На Закарпатті ветерани війни на Донбасі висадять зрубаний у прикордонні ліс

На Закарпатті учасники АТО висадять ліс, який вирубали прикордонники.

На Закарпатті ветерани війни на Донбасі висадять зрубаний у прикордонні ліс

Таку акцію анонсував військовий комісар Ужгороського військомату Микола Журавльов.

Посадовець анонсував акцію «Вони не воювали, а рубали ліс, а ми воювали і висадимо новий ліс». Відновлення молодого лісу відбудеться за рахунок внесків членів громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» в Закарпатський області.

Військові хочуть відновити частину 30-кілометрової смуги, вздовж україно-словацького кордону. Тамтешні насадження вирубали весною цього року. Куди поділася зрубана, цінна деревина наразі з’ясовує ГПУ, повідомляє ЗІК.

22 серпня 2016р.

Теги: ліс, війна, прикордоння

Коментарі

Воїн 2016-08-23 / 13:14:59
А я, власне, згідний з пані Ужгородкою та Мобілізованим. А цей Ваш Журавльов лиш говорити вміє. Як він "воював" - то певно всі знають!

Гість 2016-08-23 / 07:27:58
А Фудака так це його друг!

Гість 2016-08-23 / 07:26:17
Ужгородці - прийди на Бріфінг Журавльова М. на 13 годину 00 хвилин 25.08.2016 року в Ужгородський прес-клуб, а там і спитай в нього при головах громадських організацій учасників бойових дій . Чи обісрешся прийти а? Думаю думка учасників АТО Закарпаття - це для тебе в же не помийка буде???

ужгородка 2016-08-23 / 00:31:09
Це посилання на Федакову помийницю? Не буду навіть заходити. Я вже про це казала.

Гість 2016-08-22 / 23:26:06
Ужгородці- Я спростую твої не правдиві брехливі вірши! Дивись свдчення вдови загиблого підлеглого .М.http://www.trubyna.org.ua/novyny/rodyna-vbytoho-v-ato-ofitsera-halasa-prybula-do-uzhhoroda-vidnovyty-spravedlyvist-video-2/

ужгородка 2016-08-22 / 20:33:55
Наскільки я знаю, нічого він ніде не виконував :)

Гість 2016-08-22 / 19:45:03
ужгородці я бачу Ви про Путінсько налаштованна шалава. Якщо заздрите офіцеру заздріть мовчки.Людина виконувала розвідувально - бойові завдання в складі правильно почти вказано 16 окремого механізованого батальйону. Та повір куриця погана стільки кантробандних потоків викрив . Що ти б всралась від страху приймати рішення Коли на кон виходить твоє життя. Так що заткнись .Сука

Юра 2016-08-22 / 19:04:56
А після посадки лісу дайте п..... Горе - прикарманникам . Щоб іншим не повадно було.

ужгородка 2016-08-22 / 19:01:02
Журавльов не воював, а числився в АТО і фотькався для піарів Фейдаки, який, в свою чергу, піариться на Журавльові

мобілізований 1968 р.н. 2016-08-22 / 18:36:11

до Українець 2016-08-22 / 14:44:02

Хлопче, я тобі про державу, за яку воював, у тому числі, можливо, і М.Журавльов. А ти мені про що хамиш? Багато нащадків "Рошена", депутатів, олігархів було призвано (мобілізовано)? Сам М.Журавльов, як представник військ.комату, може пояснити, по якому принципу набиралися "волни"(хвилі) мобілізації? Як туди попав я, а не попав жоден футболіст (інший спортсмен) обласного (районного) чемпіонату? А 7000 кандидатів (віком від 21 до 35 років) у поліцію Ужгорода, Мукачева, що не пройшли відбір, як вони оминули АТО?

Українець 2016-08-22 / 15:25:34
ужгородці в складі 16 ОМБР 30 ОМБР сектору С в розвід підрозділі.
А постолакі він дійсно не знав , але через друга по Академії допоміг знайти тіло загиблого героя України.

Гном 2016-08-22 / 15:21:54


Видалено кілька коментарів, написаних дним автором під різними нікнеймами для створення ілюзії дискусії. Залишено дописи під нікнеймом Українець. Адмін


ужгородка 2016-08-22 / 15:20:31
Розкажи, де і в складі якогог підрозділу воював Журавльов? Бо піар, роздутий Федакою, це лише піар.

А Постолакі ніколи не вважав журавльова своїм другом

Українець 2016-08-22 / 15:04:16
мобілізованому 1968 р.н, Журавльов М. зібрав нас членів громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО"в Закарпатський області і запропонував провести захід про посадку дерев та його підтримали 100% учасників організації . Я особисто посджу декілька дерев. Щоб цим падлам ДПСУ лісорубам було соромно.Вони заробляють на контробанді,нелегалах , та вирішили вирізати Легені карпат.

Українець 2016-08-22 / 14:44:02
Дурню, ти не знаєшь людину , та несеш маячню. М.Журавльов був на війні і втратив свого друга. Тобі бидло до нього далеко!

мобілізований 1968 р.н. 2016-08-22 / 14:16:06

Продовжувати тезу "ми воювали, а ви..." М.Журавльова можна в Україні до безкінечності.

Ми...
... а ви грали в футбол, баскетбол, амер. футбол, і т.д. (не в параолімпійський!).
... а ви їздите на заробітки, торгуєте з Росією.
... працюєте далі на "хлібних" посадах в держ.службі, жодного разу не побувавши в зоні АТО (всі білобілетчики!)

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му