Суд скасував рішення Воловецької райради про обрання її головою "відродженця" Івана Лопіта

Сьогодні, 13 січня 2016 року, Воловецький районний суд визнав протиправним та скасував рішення Воловецької районної ради №1 від 10 листопада 2015 року "Про обрання голови Воловецької районної ради", яким головою було обрано представника політичної партії "Відродження" Івана Лопіта.

Суд скасував рішення Воловецької райради про обрання її головою "відродженця" Івана Лопіта

Відповідну постанову, копію якої ексклюзивно отримала редакція Закарпаття онлайн, прийняла суддя Оксана Софілканич за адміністративним позовом депутата від партії "Єдиний Центр" Олега Ціника.

Зважаючи на складність даної справи, суд проголосив лише вступну і резолютивну частини постанови, а повний її тест викладе протягом п'яти наступних днів.

Як йдеться у резолютивній частині документу, постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Воловецький районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня отримання копії постанови.

Іван Лопіт працював на посаді заступника голови Воловецької РДА часів Віктора Януковича.

Під час його обрання на установчому засіданні Воловецької райради депутати від фракцій «Єдиний Центр», «Батьківщина», «Наш край» та навіть 2 депутати з «Солідарності» покинули зал на знак протесту. Відтак, у залі залишилося лише 13 депутатів, 9 – з «Відродження», 2 – «Солідарність», 1 – «Наш край» та 1 – «Опозиційний блок». Для легітимності рішень не вистачало одного депутата, адже загальний склад нової ради склав 26 депутатів. З огляду на це І.Лопіт з колегами оперативно привезли на сесію Василя Фітаса (партія "Відродження"), який на той час ще не склав присягу і не був офіційно зареєстрований депутатом, і райрада почала ухвалювати рішення.

Відповідно, рішення про призначення І.Лопіта було оскаржене у суді.

13 січня 2016р.

Теги: Воловецька райрада, Іван Лопіт, Олег Ціник

Коментарі

Іван 23.01.2016 / 21:05:24
Як на мене, Лопіт і Ціник одинакові "бики", що рвуться до влади будь-якою ціною, достойні послідовники лінії Саші Бирковича. Лопіт-регіонал не здібний навіть дотриматися формальної процедури виборів. А Ціник, що кращий, був головою РДА, так мало того, що сам не дуже ся розумів у роботі, так на ключові посади поназначав безграмотних цімборів, які читали по складах і то не всі букви. Вони, що про простих людей будуть думати. Якого "конструктиву" від них можна дочекатися. Невже за оце все, люди гинули на Майдані та на Сході.

верховениц 15.01.2016 / 17:56:30
олег циник рулить остални сикуни олеже потерпи чуть чуть будеш рулити лопита поставиш на мисто

мухтарка 14.01.2016 / 12:26:39
Дайте Йванови покій, увін ся неборак нич не розуміє й так

Верховинець 14.01.2016 / 11:01:59
Той самий мухтар-псище паскудний!

арчи 13.01.2016 / 23:34:14
то не той Лопіт, що зупиняв поїзд Ужгород Київ на якому люди їхали на Майдан?

НОВИНИ: Політика

09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 14 січня
09:01
Графік вимкнень електроенергії на Закарпатті 13 січня
20:06
/ 15
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
» Всі новини