Сином власника "Хати Магната" і особою, що била бійців ПС, є особа, розшукувана за аферу з банком "Родовід"

Власник турбази "Хата Магната" на Закарпатті Валентин Бадзюк і його син Денис мають відношення до жорстокої розправи над бійцями "Правого сектора".

Сином власника "Хати Магната" і особою, що била бійців ПС, є особа, розшукувана за аферу з банком "Родовід"

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук військовослужбовець з полку спецназу "Київ" та батальйону "Київ-2" Ігор Савчук.

За його словами, Бадзюк-молодший не тільки причетний до резонансного інциденту, але також знаходиться в розшуку за справу про аферу з банком "Родовід".

"Спільними зусиллями продовжили розслідування щодо подій у Драгобраті. Там такий гадючник. Господар - Бадзюк, у розшуку! Він подільник Шепелєва. Обікрали банк "Родовід". Власне, цю "Хату Магната" теж на ці гроші збудовано", - написав Савчук.

Спецназівець зазначив, що до афери з банком "Родовід", в якій "відзначився Бадзюк-молодший, має відношення екс-нардеп Олександр Шепелєв, який перейшов з "Блоку Юлії Тимошенко" в Партію регіонів.

"Ось цей Бадзюк-молодший бив прикладом зв'язаних хлопців. За що саме його розшукують? Це дуже гучна справа про аферу банку "Родовід". Думаю, багато хто пам'ятає подробиці. Вкрадено сотні мільйонів! Головним фігурантом справи був знаменитий депутат від БЮТ (привіт Москалю), потім від ПР, Олександр Шепелєв. Шепелєва зловили в Угорщині та екстрадували до України. Симулювавший хворобу Шепелев втік 6 червня 2014 з ЛШД (БСП) у... Росію", - написав Савчук.

"Дивлячись на те, що відбувається з бійцями "Правого сектора" на Закарпатті, я не вірю, що таке може бути в Україні, яка перемогла в Революції Гідності. Настільки відверто брудно і підло працює правоохоронна машина, закрадається підозра, що це політичне замовлення", - йдеться в тексті.

Савчук підкреслив, що затримані на місці події бійці ПС були доставлені до суду, незважаючи на побої і вогнепальні поранення. Спецназівець також зазначив, що правоохоронні органи уникають розголосу про те, що бійців ПС жорстоко побили на турбазі.

Також Савчук вважає, що батько і син Бадзюки не можуть називатися потерпілими в тому конфлікті: "Хто є "потерпілими", до чого привели так звані хуліганські дії? Висновки лікарів і т.і.? Чому не притягуються до відповідальності так звані потерпілі , які застосували вогнепальну зброю і поранили представників "Правого сектора?" - написав Савчук.

Спецназівець повідомив, що знає добре двох бійців ПС, які були побиті в той фатальний день. За їхніми словами, "до них застосовувалися тортури". Але ці обставини, як написав Савчук, поліція не розслідує.

"Де безпосередні докази, відео або свідоцтво незалежних свідків? На адвокатів роблять величезний тиск, вони вже про це заявили. Де прокуратура? Чому таке вибіркове "правосуддя"? Це найелементарніші питання, які показують, що відбувається не слідство, а фарс.

Савчук у своєму пості-розслідуванні звернувся із закликом до правоохоронців та громадськості подивитися на ситуацію об'єктивно і звернути увагу на особистості власників турбази "Хата Магната" - батька і сина Бадзюків, у яких, за його словами, виявилося темне минуле.

"Навіть поверхневий погляд на цих людей доводить, що це типові бандюки. Тому я з упевненістю можу стверджувати, що нападниками були саме вони - власники "Хата Магната", - написав Савчук.

 

 

Як повідомляв "Обозреватель", бійці "Правого сектора" подали в поліцію заяви на власників турбази "Хата Магната", які вчинили над ними розправу. Реакція правоохоронних органів на цей поворот подій поки відсутня.

15 січня 2016р.

Теги: Правий сектор, Драгобрат, Хата Магната, Бадзюк

Коментарі

drug 2016-01-22 / 21:20:53
хлопці.доклі будете воздух сотрясати?накжіть всіх хто винен судом людським і все....

Сірко наступник 2016-01-22 / 00:46:46
Я не розумію, чого ми КОЗАКИ не можимо юсі зібратися і надерти цім гнидам сраки ???!!!!! Коли вже таке буде ???

Бей 2016-01-20 / 16:34:09
Брехлива шестьорка - москаль виконує завдання свого хазяїна-бариги, що так боїться "цинічних бандер". Ганьба...

О.Д. 2016-01-19 / 18:36:47
Очевидно, йдеться про сайт "Голос Карпат" екс-регіонала І.Бушка

В. Піпаш 2016-01-19 / 18:27:21
Що за брехня? Газета "Карпатський голос" виходила з 1994 по 2008 р. Всі ці роки я був редактором газети. Реєстраційні документи у мене збереглися, іншої газети з такою назвою нема. Тож не треба паплюжити мою газету.

форестер 2016-01-18 / 22:38:24
Крім Волошина, оди Москалю виспівують всі ті, хто раніше виспівував Ледиді - від Старости-Жаливи і "Карпатського голоса" до "Новин Закарпаття" під кер-вом єдиноцентриста Ящищака.

Апріорі1 2016-01-18 / 21:31:08
До речі волошиновсі шакали виспівують оди голові ОДА Москаалю? Чому б це?

Апріорі 2016-01-18 / 21:23:06
Біографія цього Бандюка повністю хожа на біографію закарпатського шахрая - афера Волошина, за якого так рве гузицю Москаль

Учасник 2016-01-18 / 13:43:05
Жульня кажеш Січовику ,ану лем прочитай лиш на "Обозреватели" за депутата Іванчука ,котрий є цімбором
Яценюка.

Січовик 2016-01-18 / 12:57:34
Ой небожата сміхуються із патріота,уже ото обшаря "Хата Магната"мало згоріти бо уто опять заказуха,лем тепер не пороха,а фувника маскаля,еден дідко жида,Братове-Цімборове докіть іся жульння нам буде пити кров.Закликаю усіх у єден рокаш і так ім дати оби з них паздіря полетіло.І кить началисьме революцію Гідності то іі і треба закінчити гідно,не бійтесь на донбасі є кому сперти маскальську сволоту,нам треба сих ушпінків нарешті пролюстровати так оби вони ся втопили у своій кирви,а не пють нашу кров.Слава Украіні!

Таня 2016-01-18 / 12:03:45
Пфффф, все ясно. Успіхів вам у вашій теплій зашкарублій мушлі

Орест 2016-01-18 / 11:24:59
Таню, ви перейшли із нормальної розмови на рівень особистих образ і звинувачень. Про мирне Закарпаття говорили усі закарпатські політики, починаючи від В.Балоги і закінчуючи Г.Москалем. Не бажаю продовжувати з вами дискусію. Про постраждалих, то розгляд справи у суді триває.

Таня 2016-01-18 / 10:53:01
Охохо, чистоплюйчики не лаятися просять)) А давайте, я робитиму те, що вважаю за потрібне? Мирне Закарпаття, приносити війну, виправдовувати війну розбоєм... Десь таке вже чули... А, точно: на Майдані під ОДА, коли галичан в "експорті" революції "на мирне Закарпаття" звинувачували, точно))) А "бандитами" НКВДисти, обзиваючи так бандерівців, ще страхали))) Так що там із побитими на квасні помідори "постраждалими", розкажете хоч про одного, чи як?

Орест 2016-01-18 / 10:15:24
Таню: прошу не матюкатись. І війна триває не через мене.

Я не бачу сенсу виправдовувати розбій війною на Донбасі. Не треба приносити війну і вседозволеність до нас на мирне Закарпаття, уже мукачівських подій з горою вистачило.

Навіть адвокат затриманих вже заявив, що політики у цій справі нема! Нащо ж ви її шукаєте?

Таня 2016-01-18 / 10:08:10
Та ви що! Де той побитий персонал, з якого по-звірячому знущалися бійці? Де хоча би один синець на так званих постраждалих, га? Яка різниця, хто власник, кажете? А така, бл****дь, що поки ці сепарські гузиці від мацкальських танків прикривають собою добровольці, ці сепари спокійно собі сміються і плюються нам в спини! Через таких, як ви, у нас і триває досі війна, блін((((

Орест 2016-01-18 / 09:52:18
Це неправильно. Бійці ПС напали на цю хату, били і знущались з персоналу. Тепер із власників самого комплексу роблять незрозуміло що, "проросійських сепаратистів з Донецька і аферистів", які "продають коктейлі з триколором", а бідні члени ПС - жертви побиття охороною.

Яка різниця, хто власник? Це не виправдовує хамство і розбій ПС-івців.

svz нік 2016-01-18 / 01:13:28
одним словом, хата москаля

ужгородець 2016-01-17 / 16:56:31
Читачу сходи завтра до психіатра, у тебе слова до купки не збираються. Несеш ахінею.

читач 2016-01-17 / 16:31:09


Коментар видалено. Адмін


Адмін 2016-01-16 / 22:10:11
Так, одна... :)

НОВИНИ: Кримінал

19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру