На Закарпатті на хабарі затримали керівника відділу Управління протидії злочинності у сфері економіки НПУ Таращенка (ФОТО)

Учора в Ужгороді під час отримання хабара був затриманий один з керівників відділу Управління протидії злочинності у сфері економіки Національної поліції України

На Закарпатті на хабарі затримали керівника відділу Управління протидії злочинності у сфері економіки НПУ Таращенка (ФОТО)

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про начальника бюджетного відділу вказаної структури, колишнього начальника ВБЕЗу міста Ужгорода Віталія Таращенка, вихідця з Запоріжжя, кума колишнього начальника УБОЗ в Закарпатській області Миколи Кулітки.

Високопоставлений "поліцейський" у період з грудня 2015 року по січень 2016 року вимагав хабар у розмірі 5 тисяч доларів у місцевого підприємця за нестворення перешкод у підприємницькій діяльності.

Хабарницьку епопею документували і затримання, за інформацією Закарпаття онлайн, здійснювали працівники СБУ з Києва.

Зокрема, задокументовано, що першу частину хабара у сумі 1 тисяч доларів В.Таращенко отримав 19 січня.

Власне арешт відбувся ввечері 28 січня, близько 18-ї години, в момент передачі другої частини хабара на суму в 3 тисячі доларів. За цією сумою "поліцейський" прийшов додому до підприємця.

Під час обшуку отриману неправомірну вигоду було вилучено.

Після цього було здійснено масовий обшук у кабінетах колишнього УБОЗу.

Усього правоохоронцем було отримано 4 000 доларів.

За інформацією Закарпаття онлайн, після затримання В.Таращенка вивезли до Києва.

Його затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Військова прокуратура готує клопотання про відсторонення від роботи, обрання запобіжного заходу та накладення арешту на майно. Підозрюваному інкримінують ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

29 січня 2016р.

Теги: хабар, поліція, Віталій Таращенко

Коментарі

Валько Робі 2016-02-05 / 23:30:23
Но що ? Здававісь мене ? А тепер що уповіш ?

Бабця 2016-02-05 / 23:28:45
Як людину його шкода, але він чмо, своїх здавав, так не робіться. Бог із неба палицею не прийде бити

О_о 2016-02-04 / 13:37:24
Капитан!
Никогда ты не будешь майором!

Для Васі 2016-02-04 / 10:26:18
Таращенко грамотний лише для себе

Хррр 2016-02-04 / 08:52:27
Хто б сумнівався, що випустять... ще і на посаді поновлять...

Цитата 2016-02-03 / 13:59:03
міша банк 2015-06-05 / 08:36:05
і так буде з кожним хто проти мене!!!!

міша банк 2015-06-05 / 08:35:04
ну що, як я на посаду заходжу, голосно.

Робітник 2016-02-02 / 19:52:05
Випускають застава 65000 гр зібрана із колектива та СБУ теж допомогло 31500 помощь колегові інакше може розказати всю правду про ОБЛАСТЬ.

Федя 2016-02-02 / 11:14:06
Не сумуйте! Скоро він "вспливе" на новій посаді в другому регіоні та ще й з підвищенням!

333 2016-02-01 / 10:14:09
один з КОЗЛІВ

Вася 2016-02-01 / 09:18:41
Таращенко один із небагатьох грамотних що є в УБЕЗі, шкода хлопця.

До вiктора 2016-01-31 / 21:24:06
О вiтек, не треба адресу, пригадали тебе! Чекай у гостi! Що,жим жим? Бiжи швиденько до СБУшникiв, данину чергову за мiсяць вiднеси! Може допоможе?!захистять знову? Подивимось!!!

До вiктора 2016-01-31 / 20:25:29
Смiливий?! Напиши адресок ! Зайдемо, закiнчемо те що Таращенко недоробив!!! Ссучонок!

ОКо 2016-01-31 / 19:55:10
Якщо Таращенко не затупить і не буде брати всю вину на сабе і розповість всю правду ! Як воно уже є ! І розповість всю правду, щодо вимагань хабарів його керівником Банком, Желізняком і розповість усі схеми керівників відділів, які контролюють ігротеки, металобрухт, фальсифікат алкогольної та тютюнової продукції яка реалізовується на тереторії Закарпатської області по генделикам та за кордон через митниці, ліс та багато іншого ! Рідний брат контролює та кришує наркопритони, бариг, які займаються збутом наркоти. Банк, підсушуй собі сухарі і готуй собі хату в СІЗО і на Львівщені. Банка та його оточення чекають... Віримо ! Чекаємо !

антимент 2016-01-31 / 18:57:20
Серйозно? А нащо він тоді хабар брав, якщо жінці не можна нервуватися? Він про це не думав?

Костя 2016-01-31 / 18:48:47
Перестаньте вже писати ці коменти. У нього жінка вагітна. Їй не можна нервуватися.

міжгіря 2016-01-31 / 18:02:22
а коли наведуть порядок в Міжгірю з пацівником БЕЗ цей Синевирський урод Гречин Василь геть обнаглів такі суми вимагає з підприемців космічні

Віктор 2016-01-31 / 15:16:43
Ця мавпа в мене вимагала 2009 році 20000 доларів, повикрадав техніку яку до тепер мені не повернули, порушував проти мене кримінальні справи, на місяць паралізував підприємство яке я щойно відкрив. Я поніс великі збитики .Ледве за допомогою СБУ вони мене залишили. Не хай скотина все життя сидить.

До ВВБ 2016-01-31 / 14:23:01
Ви теж не святі ! Також кришують весь бруд, який лиш може бути. А роботу показують на якомусь лумпію -дільничному ! Усі їхні показники по наших братах це ПІДСТАВИ. Доведіть свою роботу ! А не єбл. трусіть.

Ввб 2016-01-31 / 13:49:37
Пеняк платив сбу щоб його рекрутів не піз....дували. Кожен опер платив перяку 800 грн. У місяць щоб спокійно спати. А тепер банкове слово-треа вже якогось сбушника запіздувати, і не треба боЯтись вони так само людей розводять

ВАСЯ 2016-01-31 / 13:46:18
ЯК БАНКА М.В.ЩЕ НЕ ВІДСТОРОНИЛИ ВІД РОБОТИ

НОВИНИ: Кримінал

21:31
/ 3
Поліція опублікувала "портрет" мукачівця, що втік з-під варти в лікарні Ужгорода
21:17
У Виноградові зіткнулися Lada і Ford
17:16
/ 8
Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"
16:50
Неподалік Голубиного патрульні виявили "колег" нелегалів, вже затриманих уночі
16:38
/ 1
Винуватець ДТП в Берегові втік з місця події, а коли знайшли, заявив, що випив вже після аварії
13:30
/ 3
В Ужгороді з-під охорони в лікарняній палаті втік ув'язнений
12:46
/ 3
Адвокатові, затриманому з підозрою на передачу хабара судді Берегівського райсуду, призначено цілодобовий домашній арешт
12:27
/ 6
Поліцейський з Виноградова, підозрюваний у вимаганні 50 тис дол за "кришування" нарколабораторії, вийде під заставу в 130 тис грн
12:17
Зупинений за порушення ПДР перевізник трьох нелегалів викинув з авто балаклаву та рацію
11:42
На Закарпатті в словака вилучили 249 старовинних листівок, найстаріша з яких датована 1881 р.
17:12
/ 12
На Закарпатті "накрили" мережу підпільних газових АЗС з добовим оборотом у 150 тис грн
15:15
/ 2
У Мукачеві підприємець силою "перепаркував" автовишку Мукачівського РЕМу
14:23
/ 1
На Закарпатті сомалійця за намагання переправити до ЄС ефіопів засудили до 7 років
13:55
/ 37
У Стужиці на Великоберезнянщині застрелили одного з колишніх членів банди Копчі
13:28
На "Лужанці" українця затримали на вкраденій у червні в Словаччині "Шкоді"
09:17
В Ужгороді розшукали іноземця, підозрюваного в крадіжці грошей зі спальної кімнати дівчини
03:01
/ 1
Під Ужгородом після зіткнення з Audi Volkswagen перекинувся на бік
02:30
/ 1
За добу патрульні затримали трьох осіб із "речовинами, схожими на наркотичні"
22:47
/ 1
Організаторів врізки у нафтопродуктопровід на Закарпатті арештували з можливістю застави по 345 тис грн
17:42
/ 1
У Києві безхатько з Закарпаття підп'януруч зарізав свого сусіда по землянці
17:39
В Ужгороді вантажівка смертельно наїхала на чоловіка, котрий переходив дорогу в невстановленому місці
16:36
/ 21
У Берегові на хабарі затримали суддю райсуду
15:58
/ 1
На Закарпатті з початку року за хабарництво затримано 15 посадовців різного рівня
15:54
/ 2
На Тячівщині чоловік із ревнощів побив вагітну дружину, через що вона померла разом із ненародженою дитиною
15:39
/ 59
Частина поліцейських, викритих на "кришуванні" нарколабораторії у Виноградові, – у бігах – прокуратура
» Всі новини