В Ужгороді водій маршрутки душив на зупинці 15-річного хлопця-пасажира (ФОТО)

Чоловік завдав 15-річному юнаку, який їхав з ним на навчання, тілесні ушкодження. Постраждалий написав заяву до поліції, наразі проводиться експертиза ушкоджень.

В Ужгороді водій маршрутки душив на зупинці 15-річного хлопця-пасажира (ФОТО)

Сьогодні вранці, близько 7:30 ранку, 15-річний студент одного із технічних коледжів сів до маршрутки № 22 на пл. Корятовича. За словами юнака, він протягнув маршрутчику 50 гривень, однак здачі отримав тільки 26 (проїзд вартує 4 гривні). На зауваження щодо недоданих грошей водій автобуса відреагував агресивно і звинуватив пасажира в тому, що той буцімто вже сховав до кишені 20 гривень і хоче "нагріти руки" на ньому.

Хлопчина сів у маршрутку, доїхав до своєї зупинки і на виході переглянувся з водієм, очікуючи таки отримати решту. Однак водій кошти не повернув. Відтак, виходячи із маршрутки ще з двома товаришами, молодики обговорили ситуацію між собою, звинувачуючи водія. Як визнає сам юнак, із використанням епітетів.

Водій, почувши негатив у свою сторону, вискочив вслід за пасажирами, накинувся на хлопця і почав його душити. Вчинивши опір, дитині вдалося вирватися, після чого водій сів до автобуса та поїхав далі, а пасажири попрямували на навчання. Під час занять хлпцю стало зле, він відчув запаморочення та біль у шиї, про що повідомив завуча навчального закладу. Дізнавшись подробиці інциденту, педагог відвіз юнака до Ужгородської міської лікарні (р-н "БАМу"), де постраждалому було встановлено забій шиї та зафіксовано наявність гематоми. Медики викликали поліцію і направили дитину на дообстеження у дитячу поліклініку.

За даним фактом було написано заяву до Ужгородського міськвідділу поліції. Наразі із дитиною працюють судмедексперти і проводиться медичне освідування. 

 

Громадське ТБ Закарпаття

23 вересня 2016р.

Теги: водій, маршрутка, пасажир

Коментарі

Тать бандерлог 2016-09-26 / 08:28:59
Для- вована - тебе навірно мамка впустила коли родила?!

вован 2016-09-25 / 21:47:33
Ця тварюка ща рульом воюще обнагліла. Рішиш люднй на...ти підар геморойний . на х..й з роботи

Тать цинічний бандерівець 2016-09-25 / 21:38:06
А кулько няньо дав дохторові за справку?

таксист 2016-09-24 / 23:54:14


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


крук -степану круку 2016-09-24 / 14:47:08
крук і степан крук бачиш різницю? задумайся

Степан Крук 2016-09-24 / 09:14:26
Коментар нижче, під моїм нвком -гнила провокація!

крук-громадянину 2016-09-24 / 08:35:22
тобі тоже треба дати пиз... бачу! защитник хренови! якшо і послав шофера то він права ніякого немає! якшо нервний нафіг лічитися най иде бидло! шофера маршруток то вонячоє бидло!!! ще йіздити не вміють

теж шофер 2016-09-23 / 21:16:11
Та з нашими пасажирами за цілий день можна здуріти, жаль мені шофера.

Степан Крук-карлику 2016-09-23 / 21:11:28
Попадеш колись до лікаря втомленого і знервованого, котрий не стримається і дасть тобі стусана. А потім, з розумінням скажеш: "Все в порядку! Спробуйте сісти на прийом хворих на його місце". Добре?

горожанин 2016-09-23 / 21:08:38
Уважаемые, Вы послушайте о чем говорят водители на стоянке, к примеру на Баме, либо на Корятовича, и послушайте о чем и каким языком изьясняются малолетки, прямо в центре города. Да трудяги водители интеллигенты по сравнению с модежью, которая разленилась, благодаря родителям. Чести и порядочности ноль. При этом могу согласиться, что и среди водителей единицы хамье и среди малолеток есть воспитанные, но если взять основную массу, то водители гораздо воспитаннее.

карлик 2016-09-23 / 20:51:08
как сказал Степан посылают учителей, растет поколение дегенератов, никакого уважение к старшим, а если вы лепите чета на счет того чтоб менял роботу, если нормально не общаетса с пасажирами, то вы не правы!, сами сядьте за баранку

2012 2016-09-23 / 20:35:45
А лікар-ортопед якою мовою записи веде??? АзІрІвкою? Нецензурщина в підлітковому віці стала, на жаль, нормою. Але діти - то віддзеркалення сім"ї. Водій маршрутки - висококультурна особа, яка володіє лише солов"їною мовою й не терпить ненормативної лексики? Сумніваюсь... І шкода його дітей. Такий тато не навчить хорошому.

Василь 64роки 2016-09-23 / 19:52:30
Бита дитина,але ніколи не каже за що !Перш за все потрібно спитати батьків,чого вони вчать, яблуко від яблуні далеко не котиться,видно що гени погані,і наслідки тоже.а водій прав більше не буде лізти в кліпки старшому.

громадянин 2016-09-23 / 19:48:13
Ви праві пане Степане треба цей неповнолітній наркоматичний збрід бити у сквері, і бити так щоб слово х.. згадував лише в туалеті, а слово "мать", лише коли захоче їсти.
А водіям маршруток можу лише поспівчувати. За один день він стільки наслухається всячини в автобусі, що мабуть дома вже рота відкрити не може.

Степан Крук - громадянину 2016-09-23 / 19:32:03
Ці, як ви зазначили "сисунки" вчителів у школах посилають. Суспільство забидлилося. Але уявіть собі випадок, коли б вчитель дав стусана учню, який би був суспільний резонанс і жоден громадянин не став би на сторону вчителя. Тут ситуація аналогічна: є перевізник і є пасажир. Якшо б це зробив водій десь у скверику, то не було б ніякого шуму навколо цього.

громадянин 2016-09-23 / 19:15:38
"Як визнає сам юнак, із використанням епітетів."
Тобто рахуй послав водія на х.й.
Якщо б мене послав пятнадцятилітній ублюдок послав туди ж, я б йому голові відірвав, а не на шиї синяк всього-навсього лишив.

А нинішні сосунки всіх навколо посилають на епітет не дивлячись на вік, адже не піонери.

Вован 2016-09-23 / 17:06:20
Якби це була моя дитина ти бувби чистий туалет