На КПП "Ужгород" "пересічники" спробували відновити "мале коло", є затримані (ФОТО)

За інформаціє активістів, орієнтовно близько 22-ї кілька "пересічників" перед другим шлагбаумом КПП "Ужгород" самовільно відсунули встановлений прикордонниками турнікет і намагалися здійснити повернення по так званому "малому колу", не заїжджаючи на територію Словаччини.

На КПП "Ужгород" "пересічники" спробували відновити "мале коло", є затримані (ФОТО)

Однак цим діям завадили прикордонники, які заблокували водіїв в авто і забороняли вихід. На місце події викликали поліцію.

Як повідомляється, заблоковано 10-12 авто, "складають протоколи, пересічка не зарахована". До особливо непокірних "пеерсічників" застосовували силу, всі події фіксували на відеокамери.

Як згодом повідомили "пересічники", ініціатора акції, голову громадської організації "ЗАВТРА" (Закарпатська асоціація власників транзитних автомобілів) Павла Білецького разом ще з одним активістом в УАЗі забрали у відділ прикордонної служби для складання протоколу про порушення режиму пункту пропуску і за непокору працівникам правоохоронних органів.

Заблокований на час інциденту рух через кордон згодом розблокуваали.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наслідком блокування "пересічниками" КПП "Ужгород", яка розпочалося 12 листопада, власників авто з іноземною реєстрацією замість "малого кола" змусили заїжджати в Словаччину, що вимагаєнаявності візи і відповідного штампу в паспорті.

01 грудня 2016р.

Теги: пересічка, мале коло, непокора

Коментарі

Влада на місті 2016-12-02 / 00:41:00
ініціатор акції, голова громадської організації "ЗАВТРА" (Закарпатська асоціація власників транзитних автомобілів) Павло Білецький отримав хороший гонорар за ці блокування від нас, він дав нам хороший привід ввести нові жорсткіші правила. Можете йому подякувати, а можиье йому й пику натовкти, бо дешевий як шала...ва

вуйко 2016-12-01 / 19:43:45
Бокораш тобто пид..рас.
Унгварський пучкин

Бокораш 2016-12-01 / 17:30:15
Ваня з Вуйком тачку мають,
«Пересічку» обнімають.
Милою стала «пересічка»
бо не дала їм Марічка!!!

ваня 2016-12-01 / 17:15:46
Недоук вирши писати хоче!

вуйко 2016-12-01 / 17:13:43
Бокораше то придаток кончений

Бокораш 2016-12-01 / 16:15:09
Придурок Білецький
На «пересічку» зібрався.
Як побачив погранців
На порозі всрався.

Схватили за руки,
Скували в кандали.
А злощасну «пересічку»
Не зарахували.

Ков 2016-12-01 / 15:37:20
Ґаздо, ліпше не скажеш.

вася 2016-12-01 / 14:59:12
Фатьове идить на роботу,не займайтесь хирнею

газда 2016-12-01 / 14:44:54
Ваську кому сужено возитися на біціглях, тот ся має на них возити. Не доросла всяка там марга до машин. На машину сигінята треба тяжко робити, а вам дай нараз мерседеса. Ваше місто на возі фатьове.

вася 2016-12-01 / 13:11:00
Де взяли крупу доктора на голову

Степан Крук 2016-12-01 / 12:32:58
З першим снігом Вас, краяни! Для когось це дар природи, а для когось клопіт: де взяти на шару зимові автопокришки для автомобілів із іноземними номерами?

вася 2016-12-01 / 12:14:47
хамства небуло. З Бидлом нема хамства

Степан Крук -Васі 2016-12-01 / 11:49:57


Згідно ст.63 Конституції України ти маєш право мовчати. Іншими словами, закрий писок бидло!!!



Попередній коментар видалено. Адмін


вася 2016-12-01 / 11:46:39


Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук - Васі 2016-12-01 / 11:42:39
Хреново, Вася українцям від дій цих павлових, білецьких! Задрали вже! Достатньо! Людям потрібний елементарний спокій, в час, коли проблем і без цих жопоруких, хитрожопих "активістів" вистачає. Глибока економічна, політична кризи, бойові дії на Сході - це те, що спонукає нас засучити рукава, напружити мізки і вирішити. А тут бидло із своїми власними, а не суспільними інтересами, піариться, протидіє! Проти кого ці їхні гнилі потуги? Проти системи, проти мене, проти Тебе? Спитай це бидло, воно саме не знає!!!

вася 2016-12-01 / 11:24:03
Дивни люде в
Кедь комусь хреново то всяки лоси,круки радуються,як ненормальни

Loci 2016-12-01 / 10:58:16
i prudurka sobaku pavlova tuda kolu blokuvav KPP Uzhgorod

Степан Крук 2016-12-01 / 10:21:34
Для "активістів-пересічників" пропоную велике коло пересічки: виїзд через КПП "Ужгород", а вїзд - через КПП "Тиса"! Для сумлінних "пересічників", котрі не блокували КПП треба відновити малий круг. Вони це заслужили своїм терпінням, законопослушністю та громадською позицією!

Петро 2016-12-01 / 10:03:14
Доблокувалися...ПЕРЕМОГА!

Мужик 2016-12-01 / 09:56:37
Розсмішив мене Білецький! Як капосне котеня нагадив, а коли його впихнули в "УАЗік", зателефонував дружині: "Діанко! Мене везуть в "бобику", рятуй!!! Пиши в "соцмережі"! За спідницю вирішив заховатися. Це не мужик, це навіть не баба! Це чмо!!! Прошу не путати - в місті є інший Павло Павлович Білецький, активна, розумна, творча людина. Не переплутайте з продажним невдахою лже-журналістом, лже-активістом, лже-правозахисником Білецьким!

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату