П'яний депутат-"відродженець" Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

Екс-"регіонал", а нині – депутат Закарпатської обласної ради від політичної партії "Відродження" Мирон Помпель під час розпивання спиртних напоїв на полюванні, пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати в лісі.

П'яний депутат-"відродженець" Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

Про це інформують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Як повідомляється, 13 грудня в Анталовцях неподалік Ужгорода Йосип Логін, який пропрацював лісником 32 роки, наглядав за порядком у лісі зі своїм другом-собакою породи лайка, якого звали Алтай.

У той час у цьому лісі полював депутат обласної ради Мирон Помпель – колишній член Партії регіонів, а нині член партії "Відродження", зі своїми знайомими. Тоді ж пострілом у голову і було убито собаку.

Лісник підійшов до компанії, яка в цей момент пиячила, і запитав, хто це зробив. Встав Мирон Помпель, підійшов до чоловіка, сказав, що це зробив він, а далі, взявши його за груди, вдарив об дерево та, погрожуючи, змусив піти.

Йосипу Логіну не залишалося нічого іншого, як покинути місце події, несучи свого вбитого друга-собаку на руках...

Як повідомляють користувачі Фейсбука, "цей ганебний вчинок Помпеля М.Й. - не перший. Раніше він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх".

Натомість про Й.Логіна розповідають як про надзвичайно чесну і порядну людину. "Його родина проживає за кордоном, а він з постійно з собакою на роботі в лісі", - розповідають у соцмережі.

У Фейсбуку у зв'язку з цією жахливою за цинізмом історією здійнялася хвиля обурення. Амплітуда реакцій широка – від закликів помститися "виродкові", до апеляцій до правоохоронних органів.

Жодного виправдання цьому нелюдському вчинкові наразі знайти не вдалося.

14 грудня 2015р.

Теги: Мирослав Помпель, Відродження, лайка

Коментарі

Подорожній 2016-01-11 / 19:55:51
Я від вас далеко. Якщо все було так як написано, вбивця собаки буде застрелений. А душу його віддаєм в руки Божі.

24680954335 2016-01-09 / 20:28:20
Ты пидарасина ври ,хоть бога по бойся , таких нужно убивать молча и мучительно)))

Данацко 2015-12-20 / 13:08:09
Мирон то сволота: а Анталовці, Худльово,Солотвино,Чертеж,Ляхівці,то ваш діджей 80 років,виберідь го ЩЕРАЗ.Вун буде завтра ізясь ходити з Сарайом Ромою,який є директор ВОПАКА в УЖГОРОДІ,і росказовати які вони патріоти з Помпильом,вспомніть Віжродженя то Помпиль,Ляшко то САРАЙ РОМА,вибори агітація визитки на одній стороні 1 Помпиль а на другй Сарай,і силяни шо Получай Анталовці трактор а розпишися за Помпиля.

край 2015-12-16 / 20:32:31
Відстріляти лиш перших п'ять в Закарпатті риг думаю шостий сям сяде на гудзицю дрижачи.

Menceer 2015-12-16 / 17:14:28
убить просто рыговскую мразь

люстратору 2015-12-16 / 10:05:50
чувак, если стрелять ответку за собаку то сразу надо было убивать всю компанию что бухала. а не в одного Мирона. ты бы убил 5+ человек за собаку?
случай вопиющий. закину на репост

Cтепан Крук 2015-12-16 / 09:57:17
Слідству б незавадило поцікавитися справжніми причинами такої агресії Помпеля. Справа в тому, що свого часу цей "риг" в селі Циганівці Ужгородського району організував деревопереробне виробництво в приміщеннях складу радгосп-заводу "Великолазівський". Зрозуміло, що для цієї пилорами потрібний дешевий ( а краще безкоштовний) ліс. Тоді Помпель і компанія оформили в своє користування лісні угіддя під маркою мисливського товариства "Маковиця". Звичайно, не для того, щоб пташок годувати кукурудзою, а щоб безконтрольно вирубувати та переробляти ліс. Але лісник Йосип часто ставав на заваді неправомірних дій Помпеля. В "рига" давно вже була особиста неприязнь до лісника.

Lomazhyk 2015-12-16 / 06:53:38
Zastrilutu syky bez syda

Шон 2015-12-16 / 00:42:25
Сука як таких ублюдків ще земля носить...постріляти він рішив...таких долбойобів треба на схід отпрпвляти так і війна бистріше закінчиться!

zmey 2015-12-16 / 00:13:57
И что, этого пидораса нельзя привлечь, если так, его нужно тихонько пристрелить.....

София 2015-12-15 / 22:46:42
Неужели так и будет все это безнаказанно? Запугивание селян, самопроизвол и тд. Ведь эта паскуда - не единственный. А власти молчат... Гидно... Революция гидности? Чьей??

Алена 2015-12-15 / 22:16:50
Ублюдок!!!всех таких нужно стрелять!!!

Вадим 2015-12-15 / 22:12:01
Застрелить суку, пидара!!! нужно также как ту собаку бедную. Чтоб оно тварь убило мою собаку, я бы его как в том фильме ( закона послушный гражданин) сделал бы точно также.

Петр 2015-12-15 / 22:06:38
Не могу понять как можно выбрать депутатом такого урода и как на это реагирует общественность или там тоже все поделены между кланами

Саша 2015-12-15 / 21:08:01
Просто покалічити таке бидло, хай все життя мучиться інвалідом

Степан Крук 2015-12-15 / 20:13:41
Треба залучити ужгородських захисників тварин до акції. Тих, що ініціювали відкриття притулку в Ужгороді. Але в мене нема їх контактів

555 2015-12-15 / 20:02:44
Цікава ідея пане Крук влаштувати депутатам собачу демонстрацію.

Юлія 2015-12-15 / 19:43:56
Пристрілити!!! Так само безжально, як воно пристрілило собаку!

Masnuk Tolik 2015-12-15 / 19:36:25
Rozmov bagato a diji vashi de. Vbuv bu vin mojy sobaky siv bu no vbuv bu cyky!!! bojites cogo vurodka to pidnimajte narod, vsix ne kyput'.

Таіс 2015-12-15 / 19:35:05
Того депутата потрібно ненавмисно підстрелити!!! Скільки можно терпіти!

НОВИНИ: Політика

12:17
/ 7
Ужгородський адвокат повідомив про маніпуляції прокуратури і суду з метою усунення його від від справи
11:20
На Мукачівщині двійко селян викрали з готелю в Клячанові 100 стільців, 15 столів і 5 батарей
16:58
/ 4
З усіх "потерпілих" на суд над екс-керівником ПС Закарпаття з'явився тільки представник Медведчука
15:20
/ 1
Судове засідання у справі екс-керівника ПС Закарпаття О. Сачка перенесли через неявку "потерпілих"
22:56
/ 3
"Карпатська Січ" збирає в Ужгороді чорну колону проти лібералізму – без псевдопатріотів, без партій, без популізму
21:32
/ 9
У п'ятницю в Ужгороді розглядатимуть "кримінал" екс-керівника "Правого сектора" Закарпаття Сачка, якому інкримінують розбій
19:48
"Мукачівська справа": суд заслухає 250 свідків обвинувачення - "Правий сектор" Закарпаття
16:49
/ 13
"Колорадського" екс-очільника ДАІ Закарпаття О. Співака суддя окружного адмінісуду С. Рейті поновив на посаді
14:30
/ 4
Звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС і надалі триматимуть під вартою. Суд допитає Гелетея, Балогу та Ланя
16:03
/ 33
Уряд Порошенка-Гройсмана в найближчі тижні отримає транш від ЄС за відміну заборони на експорт закарпатського лісу
03:48
/ 9
Апеляційний суд скасував 40 годин громадських робіт для провокатора Данацка
02:52
/ 7
Вже за годину після оголошення судового рішення про взяття під варту І.Цап зробив селфі з дому
16:39
/ 5
Колишнього керівника Закарпатської митниці затримали на хабарі в майже $6 тис
10:25
/ 8
Апеляційний суд в Ужгороді постановив узяти І. Цапа під варту із заставою в 240 тис грн
06:41
/ 62
Кулуарність дій керівництва Закарпаття при вирішенні загальносуспільних питань вкотре викликала напругу в середовищі української громадськості краю
16:18
/ 3
У школах нацменшин збільшать вивчення української мови
16:09
У п'ятницю суд в Ужгороді розгляне апеляцію прокуратури із вимогою "усерйознення" запобіжного заходу для І. Цапа
21:56
Суд заслухав потерпілих та частину свідків у "мукачівській справі" - "Правий сектор" Закарпаття
16:18
/ 1
Два потерпілі в "мукачівській справі" відмовилися від звинувачень у бік бійців ПС у спричиненні тілесних ушкоджень
12:27
/ 1
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ судового засідання у "мукачівській справі"
21:42
/ 14
За сприяння Москаля угорське лобі у владі Закарпаття "протискає" черговий антиукраїнський документ
16:42
/ 1
Розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу для заступника мера Ужгорода перенесли на 10 лютого
12:36
/ 1