигарет
11:32
У Мукачеві в магазин кинули гранату
11:22
/ 14
На Перечинщині "активіст" зі зброєю в руках напав на водія, що перевозив дрова – ОУЛМГ
10:16
/ 1
На Рахівщині 33-річна дружина побила свого 72-річного чоловіка металевим друшляком, проломивши йому череп
09:37
На Хустщині чоловік кількаразово вдарив співмешканку скляною пляшкою по голові і "добив" ножем
09:34
/ 1
Крадений у Чехії автомобіль виявили на Закарпатті накордоні
04:05
/ 6
Через митні пости Закарпаття налагоджена система переміщення подрібненими партіями елітних алкогольних напоїв – поліція
17:57
В Одесі знайшли вкраденого раніше судимою містянкою "клона" ужгородського міні-Швейка
17:21
Закарпатця, котрий напав на чоловіка та поранив із саморобного пістолета дівчинку, засуджено до 4 років в'язниці
13:39
На Тячівщині затримали рецидивіста, який побив і пограбував чоловіка
10:14
/ 3
На Іршавщині юнак вчетверте попався п'яним за кермом, в загальному порушник сплатить штрафів на 110 тис грн
09:19
Уночі в Ужгороді "розміновували" розважальний комплекс
09:13
/ 2
На Закарпатті на митниці в українця відібрали мікроавтобус із подвійним "сигаретним" дном
17:36
/ 3
На Закарпатті вчергове зупинили нетверезим чоловіка, якого 14-ма адмінпротоколами вже наштрафували на майже 70 тис грн
16:38
Засуджений за грабіж 15-річний виноградівцеь, поки його 2 тижні розшукували, встиг скоїти ще низку "автокрадіжок"
16:14
На Перечинщині зупинили "Урал" із "сумнівним" буком, що його перевозили зі Свалявщини до Ужгорода
16:03
До 10 років тюрми загрожує хустянину за незаконне виготовлення, зберігання та збут наркотиків
16:01
Суд в Ужгороді зобов'язав невідкладно оформити право постійного користування 7900 га земель прикордонної смуги Держприкордонслужбою
» Всі новини