Фартушок розповів про обставини звільнення з посади начальника управління юстиції (ВІДЕО)

Екс-керівник Головного управління юстиції в Закарпатській області Ігор Фартушок в коментарі ЗІДО-TV розповів про причини звільнення з посади, розмову з міністром та інше.

Фартушок розповів про обставини звільнення з посади начальника управління юстиції (ВІДЕО)

Звільнення було абсолютно безпідставним, точніше - за надуманими причинами. І дуже швидким, оскільки при вступі на роботу відразу взяли заяву без дати на звільнення.

Ігор Фартушок каже, що нічого в Київ не возив, хоча знає, що раніше возили.

Каже, що все стане зрозуміліше, коли призначать наступника.

Утім, Закарпаття онлайн вже раніше повідомляло, що фактично найкращого за всі останні періоди керівника управління звільнили за вказікою голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля виключно під політичну доцільність - посаду зачистили під екс-"регіонала", антимайданівця, а нині представника партії "Відродження" в обласній раді Петра Ільницького у зв'язку з кулуарними домовленостями по формуванню "широкої" коаліції.

10 грудня 2015р.

Теги: Ігор Фартушок, юстиція, Петро Ільницький, Геннадій Москаль

Коментарі

Житель Ужгорода 2015-12-13 / 20:53:20
Ти схожий на старого параноїка. Тобі ніколи ніхто не угодить. Сам продаєш голос а потім ниєш що щось не так. Клавіатурний воїн блять. Спочатку треба гавно у голові в себе почистити а потім на когось бочку котити. Ти 100 раз не прав. Тебе хтось десь обідив і всі тобі стали неугодні. Так знай всіх під одну мірку рівняти не можна. Вибісив просто своїм текстовим бредом

Пострадавший 2015-12-13 / 20:30:02
Житель Ужгорода,а писати треба щоб знали інші,та описували своє,щоб згуртовувались та чистили це гавно у владних рядах,а кирівництво те саме,всі за одно,і інші органи також.А підказувати вам треба чинам,мабудь про те щоб мінялись,поки їх народ сам не поміняв,силою.

Степан 2015-12-13 / 20:26:42
Ідіоти блять! Яка нахер нормальна праця якщо у нашій недолугій державі беруть заяву про звільнення при вступі на посаду. Це ніби сидіти на стільці з голками. Розумію Фартушка. Півтора року пропрацював розуміючи що можуть звільнити в будь який час. Ой відчуваю як будуть пищати закарпатці коли прийде новий начальник. Щось мені здається що диктатура Ільницького повернеться. Не заздрю працівникам! Та й сам зведу відвідування юстиції до мінімуму. При СРСР такого не було

Ужгородець 2015-12-13 / 20:18:31
Люди які постраждали, якщо вони наділені розумом, пишуть скарги, а не безпонтові коментарі, які нічого не поміняють. Особисто я поскаржився і мене почули. Працівник отримав догану і більше таких проблем у мене не виникало

Житель Ужгорода 2015-12-13 / 20:15:20
Постраждавший, якщо вас хтось образив то треба писати офіційну скаргу керівництву. Часто рядові працівники прикриваються керівництвом, а ті в свою чергу нічого не знають. Якщо ж ви вибрали замість пожалітись - заплатити, то ви самі породили корупцію і є її учасником і повинні бути покарані як і ті хто з вас гроші здер. Який сенс писати гучні анонімні коментарі якщо ви банально відмовляєтесь від допомоги керіництву у чистці кадрів. Проста банальна скарга присіче Будьяку спробу здерти гроші з простих людей. Керівництво не екстрасенси, вони не можуть вгадати хто де і скільки бере. У більшості випадків це просто продажні і некваліфіковані працівники зсилаються на начальство щоб ніби прикрити свою сразу перед вами. Типу вони не беруть хабарі, але зверху вимагають.

Пострадавший 2015-12-13 / 19:23:18
Там ще багато гавна Вудмаска М.Ф.,самі підори жирувуть,а народ хочуть випотрошити з них посліднє,,довийобуєтесь,прийде день розплати і на вас.

Пострадавший 2015-12-13 / 19:19:07
Там ще багато гавна є,і донецькогандоска Линнік Вікторія Володимирівна ,,з 2009-2014р.р займала посаду начальника відділу державної виконавчої служби Будьоннівського районного управління юстиції у м. Донецку, з грудня 2014 року займаю посаду головного спеціаліста відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області

Пострадавший 2015-12-13 / 19:01:51
До конента працівника ютиції, люди пишуть які пострадали від ваших рук, і ніхто їх не заказував,,,щоб ви всі виздихали до,бо буде боліти як буде третій майдан!!!!!!!!!!!!!!

Працівник юстиції до ... 2015-12-12 / 14:38:32
Опа! Невже прихвостні риги-ільницького активізувались?
Бидло - людина без моральних принципів і власної думки! Саме це слово характеризує ваш коментар!
Анонімні коментарі діло непогане, але є можливість дизінформації людей одним агрессором! Жаль що у таких індивідумів не хватить мужності і наснаги сказати негатив людині в очі. Це просто такі клавіатурні герої які будуть обливати брудом всіх кого їм скажуть, звідси виходить відсутність у таких людей власної думки, що вертає ярлик "бидло" бумерангом на коментатора!
Ігоре ми з Вами! Такого фахового і порядного керівника як Ви юстиція вже давно не бачила!

... 2015-12-11 / 09:43:00
Таку юстицію в пічку.

Юстиція 2015-12-11 / 09:10:28


Рубрика коментарів Закарпаття онлайн - не помийна яма. Коментар видалено. Адмін


... 2015-12-11 / 08:40:56
Ти, гівно міжгірськоє, завжди залишишся гівном, яке прилипло до чобота таких як маскаль чи ледида. Така твоя доля, бидло

патріот 2015-12-11 / 00:21:59
Законно?

Цеине його вина, що умовою призначення на посаду було написання заяви на звільнення. Це СИСТЕМА, яку хочуть зламати українці.

А Москалі, Блюки, мадяри-зрадники, Ільницькі - це ті, хто відкинув нас на десятиліття назад.

Це я 2015-12-10 / 23:40:00
Всьо законно!

Якщо начальник управління юстиції при вступі на роботу написав заяву про звільнення без дати, то ця людина вважатиметься юридично безграмотною. Мяко кажучи.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 6
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая