КВУ оприлюднив офіційні дані виборів голови Полянської ОТГ

У розпорядженні закарпатського осередку є копія підсумкового протоколу Полянської ТВК, який було ухвалено на засіданні зранку понеділка, 19 грудня, і це офіційні підсумки голосування за голову новоствореної Полянської об’єднаної громади.

КВУ оприлюднив офіційні дані виборів голови Полянської ОТГ

У протоколі зазначено, що участь у голосуванні взяли 4363 виборці з 5556, які значаться у списку виборців. Це, власне, і є явкою, яка сягла офіційно 78,5%. Тобто, попередні данні щодо підсумкової явки, озвучені КВУ, різняться лише на 0,03%.

За підсумками підрахунку бюлетенів лише 108 з них виявилися недійсними, а це лише 2%.

Щодо підсумкового розподілу голосів, то голоси виборців у об’єднаній громаді розподілися наступним чином (порядковий номер збігається з порядковим номером кандидата у бюлетені:

1. Василь Готра – 12 голосів

2. Іван Дрогобецький (голова Полянської сільради) – 2752 голосів, що становить 63%

3. Іван Дрогобецький – 34 голосів

4. Іван Дрогобецький – 10 голосів

5. Ілля Дрогобецький – 2 голосів

6. Володимир Капустей – 54 голосів

7. Михайло Капустей (голова Голубинської сільради) – 1391 голосів, що становить 31,9%.

Визначення підсумкових результатів щодо депутатів ради Полянської ОТГ ще триває.

Явка на виборах у Полянській ОТГ виявилася найвищою в розрізі виборів у об’єднаних громадах, які пройшли 18 грудня по всій країні. Така висока активність може бути пояснена додатковою мобілізацію виборців, але у поліції наразі є лише одне провадження щодо підкупу виборців. Попри вкрай тривожні сигнали, день голосування у 9 селах новоутвореної Полянської громади пройшов спокійно з незначними порушеннями на дільницях, як-то спроба проголосувати за копією паспорту чи голосування поза кабінкою або по двоє в кабінці, повідомляють у Комітеті виборців України.

19 грудня 2016р.

Теги: вибори, результати

Коментарі

до полянської громади 2016-12-21 / 18:43:43
поки вас бють Губернатор і силовики праздновали в Мукачеві День адвокатури і фуршетики з Льошом Фозекошем Цимбором Блюка разм бухали

йовжыко 2016-12-21 / 18:41:13
Безика Иванка треба арештовати ун з стволом ходить по поляни кожен динь й пуджаэ вшитких людей маючи ментовську корочку

Полянська громада 2016-12-21 / 07:19:01
бандити Ланя не можуть змирися з поразкою . У Нас мирне спокійне село, яке має багато відпочиваючих, а ті хочуть зробити Мукачево 2 . Поліція немов немовля , даже говорити ще не починає:( ДА!! в 90 хоть міліціію якось поважали, а зараз їх посилають та біля них скоюють злочини. Сьогодні йдемо пікетувати райвідділ поліції, якшо не заарештують тих хто вчора зчинив безлади в селі

патріот 2016-12-21 / 00:48:12


Так, дуже треба трупи. Треба, щоби бандюки Блюка перестрілялися з бандюками Конюха і в такий спосіб місцева громада очистилася від цієї наволочі. І так в усіх громадах.

Повистрілюйтеся, тварі


Полянська громада 2016-12-20 / 21:07:08
Терміново!!!
Сьогодні до Поляни приїхали бандити Ланя і хотіли влаштувати війну після програшу..
Невже дійсно нема влади, преси яка може владу заставити зробити порядок?? Невже потрібні знову трупи, так як в Мукачеві було??? До яких пір бандити будуть в страху тримати Свалявщину ??? Сьогодні швидка забрала жителя Поляни, який був побитий прихильниками Ланя , які є доречі у партії його к Сваляві.. для чого їхати на 20-машинах після програшу та намагатися зривати сесію?? як можуть люди озброєні їздити і викрикувати та бити біля Поліції??? Ви не поліція а просто МЕНТИ запугані :((( Знаєте, буде на Вашій совісті коли прольється кров , бо люди в Поляні вийдуть , а це вже буде зовшім інший сценарій. Будемо триматися і правду сказав місцевий житель шо поки тримаємося !! 90 роки повернулися до Поляни :(((

njksr 2016-12-20 / 13:47:47
я так поняв, що "хрен редьки слаще"(((

ужгородець 2016-12-20 / 08:52:24

Хто підкаже? Я правильно зрозумів: І.Драгобецький vs М.Капустей, тобто О.Ледида vs М.Ланьо (Блюк)?

100ronnij 2016-12-19 / 21:19:56
це добре чи погано???

Театр абсурда 2016-12-19 / 21:17:06
Відбулося змагання між ОЗГ.

Микола 2016-12-19 / 19:29:28


Хамство. Коментар видалено. Адмін


констатація 2016-12-19 / 19:26:13
Бійка злодіїв-ригів зі злодіями-виродженцями.

Ігор 2016-12-19 / 18:55:45
Боже скільки двійників.Поляна супер,що не впустили до себе цих кантужених.

Саша 2016-12-19 / 18:52:16
Всіх з перемогою!! Незважаючи на погрози,підкупи,підпали Поляна перемогла бандитів..хто би що не казав ,що Дрогобецький опозиційний але він дійсно керівник і Поляна при ньому стала зразком села України.І всі хто побував в Поляні це знають.А ті що програли то Ви йшли шляхом криміналу і вся Україна це бачила.Такшо мовчіть та працюйте і не позорьтеся підкупати кукурудзи:)

василь 2016-12-19 / 18:44:13
всі ЗМІ Закарпатські чомусь мовчать що Поляна стала вотчиною Ригго анналів а пан Драгобецький колишній Ригг,є теперка Заступником у Ледиди в Партіі Закарпаття "ОППОБЛОК" !!! І Куратором його і вдохновітелем є мусорський хенерал Вітьо Русин по кличці Антибіотик який є посіпакою Ледиди і Януковощща в облраді і фальсифікатор Мукачівських подій!Так вийшло що другим Заступником по партіі Закарпаття від ОППОБЛОКУ є такоє голова обєднаної громади Вільхівської Мішо Цірик також Ригг!Короче Гена Гобернатор всьо робить аби Ригги забрали владу назад в Закарпаттьві! А про бандидів Блюка розпускали просто плітки шоби лякати людей страшилками

Дід Микола 2016-12-19 / 18:20:32
Жити стало краще, жити стало веселіше раби. Хто не згоден, той шатун, рука москви і агент кремля, ним займеться парашенекове Гестапо.

Юрiй 2016-12-19 / 18:11:51
А депутати вид яких партий выиграли вибори?

толік 2016-12-19 / 17:14:30
це добре чи погано???

НОВИНИ: Політика

19:00
/ 5
Москаль повторив мантру про відсутність сепаратизму на Закарпатті і "наїхав" на "Народний фронт"
17:54
/ 1
Гройсман звернеться до президента з приводу сепаратизму на Закарпатті і просить Угорщину відмовитись від шантажу
17:12
/ 8
Свободівці вимагають відставки Москаля та врегулювання питання угорських прапорів на держустановах на Закарпатті
13:13
/ 7
Віце-прем’єр Угорщини заявив про право закарапатських угорців на автономію та угорське громадянство
12:37
Розгляд апеляції "правосекторівців" у "мукачівській справі" суд переніс на місяць
07:30
/ 1
У Хусті відбулося віче-протест проти свавілля і корупції
19:37
Двоє бійців ПС Закарпаття повернулися з фронту для участі в "мукачівській справі"
17:53
/ 4
Свободівці розкажуть у Києві про протидію угорським зазіханням на Закарпатті
07:20
/ 1
Зелене лобі: які політики заробляють на "зеленому" тарифі
06:18
/ 8
Прем'єр Угорщини продовжує шантажувати Україну блокуванням її зближення з ЄС та НАТО
04:43
/ 20
Прапори інших держав не повинні бути на держустановах України – активісти про інцидент у Берегові
03:23
Головний "свободівець" Берегова повідомив про проникнення невідомих у його будинок
06:37
/ 12
Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові
06:00
/ 10
Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора
20:00
/ 15
Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові
16:40
/ 9
Орбану вже байдуже, чи відповідає стандартам український закон про освіту
04:08
/ 25
У Берегові під час заходів з нагоди 79-ї річниці "Карпатської Січі" свободівці зняли з міськради прапор Угорщини
02:15
/ 24
В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили"
05:06
/ 2
Польщі далі не подобається вшанування розстріляних на Верецькому перевалі героїв "Карпатської Січі"
02:25
/ 9
Торішнє опитування на замовлення посольства США в Україні зафіксувало на Закарпатті всього 1% русинів – Балога
16:56
/ 6
Як Путін перетворює материк Європа в архіпелаг ворожих островів
14:16
/ 46
"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи"
17:53
/ 1
Угорщина використовує український закон про освіту для своїх виборів – посол
06:00
/ 26
В Ужгороді біля ОДА вимагали захисту державної мови та переобрання "антиукраїнської" Ілдики Орос
04:50
/ 2
"Другий фронт" проти України: вторгнення із Заходу не буде