На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

У п'ятницю, 16 грудня, громада Великоберезнянщини разом із 8-а депутатами райради і головою Ярославом Шукалем зупинили в смт Великий Березний вантажівку на угорських номерах, яка завантажувалась дровами з документами від Ужанського національного парку.

На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

Була викликана слідчо-оперативна група поліції і, за наявною інформацією дрова були тимчасово затримані до з'ясування всіх обставин.  Водій пояснювати, звідки в нього ці документи, відмовився і вимагав консула Угорщини.

Директора Ужанського НПП Віктора Бирковича на робочому місці не було і на телефонний зв'язок він не виходить.

Від керівництва району та області наразі жодної реакції.

Активісти сподіваютьсяь, що вже в понеділок громадськість буде проінформована про результати перевірки законності таких сумнівних дій, адже в соціальну кризу люди не можуть купити дрова, тоді як нацпарк експортує їх закордон, повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор.

18 грудня 2016р.

Теги: дрова, нацпарк, Угорщина

Коментарі

Byby 2017-01-17 / 05:31:14
A. Maskal* ......ne. Chyjy ne. Vuzhy. Ne. Znajy......tak. Prazcjyjie. Predstavnuk. Prezudenta. V. Oblasti.....pazorishche. Na. Ves* svit

Міша 2016-12-23 / 12:02:46
Ви запитайте у Бирковича чого експортує дрова через Бодака а не через нацпарк. Так легше зірвати кеш. Дрова реалізує по 90 гривень на Бодака із парку а 200 гривень бере чистяка з 1м3. А Шукаль для непонятних обясняю купив дрова на аукціоні по 400грн що можете перевірити.

33333 2016-12-20 / 22:33:23
Треба вам берков?та йді в офіс до нього
А підприємець шо вам мішать?гімарой йому один.іміться за шукаля праведного дуже.

бирко 2016-12-20 / 17:15:53
До чого тут шукаль, цікулько він дрив експортує. Не відводьте увагу від деректора парку його помочніці зайецькі то є злодюгі вони найбульше ліса в районі і крадуть. Але покі ви будете ядні других обс..ті вони ще більше накрадуть...

7777777777 2016-12-20 / 08:50:00
Шукаль все своє життя займався контрабандою у Великоберезнянському районі. про це всі місцеві жителі знають
так що "праведник" дуже смішно виглядає :)

Лоцi 2016-12-19 / 15:55:08
Шукаля i Берковича посадити в эдну клiтку i котрий мы лишить най п...То лic. P.S.кажуть Вiтя каратiст

Зоряна 2016-12-19 / 15:14:33
Шукаль є головним корупціонером району

Зоряна 2016-12-19 / 15:13:42
Це все чорнуха і заказуха

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:09:22
А "йовбаки" там були ?

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:08:29
А "йовбаки" там були ?

верховинець 2016-12-19 / 12:00:04
Берко з Нижніх Воріт це є дурний цурятяник - син Пердяника. На воловеччині мало чорта не втовкли, ледве утік, так тепер березнянам мозги парить циганчук дурний.

vili 2016-12-19 / 11:21:34


Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2016-12-19 / 10:06:16


Якщо місцеві березняни хочуть, то "дрива" ловлять на чолі аж з головою рай. ради. Хоча, в принципі, звісно, молодці. Майже піклуються про державні податки...
Цікаво, коли ж вони (так само завзято, на чолі з Я.Шукалем!)"чорновозів" чи "сигаретчків" по "зельонці" ловити "захочуть"?

кадиров 2016-12-19 / 00:07:36
о а як то там цибіка юрка не було???

стужиця пише 2016-12-18 / 23:16:45
біркович тоє бандіта березнянського парку він для людей не думат лем про себе і просвоіх мелких песиків шо слюхавут його дурну олбкурену голову люде де видете там плюйте в очі тому брюховичові він добре непоходить бо люде напросять йому хрест на груб

Довідкова 2016-12-18 / 21:41:25
Голова ради Шукаль є найбільшим експортером дров у районі.Це виглядає як розборка з конкурентом

Ага , попустіться 2016-12-18 / 17:40:40
Менте і файто попустіться ...
И ни розганяйте ненависть .
Вьі живете в багатонаціональному Краї , де мадяри такіж громадяни як і ви .
І живуть на цій землі так само як іми більше тисячу років .І не треба вбивати , чи пак добивати самоідентичнісь нашого Краю.
А тепер щодо статті .
Дрива в лісі ,теж мадяри нарубали ?
Вони ж його і погрузили ?
І документи ,з українськими печатками , теж вони зварганили ?

бувалий мент 2016-12-18 / 17:05:33
Якщо поліція нерозбереся і не накаже виновних то і іх треба грузити в фуру з дивами і в котельну, ліпше може дрива горіти будуть.НАРОД,ДУМАЙМЕ ПРО СЕБЕ бо нихто за нас не заступиться.А мадяронам копанця під гузицю най не сунут свою монгольську морду у наш край.А перед хлопцями калап долу!!! ДЯКУВУ ІМ.

файта 2016-12-18 / 16:54:18
Мы не забыли і не забудеме як мадяроны мурдували нашых дідів і вітців,який гіркий і кровавый бів іхній КЕНЕР(хліб).А хлопці битяри .Молодці дай ім Боже здоров"я. Хоть молодь стала на захист простого народа. А мадяронів і нашЫх запроданців пора пиздити і то по взрослому...МОЛОДЦІ.

європа така рідна 2016-12-18 / 16:47:08
непереживайте завтра видадуть позавчорашнім числом необхідні документи

НОВИНИ: Кримінал

16:36
На Закарпатті попередили незаконний вивіз дитини за кордон
16:22
/ 1
Підозрюваного у смертельному побитті юнака в Горонді на Мукачівщині взяли під варту
16:11
В Ужгороді затримали агресивного відвідувача ломбарду, що погрожував працівнику закладу
14:46
За добу аж у двох районах Закарпаття поліцейські застосовували спецзасоби, аби заспокоїти правопорушників
11:06
Намагаючись з'ясувати обставини побутової сварки, поліцейські знайшли в будинку на Мукачівщині насіння та стебла конопель
10:53
8 років проведе за ґратами чоловік, який забив на смерть металевою трубою знайомого
10:50
/ 5
Митнику, котрий пропустив в Угорщину автомобіль з близько 860 кг бурштину, повідомлено про підозру
10:35
/ 1
В Ужгороді чоловік намагався викрасти із психоневродиспансеру електроподовжувачі та електроінструменти
10:23
/ 1
На Виноградівщині зупинили нетверезого водія, котрий віз в авто матір із немовлям
10:17
Викрадений у Бельгії ще в 2016-му році "Мерседес" затримали на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
06:30
/ 2
Нелегалів доставляють на Закарпаття з Одеси та Росії за сприяння силовиків – Балога
05:49
"Кукурузник", що доправив в Угорщину нелегалів через територію Закарпаття, належить мешканцю Авдіївки
16:39
/ 7
На Закарпатті викрили митників, котрі пропустили через кордон під виглядом вівсяних пластівців сигарети
16:33
На Міжгірщині підпилий водій снігоходу збив двох туристів з Одеси, в однієї з постраждалих поламана рука
15:05
За фактом побиття радіожурналіста в Ужгороді відкрито кримінальне провадження, нападників розшукують (ОФІЦІЙНО)
14:42
Неподалік одного з навчальних закладів в Ужгороді при збуті канабісу затримали місцевого мешканця
11:26
У Виноградові четверо молодиків, вчинивши спочатку грабіж на вулиці, відтак здійснили ще й пограбунок будинку
10:56
Мешканець Дякова, що на Виноградівщині, керував уночі автомобілем у стані наркотичного сп’яніння
10:19
В Ужгороді під час конфлікту мешканець району завдав тілесних ушкоджень чоловіку та викрав його Pеugeоt-407
10:09
У Ракошині на Мукачівщині затримали водія на авто з підробленими номерами та техпаспортом
09:57
/ 13
В Ужгороді під вигуки "Антіфа" група молодих людей побила радіоведучого
05:59
/ 7
Опубліковано фото з місця вбивства дівчини в смт Дубове на Тячівщині (18+)
05:47
/ 2
В Угорщині виявили літак, яким в країну доправили нелегалів
17:47
/ 1
Затриманого на хабарі на Закарпатті посадовця споживчої спілки триматимуть під домашнім арештом