Набір у закарпатську поліцію відбувається непрозоро і проходять не найкращі - активістка

Ужгородська активістка та представниця Фундації регіональних ініціатив (ФРІ) Юлія Дуб на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповіла про непрозорі умови відбору до закарпатської поліції, у якому вона бере участь.

Набір у закарпатську поліцію відбувається непрозоро і проходять не найкращі - активістка

Ужгородська активістка та представниця Фундації регіональних ініціатив (ФРІ) Юлія Дуб на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповіла про непрозорі умови відбору до закарпатської поліції, у якому вона бере участь.

"Сьогодні проходила психологічний тест і поки чекала початку спілкувалася зі знайомою, яка теж проходить відбір у ‪нову поліцію. Говорили про попередній етап - фізо, і про те, що були люди, які дуже погано його здавали, не були готові і не змогли себе заставити виконувати завдання до кінця. Кажемо, що таких людей, певно, одразу відсіюють, але тут знайома помічає дівчину, про яку мені розповідала, що та не пробігла до кінця 100 м і жодного разу не відтиснулася. Її запросили на наступний етап. Я теж помічаю дівчину, яка відтиснулася всього 2 рази. Ще чую, як в натовпі дівчата говорять про те, що не готувалися і не змогли все нормально здати. Але отримали запрошення на наступний етап", - розповіла Ю.Дуб.

При цьому дівчина висловила цілком виправдані сумніви у об’єктивності та неупередженості відбору:

"Я розумію, що може бути певне відхилення від нормативів при відборі, бо якщо є задатки, то все можна швидко довести до норми. Але тут мова йде про тих, хто й близько до нормативів не дотягнув. Ну зовсім. Коли ми сіли за комп'ютери для проходження тесту, то нас привітали: "Якщо ви тут, значить ви найкращі і успішно пройшли всі попередні етапи!", і тут з'явилося певне відчуття дискомфорту, бо далеко не "всі" і "далеко" не успішно", - констатувала активістка.

"З цього всього виникають логічні запитання, на які чомусь ніхто не поспішає відповісти:
1. Чому немає проміжних звітів про хід відбору (скільки пройшло далі на кожному етапі? скільки відсіяли? які найпоширеніші причини "відсіву"? Які додаткові принципи відбору? якщо враховується вихід за нормативи, то в яких межах?) 
2. Чому після кожного етапу не формуються списки тих, хто пройшов далі? Це б зробило систему відбору прозорою, зрозумілою і майже унеможливило б корупційну складову.
3. Чому ситуацію з відбором до НП коментує ТІЛЬКИ Мустафа Наєм і немає людини, яка б за його відсутності могла б надати повну інформацію журналістам?", - запитує Ю.Дуб.

При цьому вона зізнається, що  досі вірить, "що на Закарпатті реформа пройде чесно і відберуть дійсно гідних кандидатів для служби в поліції", але розуміє, "що багато в чому спрацьовує людський фактор".

"Але я сподіваюся, що проміжна інформація про відбір буде ще до співбесід. І що будуть змістовні відповіді на ці запитання. І буде розуміння, які люди дійшли до завершального етапу", - пише Юлія Дуб.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, міністр внутрішніх справ Аваков повідомив, що патрульна поліція з'явиться в Ужгороді та Мукачеві 23 грудня

09 вересня 2015р.

Теги: поліція, Юлія Дуб

Коментарі

муся 2015-09-19 / 13:59:25
Я ЗАПОВНЮВАЛА АНКЕТУ ДО НОВОЇ ПОЛІЦІЇ МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО ЗІ МНОЮ ЗВЯЖУТЬСЯ АЛЕ ЦЬОГО НЕ ВІДБУЛОСЯ ЯК ЦЕ РОЗУМІТИ СПРАВЕДЛИВОСТІ НЕМА НІЯКОЇ Я ОДНОГО НЕ РОЗУМІЮ ЗА ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ ПРОХОДИТЬ НАБІР У НОВУ ПОЛІЦІЮ. В МЕНЕ ВИЩА ОСВІТА, ПРАВА ВОДІЯ ТЕЖ Є. АЛЕ ЗІ МНОЮ НЕЗВЯЗАЛИСЯ Я ПИСАЛА ЛИСТА ПАНОВІ МОСКАЛЮ АЛЕ ВІН ВІДПОВІВ ЩО НЕМАЄ ДО ЦЬОГО НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ЯК ЦЕ ТАК. КОРУПЦІЯ ОДНИМ СЛОВОМ

Адмін 2015-09-11 / 13:44:54


Тут не помийна яма. Хочете коментувати конкретну людину - зробіть це у гідний спосіб, а не анонімно.

Крім того, перед тим, як опублікувати ту чи іншу інформацію, джерела іїї походження перевіряє сама редакція. І у нас нема претензій ні до самої Юлії Дуб, ні до якості інформації, яку вона оприлюднила в даному випадку чи оприлюднювала раніше.

На цьому дискусію завершено. Відповідно до правил коментування всі коментарі, що містять суперечку з Адміністрацією ресурсу, видалються.


Дмитро 2015-09-11 / 13:20:04
Дмитро 2015-09-11 / 13:01:38


Коментуйте суть публікації, а не особу Ю.Дуб. Коментар видалено. Адмін
- Ну що ж, адмін. Я коментую особу Ю.Дуб так як саме через особу, яка це написала виникають сумніви у достовірності + корисності цієї публікації.

Дмитро 2015-09-11 / 13:01:38


Коментуйте суть публікації, а не особу Ю.Дуб. Коментар видалено. Адмін


коп 2015-09-11 / 12:42:46
Так, Рома, ти дуже здивуєшся, але відбір проходить тільки у патрульну службу. І за однаковими для всіх критеріями. Тому, фігня те, що мелеш ти.

Роман 2015-09-11 / 10:00:12
Фігня! Шо в нову поліцію потрібні лише поліцаї, які будуть бігати за правопорушниками? Ідіотизм! На самому початку повідомляли, шо потрібні не лише "поліцаї на дороги", а й інший персонал офісні працівники! Стаття - фігня, фактів - нема, догадки - з "пальця"!

Паші 2015-09-11 / 00:51:34
Ну і наведені тут факти корупції "сумарним балом" ніяк не компенсуєш.

Паші 2015-09-11 / 00:50:37
Дурниця. Відомо, що є нормативи, невиконання яких не компенсовується іншими балами.

Паша 2015-09-11 / 00:12:55
Відомо, що патрульних відбирають за результатами сумарного балу, отриманого за всі пройдені етапи, тобто відсіювання немає. Про це говорили, і Юлія мала б знати, а так виходить резонансна новина, яка апріорі підриває довіру до нової поліції.

Іван 2015-09-10 / 19:15:47
потрібно повністю виключити людський фактор, и робити найбільшу увагу на тест IQ, коп повинет бути розумним і приймати правильні, чесні рішення (з високим IQ ввести в оману, чи просто "загрузити" буде важко), щодо фіз. підготовки то тут просто- фіксувати здачу кожного на КАМЕРУ, це і буде основний доказ, договорняки тоді не пройдуть.

Петро 2015-09-10 / 15:22:20
на рахунок фізо - я не підтягнувся жодного разу, навіть не пробував, причина в тому, що на тренуванні порвав шкіру в області подмишки (займаюсь бодібілдінгом)... підійшов до головного, попросив замінити вправу на якусь іншу, почувши - мене нічого не цікавить, іди підтягайся, я подумав, мої тести на цьому скінчилися. на дригий день прийшло запрошення на тести! Тому, моя думка - головне щоб розумних набрали і адекватних, а фізо за 3 місяці навчання здасть кожний якщо буде старатися!!!

Богдан 2015-09-10 / 12:26:23
Відтиснулася два рази,але ціцьки в два рази більші...

Богдан Пилипів 2015-09-10 / 11:34:32
Скільки в бочку з гі..., вибачте, з дьогтьом не додавай меду - медом не стане.

Оля 2015-09-10 / 10:52:30
Погоджуюся зі словами Юлії, набір у поліцію не чесний(

Дід Микола 2015-09-10 / 10:45:30


Так журнашлюха найєм недарма вирішив курувати конкурс, ця курва лиса продажна і 100-річного діда признає годним, тьфу. ***ков і поліцію запоре, бо мусора тоді не потрібні будуть


Мія 2015-09-10 / 10:03:51
Кажуть , що в нп Львова потрібно було заплатити 300$.

mihuvu76 2015-09-10 / 10:01:23
у львівській поліції діється теж саме. тести здала, фізру ( досить непогано,порівняно) здала .медогляд в нормі, а співбесіда.... Не знаю від чого вони відбиваються? За якими ознаками вони оцінюють кандидата?

pfr 2015-09-10 / 09:37:50
дівчата фізичку можуть дотягти згодом, головне, аби з головою все гаразд було, зір був добрий і т.п.

Лулу 2015-09-10 / 09:25:32
Тут пряма мова кандидатів та, зокрема і Юлії Дуб
https://www.youtube.com/watch?v=c4OIkqlSmi8

пурпцу 2015-09-10 / 08:58:05
При проходженні медкомісії була проблема з прикусом зубів, решта лікарів дали "добро", стоматолог вагався-вагався і сказав "іди рішай щось до головного", той подивився, сказав "іди порішай питання зі стоматологом" той щось мнувся, терся але ціни питання не назвав, відправив знову до головного, а той сказав "ну раз ви нічого не порішали, ставимо вам недопуск"

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38