Обмежувач руху великогабаритного транспорту, знесений вантажівками у Мукачеві, підсилять і встановлять

Обмежувач руху великогабаритного транспорту, встановлений цього тижня по вулиці Підгорянській у Мукачеві, тимчасово знято для відновлення та посилення конструкції.

Обмежувач руху великогабаритного транспорту, знесений вантажівками у Мукачеві, підсилять і встановлять

Про це інформує Мукачівська міська рада.

Як повідомляється, напередодні сталися випадки, коли великогабаритні вантажівки, незважаючи на знак заборону руху вантажівок та обмеження швидкісного режиму до 30 кілометрів, все таки намагалися проїхати по вулиці Підгорянській, цим самим частково пошкодивши верхню частину конструкції обмежувача. В управлінні міського господарства зазначили, що саму конструкцію буде посилено, і незабаром обмежувач знову стане функціональним – його встановлять наступного тижня. Водночас встановлюються додаткові інформаційні знаки для водіїв вантажівок про заборону руху та маршрути для об’їзду вулиць.

Також в управлінні міського господарства закликають працівників поліції нести посилене патрулювання на цій ділянці руху дороги, для того, щоби в водії не порушували режим руху в цьому напрямку.

Як повідомлялося, обмеження руху для вантажівок до 3,5 м по вулицях Підгорянській та Сорочій було встановлено через руйнування там дорожнього покриття. Однак вночі з 5 на 6 серпня кілька вантажівок знесли обмежувач, рухаючись вулицею попри обмеження та заборони.

07 серпня 2016р.

Теги: обмежувач, вантажівка

НОВИНИ: Соціо

11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини