Перша нарада у Закарпатській ОДА під головуванням Москаля: віднині чиновники починають роботу о 8-ій ранку

Так, рішення про перехід на робочий день, який починається о 8-ій годині ранку, було озвучено сьогодні в ході першої наради під головуванням новопризначеного керівника області Геннадія Москаля.

Перша нарада у Закарпатській ОДА під головуванням Москаля: віднині чиновники починають роботу о 8-ій ранку

Віднині чиновники ОДА виходитимуть приступатимуть до роботи о 8-ій, а не о 9-ій годині ранку, як було заведено до сьогодні.

За інформацією Закарпаття онлайн, до власне посадовців - як от начальників управлінь та відділів - новий голова ОДА Геннадій Москаль наразі претензій не мав. Станом на нині усі вони залишаються працювати на обійманих і при екс-керівникові Василеві Губалі посадих.

16 липня 2015р.

Теги: Москаль, нарада, чиновники, робота

Коментарі

Цоца 2015-07-27 / 19:29:07
До речі, а ось Львівська обласна державна адміністрація починає свою роботу в 9-00

http://www.loda.gov.ua/kontakty
....

Графік роботи: Понеділок-четвер – з 09.00 год. до 18.00 год. П’ятниця – з 09.00 год. до 17.00 год. Субота-неділя – вихідні дні.
-----------------------------------------------------------------
Так шо ніяка то не дисципліна а то просто ексцентричний і капризний Москаль под себе прогнув усіх працівників Закарпатської ОДА, бо він так хоче бо звик що в Луганську з 8-00, та там скорше сходить сонце бо то схід...
А зимою то взагалі буде маразм ніч в Ужгороді у 8 год. , так шо Москаль не там "порядки" наводить де треба, а лише показує свої примхи ...хай краще ранком на годину іде у спортзал ,якщо йому не спиться і встає зрання...

Легінь - руснак (бетяр) 2015-07-17 / 16:21:51
Москаль туй наведе порядок, бо сі свині гет ся запаніли. Не встигли прийти на працю уже пушли кавіль пити.Що там так тяжко роблять ? Сидять у кабінетах папіря долу горі перебиравуть. Молодець Генадію, дай їм фраса лисого прикурити. Обнагліли вшітки.

мама 2015-07-17 / 14:38:54
Здається, у нас уже була подібна ситуація. Перехід на початок робочого дня з 8.00 на 9.00 год. у свій час було обґрунтовано з медичної точки зору і було пов'язано з біоритмами людини. Чому зараз мовчать лікарі???

Olha 2015-07-17 / 13:54:39
а я починаю о 7-мій, і теж дітей в школу треба - нічого справляємося, організовуємося з іншими батьками. Все можливо. До речі, мені на роботу їхати годину, в одну сторону!

Знаючий 2015-07-17 / 10:12:20
Там, у розпорядженні Москаля, рекомендовано установити відповідний розпорядок дня і для бюджетних організацій області.

Мама 2015-07-17 / 10:01:34
А як дітей в школу водити і на роботу встигати? Чи може й там змінять час і діти будуть ходити в школу не на 8.30 як тепер,а на 7.30?

ната 2015-07-17 / 09:22:14
Нема на вас Різака. Не всі організації працюють на 9.00, моя з 8.00 бо всі порядні люди встають рано і працюють з 8.00 до 11.00

Uzhgorodec 2015-07-16 / 22:33:22
The old clown,

ввв 2015-07-16 / 21:01:58
Невбачаю в цьому ніякої різниці, якось це ніяк невмотивовано і що це нам дасть? хто не працював ефективно з 9-ти не буде цього робити і з 8-ми. А хто відданий своїй справі то працює і без вихідних. І взагалі якось це дуже одноосібно губернатором прийнято, можливо треба було б це обговорити з колективом, адже є сім"ї, маленькі діти

прокуратор 2015-07-16 / 20:45:25
Та не проблема. Тільки всі інші установи в Ужгороді починають роботу о 9.00. Що для нас виправдано, бо у нас різниця в реальному часі з Луганськом, звідки приїхав Москаль - 1 година.

А тепер, через примху Москаля, нестиковка обласних чиновників з рештою служб буде 2.години - бо зранку вони приходять на годину раніше, ніж інші, і, відповідно, йдуть з роботи теж на годину раніше, коли інші ще працюють... :))

Москаль наше все... :))

upd 2015-07-16 / 20:07:23
у чому проблема прийти на 8-00 ?? це не 6 ранку як коли Різак був...