На Ужгородщині пес 2 дні охороняв на колії поранену подругу, лягаючи під потяги, що їхали над нею (ФОТО, ВІДЕО)

Зворушливу, але достовірну історію собачої вірності розповіли користувачі закарпатського сегменту соціальної мережі Фейсбук

На Ужгородщині пес 2 дні охороняв на колії поранену подругу, лягаючи під потяги, що їхали над нею (ФОТО, ВІДЕО)

Два дні поспіль в селі Цеглівка (Тийглаш) на Ужгородщині можна було спостерігати, як на діючій залізничній колії лежали два собаки. Як з'ясувалося, увесь цей час пес вірно охороняв і зігрівав свою травмовану потягом подругу, яка не могла пересуватися самотужки. При цьому, коли звучав сигнал поїзда, що наближався, пес лягав поруч з подругою, притискався до неї, обоє вкладали голови на землю і в такий спосіб перечікували, коли над ними проїдуть локомотив з вагонами.

І так два дні поспіль.

При цьому вірний охоронець навіть не підпускав до пораненої "коханої" сторонніх людей, вочевидь не довіряючи їм.

У неділю, 25 грудня, завдяки активістам громадської організації "Допоможи другу", тварин всеж вдалося доправити до притулку.

Закарпаття онлайн Відео - Денис Малафеєв

26 грудня 2016р.

Теги: собака, вірність

Коментарі

............... 2016-12-27 / 08:47:41
Ні сніг, ні дощ ,ні зимня стужа,
не стукіт залізничних пар
їм не страшні.
Коли любов собача дужа,
вона , як ангел із-за хмар
зупинить долі злий удар.

ужгородец 2016-12-27 / 08:24:41
Люди берите пример с Братьев наших младших.

Василий 2016-12-26 / 23:56:11
Спасибо добрым людям за добрые дела.Чтоб на них(спасателей животных) напали деньги и здоровье в подарок.С уважением Василий и вся Одесса.

людмила. 2016-12-26 / 21:57:11
дякую Господи, що є Люди на цьому світі. знаючи це, на душі тепліше і світліше.

Наталка Майстренко 2016-12-26 / 12:43:34
Вера, спасибо вашшему коллективу и верным помощникам за пример эмпатии и сподвижничества.Успехов вам и повсеместной поддержки

мирка 2016-12-26 / 11:37:09
я ще людяність на україні,а я вже почав сумніватись.

Іван 2016-12-26 / 11:36:54
Молодці активісти!! І Песик герой !! А ми ще деколи паскудних людей псами називаємо ображаючи таких тварин

мирянин 2016-12-26 / 10:44:01
От таких людей в мире светлей становится! Боже пошли им благодать Твою!!!

Дід Микола 2016-12-26 / 10:39:47
тварини набагато порядніші за двуногих мерзенних людських скотів

Степан Крук 2016-12-26 / 08:55:13
Зворушлива відданість! Слів нема...

Учасник 2016-12-26 / 08:47:24
Була колись така нагорода ,саме таким людям , називалася "Золоте серце ".
Але не памятаю точно , чи в Чехії ,чи в Словаччині .
Нам би таку теж не завадило .

Але нашим баригам не до того :їм треба в Австрію , до злодіїв на консультацію .

босс 2016-12-26 / 08:47:05
Якби нам ще трішки співчуття до знедолених людей.

Зоро 2016-12-26 / 08:15:03
Молодці волонтери!!! Люди учітся від тварин дружбі вірност та хоробрості!!!

Лариса 2016-12-26 / 02:42:31
Вот такие истории не дают разочароваться в человечестве окончательно.

форестер 2016-12-26 / 02:35:51
Зворушливо до щему в горлі

Світлана 2016-12-26 / 01:47:24
Це не люди, це -ангели!.Зняте відео доводить до сліз. Безпритульні собаки часто попадають під потяги, машини, вони замерзають, іх часто труять,-і все це через тугодумів у владі, бо ім можуть допомогти тільки волонтери. Якщо у нашій державі все вирішують волонтери, то для чого нам влада? Хіба що для того, щоб будувати нам притулки для тварин за наші гроші, але за космічними цінами?..

Вася 2016-12-26 / 01:26:53
Слава Господу Богу що є такі люди на землі які допомагають тваринам у важких ситуаціях,честь і хвала.

НОВИНИ: Соціо

18:05
Понад 40 кращих виноробів краю частують гостей традиційного "Закарпатського божоле"
16:41
/ 5
Міністр освіти та науки відвідала "словацьку" школу в Ужгороді
14:43
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела відкритий діалог із освітянами Закарпаття
13:08
В Ужгороді та Мукачеві перевіряли, як водії пропускають оперативні автомобілі
12:35
У Хустській міськраді наразі відмовилися від ідеї акредитації працівників ЗМІ
12:27
В Ужгороді перші гості дегустують "Закарпатське божоле"
09:36
/ 1
В Ужгороді змагалися екіпажі "швидких" з усієї області
07:43
/ 9
"Вчитель року-2016" з Берегова, яка поїхала в Британію працювати доглядальницею, звинуватила ЗМІ в неправді
05:41
В Ужгороді відкрили першу на Закарпатті, а ймовірно і в Україні, бочку молодого вина
21:15
/ 9
Свидовець. Горор у горах Карпатах
16:08
На словацькому та угорському кордонах на Закарпатті на виїзд з України щодня пропускають 146 вантажівок
15:25
В Ужгороді вітали й нагороджували працівників радіо, телебачення та зв’язку краю
15:06
/ 3
Міністр освіти і науки Гриневич "робочо" відвідає Ужгород і Мукачево
14:34
У Мукачеві ще 21 родині коштом бюджету встановлять котли
13:51
Найбільше у жовтні на Закарпатті подорожчали яйця – на 16,4%
13:48
/ 2
Вулиці Ужгорода обіцяють з’єднати кільцем велодоріжок
12:37
На Закарпатті звільнили лісівника, що погрожував журналістам під час зйомок сюжету про будівництво курорту Свидовець
11:51
Програму охорони навколишнього природного середовища Ужгорода схвалила сесія міськради
11:26
У Мукачеві всі школярі-початківці та пільговики харчуватимуться безкоштовно
11:21
В Ужгороді заборонили розміщення пересувних та інших мобільних цирків з тваринами і пересувних зоопарків
11:12
/ 17
Русинський абсурд на закарпатському телебаченні
09:58
Ратушу в Мукачеві підсвічуватимуть лед-світильники
09:33
У пологовому будинку Ужгорода впродовж року батьки покинули 5 новонароджених дітей
09:16
У вишах Закарпаття навчаються понад 23,5 тисячі студентів – на 4,5% більше, ніж торік
08:31
В Ужгороді проведуть марш-ходотон, присвячений Міжнародному дню відмови від куріння
» Всі новини