"Правий сектор" Закарпаття відновив свою діяльність (ФОТО)

Тимчасово очолив "Правий сектор" Закарпаття та підрозділ "Сонечко", що є бойовою струтурною одиницею організації, друг Да Вінчі.

"Правий сектор" Закарпаття відновив свою діяльність (ФОТО)

Після тривалого перебування в зоні АТО на захисті територіальної цілісності держави відновив свою діяльність Правий сектор Закарпаття, повідомляють в організації.

Як сказав на шикуванні тимчасово виконуючий обов'язки командира 1 ЗБАТу друг Да Вінчі: "Ми повернулись для нещадної боротьби по викоріненню контрабанди і незаконної вирубки лісу, але основною складовою залишається боротьба з корупцією. Ми будемо здійснювати контроль за роботою влади у законному, громадському руслі, підтримуючи сподівання українського народу по розбудові громадянського суспільства".

Як хактеризують тимчасово очільника закарпатського осередку ПС бойові побратими, комбат Да Вінчі є "надзвичайно сміливий і рішучий воїн правого руху".

Зліва - тимчасовий очільник "Правого сектора" Закарпаття та 1 ЗБАТу "Сонечко" друг Да Вінчі 

18 грудня 2015р.

Теги: Правий сектор, діяльнйсть, відновлення

Коментарі

Ігорю 2015-12-22 / 11:07:29
так так підтримують всі ПС, хоч би хтось передачку передав хлопцям в обл. лікарню чи у СІЗО в Києві

Роман 2015-12-18 / 20:17:18
А Сачка де діли?

Ігор 2015-12-18 / 19:52:27
Громадськість підтримає цих хлопців, вже пора наводити порядок, перемогла зрада, а революція гідності ще не закінчена, як би цього не хотіла псевдо влада.

Вуйко Юзьо 2015-12-18 / 16:55:15
Тепер буде рух, хто би що не казав.

Друг 2015-12-18 / 16:53:32
читаю коменти і дивуюся.яка оновлена прокуратура чи поліція? вивіску змінили а кадри ті ж самі.чи може суддів змінили?.всіх дістала чинна влада ,але боротися з нею в рамках закону, в рамках написаного під самих себе закону.чомусь нікого не цікавить походження зброї, якою правосєки знищували сєпарів в ДАП, не цікавили дозволи при звільненні окупованих населених пунктів. було байдуже звідки гранатомети, якими знищувалася ворожа бронетехніка.

іван 2015-12-18 / 16:26:46
Щоб виростити буряк, треба викорчувати бурян. Інакше ніяк. Забийте на правила та закони. Вони придумані окупантами і захищаються колаборантами

Степан Крук 2015-12-18 / 14:59:15
Подивіться на ситуацію трезво! В громадському суспільстві громадяни та громадські організаці мають право та повинні контролювати органи влади. Це нормально! Вибрали собі хлопці два напрямки для контролю (контрабанда та корупція) - хвала Богу! Це дуже важливі напрямки. Справляться із задачею -молодці!!! Але робити це потрібно в рамках чинного законодавства, зокрема Закону України "Про громадські організаці, обєднання". Але "правосеки" повинні зрозуміти одне: ніхто, ні суспільство, а ні влада не дозволять їм підміняти собою поліцію, прокуратуру, суди. А ці світлини з автоматами є нічим іншим, як блефом!

Хмаринка 2015-12-18 / 14:35:32
СБУ, ГУ поліції, прокуратура аууууу!!!! Ви де???? ВИКОНУЙТЕ обов'язки та функції покладені на вас законодавством! Або розпускайтесь і не сидіть на шії у платників податків. Лише інформація з цієї статті є підставою для відкриття, як мінімум декількох кримінальних поваджень. Чи будете чекати коли розпочнуться войнушкі? Життя та суспільство повинні повертатись в правове русло, безлад в жодній моделі існування суспільства ні коли не приводив до покращення.

Преторіанець 2015-12-18 / 13:54:33
Пацанам респект , зараз вся корупційна сволота почне переховувати те, що встигла накрасти

R L 2015-12-18 / 13:49:24
все йде по плану

Грамотник 2015-12-18 / 13:23:36
Корупция это наша корова и мы ее будем доить

Коля "вісник прокуратури" 2015-12-18 / 12:12:36
Які у них координати? Є факти про корпцію у керівництві прокуратури, у тому числі і при формуванні оновленоі прокуратури

сек 2015-12-18 / 12:00:20
Що сей Правий сектор?Богами себе об"явили?Нехай спочатку наведуть порядок між собою.

І.Шимон 2015-12-18 / 12:00:16
У них немає повноважень боротись з корупцією, се самозванці.

Cтепан Крук 2015-12-18 / 12:00:06
Працюйте в правовому полі!!!

Янко 2015-12-18 / 11:38:27
З корупцією повинна боротись оновлена прокуратура, а не усякі сектори

ара 2015-12-18 / 11:31:01
А куди подівся попередній командир?

васі 2015-12-18 / 11:23:26
тому що поки ти тут на дивані пишеш свої висери, ухиляючись від мобілізації, ці хлопці воюють...

толік 2015-12-18 / 11:21:52
в добру годину хлопці!
хай вам Бог помагає!
і не звертайте увагу на "дописувачів", їх же не цікавить звідки наприклад у помпеля зброя, і в блюковських виродків.

Бенца 2015-12-18 / 11:21:06
Хлопці беріться за них нарас, бо ісе незаконно, взятку прийшли нашу брати.

НОВИНИ: Соціо

11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками
» Всі новини