П'яний депутат-"відродженець" Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

Екс-"регіонал", а нині – депутат Закарпатської обласної ради від політичної партії "Відродження" Мирон Помпель під час розпивання спиртних напоїв на полюванні, пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати в лісі.

П'яний депутат-"відродженець" Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

Про це інформують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Як повідомляється, 13 грудня в Анталовцях неподалік Ужгорода Йосип Логін, який пропрацював лісником 32 роки, наглядав за порядком у лісі зі своїм другом-собакою породи лайка, якого звали Алтай.

У той час у цьому лісі полював депутат обласної ради Мирон Помпель – колишній член Партії регіонів, а нині член партії "Відродження", зі своїми знайомими. Тоді ж пострілом у голову і було убито собаку.

Лісник підійшов до компанії, яка в цей момент пиячила, і запитав, хто це зробив. Встав Мирон Помпель, підійшов до чоловіка, сказав, що це зробив він, а далі, взявши його за груди, вдарив об дерево та, погрожуючи, змусив піти.

Йосипу Логіну не залишалося нічого іншого, як покинути місце події, несучи свого вбитого друга-собаку на руках...

Як повідомляють користувачі Фейсбука, "цей ганебний вчинок Помпеля М.Й. - не перший. Раніше він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх".

Натомість про Й.Логіна розповідають як про надзвичайно чесну і порядну людину. "Його родина проживає за кордоном, а він з постійно з собакою на роботі в лісі", - розповідають у соцмережі.

У Фейсбуку у зв'язку з цією жахливою за цинізмом історією здійнялася хвиля обурення. Амплітуда реакцій широка – від закликів помститися "виродкові", до апеляцій до правоохоронних органів.

Жодного виправдання цьому нелюдському вчинкові наразі знайти не вдалося.

14 грудня 2015р.

Теги: Мирослав Помпель, Відродження, лайка

Коментарі

Подорожній 2016-01-11 / 19:55:51
Я від вас далеко. Якщо все було так як написано, вбивця собаки буде застрелений. А душу його віддаєм в руки Божі.

24680954335 2016-01-09 / 20:28:20
Ты пидарасина ври ,хоть бога по бойся , таких нужно убивать молча и мучительно)))

Данацко 2015-12-20 / 13:08:09
Мирон то сволота: а Анталовці, Худльово,Солотвино,Чертеж,Ляхівці,то ваш діджей 80 років,виберідь го ЩЕРАЗ.Вун буде завтра ізясь ходити з Сарайом Ромою,який є директор ВОПАКА в УЖГОРОДІ,і росказовати які вони патріоти з Помпильом,вспомніть Віжродженя то Помпиль,Ляшко то САРАЙ РОМА,вибори агітація визитки на одній стороні 1 Помпиль а на другй Сарай,і силяни шо Получай Анталовці трактор а розпишися за Помпиля.

край 2015-12-16 / 20:32:31
Відстріляти лиш перших п'ять в Закарпатті риг думаю шостий сям сяде на гудзицю дрижачи.

Menceer 2015-12-16 / 17:14:28
убить просто рыговскую мразь

люстратору 2015-12-16 / 10:05:50
чувак, если стрелять ответку за собаку то сразу надо было убивать всю компанию что бухала. а не в одного Мирона. ты бы убил 5+ человек за собаку?
случай вопиющий. закину на репост

Cтепан Крук 2015-12-16 / 09:57:17
Слідству б незавадило поцікавитися справжніми причинами такої агресії Помпеля. Справа в тому, що свого часу цей "риг" в селі Циганівці Ужгородського району організував деревопереробне виробництво в приміщеннях складу радгосп-заводу "Великолазівський". Зрозуміло, що для цієї пилорами потрібний дешевий ( а краще безкоштовний) ліс. Тоді Помпель і компанія оформили в своє користування лісні угіддя під маркою мисливського товариства "Маковиця". Звичайно, не для того, щоб пташок годувати кукурудзою, а щоб безконтрольно вирубувати та переробляти ліс. Але лісник Йосип часто ставав на заваді неправомірних дій Помпеля. В "рига" давно вже була особиста неприязнь до лісника.

Lomazhyk 2015-12-16 / 06:53:38
Zastrilutu syky bez syda

Шон 2015-12-16 / 00:42:25
Сука як таких ублюдків ще земля носить...постріляти він рішив...таких долбойобів треба на схід отпрпвляти так і війна бистріше закінчиться!

zmey 2015-12-16 / 00:13:57
И что, этого пидораса нельзя привлечь, если так, его нужно тихонько пристрелить.....

София 2015-12-15 / 22:46:42
Неужели так и будет все это безнаказанно? Запугивание селян, самопроизвол и тд. Ведь эта паскуда - не единственный. А власти молчат... Гидно... Революция гидности? Чьей??

Алена 2015-12-15 / 22:16:50
Ублюдок!!!всех таких нужно стрелять!!!

Вадим 2015-12-15 / 22:12:01
Застрелить суку, пидара!!! нужно также как ту собаку бедную. Чтоб оно тварь убило мою собаку, я бы его как в том фильме ( закона послушный гражданин) сделал бы точно также.

Петр 2015-12-15 / 22:06:38
Не могу понять как можно выбрать депутатом такого урода и как на это реагирует общественность или там тоже все поделены между кланами

Саша 2015-12-15 / 21:08:01
Просто покалічити таке бидло, хай все життя мучиться інвалідом

Степан Крук 2015-12-15 / 20:13:41
Треба залучити ужгородських захисників тварин до акції. Тих, що ініціювали відкриття притулку в Ужгороді. Але в мене нема їх контактів

555 2015-12-15 / 20:02:44
Цікава ідея пане Крук влаштувати депутатам собачу демонстрацію.

Юлія 2015-12-15 / 19:43:56
Пристрілити!!! Так само безжально, як воно пристрілило собаку!

Masnuk Tolik 2015-12-15 / 19:36:25
Rozmov bagato a diji vashi de. Vbuv bu vin mojy sobaky siv bu no vbuv bu cyky!!! bojites cogo vurodka to pidnimajte narod, vsix ne kyput'.

Таіс 2015-12-15 / 19:35:05
Того депутата потрібно ненавмисно підстрелити!!! Скільки можно терпіти!

НОВИНИ: Політика

13:47
/ 4
До підпалу офісу угорської організації в Ужгороді можуть бути причетні польські радикали з ультраправої "Фаланги"
04:04
Будапешт через організації закарпатських угорців затягує імплементацію рішень Венеційської комісії - Гриневич
03:27
/ 6
Міністр Гриневич звинуватила голову МЗС Угорщини Сійярто в брехні
02:39
/ 17
У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні
01:13
/ 8
В Ужгороді планують встановити ще один провокаційний символ угорської імперськості
04:27
/ 14
Україна не може повністю задовольнити позиції угорської нацменшини у мовному питанні – МЗС
21:36
/ 1
На Закарпатті через АЧС відстріляно сотню диких свиней, у семи випадках вірус підтвердився
23:38
В Ужгороді відбулося громадське вшанування полеглих під час виходу із Дебальцевого
12:43
/ 10
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 9
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 7
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"
18:01
/ 26
Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну
16:56
/ 9
Ужгородом пройде Марш слави Героїв Карпатської України
06:45
/ 11
Благодійний фонд радника Авакова отримав від Закарпатської митниці конфіскату на 1,5 мільйона
20:02
Закарпатці ініціюють всеукраїнське відзначення подвигу героїв Карпатської України
03:51
Закарпатська ОДА опинилася у п'ятірці аутсайдерів рейтингу прозорості держзакупівель (ІНФОГРАФІКА)