Закарпатець Іван Пилипець в "Голосі країни" "нокаутував" рокера-християнина (ВІДЕО)

Насичені й непередбачувані - саме так можна охарактеризувати перші нокаути на "Голосі країни". Найкращі з найкращих запекло боролися за перемогу і намагалися продемонструвати усі переваги свого вокалу.

Закарпатець Іван Пилипець в "Голосі країни" "нокаутував" рокера-християнина (ВІДЕО)

Якщо інші боялися не встигнути показати, на що здатні у співочому плані, то запальний Іван Пилипець планував встигнути сказати наставниці про почуття. Ще на репетиціях весільний музика з Закарпаття загравав до тренерки, а коли з піснею "Тільки раз цвіте любов" переміг у нокауті, на емоціях освідчився їй просто на сцені.

"Тіна, я вас люблю, чесне слово!" - Сказав Пилипець, а потім наголосив, що обожнює тренерку по-закарпатськи.

"Це як?" - поцікавилася Тіна в одруженого Пилипця.

До речі, Іван запевнив, що його друга половинка не ревнуватиме свого співочого чоловіка до улюблениці мільйонів українців.

 "Я думаю, жінка буде не проти, якщо моя плотська любов буде тільки для неї, а моя душевна - для Тіни", - поділився роздумами співак.

Словом, Іванові вдалося здивувати глядачів і освідченням, і репертуаром. Хлопець, якого було важко уявити без вишиванки й танцювальних пісень, мріяв змінитися на проекті і йому це вдалося.

Ліричний Пилипець у вишуканому смокінгу боровся проти рокера, що прославляє Бога, Джошуа Пратта, з яким тренер “Голосу країни” Тіна Кароль звела хустянина у вокальних нокаутах.

Закарпатець на сцені вокального шоу виконав пісню Володимира Івасюка “Тільки раз цвіте любов”. Джошуа Пратт відповів світовим хітом Леонарда Коена “Hallelujah”.

При цьому Славко Вакарчук назвав Джошуа Пратта "на голову вищим". Олександр Пономарьов не віддав переваги жодному. Потап висловився обтічно - "Хлопці, ви обидва могли зробити краще...".

Тіна вибрала саме нашого співака і це викликало неабияке здивування в інших тренерів...

Більше про це - у відео.

Тож наразі кожен із зіркових наставників вже обрав по два учасники, що підуть з ним до прямих ефірів шоу "Голос країни". Попереду — вирішення долі інших вокалістів.

11 травня 2015р.

Теги: Іван Пилипець, Голос країни

Коментарі

Міша 2015-05-12 / 20:12:11
До Саші. Бо по ходу там такі всі інші патріоти, що нема кому українське співати

Михайло Іванович 2015-05-12 / 20:09:06
Молодець, Іванку. Нікого не слухай, то люди заздрять тобі. А матюки це все монтаж.. розумні люди знають, що на телебаченні лише чекають аби людина щось бовкнула не те що треба, щоб потім змайструвати те що їм потрібно. Не парся. Ти ліпший і з великим майбутнім.

Закарпатці 2015-05-12 / 15:58:05
Іване,радіємо за тебе,пишаємося тобою,земляче.Дякуємо закарпатській землі за такі таланти(на всеукраїнському рівні у різних конкурсах Закарпаття представляло цьогоріч аж 5 учасників).Сподіваємося,що подих перехоплює у кожного закарпатця,коли чує спів у виконанні Івана Пилипця!!!Тримайся,друже!!!

атеїст 2015-05-12 / 00:38:18
Філологу

Покажіть мені в підручниках з мовознавства, де йдеться про те, що ви кажете. Схоже, ви вичитали ці два пункти в підручниках з богослов'я. :)

Язичники у нас є. Як і атеїсти, і мусульмани, буддисти, юдеї, синтоїсти, кришнаїти і т.д. І ви не можете змусити їх писати слово бог "з великої букви (якщо мова йде про християнського Бога". Вірите - вірте. Але не змушуйте інших вірити в те, що й ви.

Саша 2015-05-11 / 22:26:13
/Атеист/ Я согласен с тобой на все 100%!!!

Філолог 2015-05-11 / 22:11:53
Слово Бог пишеться
1) з великої букви (якщо мова йде про християнського Бога);
2) з малої букви (якщо маються на увазі язичницькі боги).
Сподіваюся, що язичників у нас уже давно нема. Тому, коли звертаємося до Бога, то маємо на увазі Бога Отця, Бога Сина, Бога Духа Святого (тобто Святу Трійцю).

соломія 2015-05-11 / 22:09:33
Лише наші можуть свого о...ти,а чужого превознести.А на рахунок виступу,іноземною мовою легше скрити недостатки як рідною. Іван Пилипець молодець.Він достойно представляє наш край.

атеїст 2015-05-11 / 18:25:42
А щодо Пилипця погоджуюся: слабкий і бикуватий. Джошуа був кращий. В будь-якому разі - цікавіший. Пилипець далі за весільного співака не виросте.

атеїст 2015-05-11 / 18:24:23
Sonja, ми живемо в країні, де церква відділена від держави, де віруючі мають рівні права з атеїстами, а значить - як писати слово бог/Бог - особиста справа кожного. А тому не нав'язуйте свою думку редакції.

Sonja 2015-05-11 / 17:22:06
Ім"я пишуть з великої букви, тем паче ім"я Бога, шановні редактори. Пилипець заспівав трохи краще, ніж попередній раз, але своїми коментарями все спаскудив.Начальник відділу культури- і матюки на всю Україну? Люди будуть думати, що у нас всі такі "культурні" у Закарпатті.Голова РДА мусить йому догану виписати, аби далі своєю "культурністю" наш край не позорив.

Знайомий 2015-05-11 / 15:20:29
А кулько сала та ковбаси повюз на шоу?

Саша 2015-05-11 / 14:56:20
Я в шоке!!! Почему именно Ваня!!??!!??....и почему только украинские народные песни???? Пусть английские попробует.

НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2
На Закарпатті врятували лелеку з поламаним крилом
10:39
Вихідець із Лисичанська заснував в Ужгороді першу роликову школу
» Всі новини