Викладача УжНУ затримали за "п'ятикратний" хабар, який студенти перераховували йому на банківську картку

Слідчим відділом Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області за матеріалами УСБУ в Закарпатській області було внесено відомості та розпочато кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної винагороди посадовою особою, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Викладача УжНУ затримали за "п

У ході проведення слідчих дій та оперативно - розшукових заходів працівниками УСБУ в Закарпатській області спільно із працівниками слідчого відділу Ужгородського міськвідділу міліції та прокуратури м. Ужгорода було встановлено, що викладач державного вищого навчального закладу Ужгородського національного університету, являючись службовою особою, використовуючи надані йому владні повноваження та службове становище, умисно, з метою отримання неправомірної вигоди для себе, а саме грошових коштів в сумі 2500 гривень за успішне складання повторного заліку студентами, вимагав та отримав від п’ятьох студентів вище вказану суму як «хабар».

Спритник вигадав непогану схему – щоб не отримувати грошові кошти прямо в руки, використав для цього переказ коштів на банківську картку. Однак його спритність не змогла захистити його злочинні дії від викриття правоохоронцями.

Сьогодні слідчим відділом Ужгородського міськвідділу міліції викладачу було повідомлено про підозру, у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України ( Одержання хабара). На даний час щодо нього вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу, повідомляє Ужгородський МВ.

16 червня 2015р.

Теги: хабар, викладач, банківська картка

Коментарі

Студент 2016-04-11 / 15:52:53
Таких хабарників як в Ужгородському універі треба пошукати.....Там половину викладачів за хабарі можна пересаджати.

Ніка 2015-09-17 / 16:42:53
Коли доцент не має на хліб, то гріш ціна такій державі. І гріш ціна такій судовій системі, котра не бачить мільйони розкрадених коштів. Це ще треба суддю того перевірити і з"ясувати про його зарплату і суму гонорарів. Упевнена, що вони набагато вищі, ніж 2500. А доцентам гонорари ніхто не дає. І премій нема, і тринадцятих зарплат, і допомоги в 20000 грн, як наприклад має заступник міністра освіти без вченого звання Совсун. І хай "2 небайдужий" не буде таким мудрим, бо люди витратили півжиття на здобування вченого звання, а тепер залишилися ні з чим. Легко то казати, коли не знаєш що й до чого.

Лариса 2015-06-21 / 16:31:53
Я навчаюсь на історичному- у нас всі, хто вчиться, спокійно собі здають, а хто не хоче - той бігає за викладачами і тиче їм гроші в руки, а батькам розказує,як його бідного і розумного всі валять на іспитах. Дайте людям достойну зарплатню: лікарям, вчителям, пожежникам, викладачам, міліції і вони не будуть вимушені принижуватись хабарями.

Шафарик 2015-06-17 / 15:04:11
Риба гниє з голови... Хтось бачив щоб посадили хоча б колишніх міністрів, а теперішні всі святі??? Клюєва сигінятка і то не впіймали!!! Совпадєніє? Не думаву!

2 небайдужий 2015-06-17 / 01:27:55
Чепуху пишете, не нравится зарплата - работайте на стороне, идите в бизнесс, создайте свой интеллектуальный продукт, ищите клиентов в Словакии или Венгрии, никто ж не запрещает Вам исследования для них делать. А если Вас государство оценивает в 150 долларов, то или уходите на более оплачеваемую работу или сидите тихо. С ув.

Студент 2015-06-17 / 00:19:12


Не байдужиий,ти ******!!!!


12345 2015-06-16 / 23:48:38
Машика Ю.

Небайдужий 2015-06-16 / 23:24:18
Чогось всі звертають увагу на хабарі в університеті. А хіба не злочин платити доценту менше 150 дол. заробітну плату? Хіба проблема освіти в тому, що хтось взяв 30 дол. за залік, якщо цей студент не хотів 10 сторінок вивчити і два слова звязати не може. А поставки незараховано не маєш право, бо інакше менше буде студентів і години на кафедрі зменшаться. Вирішити питання освіти необхідно на законодавчому рівні і на рівні КМУ. І ще додам, СБУшники, судді, міліція, прокурори бачать хабарництво всюди, тільки не у себе. І як тут не згадати Євангелія:
"Не судіте, щоб вас не судили;
бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють.
Чого ти дивишся на скалку в оці брата твого? Колоди ж у власнім оці ти не добачаєш?
Або як можеш твоєму братові сказати: Дай, хай вийму скалку в тебе з ока, а он же колода в твоїм оці?
Лицеміре! Вийми спершу із свого ока колоду, і тоді побачиш, як вийняти з ока брата твого скалку."

Штефанюк 2015-06-16 / 21:17:37
Тоже мені хабар, 2000 грн.

Зарева 2015-06-16 / 20:35:04
Слідство розбереться, можливо це і не хабар зовсім

Економіст 2015-06-16 / 19:36:36
Прізвище?

Туряниця І. 2015-06-16 / 18:42:50
економісти

lion 2015-06-16 / 18:36:12
так а факультет який??? хто то? чи то все тайна?

мужиево 2015-06-16 / 18:33:07
у мукачевском университете за дипломние работи рвут от 300 до 500 у.е.и все ОК! а за устройство на работу в десяток разов больше при том что одновременно ректор одних сокращает, других набирает не за красивие глазки.а еще в спешном порядке пустним негласним приказом должни защитится на спец.ученом совете две протеже ректорши, конкретно одна пишет работу усомнительного проректора по науке Гоблика, "особоодаренного" економитста, которого виперли студенти вместе с Ледидой из закОДА в период Майдана нравственности, а потом его свои пристроили в МДУ по науке проректором, которий далек от науки как негр от антарктиди, мало того он сам по бистрячку с помощью ректорши защитили докторскую, и на хрена она ему, наверное по теме как обанкротит золоторудник в Мужиево и продать его екс министру Захарченко. вот такие остапи бендери заправлят научними процесами в мду. стид и срам такому висшему образованию.Пора єту частную лавку с горе докторами и кандидатами за валюту прикривать и нести ответственность за разруху.

Читач 2015-06-16 / 17:33:42
І хто на даний час реально відповів за хабарі? Чергова лупина! Він як його колега "тіпа" брав на "ремонт аудиторій".... А загалом 80% викладачів - хабарники!!!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували