На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

У п'ятницю, 16 грудня, громада Великоберезнянщини разом із 8-а депутатами райради і головою Ярославом Шукалем зупинили в смт Великий Березний вантажівку на угорських номерах, яка завантажувалась дровами з документами від Ужанського національного парку.

На Великоберезнянщині активісти затримали угорську вантажівку з дровами з нацпарку (ВІДЕО)

Була викликана слідчо-оперативна група поліції і, за наявною інформацією дрова були тимчасово затримані до з'ясування всіх обставин.  Водій пояснювати, звідки в нього ці документи, відмовився і вимагав консула Угорщини.

Директора Ужанського НПП Віктора Бирковича на робочому місці не було і на телефонний зв'язок він не виходить.

Від керівництва району та області наразі жодної реакції.

Активісти сподіваютьсяь, що вже в понеділок громадськість буде проінформована про результати перевірки законності таких сумнівних дій, адже в соціальну кризу люди не можуть купити дрова, тоді як нацпарк експортує їх закордон, повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор.

18 грудня 2016р.

Теги: дрова, нацпарк, Угорщина

Коментарі

Byby 2017-01-17 / 05:31:14
A. Maskal* ......ne. Chyjy ne. Vuzhy. Ne. Znajy......tak. Prazcjyjie. Predstavnuk. Prezudenta. V. Oblasti.....pazorishche. Na. Ves* svit

Міша 2016-12-23 / 12:02:46
Ви запитайте у Бирковича чого експортує дрова через Бодака а не через нацпарк. Так легше зірвати кеш. Дрова реалізує по 90 гривень на Бодака із парку а 200 гривень бере чистяка з 1м3. А Шукаль для непонятних обясняю купив дрова на аукціоні по 400грн що можете перевірити.

33333 2016-12-20 / 22:33:23
Треба вам берков?та йді в офіс до нього
А підприємець шо вам мішать?гімарой йому один.іміться за шукаля праведного дуже.

бирко 2016-12-20 / 17:15:53
До чого тут шукаль, цікулько він дрив експортує. Не відводьте увагу від деректора парку його помочніці зайецькі то є злодюгі вони найбульше ліса в районі і крадуть. Але покі ви будете ядні других обс..ті вони ще більше накрадуть...

7777777777 2016-12-20 / 08:50:00
Шукаль все своє життя займався контрабандою у Великоберезнянському районі. про це всі місцеві жителі знають
так що "праведник" дуже смішно виглядає :)

Лоцi 2016-12-19 / 15:55:08
Шукаля i Берковича посадити в эдну клiтку i котрий мы лишить най п...То лic. P.S.кажуть Вiтя каратiст

Зоряна 2016-12-19 / 15:14:33
Шукаль є головним корупціонером району

Зоряна 2016-12-19 / 15:13:42
Це все чорнуха і заказуха

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:09:22
А "йовбаки" там були ?

Інте ЛЕКТ 2016-12-19 / 13:08:29
А "йовбаки" там були ?

верховинець 2016-12-19 / 12:00:04
Берко з Нижніх Воріт це є дурний цурятяник - син Пердяника. На воловеччині мало чорта не втовкли, ледве утік, так тепер березнянам мозги парить циганчук дурний.

vili 2016-12-19 / 11:21:34


Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2016-12-19 / 10:06:16


Якщо місцеві березняни хочуть, то "дрива" ловлять на чолі аж з головою рай. ради. Хоча, в принципі, звісно, молодці. Майже піклуються про державні податки...
Цікаво, коли ж вони (так само завзято, на чолі з Я.Шукалем!)"чорновозів" чи "сигаретчків" по "зельонці" ловити "захочуть"?

кадиров 2016-12-19 / 00:07:36
о а як то там цибіка юрка не було???

стужиця пише 2016-12-18 / 23:16:45
біркович тоє бандіта березнянського парку він для людей не думат лем про себе і просвоіх мелких песиків шо слюхавут його дурну олбкурену голову люде де видете там плюйте в очі тому брюховичові він добре непоходить бо люде напросять йому хрест на груб

Довідкова 2016-12-18 / 21:41:25
Голова ради Шукаль є найбільшим експортером дров у районі.Це виглядає як розборка з конкурентом

Ага , попустіться 2016-12-18 / 17:40:40
Менте і файто попустіться ...
И ни розганяйте ненависть .
Вьі живете в багатонаціональному Краї , де мадяри такіж громадяни як і ви .
І живуть на цій землі так само як іми більше тисячу років .І не треба вбивати , чи пак добивати самоідентичнісь нашого Краю.
А тепер щодо статті .
Дрива в лісі ,теж мадяри нарубали ?
Вони ж його і погрузили ?
І документи ,з українськими печатками , теж вони зварганили ?

бувалий мент 2016-12-18 / 17:05:33
Якщо поліція нерозбереся і не накаже виновних то і іх треба грузити в фуру з дивами і в котельну, ліпше може дрива горіти будуть.НАРОД,ДУМАЙМЕ ПРО СЕБЕ бо нихто за нас не заступиться.А мадяронам копанця під гузицю най не сунут свою монгольську морду у наш край.А перед хлопцями калап долу!!! ДЯКУВУ ІМ.

файта 2016-12-18 / 16:54:18
Мы не забыли і не забудеме як мадяроны мурдували нашых дідів і вітців,який гіркий і кровавый бів іхній КЕНЕР(хліб).А хлопці битяри .Молодці дай ім Боже здоров"я. Хоть молодь стала на захист простого народа. А мадяронів і нашЫх запроданців пора пиздити і то по взрослому...МОЛОДЦІ.

європа така рідна 2016-12-18 / 16:47:08
непереживайте завтра видадуть позавчорашнім числом необхідні документи

НОВИНИ: Кримінал

22:36
/ 10
У Чопі на хабарі затримали чиновників міськради, причетний також мер
17:26
9 нетверезих водіїв у 6 районах затримали впродовж вихідних на Закарпатті
17:22
У Вишкові на Хустщині п'яний скутерист врізався у ВАЗ
12:33
Унаслідок зіткнення мікроавтобусу з ВАЗом на Ужгородщині троє людей опинилися у лікарні з травмами
10:49
На Хустщині браконьєр поранив із мисливської рушниці хлопчика, котрий збирав гриби
10:31
В аеропорту "Бориспіль" затримали депортованого зі США закарпатця, котрий підрізав мешканця Іршави і втік з країни
10:02
/ 1
На Закарпатті попередили закупівлю російської санкційної автотехніки на 30 млн грн бюджетних коштів
09:25
На Перечинщині витягли з криниці труп жінки
19:42
У Великій Копані на Виноградівщині "Лада" розтрощилася об кросовер Hyundai
14:24
В Гукливому у чоловіка вилучили три пістолети й дві гранати
14:05
У жителя Страбичова знайшли пістолет, глушник, обріз карабіна з оптикою і наркотик
13:48
Затримано винуватця ДТП кількарічної давності і чоловіка, що переховувався від слідства за побиття
11:08
Мешканець Вільховиці, що на Мукачівщині, зберігав удома близько 130 грамів марихуани
10:32
/ 1
Під час сварки в Хусті пасинок побив нетверезого вітчима до реанімації
10:19
В Ужгороді троє непрацюючих винесли з чужої квартири телевізор і камери відеоспостереження на 12 тис грн
04:55
/ 3
У Києві на вокзалі побили закарпатських циганів, що хотіли відшкодування за спалений табір
19:25
/ 1
Поліцейським, які "кришували" наркопритон у Мукачеві, загрожує до десяти років тюрми з конфіскацією
17:54
/ 3
На Хустщині водій із 4 проміле алкоголю в крові небезпечно "маневрував" дорогою
16:09
У Мукачеві затримали чоловіка, що за одну ніч вкрав за двома адресами газовий котел і гойдалку із собачим кормом
12:23
/ 2
Із Закарпаття до Румунії Тисою принесло тіло 18-річного юнака в гідрокостюмі
11:17
/ 9
На Берегівщині спіймали браконьєрів, серед затриманих – депутат-"відродженець"
10:15
Мешканця Львівщини, котрий спробував врізатися в продуктопровід на Закарпатті, "посадили" під домашній арешт
09:13
/ 6
У Берегові спіймали таксиста з Ужгорода, котрий привіз мукачівцю в готель повію
02:46
/ 2
У пункті перетину Вишнє Нємецке словацькі прикордонники виявили понад 62 кг бурштину з України
14:35
На мукачівця, що лаявся і погрожував патрульним, чекає кримінальна відповідальність
» Всі новини