"НІ" підкупу на виборах і поверненню регіоналів. ВІЧЕ В УЖГОРОДІ

У суботу, 31 жовтня, о 16.00, ті, хто не змирився з діями влади на чолі з Геннадієм Москалем, яка через масований підкуп спотворила результати волевиявлення в Ужгороді та повернула до влади "регіоналів" та антимайданівців, прийдуть на площу Театральну на НАРОДНЕ ВІЧЕ.

"НІ" підкупу на виборах і поверненню регіоналів. ВІЧЕ В УЖГОРОДІ

ФАЛЬСИФІКАЦІЯМ - НІ!.. НІ - БРЕХНІ!..

Ужгород вартий кращого!.. Закарпаття не хоче повернення у минуле!..

30 жовтня 2015р.

Теги: підкуп, Геннадій Москаль, віче

Коментарі

Ужгородка 2015-11-04 / 11:04:40
Слава богу люди зрозуміли що за гроши Світлик буде служити будь-кому...Кого він буде завтра поливати брудом - напевно і йому самому не відомо...

марабу 2015-10-31 / 11:09:13
пиіарить Світлика, який вчора поливав брудом ЄЦ, сьогодні вже воює проти Андріїва, працюючи тим самим на Ратушняка, який постійно ллє лайно на Балогу. Без півлітри не розберешся.

просто 2015-10-31 / 10:46:52
а чому серед простестуючих нема Буланова, Камінської та інших, хто пройшов? Їм "тотальний підкуп" не заважав виграти?

Ужгородка 2015-10-31 / 10:03:46
Шановний пан Світлик! Іхали би ви порядки наводити в Дубриничі на Перечинщину - а тут ми якось без вашоі допомоги розберемось! Слава богу хоч люди зрозуміли вашу сутність і вас не обрали! Для Ужгорода це вже маленька перемога!

Віктор 2015-10-31 / 09:24:52
просто виборець 2015-10-31 / 08:56:5
----------------
Мова йде в першу чергу про вибори Ужгородської міської ради. А щодо виборів міського голови Андріїв вийшов у другий тур завдяки тотальному підкупу. Для мене він ніколи не буде легітимний!

просто виборець 2015-10-31 / 08:56:54
Вчора ТВК оприлюднила результати, яке віче? вже все відбулося ... тепер є двоє кандидатів на посаду мера, подобається це нам чи ні, вибір знов з гірший кращого. Як на мене Світлик роздмухуючи різні віча і мітинги просто хоче задовольнити своє самолюбство та й грошей Жеваго віддавати Пацкану не хочеться за ганебну виборчу кампанію, але протріть очі цим самим вони грають на боці Ратушняка. Я не великий прихильник Андріїва, але він не такий і поганий, принаймі подарував Автомобіліст Ужгороду, а не вкрав сотні ділянок і десяток будівель громади від ужгородців. Крім того прочитала програму Андріїва, пише розумні речі. Так, депутати, що від нього пройшли в раду не фонтан, але для того є ми громадські активісти, щоб не дати їм розкрасти місто, крім того Андріїв не одноразово висловлювався тільки за відкриті аукціони, то ж давайте заспокоїмось і побачимо, бо все одно не вірю вже, що щось піде іншим шляхом як другий тур і обрання одного з них. Тож я буду за Андріїва, Рата більше нам не потрібен.

Роман 2015-10-31 / 08:22:28
Я не проти світлика, але вести подібні віче мають дуже - дуже поважні люди. Все дуже серйозно і частині чесного люду Ужгородського треба результат - відкриття кримінальних справ проти фальсифікаторів, суди і призначення перевиборів під контролем великої кількості спостерігачів, громадських та політичних організацій, нової поліції і спец-групи по боротьбі з орг. злочинністю! Правда переможе!

ось так 2015-10-30 / 23:57:47
Мають прийти всі, в кого є гідність. Революція Гідності не завершилася...

Я прийду.

Але проханння до Світлика і інших: якщо будете молоти дурниці, не вкажете, що винувати Москаль, а не абстрактна влада, якщо буде знову щось на взірець "хто не скаче..." - більше не прийду.

Андрій 2015-10-30 / 23:48:14
Регіонали - Відродження, опоблок, наш край. Новоспечений проект Патріот теж гроші метав!

Петро 2015-10-30 / 23:46:12
Аби Ужгород не загнив від прогнилих душ продажних виборців прийти на віче обов'язково треба! Мовчати в таких випадках не можна!

качур 2015-10-30 / 23:13:53
дайте тим хлопцям мандати, а то задовбають всіх своіми щоденними віче.

точно 2015-10-30 / 20:45:34
Закарпаття само себе перехитрило, а тепер винуватих шукає. Бугага.

виборець 2015-10-30 / 20:03:07
На другий тур голосувати не піду. Бридко від політичних прихвостнів та бандюків.Соромно перед товаришами та знайомими з інших регіонів України, що в Ужгороді барани вже більше 15 років вибирають (або дають можливість купити виборні посади) бандитам та зекам. Соромно називатись українцем, громадянином України, бо не може називатись країна європейською в якій бандити при потуранні кланових прислужників замість тюремної лави сідають у владні крісла.

клоуни 2015-10-30 / 19:47:28


Видалено два коментарі одного автора, що зловживав багатоніковістю. Адмін


укр 2015-10-30 / 15:41:37
Рата будучи депутатом Верх.Ради поміняв близько 7 партій: ось його позиція - де можна урвати бабло, він там, а ніякої політ. позиції у нього нема. За Андріїва також не голосуватиму.
Взагалі ужгородці мали вибрати нового (не олігарчика місцевого мера), а вибирати не було з кого. На 2 тур не піду, може явка буде 0,02%

Віка 2015-10-30 / 15:41:23
Треба добитися хоча б відставки Москаля. Це і є політична відповідальність.
З Пацканом Порох мав би розібратися сам по партійній вертикалі.

патріот 2015-10-30 / 15:18:02


Ратушняк був членом фракції Партії регіонів у Верховній Раді і активним учасником АнтиМайдану в Ужгороді.

Повернення ригів є вже по факту - подивися склад Ужгородської міськради, райрад і Закарпатської облради.

Голосувати за Рату ніхто не буде - не варто витягати цей смердячий, напіврозкладений політичний труп з могильника на "трьох п'ятірках".


Місцевий 2015-10-30 / 15:07:32
При чому тут повернення Регіоналів? Я щось не чув що Рата колись регіоналом був. Голосуйте за нього і ніякого повернення Ригів не буде. А бабло Тарутові потрібно повертати.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая