Для визначення наявності наркотиків в організмі спійманого на Ужгородщині судді-неадеквата Ротмістренка "не вистачило сечі"

Чергова кругова порука в справі ужгородського судді Михайла Ротмістренка - "не вистачило" сечі для аналізу.

Для визначення наявності наркотиків в організмі спійманого на Ужгородщині судді-неадеквата Ротмістренка "не вистачило сечі"

Закарпатцям навряд варто нагадувати обставини резонансної події 9 грудня, коли позашляховик BMW Х5 ужгородського судді Михайла Ротмістренка вже вдруге за рік порушив правила дорожнього руху.

Уперше, як повідомляло Закарпаття онлайн, 17 серпня, суддя керував авто із перевищеною в 11 раз дозою алкоголю в крові, не зупинився на вимогу поліції, але поліцейські його наздогнали. Однак тоді, попри явне алкогольне сп'яніння, "служителю Феміди" вдалося уникнути покарання за пиятику за кермом.

Та вже за кілька місяців М. Ротмістренка впіймали повторно: після того, як суддя спочатку тікав від поліції, а відтак, заїхавши у поле та вистрибнувши із машини, заявив поліцейським, що не знає як тут опинився, бо «випив по 50 грам, пішов додому, приляг біля телевізора та й заснув … і оказався отут, машина заведена з боку, а я стою посеред поля».

З огляду на неадекватну поведінку судді того вечора підозра впала на наркотичне сп’яніння, оскільки поводив він себе очевидно неадекватно. При освідченні в ЗОНДі алкотест показав відсутність алкоголю, були відібрані мазки з носа і сеча, які були передані на аналіз.

Однак, вже сьогодні стало відомо, повідомив Закарпаття онлайн громадський діяч та правозахисник Віталій Грегор, що відповідно до висновку лабораторії обласного наркодиспансеру для визначення наявності наркотичного сп’яніння представника Ужгородської Феміди... не вистачило сечі...

Водночас, ЗОНДом рекомендовано М.Ротмістренку пройти позачерговий медичний огляд. Згідно із законом, Вища рада юстиції після надходження таких рекомендацій зобов’язана буде  направити його на такий огляд, але ж очевидно, що до того часу в його аналізах вже нічого не виявиться..

Поліція склала на суспільно небезпечного неадеквата-суддю адмінматеріали: по 126 КУпАП за керування з простроченим тимчасовим посвідчення водія у розмірі штрафу 425 грн, та за ст. 122-2 КУпАП не виконання вимоги про зупинку, за що передбачено штраф в розмірі 153 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців. 

Відтак питання щодо позбавлення права керування вже найближчим часом має розглянути місцевий суд. 

14 грудня 2016р.

Теги: наркотики, сеча, Ротмістренко, суддя

Коментарі

Мішьо 2017-01-21 / 11:43:08
Дуже дякую круку за файні слова. Але від суми і тюрми стьопа не зарікайся. Я ще не на всіх випішався. До встрєчі!

Ліщишин 2017-01-01 / 21:08:18
Аналізи в студію!!!)))

Ліщишин 2017-01-01 / 21:07:16
А де Гена Москаль??? Чому аналізи не покаже???

Степан Крук 2016-12-23 / 12:49:43
Хотів би звернути увагу шановного панства на декілька своїх міркувань:
1. Влада та правоохоронні органи зацікавлені в усуненні Ротмістренка від посади судді.
2. І владі, і прокуратурі дошкуляє потужний громадський резонанс навколо Ротмістренка.
3. Громадськість ніколи не дізнається чи є насправді Ротмістренко наркоманом,оскільки він направлений на медичне обстеження (а не на експертизу), а розголошення даних про стан здоровя громадянина карається Законом. Це медична таємниця. Тому застерігаю журналістів від бажання опублікувати дані результатів обстеження Ротмістренка, навіть, якщо документи із "сирою" печаткою будуть у Вас на руках - позов у суд буде обовязково. "Хитрожопа" система надійно загнала інформаційний суспільний резонанс в темний кут.
4. На цей час, єдине чого вдалося довести процесуально, то це те, що Ротмістренко не ссикун!

Степан Крук 2016-12-23 / 10:30:04
Ротмістренко - легендарний ублюдок сучасності! Цей тип зумів заперечити основний принцип суспільного будівництва та основи марксизму-ленінізму: "Хто не працює - той не їсть!". Два роки, цей субєкт, не будучи суддею - рахується суддею, не проводить судочинство, за що отримує зарплату. Також Ротмістренко впровадив в культуру вживання наркотичних речовин новий етикет - застосування медичних рукавиць. Саме тому наркотиків на руках цього "судочинця" не виявлено. Ротмістренко не тільки зруйнував наші уявлення про суспільство та суспільну мораль, але й став законодавцем моди на вживання наркотиків. О, великий Мішьо, ти увійшов в Світову історію!!!

Робін 2016-12-16 / 20:13:04
Після того , як Кручаниця сам попав у клей по- п'яні, лупить селфіків аж бігом, левову частину на бухих мусорів протоколів просто спускає в унітаз, така собі солідарність з алкоголіками і наркоманами від лівоохоронних органів

Проходив мимо 2016-12-16 / 17:23:05
Блін ... перша реакція коли прочитав то ржав до сліз ))) , але це вже не смішно , з іншоі сторони дивує як Кручаниця на цей розводняк повівся , ніби то серйозна людина , а виставляє себе на посміховисько ?!?! Про дебільного Мішку не ма про що навіть говорити , з ним все ясно )))

василь 2016-12-16 / 15:31:15
всі до єдного судді в Закарпатті такі самі чмошники,хабарники,алкоголіки і наркомани як Сись Мішко !!!!!!!!!!!!!! Ганьба їхнім родинам,дітям,і родичам і сімям шо їх ще кровопійців земля носить до сього часу

Анна 2016-12-16 / 15:03:09
Та не переймайтеся люди добрі так.Це ще не кінець фільму,буде ще й третя а може й четверта.......серія "фільму"

укр 2016-12-16 / 13:52:58
є пропозиція: коли побачите цього нібито "суддю" обовязково попішайте йому в карман (у нього внутрішня вставка в кармані поліетиленова), він так тепер збирає сечу для аналізів аби наступного разу вистачило для дослідження. У випадку, якщо він прикриє карман або той уже буде повний, можете сміло переходити на голову.

Журналістка 2016-12-16 / 13:05:54
Чесно кажучи, дивує те, як тебе, такого пришелепка, ще хтось на роботу взяв. Питання: а кого хвилює, що сегмент поганенько розуміє суть роботи журналіста? Бо ж головне завдання журналістики - ВИСВІТЛЕННЯ факту, що мав місце. А ніяк не забір забір сечі й опікування тим, аби її вистачило на аналіз. Але ж тугодумам вловити це - зась, ось і маємо затим сегментних ехспертів-коментаторів

Правый сегмент. 2016-12-16 / 12:05:29
Честно говоря, удивляет такая писанина журналистов. Вопрос - а кого волнует, хватило или не хватило чего-то? Подобная отговорка - НАРУШЕНИЕ. Получается, что с таким успехом, я могу спокойно и на работу, допустим, не ходить, послав своего директора, дескать "мне для сна времени не хватило". Так, что ли? А вот, и не так!

Терапевт 2016-12-16 / 06:30:28
Міхо випішався на копів, а ви хочете в нього сечі. А ще ваша методика никудишня якщо вам треба відро пісянини, щоб зробити аналіз на вміст наркоти.

Йовжіко 2016-12-15 / 15:11:22
Думаву ож судді типирка всі перейдуть докус з віскарика на кокаїн , бо сись случай показав шо Селфікопів мош дурити файно і робити вшитких клоунами як сись Мішо суддя

Іван 2016-12-15 / 14:08:15
Най прокуратура і поліція перевірит чи є родинна св'язь между головов Міськрайонного суду Віктором Данком і докторшов котра проводила експертизу Марійов Данко.Йсе важно.

Судді 2016-12-15 / 12:51:48
Да, а як він в аварію на обїздній попав?Просто тоді ще не було нової поліції!

кручаниця Васька 2016-12-15 / 07:19:38
Я раджу перейти з віскаря на кокс ун хоч дорожий, але Після того як мене Копи иймили бухого, правда я зускочив з цього як і все, я перейщов і цимбори на кокс і первентінчик добрий, бо треба ТРи літри насикати геби аналізи узяти на наркоту, а такоі тари у нас в Наркодиспансері неє лем малі баночки уд майонеза

тячувець 2016-12-15 / 06:18:18
А коли наркомана -кокаїніста Жовніра Степанчика -прокурора Тячівського району впіймають. Його щастя, що катається на службовім авто.

Суддя Дредд 2016-12-15 / 01:30:05
Деметрадзе теж п'яний або обкурений за кермом їздить?

Всепонятно 2016-12-15 / 00:04:01
Ну що ви взялися за цього Ротмістренка, хворий він.
А Деметрадзе смотрящий від Портнова і рєшатєль тунеля чим ліпший?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині