Реклама B3

На Тячівщині через карстове провалля об'ємом у 100 тис кубічних метрів переноситимуть лінію електричних мереж (ФОТО)

16 квітня 2015 року біля Солотвинського водоканалу по вул. Воз’єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м., загальним об’ємом близько 100 000 кубічних метрів, внаслідок чого утворилося карстове провалля з гострими краями, що свідчить про продовження просідання ґрунту.

На Тячівщині через карстове провалля об

Варто зауважити, що в результаті провалу пошкоджень майна мешканців селища не виявлено, людські жертви - відсутні. Однак, на небезпечній відстані від провалля знаходиться лінія електричних мереж 6 кВ Тячівського РЕМ ПАТ «Закарпатобленерго». 

Оперативно на місце надзвичайної ситуації виїхали члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами роботи спеціалістів прийнято ряд рішень, спрямованих на забезпечення безпеки на території Солотвинського солерудника та призупинення розвитку карстових процесів на території селища Солотвино.     

Зокрема ДП «Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника» спільно з Солотвинською селищною радою рекомендовано встановити попереджувальні знаки та огородження території навколо карстового провалля. Також необхідно провести нараду за участі депутатів та працівників селищної ради з питань здійснення роз’яснювальної роботи з жителями Солотвина щодо небезпеки перебування в зоні карстових проваль.

Тячівському РЕМ ПАТ «Закарпатобленерго» доручено вжити заходи щодо перенесення лінії електричних мереж 6 кВ з карстонебезпечної зони. Забезпечити охорону громадського порядку в зоні активних карстових процесів доручено Тячівському РВ УМВС України в Закарпатській області.

Фінансовому управління Тячівської районної державної адміністрації доручено виділити кошти в сумі 10 000 грн. з «Програми створення та накопичення районного резерву матеріально – технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру та її наслідків на 2015 рік» для недопущення людських жертв у зоні карстових проваль.

Крім того, Тячівська районна державна адміністрація та Тячівська районна рада звернуться до Закарпатської обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України щодо фінансування заходів по ліквідації надзвичайної ситуації в смт. Солотвино та робіт ДП «Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника».

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

17 квітня 2015р.

Теги: провалля, електричні мережі, Тячівщина

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:01
В Ужгороді у неділю дерево впало на припаркований Hyundai (ОНОВЛЕНО) Фото новина
12:24
В Оріховиці біля Ужгорода згорів УАЗ-452
11:58
У п'ятницю в Міжгір'ї у зіткненні вантажівки Volvo та ВАЗ-2104 травмувався водій легковика
19:27
На Рахівщині біля кордону з Румунією виявили тіло людини Фото новина
13:52
У Ракошині біля Мукачева під час пиятики вибухнула граната: загинув чоловік, ще один – поранений Фото новина
14:10
/ 1
Біля Майдана на Хустщині горіло 12 га лісової підстилки та чагарників на місці колишньої вирубки Фото новина
11:36
В Ужгороді під час ремонту в гаражі згорів Chevrolet, власник отримав опіки Фото новина
11:28
У Соймах Міжгірської громади прикарпатець на "Фіаті" смертельно травмував 74-річного велосипедиста Фото новина
16:33
У Хусті вигоріло 150 м кв. занедбаного складу Фото новина
11:34
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
11:32
/ 7
У Хусті зранку вівторка на ходу загорівся Peugeot Partner (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:20
/ 1
У Сваляві вночі перекинулася Audi A6, водій – загинув, пасажир – травмований Фото новинаВідео новина
11:23
/ 3
В Ужгороді діти, "щоб зігрітися", спалили ВАЗ на стоянці Фото новина
11:16
У Тересві на Тячівщині горіла прибудова до 2-поверхового будинку Фото новина
16:49
/ 1
У Горонді на Мукачівщині згорів автобус ПАЗ
13:19
/ 2
У Порошкові на Ужгородщині в річці Тур'я виявили "місцевого" потопельника
12:37
У Загатті на Хустщині згорів вантажний КамАЗ Фото новина
12:25
У Кольчині на Мукачівщині на пожежі в літній кухні отримала опіки жінка Фото новина
14:09
/ 1
В Ужгороді "безправний", нарко- і алкоп'яний водій створював аварійні ситуації та тікав від поліції Фото новина
19:27
На Рахівщині біля озера Бребенескул розшукали двох знесилених і переохолоджених туристів, один з яких травмувався Фото новина
17:27
Toyota Camry в Уклині на Мукачівщині згоріла внаслідок зіткнення з деревом Фото новина
16:52
У Калинах на Тячівщині в Тересві виявили тіло місцевої мешканки
14:39
В Уклині на Мукачівщині вночі згоріла Toyota Camry
02:06
У Мукачеві вантажівка в'їхала у автобусну зупинку, водій утік Фото новина
15:24
У Сваляві згорів гараж на приватному обійсті Фото новина
» Всі новини