"Народний фронт" пропонує садити в тюрму за критику влади

У парламенті України зареєстровано законопроект, яким пропонується карати громадян за критику влади виправними роботами на строк до 2 років, арештом до 2 місяців або позбавленням волі терміном до 3 років.

"Народний фронт" пропонує садити в тюрму за критику влади

Зміни до Кримінального кодексу пропонується внести  законопроектом №2225  під авторством нардепа від Народного фронту Костянтина Матейченко, пише у своєму  блозі   на Українській правді активіст руху "Стоп цензурі" та ЧЕСНО Аксінья Куріна.

Так, ст. 339-1 "Умисні дії щодо підріву авторитету держави та влади"  визначає, що подібне покарання пропонується застосовувати за "суспільно небезпечні протиправні діяння, що посягають на авторитет України як суверенної держави, публічне паплюження, наруга, осквернення чи інші дії, спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об'єднань громадян України, та/або цинічне, зневажливе ставлення й неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (її відповідних органів), так і держави в цілому".

У пояснювальній записці зазначається, що законопроект не вимагає консультацій з громадськістю.

"Сам факт появи такого законопроекту - наслідок абсолютно безвідповідального популізму людей, які формували партійні списки... В результаті з'являються законопроекти, що грубо суперечать Конституції України", - зазначила Куріна.

На Закарпатті "Народний фронт" відзначився призначенням одіозного "губернатора" Валерія Лунченка, спробами призначення на посади прокурора Закарпаття Івана Кайла, а головного міліціонера - Василя Турдая. У підсумку завдяки "Народному фронту" закарпатською міліцією керує "медведчуківець" Сергій Шаранич, а штабом "НФ" на минулих виборах в Ужгороді керував антимайданівець Іван Волошин, який, до того ж, є суб'єктом резонансних справ щодо "приватизації" ужгородських майна та землі.

01 березня 2015р.

Теги: Народний фронт

Коментарі

Киянка 2015-03-03 / 15:40:49
Пропоную започаткувати медаль "Дело Януковича живет и побеждает" и вручати медальку отаким придуркам

брехуни 2015-03-02 / 01:20:49
Надо было называть партию правдоподобно - " Антинародный фронт".

брехачам з НФ 2015-03-01 / 17:19:22
Читачу
Ага, повірили, що це - випадково... :(
І ублюдошний Шаранич на посаді начальника УМВС України в Закарпатській області - теж випадковість?
А антимайданівці і злодії Погорєлов-молодший і Іван Волошин на посадах керівників штабів Народного фронту в Ужгороді, на президентських і парламентських виборах, теж випадковість?
А відсутність реформ протягом року від "камікадзе"-Яценюка - теж випадковість?
Ідіть нехер, народнофронтівці!

Угорец 2015-03-01 / 17:08:21
О це так нічого собі законопроект....Путін зі Сталіним нервово палять цигарки в стороні!Янукович біля цих (демократів)був взірцем демократа..

Читач 2015-03-01 / 16:27:01
Парламентська фракція "Народний фронт" переконуватиме народного депутата Костянтина Матейченка відкликати законопроект щодо кримінального покарання за критику влади.
Про це в Фейсбуці написала народний депутат Вікторія Сюмар.
"Кримінальне покарання за будь-яку критику неприпустиме. Костянтин Матейченко - бойовий командир, який багато доклав до захисту країни ще від початку російської агресії, але ці речі будемо йому пояснювати і переконувати відкликати його законопроект, аби забрати норму про кримінальне покарання", - написала вона.
Сюмар запевнила, що "Народний фронт" не причетний до цього законопроекту, тобто цей документ - виключно приватна ініціатива нардепа.
"Депутати мають право законодавчої ініціативи, і ним користуються. Це - приватна ініціатива депутата, запевняю. Без обговорень в НФ на будь-якому рівні", - підкреслила нардеп.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/proekt_zakonu_pro_zaboronu_kritiki_vladi_vge_hochut_vidklikati_2027475

Петро 2015-03-01 / 15:10:48
А як на рахунок Декларації про свободу політичних дебатів у засобах масової інформації схваленої Комітетом Міністрів Ради Європи (РЄ) 12 лютого 2004 року на 872-й зустрічі Заступників Міністрів закордонних справ країн-членів РЄ політичні, посадові особи, а також усі хто відіграє певну роль у суспільному житті підлягають ретельному громадському контролю, обговоренню та відповідно можуть зазнавати гострої та сильної громадської критики.
Видно "народному фронту" пора змінити орієнтацію з Європи назад у Азопу до Путіна.

Генек 2015-03-01 / 14:54:34
дебілізм.. як же демократія і плюралізм думок?

Левко 2015-03-01 / 14:30:36
Невже можна "підрівати авторитет держави та влади" яка опустила Україну нижче Бангладеж,Сомалі...?
І звідки в Народному Фронті беруться такі мікроСталіни?
І чи Народний це Фрронт, який не голосує за обмеження безпредєла Коломойського, який заборгував бюджету України
1,8 млд.грн ???

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини