У контексті дій "пересічників" Москаль вважає поліцію Закарпаття "остатками після розгрому якогось партизанського загону"

Як інформує прес-служба Закарпатської ОДА, "Геннадій Москаль піддав нищівній критиці поліцію за бездіяльність у справі блокування державного кордону "пересічниками".

У контексті дій "пересічників" Москаль вважає поліцію Закарпаття "остатками після розгрому якогось партизанського загону"

Як йдеться у повідомленні, під час інтерв’ю телеканалу «Тиса-1» у відповідь на питання, чому немає ніяких зрушень на доручення голови ОДА жорстко, але в межах законодавства, навести лад на кордоні, Г.Москаль відповів:

"А в нас хіба є поліція? Поліція є де-юре, де-факто її немає. Це наче остатки після розгрому якогось партизанського загону. Згадайте оголошену реформу міліції – який був пафос, як нову патрульну поліцію піарили, як лунали заклики «прибрати поганих ментів, а поставити копів»! І що на сьогодні? Добре, ми тут тримаємося, бо Закарпаття традиційно спокійне в криміногенному плані, але є регіони, де ситуація зі злочинністю вийшла з-під контролю і люди бояться дома спати. Хіба так мають закінчуватися реформи?.."

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Геннадій Москаль разом з нардепом був серед тих, хто рекламував створення патрульної поліції на Закарпатті і задля цього на презентації вдягав навіть форму поліцейського.

Також Г.Москаль був ключовою фігурою, яка вела переговори з "пересічниками" вселяла в них надію у вирішення ситуації на їх користь.

На Закарпатті Г.Москаль представляє вертикаль влади, яка реалізує "реформи", які він критикує.

 

21 вересня 2016р.

Теги: поліція, Москаль

Коментарі

Мусор 2016-09-22 / 08:49:12
Великоберезнянський район. Працівники поліції підняли вартість хабара за машину лівого лісу з 200 до 500 гривень. Реформа поліції вдалась.

Степан Крук 2016-09-21 / 21:35:56
Бажаючим подивитися ефір з Москалем раджу тут http://tysa1.tv/?p=6798

патріот 2016-09-21 / 20:24:16
Гена і сам є одним з тих партизан - плоть від плоті тої корупційної владної системи, яку намагаються розгромити Україна і її народ.

Микола 2016-09-21 / 19:39:00
Лишітся діда, він скоро піде на пінзію, доста было вже! І Балога буде спати спукуйно...

:):) 2016-09-21 / 19:08:06
Як обласний прокурор коридинує роботу правоохоронців з розблокування кордону? Де позиція прокуратури? Чому до блокувальників напоклон ходить лише Стефанишин, а Гаврилюк відсиджується? Хай Гаврилюк також піде на КПП Ужгород і проведе розяснювальну роботу з Данацком, бо скоро Данацко прийде до нього.

віктор 2016-09-21 / 18:57:31
Москаль правду каже в Ужгороді немає поліції а є остатки розбитого партизанського отряда .....За що поліція отримує зарплати.....ВСІХ РОЗІГНАТИ....

Гентеш 2016-09-21 / 18:41:52
Гена генович заграв із активістами дурив їх шо все вирішить рубав із себе цімбору Данацка, Павлова і Ступачки, прикидувауся вовком в овечій шкурі а типирка ви всі поняли ко такий гега фестивальщик? Під видом боротьби з балогами потихоньку прихватив всю область косить бабло від контробанди сам а ви дурні закарпатці воюйте між собою

Прокурор 2016-09-21 / 18:27:14
Хай би вже припинилося це перекриття дороги, хай вже блокувальники перестануть позорити наші правоохоронні органи.

Степан Крук 2016-09-21 / 17:51:29
Москаль пішов на "Тису-1" поскаржитися народу на поліцію. Втомився Гена, пора на відпочинок...

укр 2016-09-21 / 17:43:55
державний службовець, генерал, голова ОДА не може робити такі заяви. Треба брати ситуацію в свої руки і виправляти (в межах можливостей голови ОДА), а не просто критикувати владу, одночасно представляючи її. А взагалі таких як Москаль давно пора на пенсію, це пережитки минулого століття.

Данацко 2016-09-21 / 17:35:21
Я ж тут писав, що областю керують не Москаль, Стефанишин і Воєводін, а я

Степан Крук 2016-09-21 / 17:32:51
Згідний, поліція бездіє! Але є ще Національна гвардія, є спецпідрозділ СБУ. Виходить, що всі ці структури вийшли з під контролю Москаля? Тоді він повинен так і заявити: я областю більше не керую, ситуацією не володію. І піти на пенсію. Так було б чесно і справедливо.

111 2016-09-21 / 17:19:09
Ціла новина одним реченням: старий мент ліпше нових двух.

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини