Відео з п'яним суддею Ротмістренком видалили з каналу патрульної поліції Ужгорода і Мукачева в YouTube (ОНОВЛЕНО)

Відео, на якому зафіксовано явні візуальні ознаки алкогольного сп'яніння судді Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка за кермом не внесеної до декларації про доходи BMW X5 видалили з каналу патрульної поліції Ужгорода і Мукачева в YouTube.

Відео з п'яним суддею Ротмістренком видалили з каналу патрульної поліції Ужгорода і Мукачева в YouTube (ОНОВЛЕНО)

За кліком на відповідне посилання з'являється надпис "Це відео було видалене користувачем".

Відповідне посилання перестало працювати і на сторінці поліції в соціальній мережі Фейсбук.

Будь-якого поянення цим діям з боку поліції не було.

Пізніше, після миттєвого резонансу в ЗМІ, патрульна поліція на звернення журналістів пояснила, що відео "перезаливали" в YouTube начебто через те, що на ньому було кілька разів видно "затерте" обличчя порушника. І згодом розіслала в ЗМІ посилання на відкоригований відеосюжет.

На цьому відео, зробленому відеореєстратором патрульного поліцейського з Мукачева, видно, що суддя - абсолютно п'яний, а також - його намагання залучити до "заминання" справи високопосадовців з Ужгорода.

При цьому особа і прізвище порушника були вказані в офіційній інформації прес-служби Ужгородського міськрайонного суду. В ній йдеться про те, що "Михайло Володимирович Ротмістренко дійсно є суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Починаючи з жовтня 2014-го року правосуддя Михайло Ротмістренко не здійснює. Причина – закінчення 5-ти річного терміну перебування на посаді судді.

Тож, впродовж 2-х років суддя очікує призначення його на посаду безстроково.

Разом з тим, з 1-го серпня поточного року Михайло Ротмістренко перебуває у щорічній основній відпустці".

Як коментували в Управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, вчора близько 20:30 в день свого першого патрулювання на посту при в’їзді в Мукачево патрульні поліцейські зупинили за порушення ПДР BMW X5 сріблястого кольору. Під час розмови з водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. У чоловіка була нечітка мова, порушення координації рухів та запах алкоголю з порожнини рота.

Громадянин намагався уникнути відповідальності, наголошуючи на своїй високій посаді. Під час спілкування з патрульними він повідомив, що є суддею, а пізніше показав відповідне посвідчення.

Від проходження тесту на вміст алкоголю в крові на місці водій відмовився, натомість пройшов освідування у Мукачівській лікарні. Результат позитивний – 2,24 проміле.
Патрульні склали на порушника відповідні матеріали, вилучивши посвідчення водія. Міру покарання за керування напідпитку встановить суд.

Як з'ясувалося, патрульні зупинили суддю Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка, який, що видно з відео, під час спілкування з полісменами спочатку цікавився, "ко туй начальник", а відтак, вимагав, щоб на місце події "викликали начальника обласного ДАІ", головного міліціонера області, прокурора області, головного суддю Апеляційного суду "і всіх остальних". 

18 серпня 2016р.

Теги: Ротмістренко, поліція

Коментарі

Віталій Грегор 2016-09-29 / 20:03:04
Завтра, 30.09.2016 р. о 11:00, в Мукачівському міськрайонному суді (м. Мукачево, вул.К.Беляєва, 8) під головуванням судді Носов В.В. розглядатиметься резонансна справа щодо притягнення цього судді Ужгородського міськрайонного суду Ротмістренко М.В. до адмінвідповідальності по ст. 130 КУпАП за нетверезе керування т/з БМВ Х5 з рівнем алкоголю в крові, що перевищував норму в 11 разів.

Громадськість області сподівається, що мукачівська Феміда прийме законне рішення і позбавить водійських прав того, хто цинічно порушив допустиму законодавством норму в 11 раз, а мав би бути взірцем законослухняності.
http://gregor-ua.blogspot.com/2016/09/29-zavtra-mukachivskij-sud-sudytime-za-pjanku-uzhgorodskogo-sudju-Rotmistrenka.html

Правый сегмент. 2016-09-11 / 13:52:16
Журналисты, выложившие это, забывают - модерация НЕ УРЕГУЛИРОВАНА ЗАКОНОДАТЕЛЬНО. Беспокоит этот вопрос? Прекрасно! Но, он - до сих пор (!) никем не поднят, и до сих пор (!) законодательная база не принята!

Удалили видео они, и пожаловаться некому? Но, лично я - не могу пожаловаться на знакомого, который мне перекрыл доступ на свою страницу, или же на некоего гражданина, постоянно делающего выпады в мой адрес, по интернету.

балу 2016-08-21 / 08:53:03
це быдло ще и батькив из дому выганяе ночувуть на амболаторию де батько главрач,слава СТРЫЖАКУ ЗА КАДРЫ яки ставыть до власти

Ганя 2016-08-19 / 14:23:59
Мамка ся гордить своїм Михасиком-підерасиком. Мало їх попустить,оби так високо не літали(((((

Житель ужгорода 2016-08-19 / 10:41:16
Поліцейські молодці.А так званого суддю на мило.

Зоро 2016-08-19 / 07:09:53
Патрульна поліція молодці!!!так заслуговується повага народу!!!

Ужгород 2016-08-19 / 01:06:55
ДПС-ники (або підскажіть як їх правильно називати) молодці.

Гаджоу 2016-08-18 / 23:35:29
Но йсе так! І такий фиуник, котрий каждий динь сам судить людий за п'янку сам знає потягнути децу:)))) Я вам люди добрі булше повім: сись лоуфас сам із Худльова, а коли ся зойдуть із своїм цімбором Мироном з Анталовіць, а коли ся нанюхавуть того білого порошка, та по ночам ідуть ся бавити у голодних чукчів: сідають у машину, беруть пушку з тепловізором та йдуть по полях зайці бити! Отморозки:(

Закон 2016-08-18 / 23:14:27
Ну от і почалось рішалово... Вийде з відпустки - дадуть пожиттевий статус ...

пак іршава 2016-08-18 / 23:02:58
сесь гандон не лем пяний іздить вун як і тота курва лемачка наркоман конченний просто вона нюхать всяку х..ю а вун породистий планокур постоянно раньше пуд дверима у нього було чути запах травки і всв про тото прекрксно знавуть і мовчать

Михайло 2016-08-18 / 22:10:06
І за який х...й це чмо з 2014 року отримує зарплату десь 16000 грнь якщо він не працює, не виконує своїх обовязків???

Михайло 2016-08-18 / 21:32:13
І це чмо суддя?

Рідна сестра Ротмістренка також суддя в Києві. Стрижак постарався! 2016-08-18 / 21:18:48

нашо в людей вбивати віру в майбутнє 2016-08-18 / 21:11:54
нашо в людей вбивати віру в майбутнє
буржуазна демократія
нічого йому не буде , бо у нас відсутня відповідальність, а є показуха- впіймали,показали,відстібнув, відпустили. і людям є шо показати і вовки цілі.
Дана особа не перша кого поліція ловила а в результаті- 0 - Михайлишин ДМС , прокурорські і міліцейські працівники -всі відкупилися через такого сюддю як цей з х5 не в декларації. Те шо він пяний це одне, а те шо машину купив за хабарі-це вже стаття. НАЕБУ лиш в ГПУ хліб забирає...

Степан Крук 2016-08-18 / 20:33:40
Суддю - на мило!!!

Nana 2016-08-18 / 20:28:42
Люди добрі, це чмо їздить постіно під мухїою за наш з вами кошт і наражає на небезпеку кожного хто будучи свідомим, тверезим, чесним їздить по тій трасі у приватних справах чи по роботі.
Спасибі патрульним що не побоялися зупинити ОЦЕ людиноподібне і можливо, врятували чиєсь життя.
Допоки будемо терпіти цих тварюк?

Йовжіко 2016-08-18 / 19:05:31
Ця Вассилевська девочка- селфі думаю суддями просто ізза корпоративної солідарності серед суддів її протоколи складені сегенятком на порушників вшиткі будуть повертатися докус назад

dok 2016-08-18 / 18:49:11
вот такие у нас пи....ры во власти, зажравшийся петух который только и может что коркой прикрываться, и это чмо еще и судья..гнать таких надо в три шеи иначе пи...да этому государству

свідки 2016-08-18 / 18:47:20
У Міжгірському районі э така собі Маркович Наталія Ю. - начальниця місцевого соцзабеза, яка теж постійно під мухою на роботі, і відзначаэться пяними заскоками на секс тему до підлеглих, і ніхто нічого з нею не робить. Це у нас таке звичне лице влади.

до Ніка 2016-08-18 / 18:36:58
аякже, він получає щомісячно по 18000 гривень, ходить на роботу, не розглядає ніякі справи, грає в ігрушки на компі і, навірно, бухає.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат