На східному фронті загинув майор-розвідник із Закарпаття Віталій Постолакі

Прикру трагічну звістку з посиланням на обласний військкомат повідомила речниця голови Закарпатської ОДА Алла Хаятова.

На східному фронті загинув майор-розвідник із Закарпаття Віталій Постолакі

"Прикра звістка, на жаль, правдива. Обласний військкомат підтвердив інформацію про загибель майора, розвідника, відомого в краї чоловіка. Ворог забрав життя Віталія Постолакі. Вічна пам'ять...", - повідомила Алла Хаятова.

Майор Віталій Постолакі як офіцер запасу із самого початку воєнних дій на Сході, навідувався у військкомат, аби потрапити на Схід добровольцем. Втім, його прохання про мобілізацію військкомат задовільнив тільки із третьої спроби.

Боєць 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади Віталій Постолакі із позивним "Апостол" виконував обов’язки командира розвідувального підрозділу.

Ще лише кілька днів нзад Віталій Постолакі заспокоював краян, аби притлумити панічні настрої, і, передаючи привіт на малу батьківщину, запевняв про відсутність жодних оточень під Дебальцевим, прохаючи земляків не поширювати неперевірену інформацію та вірити у спільну перемогу. 

14 лютого 2015р.

Теги: Постолакі, східний фронт, загинув

Коментарі

Богдан 2015-02-16 / 01:38:02
Герої не вмирають! Треба обовязково назвати його іменем як мінімум вулицю в Ужгороді, школу, де він навчався. Не забути допомогти в цей важкий час рідним Героя, які залишилися без нього на Закарпатті. Слава Україні!

Андрей Николаевич. 2015-02-14 / 23:52:21
Виталий был достойным и порядочным человеком.Искренне соболезную его родным и близким.Очень жаль.Пусть будет земля ему пухом.

Спарта 2015-02-14 / 23:32:59
Слава Герою!

В. Піпаш 2015-02-14 / 22:17:08
Важко прийти до тями, від звістки. Один шок! Адже, якихось пару тижнів тому - зустрічалися, говорили, здається, навіть про щось жартували. Зараз згадую те - якби таке тоді подумалося... Прошу - цінуйте і любіть (дорожіть!) тих, хто пішов на цю Вітчизняну війну - війну із захисту нашої України...
Хай, друже Віталію, Всевишній прийме твою душу у свої сади...

vovk 2015-02-14 / 22:12:17
R.I.P. Vitalja. Ty buv spravzhnim muzhcynoju i patriotom. Vichna slava Tobi.

Микола 2015-02-14 / 21:00:51
Хороший був хлопець! Дуже шкода Віталіка!Вічная память! Хай земля йому буде пухом!

Cher 2015-02-14 / 20:52:49
Вічна пам'ять!

УЖГОРОДКА 2015-02-14 / 18:38:50
ГОСПОДИ ! ДО КАКИХ ПОР БУДУТ ГИБНУТЬ НАШИ МОЛОДЫЕ ПАРНИ ?? ЗМЛЯ ЕМУ ПУХОМ! А ПУТИНУ -- ИСПЫТАТЬ ПОДОБНОЕ ГОРЕ ЧТО ОН ТВОРИТ НА НАШЕЙ ЗЕМЛЕ -- ВЕДЬ ОДНА ИСТИНА ДЛЯ ВСЕХ --2 МЕТРА !! ЗАДУМАЙСЯ ПРЕЗИДЕНТ РОССИИ --- ТЕБЕ МАЛО ЗЕМЛИ ??? УБИРАЙСЯ ВОН ! ИДИ ЗАВОЕВЫВАЙ СЕБЕ ЗЕМЛИ НА СЕВЕРНЫЙ ПОЛЮС --ЭТО КАК РАЗ ДЛЯ ТЕБЯ !!!

Копча 2015-02-14 / 18:07:58
Нема слів. Ніби втратив частинку душі. Земля тобі пухом.

ужгородка 2015-02-14 / 17:41:27
Найкращих синів забирає на той світ війна,затіяна шизоїдом Москви.Дуже і дуже жаль В.Постолакі,хай земля йому буде пухом.Вічна память таким героям!

кат 2015-02-14 / 16:42:22
Земля тобі пухом герою.Слава Україні!!!

Володя 2015-02-14 / 14:18:34
Дуже приємна була людина, земля йому пухом.

Левко 2015-02-14 / 13:59:39
Світла пам'ять і найщиріші почуття близьким та рідним.
Героям слава, слава, слава.

IN RE 2015-02-14 / 13:57:02
Вічна пям'ять тобі, Віталію! Співчуття мамі, дружині та дочці. Ти був справжнім мужиком, Віталію, - таким і залишишся в наших серцях. Пропоную прийняти звернення до місьвиконкому про дозвіл на поховання героя на Пагорбі Слави! Слава Україні! Героям слава!

Ужгород 2015-02-14 / 13:46:02
Ім'я депутата Ужгородської міської ради Віталія Постолакі, який загинув, захищаючи рідну землю від окупанта, слід увіковічнити в Ужгороді.

Герої не вмирають!

вася 2015-02-14 / 13:39:52
вична память тоби, герою. ще в будзагони в словаччини я бачив - ти справжний мужик. схиляю голову

ужгородець 2015-02-14 / 12:09:39
Земля тобі пухом герою.

О.Д. 2015-02-14 / 12:03:19
Несподівано і прикро... :(
Най земля тобі буде пухом, Віталію!
Співчуття родині полеглого і особисто п.Олексію Корсуну.
І хай здохне кремлівське Х**ЛО!
Слава Україні! Героям слава!

НОВИНИ: Соціо

19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах