КВУ оприлюднив офіційні дані виборів голови Полянської ОТГ

У розпорядженні закарпатського осередку є копія підсумкового протоколу Полянської ТВК, який було ухвалено на засіданні зранку понеділка, 19 грудня, і це офіційні підсумки голосування за голову новоствореної Полянської об’єднаної громади.

КВУ оприлюднив офіційні дані виборів голови Полянської ОТГ

У протоколі зазначено, що участь у голосуванні взяли 4363 виборці з 5556, які значаться у списку виборців. Це, власне, і є явкою, яка сягла офіційно 78,5%. Тобто, попередні данні щодо підсумкової явки, озвучені КВУ, різняться лише на 0,03%.

За підсумками підрахунку бюлетенів лише 108 з них виявилися недійсними, а це лише 2%.

Щодо підсумкового розподілу голосів, то голоси виборців у об’єднаній громаді розподілися наступним чином (порядковий номер збігається з порядковим номером кандидата у бюлетені:

1. Василь Готра – 12 голосів

2. Іван Дрогобецький (голова Полянської сільради) – 2752 голосів, що становить 63%

3. Іван Дрогобецький – 34 голосів

4. Іван Дрогобецький – 10 голосів

5. Ілля Дрогобецький – 2 голосів

6. Володимир Капустей – 54 голосів

7. Михайло Капустей (голова Голубинської сільради) – 1391 голосів, що становить 31,9%.

Визначення підсумкових результатів щодо депутатів ради Полянської ОТГ ще триває.

Явка на виборах у Полянській ОТГ виявилася найвищою в розрізі виборів у об’єднаних громадах, які пройшли 18 грудня по всій країні. Така висока активність може бути пояснена додатковою мобілізацію виборців, але у поліції наразі є лише одне провадження щодо підкупу виборців. Попри вкрай тривожні сигнали, день голосування у 9 селах новоутвореної Полянської громади пройшов спокійно з незначними порушеннями на дільницях, як-то спроба проголосувати за копією паспорту чи голосування поза кабінкою або по двоє в кабінці, повідомляють у Комітеті виборців України.

19 грудня 2016р.

Теги: вибори, результати

Коментарі

до полянської громади 2016-12-21 / 18:43:43
поки вас бють Губернатор і силовики праздновали в Мукачеві День адвокатури і фуршетики з Льошом Фозекошем Цимбором Блюка разм бухали

йовжыко 2016-12-21 / 18:41:13
Безика Иванка треба арештовати ун з стволом ходить по поляни кожен динь й пуджаэ вшитких людей маючи ментовську корочку

Полянська громада 2016-12-21 / 07:19:01
бандити Ланя не можуть змирися з поразкою . У Нас мирне спокійне село, яке має багато відпочиваючих, а ті хочуть зробити Мукачево 2 . Поліція немов немовля , даже говорити ще не починає:( ДА!! в 90 хоть міліціію якось поважали, а зараз їх посилають та біля них скоюють злочини. Сьогодні йдемо пікетувати райвідділ поліції, якшо не заарештують тих хто вчора зчинив безлади в селі

патріот 2016-12-21 / 00:48:12


Так, дуже треба трупи. Треба, щоби бандюки Блюка перестрілялися з бандюками Конюха і в такий спосіб місцева громада очистилася від цієї наволочі. І так в усіх громадах.

Повистрілюйтеся, тварі


Полянська громада 2016-12-20 / 21:07:08
Терміново!!!
Сьогодні до Поляни приїхали бандити Ланя і хотіли влаштувати війну після програшу..
Невже дійсно нема влади, преси яка може владу заставити зробити порядок?? Невже потрібні знову трупи, так як в Мукачеві було??? До яких пір бандити будуть в страху тримати Свалявщину ??? Сьогодні швидка забрала жителя Поляни, який був побитий прихильниками Ланя , які є доречі у партії його к Сваляві.. для чого їхати на 20-машинах після програшу та намагатися зривати сесію?? як можуть люди озброєні їздити і викрикувати та бити біля Поліції??? Ви не поліція а просто МЕНТИ запугані :((( Знаєте, буде на Вашій совісті коли прольється кров , бо люди в Поляні вийдуть , а це вже буде зовшім інший сценарій. Будемо триматися і правду сказав місцевий житель шо поки тримаємося !! 90 роки повернулися до Поляни :(((

njksr 2016-12-20 / 13:47:47
я так поняв, що "хрен редьки слаще"(((

ужгородець 2016-12-20 / 08:52:24

Хто підкаже? Я правильно зрозумів: І.Драгобецький vs М.Капустей, тобто О.Ледида vs М.Ланьо (Блюк)?

100ronnij 2016-12-19 / 21:19:56
це добре чи погано???

Театр абсурда 2016-12-19 / 21:17:06
Відбулося змагання між ОЗГ.

Микола 2016-12-19 / 19:29:28


Хамство. Коментар видалено. Адмін


констатація 2016-12-19 / 19:26:13
Бійка злодіїв-ригів зі злодіями-виродженцями.

Ігор 2016-12-19 / 18:55:45
Боже скільки двійників.Поляна супер,що не впустили до себе цих кантужених.

Саша 2016-12-19 / 18:52:16
Всіх з перемогою!! Незважаючи на погрози,підкупи,підпали Поляна перемогла бандитів..хто би що не казав ,що Дрогобецький опозиційний але він дійсно керівник і Поляна при ньому стала зразком села України.І всі хто побував в Поляні це знають.А ті що програли то Ви йшли шляхом криміналу і вся Україна це бачила.Такшо мовчіть та працюйте і не позорьтеся підкупати кукурудзи:)

василь 2016-12-19 / 18:44:13
всі ЗМІ Закарпатські чомусь мовчать що Поляна стала вотчиною Ригго анналів а пан Драгобецький колишній Ригг,є теперка Заступником у Ледиди в Партіі Закарпаття "ОППОБЛОК" !!! І Куратором його і вдохновітелем є мусорський хенерал Вітьо Русин по кличці Антибіотик який є посіпакою Ледиди і Януковощща в облраді і фальсифікатор Мукачівських подій!Так вийшло що другим Заступником по партіі Закарпаття від ОППОБЛОКУ є такоє голова обєднаної громади Вільхівської Мішо Цірик також Ригг!Короче Гена Гобернатор всьо робить аби Ригги забрали владу назад в Закарпаттьві! А про бандидів Блюка розпускали просто плітки шоби лякати людей страшилками

Дід Микола 2016-12-19 / 18:20:32
Жити стало краще, жити стало веселіше раби. Хто не згоден, той шатун, рука москви і агент кремля, ним займеться парашенекове Гестапо.

Юрiй 2016-12-19 / 18:11:51
А депутати вид яких партий выиграли вибори?

толік 2016-12-19 / 17:14:30
це добре чи погано???

НОВИНИ: Політика

18:48
На трасі "Київ-Чоп" перекинувся Mitsubishi Pajero
11:58
/ 1
Будапешт делегував євроінтеграційні перспективи України закарпатському нардепу Брензовичу
11:03
/ 4
Mr. Petro Incognito: Порошенко витратив на тижневу відпустку на Мальдівах $500 000
06:09
/ 31
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 3
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 11
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 92
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 8
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 14