Ужгородський Водоканал обіцяє «цілодобову» воду ще 10 тисячам абонентів

Не минуло й півроку, як змінилася команда керівництва комунального підприємства «Водоканал м.Ужгород», а результати в покращенні водопостачання міста вже відчули багато ужгородців.

Ужгородський Водоканал обіцяє «цілодобову» воду ще 10 тисячам абонентів

Зокрема, 27 травня, навіть раніше, ніж планувалося, провели тестування подачі води на всі 24 години на добу для більш ніж 10 тисяч абонентів у багатоповерхівках на вулицях Минайській, частинах вулиць Заньковецької, Залізничної, проспекту Свободи.

Це стало можливим завдяки новій насосній станції потужністю 55 кВт, яку купили, разом з усім необхідним для  монтажу, в рамках програми використання коштів, виділених міською радою у лютому цього року для виходу підприємства з фінансово-економічної кризи.

Тестовий режим показав, що напірна лінія водогону від нової насосної станції в напрямку вулиці 8 Березня біля озера неподалік ЗОШ №15 дає багато витоків, тому протягом червня-липня фахівці Водоканалу її замінять, усі необхідні матеріали вже закупили.

Також ближчим часом планується забезпечити цілодобове водопостачання на вулицях Сечені, І.Ваша, ще частині вулиці Заньковецької, в районі дитячого садочка біля ринку в мікрорайоні «Білочка». Тут за 2-3 тижні постійно матимуть воду ще близько півтори тисячі абонентів.

Тиждень-днів 10 потрібно для завершення робіт із заміни водогону на вулиці Золотистій. Там більше 700 метрів мережі виносили з-під житлової забудови і незабаром буде здійснено переключення всіх користувачів на нову гілку.

Проектна група у Львові займається проектом реконструкції Минайського водозабору, ще до завершення літа сподіваються почати заміну систем подачі води. Роботи виконуватимуть спеціалісти Водоканалу та відділу капітального будівництва міськради.

Нещодавно в районі вулиць Гранітна-Тельмана відглушили гілку водогону, якою вода подавалася  ще з часів діяльності промислових гігантів міста. Таким чином без будь-яких незручностей для споживачів качається на 70 кубічних метрів води щодоби менше, ніж раніше.

Замінено майже 500 погонних метрів водопровідних вводів до багатоквартирних житлових будинків.

У мікрорайоні Червениця почалися роботи з будівництва каналізаційно-насосної станції, про що мріяли сотні мешканців цієї частини Ужгорода.

Водоканал закупив і задіяв обладнання, яке вже дозволило значно зменшити витрати електроенергії.

Нагадаємо, ще наприкінці минулого, 2014 року завдяки заміні обладнання цілодобове водопостачання забезпечили для більш ніж 1,5 тисяч абонентів в мікрорайоні вулиці Лавріщева. Ще 5,5 тисяч абонентів почали отримувати цілодобово воду після І етапу реалізації робіт, запланованих на вулиці Грушевського.

Директор КП «Водоканал м.Ужгород» Станіслав Карташов зазначив: «Ми дуже вдячні мешканцям міста за розуміння, що без належного рівня оплати за послуги не буде якісних змін у водопостачанні, вдячні за терплячість щодо переведення на нову форму  розрахунків  і всіх робіт, які, можливо, завдають тимчасових незручностей. Тільки разом зі сприянням, довірою ужгородців ми зможемо змінити до кращого систему забезпечення міста».

28 травня 2015р.

Теги: водокангал, водопостачання, Станіслав Карташов

НОВИНИ: Соціо

18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 3
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 11
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 6
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 2
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
13:25
/ 1
Закарпатські прикордонники пострілами зупиняли порушників Фото новина
» Всі новини