Головним прокурором Закарпаття призначений Володимир Гаврилюк (ФОТО)

Колективу прокуратури області нового очільника представив Генпрокурор України Юрій Луценко.

Головним прокурором Закарпаття призначений Володимир Гаврилюк (ФОТО)

Сьогодні в Ужгороді колективу прокуратури Закарпатської області представлено нового керівника відомства. Ним призначено Володимира Гаврилюка.

Нового прокурора Закарпаття представив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Маючи слово перед присутніми на представленні, Юрій Луценко назвав правоохоронні органи "сонним царством", а масові вирубки лісів на Закарпатті - "екоцидом". Крім того, заявив, що "обласна прокуратура спить і дозволяє спати іншим правоохоронним органам".

Свого часу Володимир Гаврилюк очолював прокуратуру Ужгорода: на цю посаду його було призначено у квітні 2014 року. До того Володимир Гаврилюк працював заступником прокурора Личаківського району Львова. 

Володимир Гаврилюк — уродженець м. Львова, в органах прокуратури працює протягом сімнадцяти років. Розпочинав свою трудову діяльність зі стажиста на посаді помічника прокурора Теребовлянського району Тернопільської області. З 2001 року Володимир Олегович працює в органах прокуратури Львівської області, зокрема на посадах в апараті прокуратури області та заступника прокурора районного рівня. Перед призначенням на посаду прокурора міста Ужгорода Володимир Гаврилюк працював заступником прокурора міста Червонограда.

Працюючи на посаді заступника начальника управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України, Володимир Гаврилюк курував розслідування у кримінальному провадженні по «мукачівських подіях» за участі представників "Правого сектору" та кримінальних кіл з оточення нардепа Михайла Ланя «Блюка».

Закарпаття онлайн Відео УжІнформ

22 липня 2016р.

Теги: Гаврилюк, призначення, прокурор

Коментарі

Шимон 2016-09-11 / 22:02:15
Не коментуйте дурниць. Братюк уже не Мукачівський прокурор. Ми його вигнали за порушення трудової дисципліни. Типирка най ся занимає чим хоче, тому не хижі з Ленделом строіти то треба боло на роботі сидіти тай подлеглих воспитувати.

пенсіонер 2016-09-11 / 19:04:18
Пройшла інформація, що в Мукачеві пяний прокурор побився з поліцією.

Так ось,кКолись із даху будинку впав і загинув начальник відділу облпрокуратури Киричук і пропала певна сума грошей з його кабінету, так Генпрокурор Ворсинов розігнав всю колегію облпрокуратури на чолі з облпрокурором Бондаренко. А тепер у прокуратурі хабарники, пяниці, наркомани і хоч би що. Невже ніхто не несе відповідальність за виховні процеси, це просто жахливо. Це ж не перший випадок в Мукачеві та по області. При комуністах вихователі із числа керівників давно б уже з посад повилітали.

Шимон 2016-09-11 / 14:47:54
З понеділка розпочинається спецоперація по львів'янам. Не байдужі приєднуйтеся

Грамотник 2016-09-11 / 14:41:10
Хто такий гаврилюк?

Адвокат 2016-09-11 / 11:30:20
Якщо всі про це пишуть то яка реалізація. Форгачі знову на митниці сидить. Чернівці-Італія поїхала

Корт 2016-09-11 / 11:28:04
На днях має бути реалізація. Гаврилюк дав набої на Форгачі, Грамотника, Шимона і ко. Чули характеристики які давав Гаврилюк на кожного . Тримайтесь

Незнайка 2016-09-09 / 23:52:16
А чого му-му?? Що це значить?

МУ-МУ 2016-09-09 / 23:07:25
Яка держава, така і прокуратура.

УВАГА! 2016-09-09 / 22:33:22
Черничко з Русняком і клан Бокшанів почали шпигувати в таборі Шимона на користь Василенка, всі хочуть жити, а Русняк сказав, що його Павлик щодня їсти хости хоче.

Вадик 2016-09-09 / 22:16:20
Если Сидорчуку денег, вложеных в Гаврылюка не соберут в течении месяца то область отдадут Корбаню.

Микита 2016-09-09 / 22:15:06
Не бійтеся Головаша прокурори він вже все переходить у прокуратуру працювати помічником до Сидорчука. Зарплату гарантують. Тепер всі козири у мене, нехай ваші звертаються, контрабанду рішаємо. Гаврилюк гарантує НАБУ і САП, решта порішаємо на місті. Петров Мішка уходить працювати в Крим, оказався сепаратистом. Головаша підвів. Нічого нехай робераються поки ми будемо заробляти. Гаврилюка ти з нами чи з сепаратистами ???

Валера 2016-09-09 / 22:10:13
Неможе Василенко назбирати ту ксу, що пообіцяв Сидорчуку, будуть висновки.

Шимон до Сидорчука 2016-09-09 / 22:09:03
Ми вам касу Львівським загарбникам не віддамо, і Головаш вам не допоможе. Попробуй те заберіть !!!!

Сидорчук 2016-09-09 / 22:06:52
За гроші можна все, а гроші тепер у наших руках. Гаврилюк прогарантував що всіх поставить на коліна, а той кого не склонить ми .......!

Римарук 2016-09-09 / 22:04:04
Шимон добрий хлопака, а Василенко оказався продажний галицький корупціонер. Слідство прокуратури яке має бути незалежним повністю підмяв під себе. Кожний день через призму тиску їх заслуховує і ставить нові фінансові задачі. Деякі слідчі вже збираються йти у декретні відпустки та лікарняні. Виконання Гаврилюкових і Василенкових задач свідчить про невідворотну кримінальну відповідальність у подальшому. Підскажіть що робити куди бігти ????????????

Русняк 2016-09-09 / 21:54:47
Хтось із прокурорських по замовленню Гаврилюка і Василенка у кожному другому коменті пише про Шимона. Ви всі разом взяті тобто кобло Гаврилюка яким рулить Сидорчук, Мереничка і у завуальованій формі Іванко Демянчук не варті того прокурора. Може він у вашому розумінні і тупий но між вами розумніших я не бачу, але у будь якому випадку він стратег. Те що ви обливаєте його і інших брудом робить їх сильнішими а вас дурнішими. Я бачив як ви сьогодні провели координаційну нараду, хто на ній був присутній і яка була повага до нас прокурорів. І що силовики про прокурорів сьогодні розповідали. На жаль на сьогоднішній день система органів прокуратури у Закарпатській області втратила будь яку повагу. Я не був ніколи прихильником Янка, але він на фоні Гариоюка був і є провідним юристом і правоохоронним дипломатом, він вмів гарно говорити, а Василенко і Гаврилюк не вміють навіть прочитати із їм написаного і погодженого Кузанкою. Прокурорчики і прокурори припиняйте писати дебільні коменти а відкривайте книжки з укр мови і вчіться по новому, бо ще трохи і Луценко вас всіх по виганяє а мені і так вже втрачати немає чого я невеликий начальнічек. :)))

Герич 2016-09-09 / 21:53:11
Добре, що Шимон амбарні книги і касу передав Василенку. Ми команда!

Янко 2016-09-09 / 21:33:41
Я казав Шімону, можна мати багато грошей, але совіті немати!

..... 2016-09-09 / 21:04:39
Цікаво як новоспечений прокурор хоче керувати цим збродом) все це шоу закінчиться приїздом набуінів і 208 кпк

Гаврилюку 2016-09-09 / 20:56:19
Не наради потрібно проводити, а батьківські збори, бо у прокуратурі до влади прийшли діти бариг, суддів, клієнтів, зяті забезпечених людей, одним словом мажорняк рулить. Сіли у куплені крісла, взяли в руки владу, а що робити далі не знають, мізків хватає лише на те щоб робити селфі в кабінетах і куплених кріслах. Володимире Олеговичу, проводіть краще батьківські збори, а не наради, непозорьтеся. Сидорчуку по барабану, гроші в кишені, а відповідати Вам. Женіть в шию і Шімона, і Василенка, обидва брехуни.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср