Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

26 вересня 2016 року о 03.42 в чергову частину Свалявського відділення поліції надійшло повідомлення оператора лінії «102» про те, що на терасу ресторану «Богемія» невідома особа кинула гранату, від чого стався вибух. Потерпілих немає. На місце події направлено наряд поліції.

Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

Оглядом місця події встановлено, що внаслідок вибуху пошкоджено два вікна будівлі ресторану та три вікна на будівлі Свалявської ДПІ, яка розташована навпроти. Також частково пошкоджено стіну та дах ресторану «Богемія», діаметр ураження – приблизно два метри. З місця події вилучено залишок задньої частини стабілізатора, ймовірно, до «РПГ».

Подія зареєстрована та кваліфікується за  ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї). 

Поліція встановила, що невідома особа з використанням зброї,  ймовірно, ручної протитанкової гранати, здійснила постріл у верхню частину ресторану «Богемія». Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 вересня 2016р.

Теги: гранатомет, обстріл, ресторан, хуліганство

Коментарі

Коп 2016-09-26 / 17:56:53
Яку бурсу закінчували прокурори із слідчими, якщо такі дають кваліфікації? Хоча і недивно, якщо перший зам Гаврилюка - Ванька Шімон кандидат юр.наук, то це уже діагноз правівій системі.

Степан Крук 2016-09-26 / 17:52:27
Опративно пошукові заходи тривають! Слідчі дії продовжуються. Мотиви злочинця не відомі: чи то хуліганські ді, чи замах на життя? А кваліфікація злочину визначена. Це як?

Антикоп 2016-09-26 / 17:17:11
Дати в писок комусь хуліганство, а вистрілити з гранатомета тоже хуліганство????????! Ви задрали вже кончені мусора своєю брехнею

Степан Крук 2016-09-26 / 16:29:02
Діду Микола! Нема куди вже цей човен розгодувати,його вже до мене розгойдали! І плавати на ньому вже не можливо- треба ремонтувати.

Дід Микола 2016-09-26 / 16:04:17
Пане Крук, не чіпайте поліцію, ось спробуйие портрет парашенка порвати, то то вже буде цілий теракт, і отримаєте по повній, і взагалі не розхитуйте човна, бо путін нападе, а свиней в кориті від розгойдування блювати тягне.

Гаврилюк 2016-09-26 / 15:24:38
Той Сидорчук лиш біду на Закараття приносить, ліпше би вже й неприїзжав. Таксу ми знаємо, претенденти на нових керівників майбутніх структурних підрозділів прокуратури області згодилисі. Завдаток ми би йому й до Львова привезли. А так, невстиглисмо базу "Шиповець" погасити, Свалява почала горіти.

njksr 2016-09-26 / 13:49:10


Навіть іронія та сарказм мають передбачати повагу і відсутність хамства. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-26 / 13:46:12
Речовий доказ залишили. На вигляд - це РПГ-18 "Муха"

форестер 2016-09-26 / 13:44:30
Блюкові йовбаки.
Це результат непокарання Блюка і його "зброєносців" за фактом подій у мукачеві.

Будуть ще стріляти. Чекайте

Костя Цап 2016-09-26 / 13:34:40
Сталося, уже як сталося, ще так небуло аби якось небуло, добре, що нікого не убили.

Прокурор 2016-09-26 / 13:28:08
Непереживайте пане Крук, за два-три дні все забудеться і це буде вже неактуально, все буде по людськи. Нетака вже і велика біда сталася головне, що у податкову хулігани нетрафили.

Жураківський 2016-09-26 / 13:24:41
Му-Му вже взяв слід хуліганів, скоро громадськість дізнається правду

Степан Крук 2016-09-26 / 13:24:22
Заспокоїли! Сподіваюся, що наші правоохоронці не допустять хуліганських дій із стрільбою по барах з "Градів" та "Смерчів"?

Круку 2016-09-26 / 13:20:22
Слідство триває, вживаються всі заходи до встановлення істини у справі.

Степан Крук 2016-09-26 / 13:17:04
Вибачаюся дуже! Шановні пани поліціянти і прокурори! Я не сильно Вас ображу, якщо скажу, що ви неуки дебільні! В даному випадку кваліфікувати злочин необхідно за зберігання та застосування вогнепальної зброї, викрадення зброї і т.д Ст.Ст.262, 263, 410...та ін КК Украни! Тим паче, що йдеться про застосування і володіння не кінжалом, або мисливською рушницею, а про гранатомет. Виходить, що свалявські правоохоронці урівнюють відповідальність хулігана, котрий кинув бруківку у вікно, з "хуліганом" котрий стрельнув з гранатомета!?

Гаврилюк 2016-09-26 / 13:15:59
Хуліганьйо розгулялось

Василенко 2016-09-26 / 13:09:10
Цих хуліганів потрібно зловить і добряче їм кишені потрусить.

Му-му 2016-09-26 / 12:56:58
Попадуться ще ті хулігани

НОВИНИ: Кримінал

14:21
/ 2
У Мукачеві затримали групу шахраїв, що "гастролювали" Україною, обдурюючи "валютників"
14:17
На Тячівщині Skoda Octavia наїхала на 12-річну дівчинку, що вибігла з припаркованої автівки. Дитина – в лікарні
12:06
/ 3
На Закарпатті затримали 18-річного "водолаза" в мокрому гідрокостюмі та 6 пакунків сигарет
11:21
На українсько-словацькому кордоні на Закарпатті зупинили двох молдован з підробленими документами на іномарки
08:31
/ 3
Мукачівцям, затриманим у Києві з вибухівкою, оголосили підозру у підготовці теракту
08:25
/ 2
Екс-чиновницю, яка оформляла "приватний кордон", відпустили під домашній арешт з браслетом
14:49
/ 9
Нового суддю призначили у справі екс-чиновниці Держгеокадастру, звинуваченій у відчуженні земель держкордону на Закарпатті
14:38
/ 3
"Власнику" частини держкордону на Закарпатті сьогодні обиратимуть запобіжний захід
13:01
Українець намагався перетнути кордон на Закарпатті з підробленим дорученням на право керування
11:13
На Закарпатті на кордоні затримали подорожувальника із підробленим паспортом
09:20
15-річний юнак викрав із шухляди прилавку в ТЦ у Сваляві гаманець із майже 13 тис грн
20:56
/ 16
Ексклюзивне ВІДЕО з вертольота, відзняте в ході масштабної спецоперації силовиків на Закарпатті
17:40
/ 2
Чеха, котрий намагався переправити через кордон на Закарпатті 5-х в'єтнамців, взято під варту
17:04
/ 3
Кримінального авторитета Копчу триматимуть на Закарпатті під вартою без можливості внесення застави
16:46
/ 10
Затриману в ході спецоперації екс-очільницю "земельників" Берегівщини хочуть тримати під вартою
14:43
/ 8
У ході спецоперації на Закарпатті чиновнику Держгеокадастру повідомили про підозру
14:23
Прокуратура апелювала 256 тис грн застави затриманим з вибухівкою закарпатцям і наполягає на 2 мільйонах
12:46
/ 21
Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції
11:50
/ 21
У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян
11:46
В Іршаві до екінця місяця в рамках операції "Трикстер" полюватимуть на інтернет- і телефонних шахраїв
11:19
/ 6
До слідчих дій у рамках спецоперації на Закарпатті залучено понад 300 слідчих та оперативників
10:35
/ 3
У результаті масштабної спецоперації на Закрапатті затримано організатора "приватного кордону"
06:40
У Виноградові на роздоріжжі в "Мерседес" врізався легковик
13:14
На Закарпатті зафіксовано на понад 1,5 тисячі випадків більше порушення митних правил, аніж торік