КВУ оприлюднив офіційні дані виборів голови Полянської ОТГ

У розпорядженні закарпатського осередку є копія підсумкового протоколу Полянської ТВК, який було ухвалено на засіданні зранку понеділка, 19 грудня, і це офіційні підсумки голосування за голову новоствореної Полянської об’єднаної громади.

КВУ оприлюднив офіційні дані виборів голови Полянської ОТГ

У протоколі зазначено, що участь у голосуванні взяли 4363 виборці з 5556, які значаться у списку виборців. Це, власне, і є явкою, яка сягла офіційно 78,5%. Тобто, попередні данні щодо підсумкової явки, озвучені КВУ, різняться лише на 0,03%.

За підсумками підрахунку бюлетенів лише 108 з них виявилися недійсними, а це лише 2%.

Щодо підсумкового розподілу голосів, то голоси виборців у об’єднаній громаді розподілися наступним чином (порядковий номер збігається з порядковим номером кандидата у бюлетені:

1. Василь Готра – 12 голосів

2. Іван Дрогобецький (голова Полянської сільради) – 2752 голосів, що становить 63%

3. Іван Дрогобецький – 34 голосів

4. Іван Дрогобецький – 10 голосів

5. Ілля Дрогобецький – 2 голосів

6. Володимир Капустей – 54 голосів

7. Михайло Капустей (голова Голубинської сільради) – 1391 голосів, що становить 31,9%.

Визначення підсумкових результатів щодо депутатів ради Полянської ОТГ ще триває.

Явка на виборах у Полянській ОТГ виявилася найвищою в розрізі виборів у об’єднаних громадах, які пройшли 18 грудня по всій країні. Така висока активність може бути пояснена додатковою мобілізацію виборців, але у поліції наразі є лише одне провадження щодо підкупу виборців. Попри вкрай тривожні сигнали, день голосування у 9 селах новоутвореної Полянської громади пройшов спокійно з незначними порушеннями на дільницях, як-то спроба проголосувати за копією паспорту чи голосування поза кабінкою або по двоє в кабінці, повідомляють у Комітеті виборців України.

19 грудня 2016р.

Теги: вибори, результати

Коментарі

до полянської громади 2016-12-21 / 18:43:43
поки вас бють Губернатор і силовики праздновали в Мукачеві День адвокатури і фуршетики з Льошом Фозекошем Цимбором Блюка разм бухали

йовжыко 2016-12-21 / 18:41:13
Безика Иванка треба арештовати ун з стволом ходить по поляни кожен динь й пуджаэ вшитких людей маючи ментовську корочку

Полянська громада 2016-12-21 / 07:19:01
бандити Ланя не можуть змирися з поразкою . У Нас мирне спокійне село, яке має багато відпочиваючих, а ті хочуть зробити Мукачево 2 . Поліція немов немовля , даже говорити ще не починає:( ДА!! в 90 хоть міліціію якось поважали, а зараз їх посилають та біля них скоюють злочини. Сьогодні йдемо пікетувати райвідділ поліції, якшо не заарештують тих хто вчора зчинив безлади в селі

патріот 2016-12-21 / 00:48:12


Так, дуже треба трупи. Треба, щоби бандюки Блюка перестрілялися з бандюками Конюха і в такий спосіб місцева громада очистилася від цієї наволочі. І так в усіх громадах.

Повистрілюйтеся, тварі


Полянська громада 2016-12-20 / 21:07:08
Терміново!!!
Сьогодні до Поляни приїхали бандити Ланя і хотіли влаштувати війну після програшу..
Невже дійсно нема влади, преси яка може владу заставити зробити порядок?? Невже потрібні знову трупи, так як в Мукачеві було??? До яких пір бандити будуть в страху тримати Свалявщину ??? Сьогодні швидка забрала жителя Поляни, який був побитий прихильниками Ланя , які є доречі у партії його к Сваляві.. для чого їхати на 20-машинах після програшу та намагатися зривати сесію?? як можуть люди озброєні їздити і викрикувати та бити біля Поліції??? Ви не поліція а просто МЕНТИ запугані :((( Знаєте, буде на Вашій совісті коли прольється кров , бо люди в Поляні вийдуть , а це вже буде зовшім інший сценарій. Будемо триматися і правду сказав місцевий житель шо поки тримаємося !! 90 роки повернулися до Поляни :(((

njksr 2016-12-20 / 13:47:47
я так поняв, що "хрен редьки слаще"(((

ужгородець 2016-12-20 / 08:52:24

Хто підкаже? Я правильно зрозумів: І.Драгобецький vs М.Капустей, тобто О.Ледида vs М.Ланьо (Блюк)?

100ronnij 2016-12-19 / 21:19:56
це добре чи погано???

Театр абсурда 2016-12-19 / 21:17:06
Відбулося змагання між ОЗГ.

Микола 2016-12-19 / 19:29:28


Хамство. Коментар видалено. Адмін


констатація 2016-12-19 / 19:26:13
Бійка злодіїв-ригів зі злодіями-виродженцями.

Ігор 2016-12-19 / 18:55:45
Боже скільки двійників.Поляна супер,що не впустили до себе цих кантужених.

Саша 2016-12-19 / 18:52:16
Всіх з перемогою!! Незважаючи на погрози,підкупи,підпали Поляна перемогла бандитів..хто би що не казав ,що Дрогобецький опозиційний але він дійсно керівник і Поляна при ньому стала зразком села України.І всі хто побував в Поляні це знають.А ті що програли то Ви йшли шляхом криміналу і вся Україна це бачила.Такшо мовчіть та працюйте і не позорьтеся підкупати кукурудзи:)

василь 2016-12-19 / 18:44:13
всі ЗМІ Закарпатські чомусь мовчать що Поляна стала вотчиною Ригго анналів а пан Драгобецький колишній Ригг,є теперка Заступником у Ледиди в Партіі Закарпаття "ОППОБЛОК" !!! І Куратором його і вдохновітелем є мусорський хенерал Вітьо Русин по кличці Антибіотик який є посіпакою Ледиди і Януковощща в облраді і фальсифікатор Мукачівських подій!Так вийшло що другим Заступником по партіі Закарпаття від ОППОБЛОКУ є такоє голова обєднаної громади Вільхівської Мішо Цірик також Ригг!Короче Гена Гобернатор всьо робить аби Ригги забрали владу назад в Закарпаттьві! А про бандидів Блюка розпускали просто плітки шоби лякати людей страшилками

Дід Микола 2016-12-19 / 18:20:32
Жити стало краще, жити стало веселіше раби. Хто не згоден, той шатун, рука москви і агент кремля, ним займеться парашенекове Гестапо.

Юрiй 2016-12-19 / 18:11:51
А депутати вид яких партий выиграли вибори?

толік 2016-12-19 / 17:14:30
це добре чи погано???

НОВИНИ: Політика

08:31
/ 3
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 24
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 45
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
13:54
Розгляд апеляційних скарг стосовно обвинувачених у "мукачівській справі" відкладено на 25 травня
16:07
/ 26
Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового
» Всі новини