В Ужгороді зачитано указ Президента про призначення Москаля головою Закарпатської ОДА

Щойно громаді та журналістам в Ужгороді представлено нового голову Закарпатської ОДА, яким призначено Геннадія Москаля.

В Ужгороді зачитано указ Президента про призначення Москаля головою Закарпатської ОДА

Так, Президент Петро Порошенко, представляючи колишнього голову військово-цивільної адміністрації Луганщини на посаді тепер уже керівника Закарпаття, зазначив, що "віддає найдорожче".

При цьому, зазначив, що першочерговим завданням Геннадія Москаля буде очищення правоохоронних органів області

15 липня 2015р.

Теги: Москаль, указ, призначення

Коментарі

краянин 2015-07-16 / 21:08:06
під керівництвом п. Москаля контроль за лісозаготівлею та вивезенням деревини, боротьба із самовільними рубками у лісових фондах, заповідних та санітарних зонах, протидія злочинам в державних лісових господарствах стане запорукою запобіганням паводків, надходженнями в бюджет і т.д.

Степан Крук 2015-07-16 / 20:46:32
Все мені в пану Генадієві подобається! Знайомий з ним. Є тільки одне зауваження - його призвіще! Треба терміново змінити. Може на Москаленко, Москальчука або Москальнишенця. Юридичних перешкод нема. Пан Пащенко міг би провести соціальне опитування з цього приводу.

7777 2015-07-16 / 19:22:33
там дуже цікаві речі, загляньте, пане губернаторе, як може держслужбовець заробити чесно на 2-3 квартири чи хати і дороге авто? Як вони пройшли люстрацію? Все куплено?!

правдолюб 2015-07-16 / 19:19:09
позбавтеся від підлабузників, котрі очолюють управління, де ділять гроші. перевірте їхні доходи, і стане зрозуміло. яким чином зароблені. за що гинуть справжні патріоти. підтримую матір мобілізованого: поки ваші захищають нас - в ОДА збагачуються на війні...Про це свідчать їхні декларації. перевірте на сайті ОДА (рубрика - очищення влади)

місцевий 2015-07-16 / 18:40:29
Цікаво, хто увійде в команду Москаля? І чи лишилися у нього друзі з часів попереднього перебування в області? Хоча, гадаю, тепер від нових друзів відбою не буде.

Мати мобілізованого 2015-07-16 / 09:47:14
Пане губернаторе, яка "бронь" може бути у вашій білій хижі?! Я розумію, стратегічні обєкти. А папірці носити, створювати видимість - багато розуму не треба. Разом з новим. слава Богу незалежним воєнкомом, проведіть цю роботу. Не хвилюйтеся, без більшості ваших підлеглих, ви обійдетеся. Менше буде витік іформації. Побачите, це спрацює. Успіхів вам у всьому!!!!!!!!

5555 2015-07-16 / 09:42:09
Вірно, в ОДА - усіх міняти.... У зону АТО відправити - й план по мобілізації буде виконано, а о вони "забронювали себе" ще при попередньому воєнкомі

7777 2015-07-16 / 09:40:13
Якщо не знімуть усіх начальників, котрі "перефарбувалися" дружно після майданних подій - нічого не вийде.... Вони все одно "продажні"... "Свадьба в Малиновке" продовжується...

!!! 2015-07-15 / 23:26:30
Всі хто наглядав у прокуратурі за корупцією у митниці і прикордонниках мають піти у відставку.

Олександр 2015-07-15 / 22:36:37
Шановний, Геннадію Геннадійовичу, все Закарпаття надіється на Вас, як Одещина на Саакашвілі. Не підведіть, хай Всевишній Вам допоможе.

апаратник 2015-07-15 / 21:59:41
Тепер Москалю треба прочистити і прокурорські кадри. в першу чергу тих, хто наглядав за таможнею, погранцами, і які були призначені за гроші

Саша 2015-07-15 / 21:31:36
Москаль обезяна.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК