Спіробітника роти ДПС, що п'яним за кермом зніс паркан дитсадка в Ужгороді, на 2 роки позбавили водійських прав

Саме таке покарання суддя вважає достатньою мірою відповідальності для працівника ДАІ, що у липні, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, протаранив паркан ужгородського дитячого садка.

Спіробітника роти ДПС, що п'яним за кермом зніс паркан дитсадка в Ужгороді, на 2 роки позбавили водійських прав

В судове засідання порушник не з’явився, натомість представляти свої інтереси доручив адвокату.

Під час розгляду справи суд переглянув відеозапис з місця події та інші докази. Представник порушника, у свою чергу, заперечував факт перебування його клієнта за кермом автомобіля.

Зрештою, за вчинення протиправного діяння, передбаченого частиною 1 статтею 130 КУпАП, суд наклав на правопорушника адміністративне стягнення – позбавлення права керування транспортними засобами – строком на 2 роки.

Постановлене суддею рішення вступить у законну силу після спливу 10-ти денного строку для його оскарження до апеляційного суду Закарпатської області.

Зауважуємо, що суддею застосовано адміністративне стягнення у розмірах, що діяли на момент вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статтею 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення: позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

10 серпня 2016р.

Теги: права, суд, паркан, дитсадок

Коментарі

Йонко 10.08.2016 / 19:28:06
Всі хочуть щоб сього Голубку розстріляли на Корзо прямо за то шо бухнув мало за рульом !!до речі Голубка федя є нормальний Пацан і правильний а всякі псевдоактивісти і нові Копи підер..си!!!

Михайло 10.08.2016 / 19:10:38
Степан диванний герой,... мало не дочитав. Хоча з тим що "рука руку миє" погоджусь...

Великому коментатору Степану 10.08.2016 / 18:27:32
Що з вами не так?
Або позбавлення прав або штраф.
Там же написано, що застосовано закон, який діяв на момент вчинення правопорушення.

Степан Крук 10.08.2016 / 16:47:20
Це адміністративне провадження. А за кримінальне правопорушення (погроза працівникам правоохоронних органів, журналістам, вчинення перешкод професійній діяльності журналістів) забули? А про розмір накладеного штрафу на це чмо прес-служба мовчить?! Була інформація що цього негідника звільнили з органів правопорядку. А може вже поновили? Роблю висновок, що рука продовжує руку мити, а реформи пробуксовують...

НОВИНИ: Соціо

09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 11
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
» Всі новини