Шаранич, Ланьо, Ратушняк, Волошин і Ко почали організовувати в Ужгороді "протестні" акції з "йовбаків"

Політичні ставки, підняті кримінальною - міліцейсько-бандитсько-контрабандистською - розбіркою у Мукачеві виявилися високими, а тому чинні і маргінальні діячі закарпатського політикуму у звичному стилі почали організацію "народних" масовок з плакатами, які мали би вкласти у об'єктиви київських фото- і відеокамер їх варіант прагнень закарпатців.

Шаранич, Ланьо, Ратушняк, Волошин і Ко почали організовувати в Ужгороді "протестні" акції з "йовбаків"

Учора під будівлю Закарпатської ОДА, "як альтернативу" акції "терористів" з "Правого сектора Закарпаття" вивели своїх "активістів" медведчуківський очільник міліції Закарпаття і "кришувальник" всього закарпатського криміналітету Сергій Шаранич та екс-кримінальний елемент, а нині депутат міськради і, навіть, волею обставин - перший заступник міського голови Іван Волошин.

Акцію регулював і, навіть, через нечисленість соратників, тримав плакат голова кишенькової Громадської ради при закарпатському УМВС Микола Желізняк. З боку І.Волошина в ролі "активіста" фігурував аферист від юриспуденції, якого за неповернуті гроші, отримані на ниві псевдоборотьби з псевдокредиторами, розшукує півУкраїни - Богдан Хаустов і ряд інших осіб. Ваги і серйозності акції додавали накачані біцепси "єдиноборців" Євгена Молнара. На всю цю конкуренцію з сумом споглядав досі безальтернативний шараничівський "господар" площі Народної - Іван Данацко. Щоправда, цього разу - без клоунівських атрибутів.



Сьогодні відбулася друга серія дійства. Її організація, як стверджують в з джерел у правоохоронній системі, належить нардепу М.Ланьо - основному фігуранту подій у Мукачеві. І цього разу до організації підійшли більш серйозно і залучили бойовиків підлеглих "армій", працівників власних бізнесових структур, а тому під будівлю УМВС і, потім, під ОДАкрім осіб специфічної зовнішності прийшли ще й жінки і інші категорії "обуреного закарпатського суспільства". "Обурення" їм вклали в руки і у всіх воно виявилося спільно адресним - Балога.

Хто постояв, хто покричав, але акція як швидко розпочалася, так швидко і закінчилася. Потрібні журналісти зробили потрібні кадри і картинка пішла у світ. А організатори, вочевидь, пішли готувати наступну. Якщо, звичайно, скажуть господарі...

* "Йовбак" - закарпатський еквівалент "тітушок", відповідно до пояснень речника МВС Артема Шевченка щодо особи "гопника" у спортвних штанях і з автоматом, зафіксованого камерами серед міліціонерів під час трагічних подій в Мукачеві.

14 липня 2015р.

Теги: йовбак, Шаранич, Волошин, Балога

Коментарі

Читач 2015-07-16 / 12:17:41
На площі так багато таких активнимх і "правильних" молодиків!!!! А чому відсутній воєнком з повістками? При його появі з повістками усі ці мітенгарі швидко зникли б!!!! Ганьба - здорові бугаї усі як один на вигляд з плакатиками стоять а інших людей немає!!!!

Вій 2015-07-15 / 23:33:24
Спиш волошин ? Ні? А чому???

Корона 2015-07-15 / 23:26:43
А де волошин забив свій язик і пишущу руку ? В дупу! Готуйся єцовець, медведчуківець, ригоанал, нашофронтовеь і просто подальший ***сос!

Незахищені жінки Закарпаття 2015-07-15 / 12:21:55
Як багато захисників Вітчизни - здоровенних мужиків-бездіяльників - оберігають Закарпатську ОДА від уявного ворога - Правого Сектора!
Ганьба їм усім!
Яка ОДА, такі у неї і захисники!

або 2015-07-15 / 00:12:37
У людей Ланя, задіяних у суботньому конфлікті в Мукачеві, вилучили арсенал зброї з гранатами

У людей, з якими у представників "Правого сектору" у Мукачевому стався конфлікт, під час обшуків вилучено вогнепальну нарізну та гладкоствольну зброю, ручні гранати, бойові патрони, холодну і травматичну зброю.

Про це на прес-конференції у Києві заявила речник СБУ Олена Гітлянська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Під час проведення санкціонованих обшуків у помешканнях осіб, з якими виник конфлікт у "Правого сектору", виявлено та вилучено вогнепальну нарізну та гладкоствольну зброю, ручні гранати, бойові патрони, дальномір, пристрої нічного бачення, холодну і травматичну зброю", - сказала вона.

карфаген падет 2015-07-15 / 00:10:04
Во предурки прособирались против Правого Сектора, а вы знаете сколько полегло их за Украину...а они тут пи..т! вы как москали поверили в мальчика которго типа взяли в заложники....короче придурки вы редкостные, живите дальше вы с этими быдлами

То не я 2015-07-14 / 21:17:22
Більшість заблуканих, але адекватних, цей бред вже перестали поширювати. Але залишилися ще ось такі "То я" :)))

то я 2015-07-14 / 21:14:57
http://replyua.net/news/9692-yarosha-mogut-naznachit-gubernatorom-zakarpatskoy-oblasti.htmlЯроша могут назначить губернатором Закарпатской области Отакі -то справи,малята))))

мені сподобалось 2015-07-14 / 20:17:49
З цим Йовбаком це повна ржака, це соціальний зріз будь-якого мало шустрого закарпатця. Крім журналіста і мисливця, вангую що Йовбак ще має мадярський паспорт, статус ліквідатора ЧАЕС, учасник бойових дій в АТО, отримує дитячі на п'ятеро дітей, багатодітний батько-одинак, оформлений інвалідом на Єврокарі, у вільний час працює водієм неофіційного таксі Ужгород-Мукачево, - пише популярний блогер Сергій Микита.

Копча 2015-07-14 / 19:19:15
Йовбак-мітинг.

Волошин 2015-07-14 / 18:00:21
Жору Шевчука послав туда най капусту за Аптеку матері і дитини на Другетів одробляє, Румянцев і Аксьон тоже много за цьої каденції земельки набрали, най працюють, Горбаня не відправляв, бо він тіпа "умний" муніципал, тіпа мої по феншую складені схеми мав відпрацювати на підприємцях з терасками по місту. Ну а я в них начальнік - бос, я тіпа збоку, ви пацани подержіть плакатики, та може вас за 20-ку в округ від Народного Фронту і покладу. А про Бровдія забули, він у мене молодець, старається, гавномет у ЕЦунів перший, може щось з нього буде, а може і нє, но тать є 32 округи, та десь на Радванку го дам, но тать увижу. А Білецького я не запрошував, а хоча нє, то майже Рата від себе го дав, бо казав йому вчора, дай пару пацанів, та єдного найшов, но і йому шось найдеме, бо Самопоміч го не бере видко.

ІВАН 2015-07-14 / 18:00:01
Організатори цього бандформування настільки тупі, що навіть "для блізіра" не додумалися наказати своїм йовбакам взяти хоч одного прапора.

Свідок 2015-07-14 / 17:31:03
всіх цих падлюк тилових в АТО! прямо на площі роздати повістки!

ваня 2015-07-14 / 17:25:25
говорят,что при обысках у "людей Ланя" нашли много оружия. а почему митингующие не скандируют "Ланьо сдай оружие"?

Никнейм 2015-07-14 / 17:13:35
Эти активисты это просто звиздец какой то особенно организатор харченко, бывший бандюк директор краснодонцев который стал невье...ся громадським диячом... Честно противно от всего, одни пс пошли бабло рубить с блюка, вторые тоже ставят себя активстами чтоб в будущем под этим видом рубить...
Сеня кролик тоже разобрался, не знал просто до вчера что у нас контрабас идет, вчера чувак прозрел- уволить на всю таможню, поставить новых- срубить бабла и дальше пусть косят...

Харя 2015-07-14 / 17:10:24
Чого забули за вчорашніх "антимайданівців" Румянцева, Шевчука і Оксьона? Вони на сьогоднішньому мітингу теж відзначилися

иван 2015-07-14 / 17:07:41
бики мусорські

патріот 2015-07-14 / 16:53:40
До уваги військоматів: подивіться скільки патріотів, які вболівають за державу, справедливість вештається без роботи. Із зброї у них лише плакати, вручіть їм повістки, дайте зброю і вперед захищати Україну

1760 2015-07-14 / 16:44:07
Убивцю, контрабандиста, наркоторговця Блюка - за грати! І грати, грати, грати...

Степан Крук 2015-07-14 / 16:36:57
Це збіговисько - кловнада, загорнута в красиву обгортку! Призиви до бійців (придурків) з "Правого сектору" здати зброю дуже кумедні. Десь в лісах ховаються люди із зброєю, котрі відірвані від суспільства і ніякі заклики до них не доходять. Можливо в них в хащі є телевізори та інтернет і вони спостерігають за обуренням "народу" в прямому єфірі!? Взяв би Ратушняк корзинку (ніби по-гриби зібрався), пішов в ліс до хлопців і попросив би їх здати зброю. Наслідки були б ще більш комічними, ніж цей "мітинг"!

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 1
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль