Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

26 вересня 2016 року о 03.42 в чергову частину Свалявського відділення поліції надійшло повідомлення оператора лінії «102» про те, що на терасу ресторану «Богемія» невідома особа кинула гранату, від чого стався вибух. Потерпілих немає. На місце події направлено наряд поліції.

Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

Оглядом місця події встановлено, що внаслідок вибуху пошкоджено два вікна будівлі ресторану та три вікна на будівлі Свалявської ДПІ, яка розташована навпроти. Також частково пошкоджено стіну та дах ресторану «Богемія», діаметр ураження – приблизно два метри. З місця події вилучено залишок задньої частини стабілізатора, ймовірно, до «РПГ».

Подія зареєстрована та кваліфікується за  ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї). 

Поліція встановила, що невідома особа з використанням зброї,  ймовірно, ручної протитанкової гранати, здійснила постріл у верхню частину ресторану «Богемія». Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 вересня 2016р.

Теги: гранатомет, обстріл, ресторан, хуліганство

Коментарі

Коп 2016-09-26 / 17:56:53
Яку бурсу закінчували прокурори із слідчими, якщо такі дають кваліфікації? Хоча і недивно, якщо перший зам Гаврилюка - Ванька Шімон кандидат юр.наук, то це уже діагноз правівій системі.

Степан Крук 2016-09-26 / 17:52:27
Опративно пошукові заходи тривають! Слідчі дії продовжуються. Мотиви злочинця не відомі: чи то хуліганські ді, чи замах на життя? А кваліфікація злочину визначена. Це як?

Антикоп 2016-09-26 / 17:17:11
Дати в писок комусь хуліганство, а вистрілити з гранатомета тоже хуліганство????????! Ви задрали вже кончені мусора своєю брехнею

Степан Крук 2016-09-26 / 16:29:02
Діду Микола! Нема куди вже цей човен розгодувати,його вже до мене розгойдали! І плавати на ньому вже не можливо- треба ремонтувати.

Дід Микола 2016-09-26 / 16:04:17
Пане Крук, не чіпайте поліцію, ось спробуйие портрет парашенка порвати, то то вже буде цілий теракт, і отримаєте по повній, і взагалі не розхитуйте човна, бо путін нападе, а свиней в кориті від розгойдування блювати тягне.

Гаврилюк 2016-09-26 / 15:24:38
Той Сидорчук лиш біду на Закараття приносить, ліпше би вже й неприїзжав. Таксу ми знаємо, претенденти на нових керівників майбутніх структурних підрозділів прокуратури області згодилисі. Завдаток ми би йому й до Львова привезли. А так, невстиглисмо базу "Шиповець" погасити, Свалява почала горіти.

njksr 2016-09-26 / 13:49:10


Навіть іронія та сарказм мають передбачати повагу і відсутність хамства. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-26 / 13:46:12
Речовий доказ залишили. На вигляд - це РПГ-18 "Муха"

форестер 2016-09-26 / 13:44:30
Блюкові йовбаки.
Це результат непокарання Блюка і його "зброєносців" за фактом подій у мукачеві.

Будуть ще стріляти. Чекайте

Костя Цап 2016-09-26 / 13:34:40
Сталося, уже як сталося, ще так небуло аби якось небуло, добре, що нікого не убили.

Прокурор 2016-09-26 / 13:28:08
Непереживайте пане Крук, за два-три дні все забудеться і це буде вже неактуально, все буде по людськи. Нетака вже і велика біда сталася головне, що у податкову хулігани нетрафили.

Жураківський 2016-09-26 / 13:24:41
Му-Му вже взяв слід хуліганів, скоро громадськість дізнається правду

Степан Крук 2016-09-26 / 13:24:22
Заспокоїли! Сподіваюся, що наші правоохоронці не допустять хуліганських дій із стрільбою по барах з "Градів" та "Смерчів"?

Круку 2016-09-26 / 13:20:22
Слідство триває, вживаються всі заходи до встановлення істини у справі.

Степан Крук 2016-09-26 / 13:17:04
Вибачаюся дуже! Шановні пани поліціянти і прокурори! Я не сильно Вас ображу, якщо скажу, що ви неуки дебільні! В даному випадку кваліфікувати злочин необхідно за зберігання та застосування вогнепальної зброї, викрадення зброї і т.д Ст.Ст.262, 263, 410...та ін КК Украни! Тим паче, що йдеться про застосування і володіння не кінжалом, або мисливською рушницею, а про гранатомет. Виходить, що свалявські правоохоронці урівнюють відповідальність хулігана, котрий кинув бруківку у вікно, з "хуліганом" котрий стрельнув з гранатомета!?

Гаврилюк 2016-09-26 / 13:15:59
Хуліганьйо розгулялось

Василенко 2016-09-26 / 13:09:10
Цих хуліганів потрібно зловить і добряче їм кишені потрусить.

Му-му 2016-09-26 / 12:56:58
Попадуться ще ті хулігани

НОВИНИ: Кримінал

13:28
У Хусті затримали трьох вуличних грабіжників
13:25
Житель Великих Лучок "серійно" викрадав велосипеди в односельців і продавав їх іншим
11:57
У закарпатських Лавках із гаража місцевого троє раніше судимих викрали скутер, аби потім його продати
11:53
На Виноградівщині затримали неповнолітніх рибалок, що поцупили з городу 20 саджанців малини
11:26
На Мукачівщині чоловік викрав із будинку сусідів золотий ланцюжок та 2 тис чеських крон
16:10
/ 1
На Закарпатті викрили вихідця з Луганщини та місцевого, які налагодили ретрансляцію російських телеканалів
15:42
В Ужгороді затримали групу з двох чоловіків і жінки, котрі били й грабували перехожих
14:00
У Рахові затримали групу ймовірних злодюжок, що крали камери відеоспостереження й товар із вуличних холодильників
13:14
З подвір'я мешканця Старого Давидкова на Мукачівщині викрали мотоблок та мопед
12:34
/ 2
Близько 40 г наркотиків за одну добу вилучили в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві та Виноградові
10:18
Мешканець Попова, що на Берегівщині, викрав із підвалу свого знайомого 60 літрів вина
13:14
Звинуваченого у фальсифікації майже 1 тис л горілки тячівця триматимут під домашнім арештом
12:24
/ 5
У хаті жителя закарпатської Волосянки знайшли карабін з оптичним прицілом та 2 гвинтівки
12:22
На Хустщині затримали продавця наркотиків
11:50
В Ужгороді чоловік заблукав на території заводу після того, як його пограбував невідомий
11:47
/ 1
Безробітний на "Лексусі" заправився на АЗС в Ужгороді на понад 2 тис грн і поїхав геть, залишивши 250 грн
10:42
П'яна водійка ВАЗу, разом із пасажиром, потрапили до лікарні після зіткнення з "Фольксвагеном" на Мукачівщині
10:05
На Закарпатті при спробі перетнути кордон затримали румуна, розшукуваного в Румунії за контрабанду
19:46
Берегівця, що вдарив ножем знайомого, взяли під варту на 2 місяці
17:20
У Мукачеві затримали чоловіка, який намагався проникнути до чужої оселі
13:46
У мукачівця вилучили автомобіль-двійник, а у жителя Березинки – водійське посвідчення з ознаками підробки
13:08
Безробітний мешканець Мукачівщини зберігав удома майже чотири десятки патронів
05:25
/ 7
Земельна комісія Ужгородської міськради рекомендувала затвердити крадіжку землі на площі Петефі під «гаражі» Волошина (ДОКУМЕНТ)
19:19
/ 2
Опубліковано ВІДЕО крадіжки позашляховика Toyota Land Cruiser Prado зі стоянки на митниці
15:43
/ 7
З охоронюваної стоянки колишньої Виноградівської митниці вночі викрали вилучений позашляховик Toyota Land Cruiser Prado
» Всі новини