У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Під час ранкової пробіжки колишній керівник відділу запорізької міліції з боротьби з економічною злочинністю отримав кілька кульових поранень.

У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Микола Кулітку, колишнього керівника обласного відділу з боротьби з економічною злочинністю, розстріляли на перехресті вулиць Лермонтова і Набережна у Запоріжжі. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на власні джерела.

Як повідомили УНІАН у керівництві ГУ Нацполіції в Запорізькій області, злочин було вчинено сьогодні, 25 березня, близько 6:30 у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя.

«За попередніми даними, імовірно стріляли з автоматичної зброї. Постраждалого госпіталізовано у вкрай тяжкому стані. На місці події працює оперативно-слідча група. Відкрито кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство», - повідомило джерело.

На сайті ГУ НП в Запорізькій області відділ комунікацій повідомив, що «25 березня 2016 року о 6:35 з перетину вулиць Лермонтова і Набережної до лікарні було доставлено 45-річного жителя обласного центру з вогнепальними пораненнями».

Попередня правова кваліфікація події - 1 ч. ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

За інформацією запорізької поліції 45-річного постраждалого з вогнепальними пораненнями доставили до лікарні. Обставини отримання потерпілим поранень встановлюються. Правоохоронці попередньо кваліфікують подію як замах на вбивство (ч.1 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

За інформацією місцевих ЗМІ, Миколу Кулітку було розстріляно під час ранкової пробіжки. Він отримав шість поранень, два з яких - у голову.

 

25 березня 2016р.

Теги: Кулітка, розстріл, Запоріжжя

Коментарі

Михайло 2016-03-28 / 15:26:23


Видалено два коментарі за імітування дискусії за допомогою використання різних нікнеймів. В попередніх коментарях було так само, а тому їх автор видно розцінив, що так можна. Тому - автору видалених і багатьох попередніх коментарів - попередження. Адмін


іван 2016-03-28 / 00:51:18
Як людина - він супер. Я особисто з ним знайомий. Хто б тут що не писав. То зробила падлюка. Її також це буде чекати бо Миколайович вийде з цього і верне, він наверняка ту с...уку вичеслить, він стратег ого го, тож якогось сигаретчика або ще якогось нечесного бізнесмена чекає біда, і велика

правда 2016-03-27 / 11:20:41
В чому покращення? В тому, шо будуть людей стріляти на вулиці?

Українець 2016-03-27 / 10:57:03
частіше би такі новини, краще б жили

Імре 2016-03-26 / 14:20:46
Негативні дописи можуть писати лише ті, хто порушував закони і кому Миколай Миколайович наступив на хвіст. Дуже поважаю цю людину. Чесна, справедлива, справжній офіцер, людина честі! Скотиняк бандити на чипають. Бо перевертні працюють разом з ними.

правда 2016-03-26 / 00:42:37
Кулітка порядна людина, а для кого ні, то ті не святі та чесно не заробляли. Коля тримайся,най Бог тобі допоможе!

знайомому 2016-03-25 / 23:05:23
таким як вын такаж доля

Знайомий 2016-03-25 / 20:57:57
Грамотна людина і надійний товариш !!! Дай Бог йому вибратись !!!

Юрист 2016-03-25 / 20:40:48
Погоджуюся, падло рідкісне. Таких сволочей на Закарпаття заносило не так і багато. Скотиняка ще та, грабувала місцевих і цим смакувала. Собаці - собача смерть...

Віра 2016-03-25 / 18:37:03
В коментарях герої, в очі треба говорити. Безвихідних ситуацій нема. А таких людей толкових і грамотних в Україні треба ще найти. Особисто я тримаю за його одуження кулаки. Який би уже не був але так, це неробиться.

закон 2016-03-25 / 18:18:03
Так підарасу і треба. Божичко з палицею не прийде.

Василь 2016-03-25 / 17:58:52
А шо це генерал в 5-ть рано бігає? Пив собі білу по вечорам, як всі нормальні КОПИ і вдома зрану до обіду спав, а там дивись і пронесло би

90-ті повертаються 2016-03-25 / 17:53:35
Най видужає

Міліцішта 2016-03-25 / 17:50:16
Хоч і мєнт але спеціаліст толковий

Березний 2016-03-25 / 17:22:19
То вкрай рідкісне падло без совісті і честі. Поки живий можна казати правду, а потім видко буде

RL. 2016-03-25 / 15:46:59
це йому такий привіт передали

Степан 2016-03-25 / 15:31:12
Дуже шкода людину. Співчуваю. Прекрасний фахівець і порядна людина. Щоб хто не говорив.

Копча 2016-03-25 / 15:24:36
Біг - особливо небезпечний вид спорту.

Вася 2016-03-25 / 14:51:25
Друг Работінського!! Совпаденіє?

закарпатець 2016-03-25 / 14:46:50
як.сказати!!москаль теж зробив десь.щось.,але..СУКОЮ. став...

НОВИНИ: Кримінал

17:47
/ 1
Затриманого на хабарі на Закарпатті посадовця споживчої спілки триматимуть під домашнім арештом
15:44
/ 2
Четверо молодиків, троє з яких неповнолітні, побили та пограбували мешканця Виноградова
15:42
"Квартирний шахрай" ошукав жінку в Мукачеві на понад 1,6 млн грн
10:48
/ 2
На Мукачівщині спинили водія мотоблоку, котрий п'яно "маневрував" на дорозі
10:33
Поблизу Тересви на Тячівщині знайшли тіло вбитої жінки
07:38
/ 2
На Хустщині сталася "п'яна" ДТП за участі "швидкої"
17:35
/ 3
Ватажка ОЗУ, що обкрадала церкви на Закарпатті, триматимуть під вартою, а його спільників – під домашнім арештом
17:18
/ 5
В одному з нічних клубів Ужгорода двоє чоловіків отримали ножові поранення
16:53
В Ужгороді затримали ймовірних угонщиків автомобіля
11:49
На Мукачівщині виявили п'яного молдованина за кермом, а на Ужгородщині нетверезий місцевий водій тікав від поліції
10:06
На виїзді з України на Закарпатті затримали викрадений "Міцубіші"
21:47
/ 2
На Софійській площі в Києві поліцейський поза службою затримав кишенькових злодійок з закарпатського Берегова
20:56
/ 3
В Ужгороді "Тойоту" п'яного втікача від патрульних зупинило дерево
13:24
/ 5
На Закарпатті в рейсовому автобусі з-за кордону виявили "Квіткові натюрморти" відомого австрійського художника
12:13
У Вільхівці на Іршавщині жінка допомогла затримати п'яного грабіжника
11:53
Угорець намагався в'їхати на Закарпаття на"лівому" Opel-і польської реєстрації
11:30
В Ужгороді виявили наркотики у пасажира автобуса з Іршави та місцевого водія
11:09
При в`їзді у Берегово автомобіль Audi смертельно травмував пішохода
03:14
/ 1
Неподалік Ужгорода в Словаччині затримали 12 нелегалів з В'єтнаму
03:03
/ 9
Ужгородський кондитер збив хлопчика на "зебрі"
14:36
/ 5
Під час обшуку будинку мешканця Хустщини знайшли понад півкілограма канабісу та 149 набоїв
11:39
Мешканець Закарпаття в Івано-Франківську намагався передати засудженому в СІЗО заховані в бананах наркотики
04:10
/ 4
Ще одну закарпатку затримали в Львові на крадіжці
16:41
/ 14
В організатора злочинної групи, що діяла від імені "Закарпатгазу", при обшуку вилучено паспорт громадянина Угорщини
16:16
/ 22
На хабарі в 1,5 тис доларів викрито заступника голови правління Воловецького споживчого товариства Закарпатської облспоживспілки
» Всі новини