Поліцейський, котрий вночі погодився на штраф самому собі, вже сплатив його (ФОТО)

І на підтвердження оприлюднив у соціальних мережах фото відповідної квитанції

Поліцейський, котрий вночі погодився на штраф самому собі, вже сплатив його (ФОТО)

Патрульний поліцейський Олександр Куртанич, який сьогодні безпрецедентно погодився на штраф самому собі за неввімкнені фари службового авто, за кермом якого перебував, з самого ранку заплатив штраф.

"Друзі! Переконаний, не мав би морального права виносити людям постанови, не визнаючи власних помилок та не беручи на себе відповідальність)

Закон один для всіх!", - лаконічно виклав свою позицію з даного приводу О.Куртанич на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в Ужгороді працівники патрульної поліції буквально шокували активістів ГО "Спеціальний контроль", виписавши самим собі штраф за порушення правил дорожнього руху, на яке їм вказали "спецконтролівці".



05 грудня 2015р.

Теги: поліція, Олександр Куртанич, штраф

Коментарі

Ааа 2015-12-06 / 18:53:51
???

просто 2015-12-06 / 12:26:20
А дисциплінарне стягнення буде, за порушення транспортноі дисципліни на службовому авто?

Правда 2015-12-05 / 23:42:43
Дело в том что сейчас патрульные людям за такое же нарушение,если человек не быкует,выносят устное предупреждение,экономя им и прощая 425 грн.(гаи просило бы за это 200 грн.взятки).патрульная полиция с людьми,и для людей,поймите,и дайте им шанс!

Правда 2015-12-05 / 23:35:52
Бали снимаються только если правонарушение зафиксировано в авт.режиме( тоесть на камеру),5 дней тоже действует только на штраф в авт.режиме.

вить 2015-12-05 / 22:35:35
uz90 і шофер правильно пишуть, можна було обійтися попередженням. можна було списати кількість балів з 150. і чому він сплатив 425 грн, коли міг сплатити 212,5? чому 212,5?-тому що сплатив протягом 5 днів - скидка 50%.

Анемуз 2015-12-05 / 20:28:02
Достойно,молодцi патрульная служба)

О.Д. 2015-12-05 / 20:19:33
А що було піарити в міліції? Бидляцтво і хабарництво? Чого ж, ми це також піарили як основну рису "тодішніх" правоохоронців.
Ну і, якби міліція вчинила в подібний спосіб, ми б її також пропіарили. От тільки не скажете, чому вона так не робила?.. :)

Читач 2015-12-05 / 20:10:12
Навіщо цей піар до дисциплінарної відповідальності за міліцію не було стільки піару а це немите і не брите через 3 місця побачимо що з них буде

патріо 2015-12-05 / 20:10:12
не розумію критиканів, чого зразу кидатися на цих молодих поліцейських, дайте їм шанс, дайте час, підтримайте, а не зразу:все погано, все пропало. Я думаю вони кращі ніж попередні пузаті, не грамотні хабарники.

сьогодні 2015-12-05 / 19:57:09
мене нові ментополіцайти више дастора загнали в яму. і головне обігнали і преспокійно поїхали. хто їм надавав посвідчення водія? у мене більше стажу водія як їм років але за 36 років їзди ше таких нахаб не бачив

шофер 2015-12-05 / 19:42:44
це позор! для чого це робити ? усне попередження і все .

uz90 2015-12-05 / 19:40:28
Молодець пацан. А контрольори підори, за таке порушення патрульні усні попередження виносять. Громадський контроль - говно герої

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"