Поліція планує опублікувати відео інциденту Ратушняка з поліцейськими

У зв'язку з резонансністю події, патрульна поліція Ужгорода планує опублікувати відеозапис з відеокамер поліцейських, на якому зафіксовано інцидент за участі колишнього міського голови обласного центру Закарпаття Сергія Ратушняка.

Поліція планує опублікувати відео інциденту Ратушняка з поліцейськими

Про це Закарпаття онлайн повідомляють джерела в патрульній поліції Закарпаття.

Як повідомляють джерела, учора, 10 грудня, близько 17.00, патрульна поліція зупинила сірий "Мерседес" С.Ратушняка (державні номерні знаки АО 7000 АН), який проїхав на червоний колір світлофора. У відповідь на намагання поліції з'ясувати, відповідно до закону, особу і зафіксувати суть правопорушення, С.Ратушняк нецензурно висловився на їх адресу і, натиснувши на педаль газу, поїхав геть з місця події. Чим порушив ще й пункт 2.4 Правил дорожнього руху, відповідно до якого водій повинен зупинитися на вимогу поліції, що передбачає штраф у розмірі 153-157 гривень, або ж, у випадку небажання сплатити штраф, позбавлення права керувати транспортним засобом на строк від трьох до шести місяців з вилученням посвідчення водія (ст. 122 ч.2 КУпАП).

При цьому, як з'ясували журналісти GalagovTV, на шляху до свого аквапарку С.Ратушняк кілька разів порушив знак "В'їзд заборонено".

У подальшому коментарі виданню, С.Ратушняк стверджує, що документи поліцейські у нього вимагали безпідставно: "І плювати я хотів на їхні коментарі. До побачення!". Після цього Ратушняк сказав, що хоче, аби працівники поліції заїхали на його приватну територію, де він "розквасить" їхні авто та розіб'є, як консервну банку. Підсумував свій коментар тим, що йому "довелося послати їх на х...н".

11 грудня 2015р.

Теги: поліція, Ратушняк

Коментарі

злодій 2015-12-14 / 18:51:13
уявіть собі злодіїв на кражі в магазині, які на сотні метрів видять переміщення нової поліції і відповідно діють, то якісь понти для цивілізованорго світу де народ рідко замикає свої помешкання, а не для нашої ніщої держави, де часто з рук виривають різні речі. Інтересно, як вони будуть ловити злодіїв на гарячому, чи їх робота лим їздити, ловити пяних, розганяти бідних бабок, чи дивитись за паркуванням авто. Да і це треба з часом робити, але названі проблеми навіть не входять в сотню усіх теперішніх неподобств в державі, особливо, що стосується корупції, освіти та медицини, де повний жах. Тому нова поліція зараз є повною показухою, якою злодійський уряд Яценюка _ Авакова розводить простий народ, тіпа : ми вам очі замилемо, а самі ще рік-два погаздуємо. За якість набраних поліцейських, із яких третина фізично дуже слабі, а інша третина - жінки, то вже інше немаловажливе питання, бо ко буде втихомирювати теперішню бидлоту, яка признає закон один - сила.

Адвокату 2015-12-13 / 12:56:28
А як уявляє собі "адвокат" патрулювання на автомобілі? Мигалки чудово вказують хто їде! А що старі гаішники ніколи не помилялись і були взірцем поведінки та знань законодавства? По собі занаю, що зупинивши авто несли таку хрень стосовно порушення ППД!!!! Тим більше, що у кожного є відеокамера, яка фіксує всі його дії! А Ви згадайте, як реагували тупоголові даішники на Вашу зйомку зустрічі з ними на мобільний телефон!!! Так що "адвокату" не треба звездіти лишнього....

шоні 2015-12-12 / 22:15:14
Тут один гроиатєй "на жаль" пише разом, далі можна його не читати...
Бггггг

Адвокату 2015-12-12 / 15:33:33
Їздити по місту на швидксті 30-40 км з увімкненими мигалками, то не їх прихоть, а їх обов'язок. Це профілактика правопорушень.

Може ти філолог, а не адвокат?

Адвокат 2015-12-12 / 15:27:54
По-перше, поки вина будь-кого не є доведена, не потрібно його називати порушником, бо завтра так само можуть назвати вас. По-друге, коментаторам було би непогано хоча б грамотно писати (слово "асфальт" пишеться не через літеру "в", а вже потім висловлювати свої глибокі знання. По-третє, правоохоронці мають діяти у суворій відповідності із законом, а не "вчитися" на роботі. Дії поліції вже викликали багато нарікань - палять дорогий бензин, без діла катаючись по місту з включеними мигалками (що само по собі вже є грубим порушенням правил), нерідко створюючи небезпечні ситуації, подекуди безпідставно чипляючись до водіїв.Якщо ми з першого дня не будемо контролювати їх дії - перетворяться на ментів на модних машинах, з новим планшетом і дорогою рацією.

Читач 2015-12-12 / 11:03:19
Поліцейські як і усі інші можуть помилятись - вказуйте на їхпомилки!!! А Ратушняка треба принципово наказати - бо це хамло не знає меж, не має совісті, і завжди цьому бидлу все сходило з рук!!! Старі гаішники ніколи б не дали ради Ратушняку. Зараз це справа принципа!!!

ЗАКАРПАТТЯ 2015-12-12 / 10:14:37
ВОНО БОРЗЕ І ДУМАЕ ЩО НЕ ПІДСУДНЕ !!! пОЛІЦІЇ ТРЕБА БУЛО ПІСЛЯ БАЛАЧОК РИЛОМ У АСВАЛЬТ ! А ПОТІМ І ДО СПРАВ !!!! СІЛО І ПОЇХАЛО А ДАЛЬШЕ ????

RL до "До" 2015-12-12 / 10:06:32
Пан Панов взагалі то якби тонко намікає на ДТП в районі мкр Шахти.
де не факт, що його саме машина була одна з чинників сприяння ДПТ - можна й так сказати.

Cтепан Крук 2015-12-12 / 08:54:49
Ця "рядова" ситуація є тестом для Закарпаття! Або всі громадяни будуть рівними перед законом, не буде подвійних стандартів та підходів щодо порушень, або цій реформі в правоохоронній сфері гаплик! Якщо щодо різних "мажорів", "бугрів", "паханів" не будуть застосовані заходи адміністративного та карного впливу, ця каста "ізбраних" розкладе державу, як гнійний червяк! Реакція поліції, щодо правопорушення Ратушняка повинна бути обовязковою і публічною!

До RL 2015-12-11 / 23:21:30
Здається мова тут йде не про ДТП, а про повну непідготовленість поліцейських до роботи. За наші гроші. Уявіть, як вони себе поведуть у більш серйозних моментах, коли буде загроза життю громадян. Вони ж просто втечуть з переляку. Взагалі це все нагадує дешеву клоунаду, а ще й деякі журналісти цьому сприяють, показуюючи цих недоучок майже не Рембо. Якщо це і є реформа від Яценюка-Авакова-і чергового грузинського найманця - грош їй ціна. Повністю підтримую Панова, він сказав те, що багато людей помітило, але не взялося висловити.

Іван 2015-12-11 / 22:13:59
Що набрали те мають... То не дом моделей

виборець 2015-12-11 / 21:54:48
Як добре, що це нахабне бидло знову не стало мером!

Ржунемогу 2015-12-11 / 19:54:16
Непогано: " планує оприлюднити..." ПЛаНУЄ))) Ви бачили тих поліцаїв?!)) Добре, що Рата собі поїхав - бо все могло скінчитися зовсім не смішно!

R L до А Панова 2015-12-11 / 19:45:58
Пане Панов. ви взагалі як би в курсі через кого в тому числі сталась та фатальна ДТП ?

Преторіанець 2015-12-11 / 19:24:06
Якщо рату не накажуть , то грош ціна вашим дифирамбам, і ви нічим не відрізняєтесь від ваших мусорів попередників. Закон один для всіх

Андрій 2015-12-11 / 18:49:45
Згідний паном Аленом. Вчора ввечері близько 18,00 зателефонував в поліцію і повідомив про пяного водія таксиста служби КОРЗО який керує транспортним засобом ВАЗ 21123 номрений ао8133ас, так замість того щоб відразу скерувати поліцію на вказане місце куча запитань:а де це знаходиться, а як вас звати, можна ваш номер тел і це втой час як таксист жене по житловому масиві зі швидкістю понад 70 км. Звісно розмовляючи з ними по телефону наздогнати таксиста мені не вдалось. Дуже шкода, я лишень молив Бога щоб нікого не збив. Чи знайшла його поліція, не знаю?

до Алена Панова 2015-12-11 / 18:38:33
як ваш мерседес прийшов так і пушов(вашої жони бо ви на такое не валовшні)!!!Бог з палицьов не ходить

Степан Крук 2015-12-11 / 18:23:59
Колись Ратушняк хотів створити кінні наряди міліці в Ужгороді. Вони навіть кілька днів патрулювали в місті. Оці хлопці на кобилах обовязково б наздогнали "Мерседес" Рати!

Ален Панов 2015-12-11 / 18:13:09
Не знаю, що там зробив Ратушняк, але сьогодні сам був свідком ДВОХ правопорушень з боку поліцейських, на патрульному автомобілі, про що подав відповідну заяву. Так само, нажаль, довелося стати свідком абсолютної безпорадності і нульової компетентності під час провадження про ДТП із фатальним наслідком. Одним словом, їм ще треба дуже добре повчитися, щоб стати справжніми поліцейськими. Бо їх робота полягає не лише у поїздках по місту з увімкненими проблисковими маячками без усякої потреби (що саме по собі є порушенням ПДД) та чиплянням до водіїв, а з реальною охороною правопорядку.

Степан Крук 2015-12-11 / 17:54:59
Для собак в Ужгороді притулок створили, а для неадекватів - ні. Це ж соціальна несправедливість! Ось і вештаються всякі на "Мерседесах"!

НОВИНИ: Кримінал

11:58
/ 1
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків
11:22
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області
10:59
У Вонігові на Тячівщині житель Буштина під час пиятики штрикнув ножем у живіт приятеля по чарці
11:02
/ 4
В Ужгороді на площі Петефі "п'яний" Seat розтрощив 3 припарковані авто