В Ужгороді таки підвищили ціну за проїзд у громадському транспорті. Усі, крім школярів, їздитимуть за 4 грн

На засіданні виконкому обговорили питання підвищення тарифів на перевезення, яке сьогодні внесли до порядку денного додатково.

В Ужгороді таки підвищили ціну за проїзд у громадському транспорті. Усі, крім школярів, їздитимуть за 4 грн

Перший заступник міського голови Іштван Цап зазначив, що ситуація з перевізниками критична, у сусідньому Мукачеві вже близько року ціна 4 гривні, а проект про підвищення тарифів в Ужгороді був готовий давно, але ще минулого року знімався з розгляду кілька разів. 

Уточнення з цього приводу попросила надати також представник прокуратури, згодом сказала, що питань у неї немає. 

Міський голова Богдан Андріїв підняв питання про пільгове перевезення школярів. На це представник перевізників сказав, що він представляє всіх підприємців, які займаються перевезеннями в місті і вони готові школярів возити безкоштовно весь рік, а не лише, коли триває навчання. 

На уточнення, скільки коштуватиме виготовлення учнівського квитка, представник міського управління освіти зазначила, що це зовсім небагато і діятиме квиток протягом усього періоду навчання. 

Богдан Андріїв відзначив, що напише заяву про конфлікт інтересів і не братиме участь в голосуванні. Ще двоє членів виконкому під час голосування утрималися, але більшістю голосів рішення підтримали. Воно набуде чинності з дня опублікування в газеті "Ужгород" та на офіційному сайті міської ради. 

Коментуючи прийняте рішення журналістам після засідання виконкому, перший заступник міського голови Іштван Цап повідомив, що сьогодні вранці до нього прийшли більше десятка перевізників і в ультимативній формі сказали, що або питання про підвищення тарифів вирішується, або вони перестають надавати послуги, повідомляють в Ужгородській міській раді.

09 березня 2016р.

Теги: тариф, ціна, проїзд

Коментарі

ddd 16.03.2016 / 01:18:57
СУКИ !!!

ужгородець 09.03.2016 / 22:44:45
Отак з нас ужгородців понаїхавші роблять лохів, сперва за500гр. купив собі місце мера ,потім забрав кращі маршрути в городі, підвищив тарифи і ще мае совість писати заяву про конфлікт інтересів.....

Йовжіко 09.03.2016 / 20:38:48
Кось думав шо Бодька Андрів Мясник своім автобусам знизить плату за проїзд розсмішили бля...ь ви мене казли

Шеф 09.03.2016 / 16:40:36
Зробть 15 маршрут принаймі до пл.Кирила та Мефодія.У такому вигляді це приміський маршрут у м.Ужгород.

Андрій 09.03.2016 / 13:25:10
пора 500 гривень віддавати)))) та ще й з процентами.

читач 09.03.2016 / 12:37:54
у львові та сама ціна але зрівняйте міста і сам маршрутний транспорт!!!

НОВИНИ: Соціо

16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
» Всі новини