На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

У п'ятницю, 16 грудня, громада Великоберезнянщини разом із 8-а депутатами райради і головою Ярославом Шукалем зупинили в смт Великий Березний вантажівку на угорських номерах, яка завантажувалась дровами з документами від Ужанського національного парку.

На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

Була викликана слідчо-оперативна група поліції і, за наявною інформацією дрова були тимчасово затримані до з'ясування всіх обставин.  Водій пояснювати, звідки в нього ці документи, відмовився і вимагав консула Угорщини.

Директора Ужанського НПП Віктора Бирковича на робочому місці не було і на телефонний зв'язок він не виходить.

Від керівництва району та області наразі жодної реакції.

Активісти сподіваютьсяь, що вже в понеділок громадськість буде проінформована про результати перевірки законності таких сумнівних дій, адже в соціальну кризу люди не можуть купити дрова, тоді як нацпарк експортує їх закордон, повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор.

18 грудня 2016р.

Теги: дрова, нацпарк, Угорщина

Коментарі

Byby 2017-01-17 / 05:31:14
A. Maskal* ......ne. Chyjy ne. Vuzhy. Ne. Znajy......tak. Prazcjyjie. Predstavnuk. Prezudenta. V. Oblasti.....pazorishche. Na. Ves* svit

Міша 2016-12-23 / 12:02:46
Ви запитайте у Бирковича чого експортує дрова через Бодака а не через нацпарк. Так легше зірвати кеш. Дрова реалізує по 90 гривень на Бодака із парку а 200 гривень бере чистяка з 1м3. А Шукаль для непонятних обясняю купив дрова на аукціоні по 400грн що можете перевірити.

33333 2016-12-20 / 22:33:23
Треба вам берков?та йді в офіс до нього
А підприємець шо вам мішать?гімарой йому один.іміться за шукаля праведного дуже.

бирко 2016-12-20 / 17:15:53
До чого тут шукаль, цікулько він дрив експортує. Не відводьте увагу від деректора парку його помочніці зайецькі то є злодюгі вони найбульше ліса в районі і крадуть. Але покі ви будете ядні других обс..ті вони ще більше накрадуть...

7777777777 2016-12-20 / 08:50:00
Шукаль все своє життя займався контрабандою у Великоберезнянському районі. про це всі місцеві жителі знають
так що "праведник" дуже смішно виглядає :)

Лоцi 2016-12-19 / 15:55:08
Шукаля i Берковича посадити в эдну клiтку i котрий мы лишить най п...То лic. P.S.кажуть Вiтя каратiст

Зоряна 2016-12-19 / 15:14:33
Шукаль є головним корупціонером району

Зоряна 2016-12-19 / 15:13:42
Це все чорнуха і заказуха

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:09:22
А "йовбаки" там були ?

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:08:29
А "йовбаки" там були ?

верховинець 2016-12-19 / 12:00:04
Берко з Нижніх Воріт це є дурний цурятяник - син Пердяника. На воловеччині мало чорта не втовкли, ледве утік, так тепер березнянам мозги парить циганчук дурний.

vili 2016-12-19 / 11:21:34


Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2016-12-19 / 10:06:16


Якщо місцеві березняни хочуть, то "дрива" ловлять на чолі аж з головою рай. ради. Хоча, в принципі, звісно, молодці. Майже піклуються про державні податки...
Цікаво, коли ж вони (так само завзято, на чолі з Я.Шукалем!)"чорновозів" чи "сигаретчків" по "зельонці" ловити "захочуть"?

кадиров 2016-12-19 / 00:07:36
о а як то там цибіка юрка не було???

стужиця пише 2016-12-18 / 23:16:45
біркович тоє бандіта березнянського парку він для людей не думат лем про себе і просвоіх мелких песиків шо слюхавут його дурну олбкурену голову люде де видете там плюйте в очі тому брюховичові він добре непоходить бо люде напросять йому хрест на груб

Довідкова 2016-12-18 / 21:41:25
Голова ради Шукаль є найбільшим експортером дров у районі.Це виглядає як розборка з конкурентом

Ага , попустіться 2016-12-18 / 17:40:40
Менте і файто попустіться ...
И ни розганяйте ненависть .
Вьі живете в багатонаціональному Краї , де мадяри такіж громадяни як і ви .
І живуть на цій землі так само як іми більше тисячу років .І не треба вбивати , чи пак добивати самоідентичнісь нашого Краю.
А тепер щодо статті .
Дрива в лісі ,теж мадяри нарубали ?
Вони ж його і погрузили ?
І документи ,з українськими печатками , теж вони зварганили ?

бувалий мент 2016-12-18 / 17:05:33
Якщо поліція нерозбереся і не накаже виновних то і іх треба грузити в фуру з дивами і в котельну, ліпше може дрива горіти будуть.НАРОД,ДУМАЙМЕ ПРО СЕБЕ бо нихто за нас не заступиться.А мадяронам копанця під гузицю най не сунут свою монгольську морду у наш край.А перед хлопцями калап долу!!! ДЯКУВУ ІМ.

файта 2016-12-18 / 16:54:18
Мы не забыли і не забудеме як мадяроны мурдували нашых дідів і вітців,який гіркий і кровавый бів іхній КЕНЕР(хліб).А хлопці битяри .Молодці дай ім Боже здоров"я. Хоть молодь стала на захист простого народа. А мадяронів і нашЫх запроданців пора пиздити і то по взрослому...МОЛОДЦІ.

європа така рідна 2016-12-18 / 16:47:08
непереживайте завтра видадуть позавчорашнім числом необхідні документи

НОВИНИ: Кримінал

02:30
Громадянин Шрі-Ланки з Чернігівщини переправляв нелегалів через Закарпаття в ЄС
17:52
/ 1
Торік на Закарпатті відкрили 51 кримінальне провадження за фактами незаконних рубок лісу
17:19
У мукачівця, котрий курив у громадському місці, знайшли 6,5 г марихуани
17:00
У Сваляві під час огляду в помешканні чоловіка вилучили ніж, яким той порізав брата та співмешканця
12:42
/ 1
За відмову в допомозі онкохворій жінці у Мукачеві щодо лікаря відкрито кримінальне провадження
11:58
На Хустщині п'яний пенсіонер у сварці облив хату бензином і з сірниками в руці погрожував її підпалити
10:23
Із домогосподартва у Малому Березному селянин виніс радіатор, газозварювальні шланги та 40 л мастила
10:20
/ 2
В Ужгороді намагалися знайти покупця на набої на ринку, а у Великому Березному патрони продавали біля вокзалу
09:59
За фактами кричущих порушень прав підопічних у Мукачівському психоневрологічному інтернаті розпочато кримінальне провадження
03:44
Учасником затриманої в Києві банди грабіжників був закарпатець
01:51
/ 1
У "хабарницькій" справі декана УжНУ Олени Дуло оголошено перерву
01:39
Засідання у справі щодо "віджатого" в ужгородців скверу на вулиці Баб'яка перенесено
17:00
На Міжгірщині підприємець сфальшував документи заради перемоги в торгах із організації харчування школярів
16:57
Два закарпатці, що вночі напали на будинок, побили й пограбували двох жінок, перебуватимуть під вартою
15:16
На Іршавщині затримали жінку, котра вкрала в односельчанки золота на 15 тис грн, поки та з родиною була на заробітках
11:36
На Свалявщині чоловік у сварці смертельно встромив ножа жінці в груди
11:31
У Тячеві чоловік виніс з чужого будинку побутові прилади, а з помешання в Ужгороді викрали газові прилади й інструменти
11:17
/ 2
На Тячівщині двоє місцевих вкрали з подвір'я бензиновий генератор та сокиру разом з ним
09:51
На Закарпатті при спробі подолати загороджувальний паркан затримали двох нелегалів із Монголії
09:41
За перші 2 тижні 2017-го на Закарпатті зафіксовано 157 крадіжок
23:18
/ 8
У вівторок Ужгородський міськрайонний суд розгляне відразу дві резонансні справи
21:55
/ 3
Мукачівський суд на ужгородським суддею-неадекватом Ротмістренком: "традиційна" неявка, брехня поліцейським, перенесена справа
15:34
Нетверезий житель Хуста посеред ночі вирішив зайти у цілодобовий магазин крізь склопакет
14:27
/ 4
Продавчиня в Ужгороді віддала співмешканцю гроші з каси на черевики, разом з ним напилася в підсобці й подалася додому