В Ужгороді кандидати "Відродження" заманюють на зустріч дитмайданчиками і "світяться" у муніципальній газеті (ФОТО)

Кандидат на посаду міського голови Ужгорода та у депутати міськради від партії "Відродження" Богдан Андріїв, а також кандидат у депутати від цієї ж партії Євген Прозор, – інформують про зустріч із виборцями під приводом "відкриття дитмайданчика".

В Ужгороді кандидати "Відродження" заманюють на зустріч дитмайданчиками і "світяться" у муніципальній газеті (ФОТО)

Зокрема, спостерігачі ОПОРИ зафіксували розклеювання листівок-оголошень на під’їздах одного з дворів, де міститься заклик прийти на зустріч.

На самій зустрічі, за повідомленням спостерігача ОПОРИ, кандидати обговорювали із мешканцями, в основному, питання благоустрою їх двору. Богдан Андріїв розповів також про свою ініціативу проведення реконструкції місцевого стадіону «Автомобіліст».

Безпосередньо про факт встановлення дитмайданчику у дворі під час заходу не наголошувалося.

Водночас у факті облаштування дитмайданчика у дворі напередодні зустрічі із кандидатами можуть вбачатися ознаки так званого непрямого підкупу – адже кандидатам заборонено проводити агітацію, що супроводжується наданням виборцям матеріальної допомоги чи певних послуг.

Також спостерігачі ОПОРИ фіксують факти частих згадок про Богдана Андріїва під різними інформаційними приводами на сторінках муніципальної газети «Ужгород» в якості секретаря Ужгородської міської ради. Зокрема, в останньому випуску газети – №15 від 03 жовтня – опублікована думка Андріїва про систему держзакупівель. Зміст цієї публікації може спонукати виборця голосувати або не голосувати за кандидата.

Також на сторінках газети інформується про те, що Андріїв, як секретар міськради, взяв участь у відкритті виставки живопису художника та архітектора Степана Шолтеса.

При цьому Богдан Андріїв, як секретар міськради, із 15 вересня по 07 жовтня перебуває у щорічній відпустці, а з 08 по 25 жовтня – у відпустці без збереження заробітної плати, – повідомили у відповіді на інформаційний запит.

Відтак у фактах – коли Богдан Андріїв відвідує заходи в якості секретаря міськради, будучи при цьому в офіційної відпустці, та у інформуванні про свої дії чи думки у муніципальній газеті «Ужгород», – спостерігачі ОПОРИ вбачають ознаки використання адмінресурсу.

Також, як стало відомо ОПОРІ, 07 жовтня під час зустрічі кандидата Богдана Андріїва із мешканцями одного із дворів, стався інцидент із представником громадського руху «Досить!» Дмитром Козонаком та молодими людьми, які нібито є представниками Андріїва.

Зі слів Дмитра Козонака, який виклав відео інциденту, молодики перешкоджали йому підійти до кандидата і поставити питання щодо теми підкупу виборців та намагалися відібрати відеокамеру. «Я ще не прийняв рішення про звернення до міліції - просто не встиг подумати в цьому напрямі. Зараз всі зусилля кинув на поширення відео та спілкування з народом», – повідомив ОПОРУ активіст.

ОПОРА нагадує: згідно із частиною 2 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи (...).

Згідно із частиною 4 цієї ж статті, забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (...) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Згідно із частиною 7 цієї ж статті, засобам масової інформації, їх посадовим та службовим особам і творчим працівникам під час виборчого процесу у своїх матеріалах і передачах, не обумовлених угодами, укладеними відповідно до вимог цього Закону, забороняється агітувати голосувати за або не голосувати за кандидатів чи поширювати інформацію, яка має ознаки політичної реклами, безоплатно або яка оплачена з джерел, не передбачених цим Законом, а так само поширювати будь-яку інформацію з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу (...).

ГМ ОПОРА

09 жовтня 2015р.

Теги: Відродження, дитмайданчик, газета

Коментарі

Яна 2015-10-10 / 22:41:30
Об’яви реальні. Просто люди, які їх набирали безграмотні. А між собою люди Прозора окрім як Андрєєв Андрієва не називають.

Ужгородець 2015-10-09 / 23:48:11
Це вже точно партія " Солідарніть" буде робити всякі брудні, ганебні , вчинки аби протягнути свого кандидата, і це щи називається партія президента ганьба!!! А ці брошурки навіть не знають як правильно пишеться фамілія кадида у Мери " Богдан Андріїв" а не Андреев! Вони просто розуміють що це єдиний кандидат за якого будуть голосувати люди! Який чесний, прозорий та незалежний!!!!

ооо 2015-10-09 / 19:57:05
Бачила відео, особисто я не за Андріїва, але побачивши як ці псевдоактивісти намагались зіпсувати його машину і несли якийсь бред про справедливість,Андріїв має повне право написати на них заяву в міліцію. Бо справедливість має вирішувати суд, а свої наліпки хай на чоло собі наклеють. І з чого вони взяли, що вони активісти- самі себе так назвали, але хто вони такі в реальності ніхто не знає!!!!Вже бісить від таких активістів - перебіжчиків, як Світлик, наприклад!

командос 2015-10-09 / 17:59:21
Автор запиту (і, судячи з усього, цього матеріалу також) Гулан Ярослав Володимирович працює і на сайті ПроЗахід, який належить Пацкану, тобто є партійним ЗМІ "БПП "Солідарність".
То якої об'єктивності ви хочете від ОПОРИ, від імені якої пише Я.Гулан?

Спарта 2015-10-09 / 17:54:53
Навіть при Янеку губернаторам було заборонено брати участь у виборах! Порох круче Янека!

не АндрЕЕв 2015-10-09 / 17:53:01
Прізвище кандидата - Андріїв, а не Андрееев. І в його команді, безумовно, це знають. Тому ОПОРІ варто би було трохи акуратніше підбирати ілюстрації до своїх матеріалів, не використовуючи дезу від опонентів на взірець оголошення на фото.

об'єктивка 2015-10-09 / 17:28:49
ГМ ОПОРА дивним чином не бачить аналогічний піар і використання комунальних ЗМІ з боку голови Закарпатської ОДА і першого номера в списку партії влади "Блок Петра Порошенка Солідарність" Геннадія Москаля.

НОВИНИ: Політика

15:58
/ 1
УДО не зізнається, чи супроводжувало Порошенка на Мальдіви
11:58
/ 1
Будапешт делегував євроінтеграційні перспективи України закарпатському нардепу Брензовичу
11:03
/ 6
Mr. Petro Incognito: Порошенко витратив на тижневу відпустку на Мальдівах $500 000
06:09
/ 30
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 3
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 11
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 93
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 8
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 14
Феномен Саакашвілі
» Всі новини