"Губернатор" Москаль обклав матом пенсіонерів, що прийшли під його кабінет (ВІДЕО) (+18)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль 3-поверховим матом "послав" пенсіонерів, які прийшли до нього, аби поспілкуватися на тему пільгових перевезень на Ужгородщині.

"Губернатор" Москаль обклав матом пенсіонерів, що прийшли під його кабінет (ВІДЕО) (+18)

Як повідомляє один з користувачів соціальної мережі Фейсбук, спершу він з пенсіонерами провели акцію поблизу автовокзалу, а далі прийшли в облдержадміністрацію, аби поспілкуватися на цю тему з очільником краю. Натомість, несподівано нарвалися на грубу лайку з уст "губернатора",котрий, як вже повідомляло наше видання, останніми тижнями чомусь перебуває в недоброму гуморі.

Дійство відбувається під дверима кабінету голови ОДА.

Детальніше - в відеосюжеті: 

 

Як повідомляло Закарпаття онлайн, з вступом 1 травня 2016 року в дію Закону України "Про державну службу" голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль має скласти повноваження голови Закарпатської ОДА. Відповідно до п.7 ст. 83 "Підстави для припинення державної служби" державна служба припиняється у разі "досягнення державним службовцем 65-річного віку, якщо інше не передбачено законом". Свій 65-річний ювілей Г.Москаль відсвяткував 11 грудня 2015 року. При цьому, на відміну від попередньої редакції цього закону, у нинішній не передбачено можливість продовження перебування на посаді після досягнення державним службовцем 65-річного віку, чим Г.Москаль скористався, виходячи зі старої редакції закону.

01 квітня 2016р.

Теги: Геннадій Москаль, лайка, мати

Коментарі

Українець 2016-05-08 / 17:08:15
Згадую відривок із комідійного фільму " Саий лучший шильм" Де перед строем солдатів командир ( Д. Нагієв) почав зі злів : Вы все гавно!Ты наушко мне скажи !!! Весь ядерный потонцеал мне куда ??? Вам в .... 100 нарядов в неочередь!!! Донацко підішов без юмору, єх, а міг би бути наша версія сюжету знята!!! 95 -му кварталу харчи б дав !

сестричка Віка 2016-04-06 / 03:56:54
http://zakarpattya.net.ua/News/154256-95-kvartal-pisenno-postibavsia-z-Moskalia-shcho-obmatiukav-pensioneriv-VIDEO

до справедливого 2016-04-05 / 09:56:42
Амейн!!!

Справедливий 2016-04-04 / 14:41:42
Спасибо!- Крук, -бедемо керувати?!- все від бога-із божою допомогою!!!!

Відповідальна 2016-04-04 / 12:23:57
Наступний пенсіонер- генерал- Губурнатор Маскаль?!-Амейн!

Степан Крук 2016-04-04 / 12:20:44
"Сідайте та керуйте!", - це Москаль сказав серйозно? Тоді я йду - можливо це доля! Обіцяю всім високі зарплати, мінімальні тарифи на комунальні послуги. Пенсіонерам ( і Москалю також) безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Селянам - землю! Радам - місцеве самоврядування! Бандитам - тюрьми! Студентам - "червоні" дипломи! Бомжам-палатки! Пасажирам - по-мягкому місцю! Комуністам - комунізм!

вівчар 2016-04-04 / 12:03:45
Порошенко подписал указ об увольнении Шокина.

Хто наступний ????

показуйте справжні новини а не дурницю 2016-04-03 / 22:21:42


Флуд. Ставте свої коментарі до відповідних тем. Коментар видалено. Адмін


просто Марії 2016-04-03 / 18:43:55
Повністю підтримую і згоден на всі 100%- Амінь!

просто Марія 2016-04-03 / 17:22:13
Це неймовірно, це щось за рамки виходяще. Навіть якщо в губернатора настрій був паскудний. все одно він не має права собі таке дозволити. Тим паче, що й сам уже пенсіонер. То може краще завчасно самому піти на заслужений відпочинок, аніж чекати, коли тебе відправлять без почестей.

форестер 2016-04-03 / 01:12:23
Тут питання не в Даунацкові, якого, справді, підтримував і підплачував Москаль. Проблема в самому Москалі.
Велика проблема. Величезна.

Лівий сектор 2016-04-03 / 00:31:44
На місці гени треба було дати в кумпель дурному чорновозу Данацку , хотя раніше гроші плати, родив дибіла Москаль .

фе-е-е-е 2016-04-02 / 22:04:23


ВОНО, завжди було бидлом. Це мусор, який ніколи не стане чоловіком - https://www.youtube.com/watch?v=BPlmDU_PCwI


а-Коэн 2016-04-02 / 21:04:42
Амейн!!!

Міра 2016-04-02 / 20:38:27
Хоча кожна людина може покаятися...і бути з Бгом, навіть такі як вони. Завжди є вихід, пане Москаль, зверніться до Бга, попросіть у Нього милості. покайтесь, поки ця злість захопила вас повністю, щоб не було вороття. Ви ж цитували на Луганщині Біблію, знаєте Писання. Зійдіть з цієї небезпечної дистанції.

Міра 2016-04-02 / 19:56:31
Поставь над ним нечестивого,
и диавол да станет одесную его.
7 Когда будет судиться, да выйдет виновным,
и молитва его да будет в грех;
8 да будут дни его кратки,
и достоинство его да возьмет другой.
9 Дети его да будут сиротами,
и жена его — вдовою.
10 Да скитаются дети его и нищенствуют,
и просят хлеба из развалин своих.
11 Да захватит заимодавец все, что есть у него,
и чужие да расхитят труд его.
12 Да не будет сострадающего ему;
да не будет милующего сирот его;
13 да будет потомство его на погибель,
и да изгладится имя их в следующем роде.
14 Да будет воспомянуто пред Господом беззаконие отцов его,
и грех матери его да не изгладится.
15 Да будут они всегда в очах Господа,
и да истребит Он память их на земле,
16 за то, что он не думал оказывать милость,
но преследовал человека бедного и нищего
и сокрушенного сердцем, чтобы умертвить его.

Міра 2016-04-02 / 19:52:43
я почала молитися проти цих людей лукавих - Москаля І Галаса. Лукаві... і кінець буде їхній як вони самі. Амінь!

Справедливість 2016-04-02 / 18:29:09
Так -тільки він напенсії і одримує пенсію і зарплату.

посол на*** 2016-04-02 / 18:22:30
Справедливість, генерал-губернатор не може піти послом, бо посли - теж дерслужбовці. А дерслужбовцю новим законом передбачено граничний вік, який Москаль подолав у грудні.

Тільки на пенсію.

петро 2016-04-02 / 17:43:51
Жийте по новому,революціонери Глупий Данацко.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ