У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Під час ранкової пробіжки колишній керівник відділу запорізької міліції з боротьби з економічною злочинністю отримав кілька кульових поранень.

У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Микола Кулітку, колишнього керівника обласного відділу з боротьби з економічною злочинністю, розстріляли на перехресті вулиць Лермонтова і Набережна у Запоріжжі. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на власні джерела.

Як повідомили УНІАН у керівництві ГУ Нацполіції в Запорізькій області, злочин було вчинено сьогодні, 25 березня, близько 6:30 у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя.

«За попередніми даними, імовірно стріляли з автоматичної зброї. Постраждалого госпіталізовано у вкрай тяжкому стані. На місці події працює оперативно-слідча група. Відкрито кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство», - повідомило джерело.

На сайті ГУ НП в Запорізькій області відділ комунікацій повідомив, що «25 березня 2016 року о 6:35 з перетину вулиць Лермонтова і Набережної до лікарні було доставлено 45-річного жителя обласного центру з вогнепальними пораненнями».

Попередня правова кваліфікація події - 1 ч. ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

За інформацією запорізької поліції 45-річного постраждалого з вогнепальними пораненнями доставили до лікарні. Обставини отримання потерпілим поранень встановлюються. Правоохоронці попередньо кваліфікують подію як замах на вбивство (ч.1 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

За інформацією місцевих ЗМІ, Миколу Кулітку було розстріляно під час ранкової пробіжки. Він отримав шість поранень, два з яких - у голову.

 

25 березня 2016р.

Теги: Кулітка, розстріл, Запоріжжя

Коментарі

Михайло 2016-03-28 / 15:26:23


Видалено два коментарі за імітування дискусії за допомогою використання різних нікнеймів. В попередніх коментарях було так само, а тому їх автор видно розцінив, що так можна. Тому - автору видалених і багатьох попередніх коментарів - попередження. Адмін


іван 2016-03-28 / 00:51:18
Як людина - він супер. Я особисто з ним знайомий. Хто б тут що не писав. То зробила падлюка. Її також це буде чекати бо Миколайович вийде з цього і верне, він наверняка ту с...уку вичеслить, він стратег ого го, тож якогось сигаретчика або ще якогось нечесного бізнесмена чекає біда, і велика

правда 2016-03-27 / 11:20:41
В чому покращення? В тому, шо будуть людей стріляти на вулиці?

Українець 2016-03-27 / 10:57:03
частіше би такі новини, краще б жили

Імре 2016-03-26 / 14:20:46
Негативні дописи можуть писати лише ті, хто порушував закони і кому Миколай Миколайович наступив на хвіст. Дуже поважаю цю людину. Чесна, справедлива, справжній офіцер, людина честі! Скотиняк бандити на чипають. Бо перевертні працюють разом з ними.

правда 2016-03-26 / 00:42:37
Кулітка порядна людина, а для кого ні, то ті не святі та чесно не заробляли. Коля тримайся,най Бог тобі допоможе!

знайомому 2016-03-25 / 23:05:23
таким як вын такаж доля

Знайомий 2016-03-25 / 20:57:57
Грамотна людина і надійний товариш !!! Дай Бог йому вибратись !!!

Юрист 2016-03-25 / 20:40:48
Погоджуюся, падло рідкісне. Таких сволочей на Закарпаття заносило не так і багато. Скотиняка ще та, грабувала місцевих і цим смакувала. Собаці - собача смерть...

Віра 2016-03-25 / 18:37:03
В коментарях герої, в очі треба говорити. Безвихідних ситуацій нема. А таких людей толкових і грамотних в Україні треба ще найти. Особисто я тримаю за його одуження кулаки. Який би уже не був але так, це неробиться.

закон 2016-03-25 / 18:18:03
Так підарасу і треба. Божичко з палицею не прийде.

Василь 2016-03-25 / 17:58:52
А шо це генерал в 5-ть рано бігає? Пив собі білу по вечорам, як всі нормальні КОПИ і вдома зрану до обіду спав, а там дивись і пронесло би

90-ті повертаються 2016-03-25 / 17:53:35
Най видужає

Міліцішта 2016-03-25 / 17:50:16
Хоч і мєнт але спеціаліст толковий

Березний 2016-03-25 / 17:22:19
То вкрай рідкісне падло без совісті і честі. Поки живий можна казати правду, а потім видко буде

RL. 2016-03-25 / 15:46:59
це йому такий привіт передали

Степан 2016-03-25 / 15:31:12
Дуже шкода людину. Співчуваю. Прекрасний фахівець і порядна людина. Щоб хто не говорив.

Копча 2016-03-25 / 15:24:36
Біг - особливо небезпечний вид спорту.

Вася 2016-03-25 / 14:51:25
Друг Работінського!! Совпаденіє?

закарпатець 2016-03-25 / 14:46:50
як.сказати!!москаль теж зробив десь.щось.,але..СУКОЮ. став...

НОВИНИ: Кримінал

21:31
/ 3
Поліція опублікувала "портрет" мукачівця, що втік з-під варти в лікарні Ужгорода
21:17
У Виноградові зіткнулися Lada і Ford
17:16
/ 8
Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"
16:50
Неподалік Голубиного патрульні виявили "колег" нелегалів, вже затриманих уночі
16:38
/ 1
Винуватець ДТП в Берегові втік з місця події, а коли знайшли, заявив, що випив вже після аварії
13:30
/ 3
В Ужгороді з-під охорони в лікарняній палаті втік ув'язнений
12:46
/ 3
Адвокатові, затриманому з підозрою на передачу хабара судді Берегівського райсуду, призначено цілодобовий домашній арешт
12:27
/ 6
Поліцейський з Виноградова, підозрюваний у вимаганні 50 тис дол за "кришування" нарколабораторії, вийде під заставу в 130 тис грн
12:17
Зупинений за порушення ПДР перевізник трьох нелегалів викинув з авто балаклаву та рацію
11:42
На Закарпатті в словака вилучили 249 старовинних листівок, найстаріша з яких датована 1881 р.
17:12
/ 12
На Закарпатті "накрили" мережу підпільних газових АЗС з добовим оборотом у 150 тис грн
15:15
/ 2
У Мукачеві підприємець силою "перепаркував" автовишку Мукачівського РЕМу
14:23
/ 1
На Закарпатті сомалійця за намагання переправити до ЄС ефіопів засудили до 7 років
13:55
/ 37
У Стужиці на Великоберезнянщині застрелили одного з колишніх членів банди Копчі
13:28
На "Лужанці" українця затримали на вкраденій у червні в Словаччині "Шкоді"
09:17
В Ужгороді розшукали іноземця, підозрюваного в крадіжці грошей зі спальної кімнати дівчини
03:01
/ 1
Під Ужгородом після зіткнення з Audi Volkswagen перекинувся на бік
02:30
/ 1
За добу патрульні затримали трьох осіб із "речовинами, схожими на наркотичні"
22:47
/ 1
Організаторів врізки у нафтопродуктопровід на Закарпатті арештували з можливістю застави по 345 тис грн
17:42
/ 1
У Києві безхатько з Закарпаття підп'януруч зарізав свого сусіда по землянці
17:39
В Ужгороді вантажівка смертельно наїхала на чоловіка, котрий переходив дорогу в невстановленому місці
16:36
/ 21
У Берегові на хабарі затримали суддю райсуду
15:58
/ 1
На Закарпатті з початку року за хабарництво затримано 15 посадовців різного рівня
15:54
/ 2
На Тячівщині чоловік із ревнощів побив вагітну дружину, через що вона померла разом із ненародженою дитиною
15:39
/ 59
Частина поліцейських, викритих на "кришуванні" нарколабораторії у Виноградові, – у бігах – прокуратура
» Всі новини