На Ужгородщині чоловік відстрілювався від електриків, які лізли через паркан

16 січня близько 20-ї години мешканець села Нижнє Солотвино Ужгородського району стріляв у невідомих, що вдерлися на його територію.

На Ужгородщині чоловік відстрілювався від електриків, які лізли через паркан

44-річний єгер та голова мисливської громадської організації помітив невідомих, які намагалися пролізти на його обійстя через паркан. Аби налякати зухвальців, чоловік двічі вистрілив у повітря зі своєї гладкоцівкової рушниці.

Згодом виявилося, що невідомими особами були працівники Ужгородського РЕМ. Чоловіки пояснили, що підозрюють мисливця у крадіжці електрики. І коли той відмовився пускати їх до себе на перевірку, електрики вдалися до нетрадиційних методів, ризикуючи в такий спосіб власним життям.

Інформацію про подію внесено до Журналу єдиного обліку. Міліція з'ясовує обставини інциденту, повідомляють у прес-службі закарпатської міліції.

17 січня 2016р.

Теги: Закарпаттяобленерго, електрик, рушниця, Нижнє Солотвино

Коментарі

мишаня 2016-01-20 / 20:57:24
Але, народ... є ще така фішка - як ДОГОВІР....,який мало, хто читає, в якому зазначено, що споживач ПОВИНЕН допустити контролера до засобу обліку електоенергії...тобто до щотчика... Ну таке... В США реально пристрелять будь кого , хто полізе на приватну власність, але там і договори такі не піпишують...бо мають мозги...

як у Європі 2016-01-19 / 00:57:54
Хай енергетики виносять свої лічильник за межі домо і дворогосподарств, так як це давно практикується у наших сусідів в Угорщині, Словаччині і проблема що і кому і коли перевіряти відпаде сама собою.

Василь 2016-01-18 / 22:50:36
Правильно, за "чмо" можна і відповісти... Думайте, шо пишете. Людина захищала свою сім'ю і приватну власність...

Споживач2 2016-01-18 / 22:37:39
До Інспектора. Яке право Ви маєте ображати людину, яку не знаєте? Хто "чмо" треба розібратись.. Якби власник був п'яний, не думаю, що стріляв би у повітря, а точно на ураження! Якшо хочете здійснювати перевірки, то робіть це так, як написано Законом з усіма правилами і порядками... Чому якшо Вашому життю щось загрожувало, то не зупинили авто поліції (на трасі вони кожні 5 хвилин проїжджають), а чомусь ніби "випадково" приїхав начальник? Совпаденіє? Не думаву! :)

Споживач 2016-01-18 / 09:31:16

до Інспектора 2016-01-17 / 23:48:56

Прокоментуйте, будь-ласка, тему про паралельні лічильники, винесені за межі приватної території. Чому обл.енерго не виділяє на це гроші? Чи на критику обл.енерго у Вас нема повноважень?

Степан Крук -інспектору 2016-01-18 / 08:42:57
Платити повинні всі, без сумнівів! Так забезпечте облік використаної енергії в правовий спосіб! В деяких оселях працівники "Обленерго" наклеюють стрічки, структура котрих руйнується під впливом магнітного поляю Тобто у разі використання магніта, контролер зразу це помітить. Інша справа, що ця стрічка не може бути доказом в суді і не доводить крадіжку електрики. Вона є психологічним запобіжником використання магнітів. Споживача не повинно хвилювати, як ви будете обліковувати енергію - це ваш корпоративний головний біль. Споживача хвилює лиш те, щоб ви робили це в законний спосіб, не порушуючи при цьому права та спокій громадян.

патріот 2016-01-18 / 00:06:41
А в дім до гендиректора "Закарпаттяобленерго" теж можна через забор залазити?

Інспектор 2016-01-17 / 23:48:56
Ось так і житимемо, один буде платити а 4-ро буде красти. Хіба вам ненабридло в цьому бруді жити:?. В моргу працюють?; а чому тому що в них така робота, а правий чи неправий розберуться правоохоронні органи. Правда, чи ні, це ще треба розібратись як що сталось. Чи то може п’не "чмо" зазіхало на життя людей розмахуючи рушницею, вам вирішувати.....

Семен 2016-01-17 / 21:20:06
Шок! Поліцією зареєстровано провадження відносно власника домогосподарства, який хотів захистити родину від непроханих гостей, за ч.4 ст.296 ККУ! Ідіоти і тільки! Чоловік захищає свою сім'ю від ідіотів, які вночі лізуть через паркан, а ці стражи порядку вносять власника оселі відомості та й ще і зброю вилучають незаконно!

Іван Балта 2016-01-17 / 21:15:41
Підтримую Сокиру. Глибоке - разом із Солотвином бойкотує олігархів.

Степан Сокира 2016-01-17 / 20:44:07
Правильно зробив мій сусід. І якщо до мене прийдуть електрики чи газовика в темну пори доби я тоже буду стріляти і не в повітря. Мене не цікавлять їхні зміщені графіки. Робочий час для роботи.Вихідний для відпочинку.
Народ на хліб грошей не має, і змушений олігархам платити які "прихватизували" (читай украли) народне добро і тепер деруть з людей сім шкір. Солотвіно оголошує бойкот електрикам.

Cтепан Крук -Йонко 2016-01-17 / 16:51:39
Ти уважно читав коментарі? Чи в тебе синдром "вихідного дня"? Послав би тебе, але бачу, що ти звідти прийшов!

Йонко 2016-01-17 / 16:43:23
Ви клоуни настоящі бо Обленерго уже давно не Держаіний був до позаминулого року Васі Ковача Кіловольта поки в нього не викупили Суркіс і Ведмідчук так що чиі інтереси тоді відстоюєте Ідіоти? Треба було вбити нахрен взагалі тих електриків ану в європі чи СШа перелізь до когось через забор і шастай по кертови застрілять нараз

Ник 2016-01-17 / 16:41:39
При Советах одинакова цина була по комуналках за газ,воду,електрику. Вси платили одинаково и старалися тратити только. А теперь крадут и люди, и держава.пидтримую С.Крука:мае бути угода, неважливо яка фирма приватна чи Державина.

то були злодії 2016-01-17 / 16:40:31
але підробляють у РЕМ, ходять по хатам і збирають інформацію, а потім приходят коли нікого нема дома, Треба було стріляти на ураження.

Степан Крук 2016-01-17 / 16:30:40
Хочу звернути увагу споживачів на наступне. З 01 січня 2016 року вступив в силу закон, згідно якого всі розходи (демонтаж,транспортіровка, перевірка) електричних, газових та водяних лічильників покладені на підприємства, котрі надають ці послуги. Тобто, якщо у вас знімають лічильник на перевірку ви не повинні платити ЖОДНОЇ копійки!

споживач 2016-01-17 / 16:04:36

В Минаї на деяких вулицях давно стоять паралельні лічильники обліку на вулиці до тих, що на приватній території. І ніяких проблем. Встановлювались вони за рахунок обл.енерго. Це і є європейський досвід вирішення цієї проблеми. Але приватне обл.енерго економить на здоров'ї контролерів. Те саме стосується і газовиків.

Степан Крук - ужгородцю 2016-01-17 / 15:52:13
Якщо дії "кулібіних" створюють загрозу життю та здоровю громадян потрібно звернутися із заявою в правоохоронні органи. Слідство встановить правопорушника. Це їх робота і не важливо якими методами вони це зроблять

Ужгородець 2016-01-17 / 15:38:31
Ось і головна проблема! Внутрішня електромережа будинку квартири)є власністю тієї чи іншої особи. Лічильник показує одне, а у квартирі місцеві "кулібіни" хімічать інше (базові знання електрики та інтернет у помічь:-)). І спіймати таку людину практично неможливо до тих пір, поки не затримаєш "на гарячому". Навіть у нижченаведеному прикладі із заземленням прибрати залізний прут чи дріт - справа кількох секунд. Про інші методи вже не говорю :-). Якби тільки від таких "винахідників" не страждали інші: діти та дорослі, що живуть в інших квартирах. Довести вину таких злодюжек неможливо, оскільки всі докази миттю можна прибрати. Ось така справа. Все! Залишається тільки зібратися кільком чоловікам і гіпотетичному крадію просто набити пику. Без доказів, для профілактики. Може допоможе.

Cтепан Крук - ха-ха 2016-01-17 / 15:25:26
Це реалії законодавства! А питання вирішується в цивільно-правовому полі. В угоді між споживачем і енергопосачаючою компанією повинен бути пункт провільний доступ до мережі та лічильника. Якщо господар його не виконує, компанія має повне право відключити йому електрику. Все!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини