На Ужгородщині пес 2 дні охороняв на колії поранену подругу, лягаючи під потяги, що їхали над нею (ФОТО, ВІДЕО)

Зворушливу, але достовірну історію собачої вірності розповіли користувачі закарпатського сегменту соціальної мережі Фейсбук

На Ужгородщині пес 2 дні охороняв на колії поранену подругу, лягаючи під потяги, що їхали над нею (ФОТО, ВІДЕО)

Два дні поспіль в селі Цеглівка (Тийглаш) на Ужгородщині можна було спостерігати, як на діючій залізничній колії лежали два собаки. Як з'ясувалося, увесь цей час пес вірно охороняв і зігрівав свою травмовану потягом подругу, яка не могла пересуватися самотужки. При цьому, коли звучав сигнал поїзда, що наближався, пес лягав поруч з подругою, притискався до неї, обоє вкладали голови на землю і в такий спосіб перечікували, коли над ними проїдуть локомотив з вагонами.

І так два дні поспіль.

При цьому вірний охоронець навіть не підпускав до пораненої "коханої" сторонніх людей, вочевидь не довіряючи їм.

У неділю, 25 грудня, завдяки активістам громадської організації "Допоможи другу", тварин всеж вдалося доправити до притулку.

Закарпаття онлайн Відео - Денис Малафеєв

26 грудня 2016р.

Теги: собака, вірність

Коментарі

............... 2016-12-27 / 08:47:41
Ні сніг, ні дощ ,ні зимня стужа,
не стукіт залізничних пар
їм не страшні.
Коли любов собача дужа,
вона , як ангел із-за хмар
зупинить долі злий удар.

ужгородец 2016-12-27 / 08:24:41
Люди берите пример с Братьев наших младших.

Василий 2016-12-26 / 23:56:11
Спасибо добрым людям за добрые дела.Чтоб на них(спасателей животных) напали деньги и здоровье в подарок.С уважением Василий и вся Одесса.

людмила. 2016-12-26 / 21:57:11
дякую Господи, що є Люди на цьому світі. знаючи це, на душі тепліше і світліше.

Наталка Майстренко 2016-12-26 / 12:43:34
Вера, спасибо вашшему коллективу и верным помощникам за пример эмпатии и сподвижничества.Успехов вам и повсеместной поддержки

мирка 2016-12-26 / 11:37:09
я ще людяність на україні,а я вже почав сумніватись.

Іван 2016-12-26 / 11:36:54
Молодці активісти!! І Песик герой !! А ми ще деколи паскудних людей псами називаємо ображаючи таких тварин

мирянин 2016-12-26 / 10:44:01
От таких людей в мире светлей становится! Боже пошли им благодать Твою!!!

Дід Микола 2016-12-26 / 10:39:47
тварини набагато порядніші за двуногих мерзенних людських скотів

Степан Крук 2016-12-26 / 08:55:13
Зворушлива відданість! Слів нема...

Учасник 2016-12-26 / 08:47:24
Була колись така нагорода ,саме таким людям , називалася "Золоте серце ".
Але не памятаю точно , чи в Чехії ,чи в Словаччині .
Нам би таку теж не завадило .

Але нашим баригам не до того :їм треба в Австрію , до злодіїв на консультацію .

босс 2016-12-26 / 08:47:05
Якби нам ще трішки співчуття до знедолених людей.

Зоро 2016-12-26 / 08:15:03
Молодці волонтери!!! Люди учітся від тварин дружбі вірност та хоробрості!!!

Лариса 2016-12-26 / 02:42:31
Вот такие истории не дают разочароваться в человечестве окончательно.

форестер 2016-12-26 / 02:35:51
Зворушливо до щему в горлі

Світлана 2016-12-26 / 01:47:24
Це не люди, це -ангели!.Зняте відео доводить до сліз. Безпритульні собаки часто попадають під потяги, машини, вони замерзають, іх часто труять,-і все це через тугодумів у владі, бо ім можуть допомогти тільки волонтери. Якщо у нашій державі все вирішують волонтери, то для чого нам влада? Хіба що для того, щоб будувати нам притулки для тварин за наші гроші, але за космічними цінами?..

Вася 2016-12-26 / 01:26:53
Слава Господу Богу що є такі люди на землі які допомагають тваринам у важких ситуаціях,честь і хвала.

НОВИНИ: Соціо

22:50
В Ужгороді патрульні виявили дітей, які "синіми китами" перебігали дорогу
15:15
Випуск новин Закарпаття від М-студіо за суботу, 25 лютого
15:08
У Хусті відбулася сесія міськради
15:04
На Ужгородщині триває процес створення Баранинської об'єднаної територіальної громади
22:17
/ 7
Рух запланованого потяга Будапешт-Мукачево планують продовжити до Львова
17:55
На "Варишській палачінті" в Мукачеві спорудили рекордну "вежу" з млинців
16:38
В Ужгороді визначилися перші чвертьфіналісти Закарпатської Ліги КВН
15:59
В Ужгороді нарешті з'явились нові таблички на перейменованій 3 роки тому вулиці Небесної сотні
14:05
У Мукачеві почались "млинцеві частування" на "Варошській палачінті"
13:20
Понад 170 осіб зібрав семінар для батьків дітей-аутистів в Ужгороді
13:07
Ужгородські депутати в останній день зими зберуться на чергове сесійне засідання
10:33
/ 1
Закарпатців попереджають про можливі погіршення стану здоров'я у тижневий період магнітних бурь
10:30
В УжНУ заснували міжнародну асоціацію випускників університету
02:57
/ 5
Закарпатські хірурги підбили підсумки роботи в 2016 році
02:51
На Закарпатті набирають патрульних до реформованої Рибоохорони
17:35
Ужгородцям показали, як і чим живуть бійці 15-го окремого батальйону 128-ї закарпатської ОГПБ
17:19
В Ужгороді над ліквідацією ямковості на дорогах працюватимуть і у вихідні
15:43
/ 3
Мешканці Закарпаття боргують за спожитий газ майже 1,5 млрд грн
15:40
За січень на Закарпатті перевезено на 7,9% більше вантажів, ніж за цей же період торік
15:06
/ 1
На Закарпатті суд за 141 тис грн боргу за газ безпрецедентно обмежив право виїзду за кордон підприємцю
15:00
Небайдужі ужгородці допомагають Нижньобистрівській школі-інтернату
14:19
Учаниками "Варишської палачінти" у Мукачеві стануть 7 ресторанів, що пропонуватимуть млинці та закарпатські страви
13:05
ФОТОФАКТ. У школах Чопа впровадили роздільний збір сміття
12:51
/ 1
Більшість закарпатців невдоволені рівнем життя
11:37
/ 6
Всесвітньовідомий фізик-випускник УжНУ став Почесним доктором вишу
» Всі новини