За фактом блокування транспортних комунікацій біля КПП "Ужгород" розпочато кримінальне провадження

Ужгородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом блокування транспортних комунікацій (ч. 1 ст. 279 КК України).

За фактом блокування транспортних комунікацій біля КПП "Ужгород" розпочато кримінальне провадження

Йдеться про блокування транспортних комунікацій поблизу українсько-словацького кордону шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту - карається штрафом від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Прокуратурою вживаються координаційні заходи з метою встановлення об'єктивних обставин події та осіб, в  діях яких вбачаються ознаки кримінального правопорушення. 

Наразі прокуратурою, спільно з працівниками нацполіції, співробітниками СБУ, митної та прикордонної служби, а також патрульної поліції, вживаються заходи спрямовані на усунення вказаного порушення законодавства.

Слідчим відділом Ужгородського ВП, із застосуванням  відеозйомки проводяться огляд місця події, першочергові допити осіб, які здійснюють блокування транспортних комунікацій, а також працівників митниці ДФС та прикордонної служби України.

Хід розслідування вказаного кримінального провадження перебуває на контролі прокуратури Закарпатської області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

18 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

Микола 2016-09-19 / 11:58:08
Влада захищаючи Офшоренків йде проти власного народу!!! Viva Порошенко!!!

Степан Крук 2016-09-19 / 09:16:35
Не стримався і пішов подивитися на той цирк. До поліціянта підходить громадянин та просить його допомогти в перетені кордону. Тобто,просить представника влади забезпечити його конституційне право. Поліціянт каже: "Підійдіть до Паші, якщо він вас пропустить то і я пропущу". Підходить громадянин до Паші, до такого собі пана Гриціана Тавріческого, біля котрого вертиться Попандополо зростом не більше метра пятдесят. Той і каже:"Казав я тобі шо не пуйдеш,значить не пуйдеш!"... Хочу запитати захисників "попандополів" вас особисто, як громадян України не принижує ця клоунада?

1234 2016-09-19 / 08:58:44
Но та ци є закон якиись у нас у державі?Якісь клоуни заблоковали проїзд до КПП, селфіки стоять та бограч із ними херачать. А коли дись припаркуєшся на 5 минут не там де їм ся любить, та за евакуаторами біжать. Розогнати уто собрание ,та най люди ся возять 5 днів кому ся любить, а кому нет ,та на москвич паресів та рас у рік у дуті фрі на палинку, тай там им пересічка рас у рік.

Степан Крук -Мойші 2016-09-19 / 08:49:08
Такі нєт! Шоб я так жіл! Ця фактова справа прямий утиск прав і свобод громадян на вільне пересування та порушення чинного законодавства. Шо ві імелі єщё нам сказать?

Мойша 2016-09-19 / 05:14:49
ця фактова справа прямий утиск свободи слова та порушення права на мирні зібрання гр.-н України

Ярик 2016-09-18 / 23:43:06
Шановні власники MI SO TV,якого хера ви держ. кордон блокуєте? Коли сміття ща 500 евро купляли не думали за тимчасовий ввіз??? Біціглі під гузицю і по городу форсити. Тимчасовий ввіз на 3 доби!, а не рік

Мішо Бойчук 2016-09-18 / 19:34:46
Допиваєме тут двоє з ген геничем по останній півдеці в Панька в колибі і їдеме на Ужгород розрулити вшитко до рана

WV T4 2016-09-18 / 19:18:27
Теба було Співака туди щоб розрулив все ...

сексот 2016-09-18 / 19:09:58
Завтра на 11.00 силовиками запланована спецоперація "Олені" без яєць". Запрошуються гентеші з Геч

до КПП "Ужгород" 2016-09-18 / 19:04:08
А блокувальники селфі з новою поліцією зробили?

КПП "Ужгород" 2016-09-18 / 18:08:18
Приіздили прокурори з поліціянтами, зробили селфі на фоні автівок з блокувальниками, сказали, що завтра може на роботі буде Москаль, і розіхались.

Лунченку і Шімону 2016-09-18 / 16:00:33
Не треба було так Москаля поіти, уже не лише прокуратура стурбована але і Словацькі консул з
послом.

Степан Крук - Прокурору 2016-09-18 / 15:57:06
Я вам співчуваю. Але ви там тримайтеся! Не сподівайтеся, що завтра з будуна Москаль прийме зважене рішення...

Прокурор 2016-09-18 / 15:50:50
Ця ситуація викликає велике занепокоєння і стурбованість, але поки Москаль не пропянчився незнаємо з поліціянтами, що робить у цій ситуації, можливо завтра Гена скаже на нараді, що робить потрібно у таких ситуаціях.

Бро 2016-09-18 / 15:19:21
Эти идиоты усложняют жизнь другим гражданам, почему я должен стоять в очереди из-за критинов , которые перекрывают дороги, а тем более границу. Посадить зачинщиков!

ужгородець 2016-09-18 / 15:06:22
У ну хай би кіпіш на території Мадярщини влаштували, там би їм поліцаї нараз пендриками печінки повідбивали. То тут усі блотні та в сраку заводні, а за кордоном такі виховані як має бути.

Березнянин 2016-09-18 / 14:43:21
Лопати в руки і окопи рити

на додаток Березнянину 2016-09-18 / 14:38:58
Якщо їх туди послати, то як вони "пересічки" кожні пять днів будуть робити?

Степан Крук - Березнянину 2016-09-18 / 14:37:23
Такі там не потрібні. Для чого їх там, щоб автівки віджимали?

Лунтік 2016-09-18 / 14:37:07
Москаль ВСЕ ЩЕ п'яний в Хусті

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1