На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

У п'ятницю, 16 грудня, громада Великоберезнянщини разом із 8-а депутатами райради і головою Ярославом Шукалем зупинили в смт Великий Березний вантажівку на угорських номерах, яка завантажувалась дровами з документами від Ужанського національного парку.

На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

Була викликана слідчо-оперативна група поліції і, за наявною інформацією дрова були тимчасово затримані до з'ясування всіх обставин.  Водій пояснювати, звідки в нього ці документи, відмовився і вимагав консула Угорщини.

Директора Ужанського НПП Віктора Бирковича на робочому місці не було і на телефонний зв'язок він не виходить.

Від керівництва району та області наразі жодної реакції.

Активісти сподіваютьсяь, що вже в понеділок громадськість буде проінформована про результати перевірки законності таких сумнівних дій, адже в соціальну кризу люди не можуть купити дрова, тоді як нацпарк експортує їх закордон, повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор.

18 грудня 2016р.

Теги: дрова, нацпарк, Угорщина

Коментарі

Byby 2017-01-17 / 05:31:14
A. Maskal* ......ne. Chyjy ne. Vuzhy. Ne. Znajy......tak. Prazcjyjie. Predstavnuk. Prezudenta. V. Oblasti.....pazorishche. Na. Ves* svit

Міша 2016-12-23 / 12:02:46
Ви запитайте у Бирковича чого експортує дрова через Бодака а не через нацпарк. Так легше зірвати кеш. Дрова реалізує по 90 гривень на Бодака із парку а 200 гривень бере чистяка з 1м3. А Шукаль для непонятних обясняю купив дрова на аукціоні по 400грн що можете перевірити.

33333 2016-12-20 / 22:33:23
Треба вам берков?та йді в офіс до нього
А підприємець шо вам мішать?гімарой йому один.іміться за шукаля праведного дуже.

бирко 2016-12-20 / 17:15:53
До чого тут шукаль, цікулько він дрив експортує. Не відводьте увагу від деректора парку його помочніці зайецькі то є злодюгі вони найбульше ліса в районі і крадуть. Але покі ви будете ядні других обс..ті вони ще більше накрадуть...

7777777777 2016-12-20 / 08:50:00
Шукаль все своє життя займався контрабандою у Великоберезнянському районі. про це всі місцеві жителі знають
так що "праведник" дуже смішно виглядає :)

Лоцi 2016-12-19 / 15:55:08
Шукаля i Берковича посадити в эдну клiтку i котрий мы лишить най п...То лic. P.S.кажуть Вiтя каратiст

Зоряна 2016-12-19 / 15:14:33
Шукаль є головним корупціонером району

Зоряна 2016-12-19 / 15:13:42
Це все чорнуха і заказуха

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:09:22
А "йовбаки" там були ?

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:08:29
А "йовбаки" там були ?

верховинець 2016-12-19 / 12:00:04
Берко з Нижніх Воріт це є дурний цурятяник - син Пердяника. На воловеччині мало чорта не втовкли, ледве утік, так тепер березнянам мозги парить циганчук дурний.

vili 2016-12-19 / 11:21:34


Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2016-12-19 / 10:06:16


Якщо місцеві березняни хочуть, то "дрива" ловлять на чолі аж з головою рай. ради. Хоча, в принципі, звісно, молодці. Майже піклуються про державні податки...
Цікаво, коли ж вони (так само завзято, на чолі з Я.Шукалем!)"чорновозів" чи "сигаретчків" по "зельонці" ловити "захочуть"?

кадиров 2016-12-19 / 00:07:36
о а як то там цибіка юрка не було???

стужиця пише 2016-12-18 / 23:16:45
біркович тоє бандіта березнянського парку він для людей не думат лем про себе і просвоіх мелких песиків шо слюхавут його дурну олбкурену голову люде де видете там плюйте в очі тому брюховичові він добре непоходить бо люде напросять йому хрест на груб

Довідкова 2016-12-18 / 21:41:25
Голова ради Шукаль є найбільшим експортером дров у районі.Це виглядає як розборка з конкурентом

Ага , попустіться 2016-12-18 / 17:40:40
Менте і файто попустіться ...
И ни розганяйте ненависть .
Вьі живете в багатонаціональному Краї , де мадяри такіж громадяни як і ви .
І живуть на цій землі так само як іми більше тисячу років .І не треба вбивати , чи пак добивати самоідентичнісь нашого Краю.
А тепер щодо статті .
Дрива в лісі ,теж мадяри нарубали ?
Вони ж його і погрузили ?
І документи ,з українськими печатками , теж вони зварганили ?

бувалий мент 2016-12-18 / 17:05:33
Якщо поліція нерозбереся і не накаже виновних то і іх треба грузити в фуру з дивами і в котельну, ліпше може дрива горіти будуть.НАРОД,ДУМАЙМЕ ПРО СЕБЕ бо нихто за нас не заступиться.А мадяронам копанця під гузицю най не сунут свою монгольську морду у наш край.А перед хлопцями калап долу!!! ДЯКУВУ ІМ.

файта 2016-12-18 / 16:54:18
Мы не забыли і не забудеме як мадяроны мурдували нашых дідів і вітців,який гіркий і кровавый бів іхній КЕНЕР(хліб).А хлопці битяри .Молодці дай ім Боже здоров"я. Хоть молодь стала на захист простого народа. А мадяронів і нашЫх запроданців пора пиздити і то по взрослому...МОЛОДЦІ.

європа така рідна 2016-12-18 / 16:47:08
непереживайте завтра видадуть позавчорашнім числом необхідні документи

НОВИНИ: Кримінал

14:49
/ 6
Нового суддю призначили у справі екс-чиновниці Держгеокадастру, звинуваченій у відчуженні земель держкордону на Закарпатті
14:38
/ 3
"Власнику" частини держкордону на Закарпатті сьогодні обиратимуть запобіжний захід
13:01
Українець намагався перетнути кордон на Закарпатті з підробленим дорученням на право керування
11:13
На Закарпатті на кордоні затримали подорожувальника із підробленим паспортом
09:20
15-річний юнак викрав із шухляди прилавку в ТЦ у Сваляві гаманець із майже 13 тис грн
20:56
/ 15
Ексклюзивне ВІДЕО з вертольота, відзняте в ході масштабної спецоперації силовиків на Закарпатті
17:40
/ 2
Чеха, котрий намагався переправити через кордон на Закарпатті 5-х в'єтнамців, взято під варту
17:04
/ 3
Кримінального авторитета Копчу триматимуть на Закарпатті під вартою без можливості внесення застави
16:46
/ 10
Затриману в ході спецоперації екс-очільницю "земельників" Берегівщини хочуть тримати під вартою
14:43
/ 8
У ході спецоперації на Закарпатті чиновнику Держгеокадастру повідомили про підозру
14:23
Прокуратура апелювала 256 тис грн застави затриманим з вибухівкою закарпатцям і наполягає на 2 мільйонах
12:46
/ 18
Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції
11:50
/ 21
У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян
11:46
В Іршаві до екінця місяця в рамках операції "Трикстер" полюватимуть на інтернет- і телефонних шахраїв
11:19
/ 6
До слідчих дій у рамках спецоперації на Закарпатті залучено понад 300 слідчих та оперативників
10:35
/ 3
У результаті масштабної спецоперації на Закрапатті затримано організатора "приватного кордону"
06:40
У Виноградові на роздоріжжі в "Мерседес" врізався легковик
13:14
На Закарпатті зафіксовано на понад 1,5 тисячі випадків більше порушення митних правил, аніж торік
12:21
/ 1
У зупиненому за порушення правил у Мукачеві ВАЗі виявили мисливську рушницю, стартовий пістолет та 22 набої
11:34
На Закарпатті затримали чоловіка, розшукуваного в Кропивницькому за вбивство
11:30
/ 8
Послугами шахраїв, що оформляли нелегальне громадянство на Закарпатті, встигли скористатися близько 1 тисячі людей
10:11
У Сваляві львів'янин виявив у помешканні брата "домушника", крадія затримали "на гарячому"
09:49
У Хусті зупинили Fiat Doblo, в салоні якого виявили амфетамін
09:37
На Тячівщині ВАЗ, втративши керування та з'їжджаючи в кювет, травмував неповнолітню дівчину