Реклама B3

Математичний факультет УжНУ організовує безкоштовні курси програмування (ВІДЕО)

7-го вересня на базі математичного факультету стартують курси програмування для студентів та старшокласників.

Математичний факультет УжНУ організовує безкоштовні курси програмування (ВІДЕО)

До проекту залучили учнів 10-11-х класів ужгородського ліцею, гімназії, 1-ої та 19-ї шкіл, де напередодні організатори провели профорієнтаційну роботу. Навчання є безкоштовним і розраховане воно не тільки на математиків та програмістів, а й на всіх охочих. Триватиме близько 3-х місяців.

«Буде проходити на базі математичного факультету, на 3-му поверсі в 319-й аудиторії, вул. Університетська 14. Навчання базується на відеоуроках, які доступні в інтернеті, тому ви їх можете переглядати в зручний для вас час, рано, вечором, на обід. А раз в тиждень збираємось тільки для того, щоб обговорити, що було зрозуміло, що незрозуміло і чи справились з завданням поточним напротязі тижня», — Павло МУЛЕСА, заступник декана математичного факультету.

Особливу увагу у навчанні приділятимуть практиці. Учасники зможуть дізнатися про основи динамічних сайтів та баз данних, а також як створювати веб-сторінки на мові HTML та мобільний додаток своїми руками. Навчання проводитимуть викладач Ужгородського університету Павло Мулеса та програміст із Копенгагена, родом з України, Олександр Скакунов.

«Я знайшов цього автора. Він насправді наш, українець, народився в Севастополі, але вже 6-й рік живе в Копенгагені. І так сталося, нам повезло, він якраз цього року переїхав до Львову. Домовилися, що він буде виходити із нами на онлайн-зв’язок зі Львову і навіть напротязі місяця він прийде до нас в УжНУ познайомитися із студентами вживу», — Павло МУЛЕСА, заступник декана математичного факультету

Такі курси на базі УжНУ проводяться вперше, оскільки раніше не було технічної бази для їх реалізації.

«В цьому році університетом закуплено вже 2 комп’ютерні зали і ми не зупиняємось на цьому, ми будемо ще закуповувати комп’ютерну техніку. Перший клас ми вже встановили в 319-й аудиторії лабораторного корпусу на БАМі і саме в цій аудиторіх будуть проходити курси для наших студентів у вигляді факультатива, де вони будуть одержувати знання. Ті самі сучасні, які не включені в навчальні програми предметів, які вони вивчають», — Ігор КОРОЛЬ, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ

Учасники матимуть можливість створити власний веб-сайт для реальних підприємств Ужгорода. По закінченню навчання отримають сертифікат про проходження курсів програмування, а найкращі студенти – шанс вигідно працевлаштуватись.

Ужінформ

07 вересня 2016р.

Теги: програмування, курси, УжНУ

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 11
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
» Всі новини