Словаки виявили в Вишньому Нємецкому каміон з контрабандними сигаретами, що його пропустили їх закарпатські колеги

Сьогодні вранці, 22 червня 2016 року, митники словацьких Михайлівців виявили на митному посту в селі Вишнє Нємецьке, що сусідує в митним постом "Ужгород" Закарпатської митниці ДФС України 456 760 штук контрабандних сигарет.

Словаки виявили в Вишньому Нємецкому каміон з контрабандними сигаретами, що його пропустили їх закарпатські колеги

Вони були в вантажівці з причепом, яка не перевозила будь-яких інших товарів, поінформувала речниця Митного управління Михайлівців прес-секретар Клара Балоґова.

Сигарети з українськими акцизними марками були, за її словами, заховані в паливних баках транспортного засобу, спеціально обладнаній підлозі причепа і в запасних колесах.

"Фінансове ухилення від сплати податків і мит становить понад 6 090 євро", - сказала К.Балоґова.

Словацькі митники провели обстеження вантажівки з причіпом за допомоги спеціально навченого службового собаки. Той вказав на можливе приховування тютюнових виробів в декількох місцях.

При більш  ретельному огляді митники виявили в сховках автомобіля сигарети. Це було майже 2300 пачок різних марок по 20 штук сигарет в кожній.

"Якщо водія визнанають винним, його може бути покарано позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років", - сказала К.Балоґова.

Цілком очевидно, що контрабанду пропустили працівники Закарпатської митниці ДФС України під керівництвом Володимира Колеснікова. Останній є ставлеником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

22 червня 2016р.

Теги: контрабанда, сигарети, Словаччина

Коментарі

Самоход 23.06.2016 / 10:41:41
Домовлявся і кришував цю тему нач ВПС Ужгород підпоковник Хомяк! Це він затягнув цих людей на роботу і він отвічав за Словак, що все пройде нормально! Цікава а своєму другу у Військовій прокуратурі він про це розказав, чи мало крисанути рішив?!

андрій 23.06.2016 / 10:27:05
Десь тиждень тому була ще цікавіша ситуація на Вишньому . Священник з Ужгороду віз труну з загиблим Словаком , але поліція Словаччини вирішила оглянути покійника , і тут що ви думаєте ? Повна труна сигарет. Чомусь про цей випадок наші ЗМІ мовчать

Йонко 23.06.2016 / 01:27:30
Гена Чернівецький Мусор кришує всю контробанду разом із Мішом Блюком, просто Блюк має бібло з Зельонки а Гена з КПП! На старість рішив сись мент галімий брехливий мало копійку заробити в Закарпаттьови

Андрій 23.06.2016 / 00:18:50
Цей туарег він купив чесно за люстровані гроші)))його теж люстрували. Шкода життя хлопців які віддають життя на сході за цих люстраторів. Но нічого, БОЖА люстрація є правдива на відміну від людської. Тримаймося та не втрачаймо ВІРУ

вася 23.06.2016 / 00:04:43
Пропоную звільнити всю зміну, і митників і прикордонників, оскільки всі були в долі.... Якого милого начальник зміни возиться на ТУАРЕГові нової моделі. Я думаю, ТРЕБА просто кастрировати і підлеглих, і нач. зміни, і ребят на Собранецькій.

Янко 22.06.2016 / 23:20:57
Прокурор області особисто координує боротьбу з корупцією і контрабандою

Буковинець 22.06.2016 / 23:09:56
Дайте деду москалю немного заработать скоро копнут под гузыцю! А в Канаду к детям и жене нужно ехать с баблом!!!

митарь 22.06.2016 / 22:50:42
Показово: під Москаля ніякі словацькі клари піаритися не хочуть :)))

Степан Крук - інтересно 22.06.2016 / 22:44:21
Нема в Балоги ніякої Клари! Просто ця Клара таким чином піариться.

митарь 22.06.2016 / 22:35:52
У словацького митного пса нюх кращий. А в нашого він притупляється, коли треба

інтересно 22.06.2016 / 22:32:18
А що,у Балоги уже є і Клара?

НОВИНИ: Кримінал

09:29
/ 1
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 4
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 4
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 3
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
» Всі новини