Оприлюднено відео із необґрунтованим вимаганням документів і застосуванням сили міліцією до активістів ДК на Воловеччині (ВІДЕО)

У мережі з'явилось перше відео, відзняте активістом та журналістом "Дорожньго контролю" на посту ДАІ у Нижніх Воротах. Як розповідають активісти у ролику, саме на цей пост вони завітали на численні прохання водіїв, які розповідали: за долання посту ДАІвці беруть з кожної одиниці великогабаритного транспорту по 5 євро.

Оприлюднено відео із необґрунтованим вимаганням документів і застосуванням сили міліцією до активістів ДК на Воловеччині (ВІДЕО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на посту у Нижніх Воротах на виїзді із Закарпаття нещодавно трапилась надзвичайна ситуація: там під надуманими причинами були затримані активіст та журналіст ГО "Дорожній контроль", які впродовж кількох годин спостерігали за роботою посту, фіксуючи усе на відео. У якийсь момент активістів під приводом начебто анонімного повідомлення про замінування було затримано, при чому, із застосуванням грубої фізичної сили. 

Хлопці, що їх затримували хіба що не волочачи по землі, не місцеві - приїхали на Закарпаття на прохання шанувальників та тих, хто шукає захисту від міліцейського свавілля хоча б через дії "Дорожнього контролю". Тож, після усіх перипетій на Закарпатті, активісти повернулись додому лише сьогодні - із відзнятим впродовж тижневого перебування в Закарпатській області матеріалів, появу яких незабаром у вільному доступі анонсували окремим відеороликом.

І ось у мережі зявилось перше із серії репортажів відео, на якому зафіксовано застосування сили при затриманні активістів. Сталось це після того, як працівники міліції спочатку, без достатнього обгрунтування, вимагали від "дорожконтролівців" документи, назваючи пост ДАІ "блок-постом". Відтак, після двогодинної безперервної відеозйомки з боку активістів і за неможливості "підзаробити" - викликають слідчо-оперативну групу.

Насамкінець, дол активістів підходить чоловік у цивільному, який за кілька хвилин розмови і віддає на затримання активістів.

24 січня 2015р.

Теги: відео, вимагання документів, пост, Воловеччина, сила, міліція, активісти

Коментарі

місцевий 2015-01-27 / 23:08:11
Тотальна некомпетентність, незнання правової бази, невміння чітко формулювати свої думки, неспроможність до адекватного ведення бодай якогось діалогу... Ганьба! Керівництво (органів правопорядку, області, держави...) повинне зробити висновки та виправити ситуацію, або ж самоусунутися. Ця наскрізь прогнивша система не має права на існування!

911 2015-01-27 / 15:00:38
Усіх даїшників в розход!

кат 2015-01-26 / 14:52:23
розстрілять!

111 2015-01-25 / 17:18:54
В АТО їх паскуд!!!

жоня 2015-01-25 / 15:51:12
вот так мы идем в Евросоюз, собираем майданы, скидываем власть, избираем новую...и вот истинное лицо, наши стражи закона и порядка...позор ментов "Закарпаття"...довольны собой ? За это мы боролись ?

Мусорок 2015-01-25 / 14:28:47
Поки герої гинуть намфронті, товстий Хряк вічний начальник ГАЇ Закарпаття Мішико Бойчук Тячіський Румун шинкує бабло на постах ДАі! Цей Ху@Ло зробив ДАІ даіноткормушкою сімейки Бойчуків і мусарню тоже! два Зяті роблять в Ментовці, дві дочки також при погонах , і все для заробляння бабла! Ауді джип К7, десять аптек по городу які Кришує Бойчук а управляє його жонушка , шістьтрьозетажних домів в Унгварі, шість аптек в Тячеві і рахові і все за бабло що йому носять Закпрпатці

Литовец 2015-01-25 / 14:28:08
Зачем на посту столько сотрудников? пора накрыть эту кормушку...

ххххх 2015-01-25 / 12:34:22
Наші тупоголові менти за декілька годин перебування активістів на посту навіть не додумались почитати законодавство та знайти достатні правові підстави для того щоб вимагати предявити документи у невідомих громадян. Зато коли розвести на бабло та гаішники знайдуть стільки законів писаних і не писаних що водій віддасть останню копійку аби го відпустили.

шоні 2015-01-25 / 10:57:05
Щось на відео не видно працівників УБЕЗа котрих Шаранич із своїм песиком Пеняком поклали для того щоб нібито контролювати рух підакцизних товарів а насправді їх прибивати. І це так на кожному посту в області.

тячів 2015-01-24 / 23:57:43
Слідак із ментів! і умнічає ! то е не пост Гаїті а атомний об'єкт! менти не наше закарпаття захищають а свої кармани т.о. жеби. даже як щоб і самари були то вони за гроші пустилиби та ще би кликали

федя 2015-01-24 / 23:49:34
ни один меннт ни знае закона у области идиоты сами пуйдит у иршаву там черничко ни знае табличку множення вот хто керуе державов

гість 2015-01-24 / 23:48:38
Стидоба. Повна правова нікчемність і безпорадність з боку представників правоохоронних органів.

Рома 2015-01-24 / 23:47:30
У нас ГАЇ всі на взятках все Закарпаттячко!!!

Олег 2015-01-24 / 23:43:34
є такий крутий собі інспектор у хусті то гриньо василь юрович не інспектор а генерал можливо необхідно вже давно його звільнити щоб руки водіям не викручуватися!

ось так 2015-01-24 / 23:37:45
Бичня ментовська. Активісти поводилися чемно. Затримання - незаконнне. Винні мають бути покарані.

дизиль 2015-01-24 / 23:34:34
маладца ребята

lexa_KiLa 2015-01-24 / 23:33:51
Предлагаю вспомнить видео от отличного мужика
Про гайцев ибо они все прошарки!!!
http://youtu.be/k3tas9Efj64

ааа 2015-01-24 / 23:29:49
Позорище!!! Всех вон, дармоеды, когда же это кончится?! Парни ДК молодцы, сил вам в борьбе сэтим говном!

КОТ 2015-01-24 / 23:01:19
ВОТ ЭТО ПИД...СНЯ МУСОРСКАЯ, КАКОЕ ВЫ ХОТИТЕ ДОВЕРИЕ К СИСТЕМЕ...ИЛИ ПО СТАРОЙ СХЕМЕ ЯНЕКА РАБОТАЮТ...КАКАЯ ЛЮСТРАЦИЯ ЕБА...ТЬ ТАКИХ МУСОРОВ...КУДА НАЧАЛЬСТВО СМОТРИТ...ИЛИ ТОЖЕ В ДОЛЯШКАХ ВСЕ,ГНИЛЬ СПЛОШНАЯ

слідак 2015-01-24 / 22:58:51
Віт і дмитрій ви самі м..ки, якого хе... ті Ваші пацани документи не предявили і вели себе нахабно, не спорю таких ментів гнати в шию надо і всіх із системи прокуратури, суду, но також треба таким "пацанам" поважати закон.

НОВИНИ: Соціо

15:29
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком