П'яний депутат-"відродженець" Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

Екс-"регіонал", а нині – депутат Закарпатської обласної ради від політичної партії "Відродження" Мирон Помпель під час розпивання спиртних напоїв на полюванні, пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати в лісі.

П'яний депутат-"відродженець" Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

Про це інформують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Як повідомляється, 13 грудня в Анталовцях неподалік Ужгорода Йосип Логін, який пропрацював лісником 32 роки, наглядав за порядком у лісі зі своїм другом-собакою породи лайка, якого звали Алтай.

У той час у цьому лісі полював депутат обласної ради Мирон Помпель – колишній член Партії регіонів, а нині член партії "Відродження", зі своїми знайомими. Тоді ж пострілом у голову і було убито собаку.

Лісник підійшов до компанії, яка в цей момент пиячила, і запитав, хто це зробив. Встав Мирон Помпель, підійшов до чоловіка, сказав, що це зробив він, а далі, взявши його за груди, вдарив об дерево та, погрожуючи, змусив піти.

Йосипу Логіну не залишалося нічого іншого, як покинути місце події, несучи свого вбитого друга-собаку на руках...

Як повідомляють користувачі Фейсбука, "цей ганебний вчинок Помпеля М.Й. - не перший. Раніше він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх".

Натомість про Й.Логіна розповідають як про надзвичайно чесну і порядну людину. "Його родина проживає за кордоном, а він з постійно з собакою на роботі в лісі", - розповідають у соцмережі.

У Фейсбуку у зв'язку з цією жахливою за цинізмом історією здійнялася хвиля обурення. Амплітуда реакцій широка – від закликів помститися "виродкові", до апеляцій до правоохоронних органів.

Жодного виправдання цьому нелюдському вчинкові наразі знайти не вдалося.

14 грудня 2015р.

Теги: Мирослав Помпель, Відродження, лайка

Коментарі

Подорожній 2016-01-11 / 19:55:51
Я від вас далеко. Якщо все було так як написано, вбивця собаки буде застрелений. А душу його віддаєм в руки Божі.

24680954335 2016-01-09 / 20:28:20
Ты пидарасина ври ,хоть бога по бойся , таких нужно убивать молча и мучительно)))

Данацко 2015-12-20 / 13:08:09
Мирон то сволота: а Анталовці, Худльово,Солотвино,Чертеж,Ляхівці,то ваш діджей 80 років,виберідь го ЩЕРАЗ.Вун буде завтра ізясь ходити з Сарайом Ромою,який є директор ВОПАКА в УЖГОРОДІ,і росказовати які вони патріоти з Помпильом,вспомніть Віжродженя то Помпиль,Ляшко то САРАЙ РОМА,вибори агітація визитки на одній стороні 1 Помпиль а на другй Сарай,і силяни шо Получай Анталовці трактор а розпишися за Помпиля.

край 2015-12-16 / 20:32:31
Відстріляти лиш перших п'ять в Закарпатті риг думаю шостий сям сяде на гудзицю дрижачи.

Menceer 2015-12-16 / 17:14:28
убить просто рыговскую мразь

люстратору 2015-12-16 / 10:05:50
чувак, если стрелять ответку за собаку то сразу надо было убивать всю компанию что бухала. а не в одного Мирона. ты бы убил 5+ человек за собаку?
случай вопиющий. закину на репост

Cтепан Крук 2015-12-16 / 09:57:17
Слідству б незавадило поцікавитися справжніми причинами такої агресії Помпеля. Справа в тому, що свого часу цей "риг" в селі Циганівці Ужгородського району організував деревопереробне виробництво в приміщеннях складу радгосп-заводу "Великолазівський". Зрозуміло, що для цієї пилорами потрібний дешевий ( а краще безкоштовний) ліс. Тоді Помпель і компанія оформили в своє користування лісні угіддя під маркою мисливського товариства "Маковиця". Звичайно, не для того, щоб пташок годувати кукурудзою, а щоб безконтрольно вирубувати та переробляти ліс. Але лісник Йосип часто ставав на заваді неправомірних дій Помпеля. В "рига" давно вже була особиста неприязнь до лісника.

Lomazhyk 2015-12-16 / 06:53:38
Zastrilutu syky bez syda

Шон 2015-12-16 / 00:42:25
Сука як таких ублюдків ще земля носить...постріляти він рішив...таких долбойобів треба на схід отпрпвляти так і війна бистріше закінчиться!

zmey 2015-12-16 / 00:13:57
И что, этого пидораса нельзя привлечь, если так, его нужно тихонько пристрелить.....

София 2015-12-15 / 22:46:42
Неужели так и будет все это безнаказанно? Запугивание селян, самопроизвол и тд. Ведь эта паскуда - не единственный. А власти молчат... Гидно... Революция гидности? Чьей??

Алена 2015-12-15 / 22:16:50
Ублюдок!!!всех таких нужно стрелять!!!

Вадим 2015-12-15 / 22:12:01
Застрелить суку, пидара!!! нужно также как ту собаку бедную. Чтоб оно тварь убило мою собаку, я бы его как в том фильме ( закона послушный гражданин) сделал бы точно также.

Петр 2015-12-15 / 22:06:38
Не могу понять как можно выбрать депутатом такого урода и как на это реагирует общественность или там тоже все поделены между кланами

Саша 2015-12-15 / 21:08:01
Просто покалічити таке бидло, хай все життя мучиться інвалідом

Степан Крук 2015-12-15 / 20:13:41
Треба залучити ужгородських захисників тварин до акції. Тих, що ініціювали відкриття притулку в Ужгороді. Але в мене нема їх контактів

555 2015-12-15 / 20:02:44
Цікава ідея пане Крук влаштувати депутатам собачу демонстрацію.

Юлія 2015-12-15 / 19:43:56
Пристрілити!!! Так само безжально, як воно пристрілило собаку!

Masnuk Tolik 2015-12-15 / 19:36:25
Rozmov bagato a diji vashi de. Vbuv bu vin mojy sobaky siv bu no vbuv bu cyky!!! bojites cogo vurodka to pidnimajte narod, vsix ne kyput'.

Таіс 2015-12-15 / 19:35:05
Того депутата потрібно ненавмисно підстрелити!!! Скільки можно терпіти!

завантаження...

НОВИНИ: Політика

01:10
На Закарпаття хочуть "запустити" кремлівського "ЗУБРа"
14:39
/ 1
Угорський сепаратизм в кремлівській упаковці
10:43
Від поцілунків Януковича до "кришування" контрабанди: історія одного посла України
03:56
/ 4
У фейсбуківській спільноті Рагу.лі постібалися з "європейського" балу Москаля
02:15
/ 3
На Закарпатті триває "митна війна": Москаль скаржиться на тотальну перевірку контрольованої ним Закарпатської митниці
17:22
/ 7
Закарпатський "губернатор" від БПП Москаль у компанії з політиками з "Відродження" вирішували питання "підтримки економіки області"
01:33
/ 3
У Великих Ком'ятах влада на засипаному піском майданчику поспіхом піарилася на чужих справах
16:01
/ 1
Депутати міськради в Ужгороді просять "всебічного розслідування" стрілянини Волошиним по Рахімову і звіту правоохоронців на сесії
14:09
З нагоди річниці перепоховання Т. Шевченка у рідній землі в Ужгороді відбудеться віче
02:58
/ 8
"Податковий" брат нардепа Пацкана отримав від його нинішнього радника елітну землю біля столичного Пирогова
14:46
/ 2
Москаль планує пропіаритися на школі у Великих Ком'ятах, до оновлення якої не долучився жодним чином
23:27
/ 1
До кривавого інциденту в "Короні" депутат Богуславський написав заяви щодо руйнування пам'ятки (ДОКУМЕНТИ)
17:54
/ 4
Чергові оббріхування від Москаля оперативно "зачистили" на сайті керівника Закарпаття
13:52
Ужгородський УКРОП очолив Роман Завійський
04:13
/ 1
Більшість закарпатських нардепів підтримали законопроект про криміналізацію контрабанди, але голосів не вистачило
03:10
/ 4
Москаль вирішив захистити свого митника у боротьбі за контроль над Закарпатською митницею
00:11
В Ужгороді політолог Тарас Возняк розповів про олігархів та боротьбу з корупцією
17:26
/ 13
Заради збереження "ширки" в Закарпатській облраді і ВР Москаль покаявся перед Хомутинніком у брехні
01:43
Наукова конференція "Українці в історії та культурі Карпат" у Свиднику засудила штучні технології з поділу українства
14:27
/ 3
Рішення Івановецької сільради щодо зворотнього перейменування вулиць, названих на честь полеглих на Донбасі герої, оскаржено у суді
12:46
Москаль поскаржився, що митники, з порушеннями призначені на посади в кінці квітня, не звільнені (ДОКУМЕНТИ)
20:17
/ 5
Балога особисто представив свій законопроект по авто з іноземною реєстрацією
14:53
/ 2
Москаль стверджує про надані йому Порошенком і Гройсманом додаткові повноваження по контролю над кордоном