Заява "губернатора" Закарпатської області Геннадія Москаля про відставку, адресована прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману, нардеп від БПП Сергій Лещенко розцінює як політичний крок. Про це він заявив в ефірі "112 Україна".
"Я думаю, що це було з метою захистити людей і прибрати людей, які поставлені за його спиною. Якщо людина пише заяву про відставку, то вона пише на ім'я президента, а якщо є бажання зберегти посаду та отримати нові повноваження або інші кадри – тоді пишуть на ім'я прем'єр-міністра для того, щоб показати готовність піти, але при цьому не йти", - вважає Лещенко.
На його думку, митниця залишається однією з найбільш корупційних органів. "Наскільки ми знаємо, вона знаходиться в прямій вертикалі Адміністрації президента через пана Насірова, який очолює ДФС. Я думаю, що Москаль таким чином намагається прибрати людей, яких йому за спиною поставив Насіров", - сказав Лещенко.
Тим часом голова українського уряду Володимир Гройсман каже, що очільник Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль поки що не виходить на зв'язок. Про це він заявив у навчальному центрі Національної поліції в Київській області, де відбулося урочисте вручення службових сертифікатів 35 бійцям спецпідрозділу поліції КОРД.
"На жаль, Геннадій Геннадійович поки що не виходить на зв'язок. Я хотів з ним переговорити. Я думаю, що ми переговоримо", - повідомив прем'єр.
Як інформує ТСН, Г.Москаль не відповідає на телефонні дзвінки.
адвокат 2016-06-17 / 15:33:12
Правильно і справедливо нащот пенсійного віку пана Москаля,він є нелегітивний голова ода. а відносно дешевих популістичних визказувань,це тільки у виборців падає в очах влада, із 57% підримки Порошенко,за два роки рейтинг влади і Президента в очах виборців упав до 8% це страшно подумати що на 50% падає рейтинг і довіра влади.
Правда 2016-06-17 / 13:54:18
Із за старога маразматика і зато що невідправив його Президент на пенсію,поплиталась Україна на чимпіонаті європи із фодболу, збірна вилетіла у першому турі. за грішнеків постраждали вболівальники і Ураїна.
Акіра 2016-05-07 / 01:12:18
Відповідно до Закону України “Про державну службу”, який вступив у дію із 01.05.2016 року, передбачено перебування на державній службі особам віком до 65 років, а п. Москалю народженому 11 грудня 1950 р. є повних 66 років. Може, п.Москалю, вартувало б скромно піти на заслужений відпочинок, як цього вимагає закон, а не гучно кидати мотивовану заяву на звільнення, бо всі раптово кругом нього стали погані. Так поводяться тільки політики, які хочуть заробити дешевий авторитет в очах виборців.
закарпатці 2016-05-06 / 23:22:58
Піар, хіба не видно, що за декілька місяців цей хрищ тут нічогісінько не зробив, який кожні 3 місяці пише заяви. Хіба Петя сліпий, що це діагноз у гени? В інших областях хоч щось, а тут.Жах! Чим швидше це чудо звільнять, тим швидше тут буде спокій.
хватить нам лапшу катати 2016-05-06 / 22:33:11
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос підтримав тиск на Геннадія Москаля. До цього його спонукали родинно-кланові зв’язки: сім’я Матіосів давно вважається представницею клану , а як іще виявилось недавно – родинними зв’язками вони пов’язані з братами Литвинами. Разом з тим, як Анатолій Матіос, так і його сестра-народний депутат Марія Матіос, підтримують тісні зв’язки з одіозним кланом Пацканів (народного депутата і його брата – сумнозвісного прокурора Ірпеня): народний депутат Валерій Пацкан зробив своїм помічником чоловіка Марії Матіос – Сергія Харитоновича Литвина, тоді як Марія Матіос собі в помічники нардепа взяла брата колеги – Пацкана Василя Васильовича.